|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
22.6.2012 9:47:33   
chuci

IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: animagical

ma ja sam cula za neki chicco sprej protiv komaraca,ali ne znam jel efikasan?

nama je odličan..mi ga koristimo od rođenja i evo već treća godina user posted image
ja malo njega poprskam, malo sobu user posted image


gdje si kupila?

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 10:54:21   
Hurma
sta je najzahvalnije kuhati za trogodišnjaka koji ne voli da jede posebno ako je krupan zalogaj... sta recimo kuci spremiti, da bude polugotovo...?!?! prošle godine sam kao i uspjela a ove godine mi je mozak usmjeren na bebu tako da ako neko ima prijedlog... bilo bi fino...

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 10:54:46   
Hurma
aaa

< Poruku je uredio Hurma -- 5.7.2012 10:55:22 >

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 10:55:08   
Hurma
na moru naravno

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 11:13:25   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: chuci


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: animagical

ma ja sam cula za neki chicco sprej protiv komaraca,ali ne znam jel efikasan?

nama je odličan..mi ga koristimo od rođenja i evo već treća godina user posted image
ja malo njega poprskam, malo sobu user posted image


gdje si kupila?

hej, malo kasnim s odgovorom.

kao sto napisah, kupila ga prije 3 godine kada mi se R. tek rodio u onom Chiccu u Mercator na malti...sada tog chicca vise nema, tako da ne znam gdje da to kupis...postoji li chicco uopste vise u nasem gradu?user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 11:18:37   
Daja_sa

IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: chuci


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: animagical

ma ja sam cula za neki chicco sprej protiv komaraca,ali ne znam jel efikasan?

nama je odličan..mi ga koristimo od rođenja i evo već treća godina user posted image
ja malo njega poprskam, malo sobu user posted image


gdje si kupila?

hej, malo kasnim s odgovorom.

kao sto napisah, kupila ga prije 3 godine kada mi se R. tek rodio u onom Chiccu u Mercator na malti...sada tog chicca vise nema, tako da ne znam gdje da to kupis...postoji li chicco uopste vise u nasem gradu?user posted image

Bio je Chicco u gradu preko puta hotela Europa...

_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 11:21:44   
Daja_sa
IZVORNA PORUKA: Hurma

sta je najzahvalnije kuhati za trogodišnjaka koji ne voli da jede posebno ako je krupan zalogaj... sta recimo kuci spremiti, da bude polugotovo...?!?! prošle godine sam kao i uspjela a ove godine mi je mozak usmjeren na bebu tako da ako neko ima prijedlog... bilo bi fino...

Kako mislis polugotovo?
Ja imam curicu od 3,5 godine jede sve sto i mi...pa nece joj nista biti tih par dana na moru ako pojede koju "mazalicu" vise...neku supicu u restoranu...voca jede bas puno...tako da meni licno nece ona predstavljati problem...nego beba koja je bas izbirljiva u hrani.
Njoj od kuce nosim gotove, smiksane i zaledjene supice...poneku vocnu kasicu i dole cu uzimati voce...

< Poruku je uredio Daja_sa -- 5.7.2012 11:25:13 >


_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 11:33:09   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: Hurma

sta je najzahvalnije kuhati za trogodišnjaka koji ne voli da jede posebno ako je krupan zalogaj... sta recimo kuci spremiti, da bude polugotovo...?!?! prošle godine sam kao i uspjela a ove godine mi je mozak usmjeren na bebu tako da ako neko ima prijedlog... bilo bi fino...


Mi smo uvjek imali supu u frizideru,naravno iz kesice podravkinog horu user posted image ako voli naravno.jedan obrok smo kuhali rucak uglavnom,e sad zavisi opet sta on voli.jedan dan je ga muz uspavljivao i kuhao rucak,drugi dan ja i tako.jer za njih je pretoplo na plazi recimo od 12-16 pa smo tad isli na spavanje i rucak.za dorucak smo uglavnom mazali ili jaja.za rucak recimo grasak ili neku corbicu(riza + krompir),punjene paprike(kuhane),piletinu s krompirom iz rerne,tjesteninu s nekim sosom(ja nabrajam sto moj voli) mislim sve se to skuha za neki satak.za veceru ako ostane nesto od rucka ili ona supica iz frizidera a mi sebi mazali ili jedemo van.s obzirom da ja ima djete koje ne jede meso,ribu,nikave morske plodove i sl. nikad nije vecerao vani.a recimo kuhanje ako je s mesom jede sve osim mesa.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 11:36:03   
Lavić
Moj dječak ne želi gotove slane kašice, tako da sam ja na more išla sa štapnim mikseromuser posted image
Kupim pileće batačiće ili sjeckanu teletinu, lagano izdinstam i dodam Ledo zaleđeno povrće. Ujutro dok se spremimo za plažu, čorbica kuhana, poslije samo izmiksam, i ručak gotov. Kupovala sam i voće pa i njega izmiksam, tako da je bebac imao 2-3 gotova obroka dnevno, a meni nije oduzimalo previše vremena. Jedan obrok Frutolino, dvije boce mlijeka i dnevni meni gotov!
Kući ne koristim zaleđeno povrće kad ima svježeg, ali mi je ovo bila brza varijanta, nešto kao fast food user posted image


_____________________________

Lavić nam je stigao 1. augusta 2011. godine

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 11:42:18   
animagical
ja nesto kontam da ponesem jedan mali pretis, jer moj momcic ne voli uopste izmiksanu hranu, a da se u serpi meso raskuha toliko da se lako iscopa u komadice, tj da se raspadne, treba pravo dugo

(odgovor članu Lavić)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 12:23:07   
Hurma
pa da je nesto ad je kaloricno pa bar jedan obrok dnevno.... ok je dorucak hajde nesto laganije i to... ali on ne voli da jede ali kad je gladan toliko je nervozan, unisti me... a stim da on dnevno uvijek ima 3 slana obroka povelika ostalo nesto malo, slatko, voce i to...
mi idemo u sljedecu subotu aBd i kontam da malo nesto skuham pa zaledim... da si olaksam dok se sad ubijam od dosade dzaba... ne znam ni sama, imam jedan frižider, ali dok stavim ledove, prostora vrlo malo....

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 12:29:07   
animagical
ono sto se brzo pravi npr tjestenina pa s nekim sosom, izdinstas fasiranog i zacas, ili puru s pavlakom ili neku krem supu iz kesice, tarhanu, ledo povrce, pire krompir, rizi bizi, gotovu begovu corbu isto iz kesice...veliki je on, moze malo i da zvace, mozda se bude zanimao u novoj okolini pa se i projede

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 12:31:48   
Daja_sa

IZVORNA PORUKA: Hurma

pa da je nesto ad je kaloricno pa bar jedan obrok dnevno.... ok je dorucak hajde nesto laganije i to... ali on ne voli da jede ali kad je gladan toliko je nervozan, unisti me... a stim da on dnevno uvijek ima 3 slana obroka povelika ostalo nesto malo, slatko, voce i to...
mi idemo u sljedecu subotu aBd i kontam da malo nesto skuham pa zaledim... da si olaksam dok se sad ubijam od dosade dzaba... ne znam ni sama, imam jedan frižider, ali dok stavim ledove, prostora vrlo malo....

Pa onda najbolje na napravis neki temeljac (pileci ili teleci)...zaledi u casice...a onda dole na moru mu ubacis neko ledo povrce u to...


_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 12:33:43   
Hurma
Hvala vam za svaki prijedlog, on je toliko tezak na hranjenu, prošle godine me isto smorio na moru sa jelom, plus sad imam bebu... bice ludo... ali morat cu tako nek temljac nesto skontati... ali u cemu da transportujem... jos jedan frizider uzeti a?

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 12:35:02   
hapymum
pozdrav mamicama,izvinjavam se sto upadam al me zanima sta ponijeti za bebu,i mi planiramo u 9 mjesecu a moja H,ce imati tad tek 3 mj,u biti dojim je.to je najbitinije.user posted image

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 12:37:06   
animagical
cini mi se da je sad ovih dana u interexu bilo tih frizidera po 20km, malo manje.. pa napravi u pretisu mesni temeljac, npr telecu koljenicu, zaledi porcije npr u casama i ponesi u kesi,u frizideru? ja tako bebi ledim za kod kuce,da ne kuham stalno meso

evo vidim i daja ti isto kaze.. a mozes kao ja ponijeti pretisuser posted image

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 12:39:08   
animagical

IZVORNA PORUKA: hapymum

pozdrav mamicama,izvinjavam se sto upadam al me zanima sta ponijeti za bebu,i mi planiramo u 9 mjesecu a moja H,ce imati tad tek 3 mj,u biti dojim je.to je najbitinije.user posted image

ne znam sto tuzno lice, bas ce ti biti lako jer ne moras nositi nikakvu hranu za bebu, samo sike nemoj zaboravitiuser posted image beba pd tri mjeseca samo lezi na dekici ili u kolicima, u hladu, ne moras je ni mazati nicim...samo ponesi odjecu za bebu, pelene i ostale stvari, suncobran i osnovnu apoteku, za ne daj Boze. i nesto protiv komaraca

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 12:42:05   
Daja_sa

IZVORNA PORUKA: Hurma

Hvala vam za svaki prijedlog, on je toliko tezak na hranjenu, prošle godine me isto smorio na moru sa jelom, plus sad imam bebu... bice ludo... ali morat cu tako nek temljac nesto skontati... ali u cemu da transportujem... jos jedan frizider uzeti a?

ja skupila one teglice od Hipp kasica...one velike...
Znam da sam tako i starijoj nosila na more prve godine...kuci sve skuhala smiksala i zaledila. Nije mi zauzimalo puno prostora, slozila ih jednu na drugu...cini mi se 7-8 teglica.
Gledala sam da ne stavljam krompir, spinat, blitvu jer znam da nevalja da se podgrijavaju .
Evo tako i sada planiram sa mladjom, samo mozda spakujem koju teglicu vise temeljca pa da mogu i S da napravim supicuuser posted image .


_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 13:40:33   
hapymum

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: hapymum

pozdrav mamicama,izvinjavam se sto upadam al me zanima sta ponijeti za bebu,i mi planiramo u 9 mjesecu a moja H,ce imati tad tek 3 mj,u biti dojim je.to je najbitinije.user posted image

ne znam sto tuzno lice, bas ce ti biti lako jer ne moras nositi nikakvu hranu za bebu, samo sike nemoj zaboravitiuser posted image beba pd tri mjeseca samo lezi na dekici ili u kolicima, u hladu, ne moras je ni mazati nicim...samo ponesi odjecu za bebu, pelene i ostale stvari, suncobran i osnovnu apoteku, za ne daj Boze. i nesto protiv komaraca

e hvala na savijetu,a za komarce vec immao problem,jer su je vec poceli ujedati pa neznam sta da uzmem


_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 13:47:41   
animagical
na stranici prije se svasta spominjalo, od narukvica za komarce do chicco spreja, autan stika, a ima i u dm radnjama raznih proizvoda... samo bebi cesto nudi da doji, zbog zedji, a vodu ne treba davato dok ne pocne jesti i drugu hranu

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 13:49:21   
hapymum

IZVORNA PORUKA: animagical

na stranici prije se svasta spominjalo, od narukvica za komarce do chicco spreja, autan stika, a ima i u dm radnjama raznih proizvoda... samo bebi cesto nudi da doji, zbog zedji, a vodu ne treba davato dok ne pocne jesti i drugu hranu



a ja sam joj dala par puta jer mi je dr rekla na kontroli da joj dajem obavezno prokuhanu vodu,mada ja znam da je njoj sasvim dovoljno mlijeko,i da tu ima sve sto joj je potrebno

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 14:19:52   
Hurma

IZVORNA PORUKA: Daja_sa


IZVORNA PORUKA: Hurma

Hvala vam za svaki prijedlog, on je toliko tezak na hranjenu, prošle godine me isto smorio na moru sa jelom, plus sad imam bebu... bice ludo... ali morat cu tako nek temljac nesto skontati... ali u cemu da transportujem... jos jedan frizider uzeti a?

ja skupila one teglice od Hipp kasica...one velike...
Znam da sam tako i starijoj nosila na more prve godine...kuci sve skuhala smiksala i zaledila. Nije mi zauzimalo puno prostora, slozila ih jednu na drugu...cini mi se 7-8 teglica.
Gledala sam da ne stavljam krompir, spinat, blitvu jer znam da nevalja da se podgrijavaju .
Evo tako i sada planiram sa mladjom, samo mozda spakujem koju teglicu vise temeljca pa da mogu i S da napravim supicuuser posted image .



i ja cu teglice sabrati po stanu, imam ih vrlo malo i to od majoneze i nekih malih pakovanaj namaza... ali sam cula da ih nije ok zamrzavati jer mgou da puknuuser posted image user posted image

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 14:36:47   
Daja_sa

IZVORNA PORUKA: Hurma


IZVORNA PORUKA: Daja_sa


IZVORNA PORUKA: Hurma

Hvala vam za svaki prijedlog, on je toliko tezak na hranjenu, prošle godine me isto smorio na moru sa jelom, plus sad imam bebu... bice ludo... ali morat cu tako nek temljac nesto skontati... ali u cemu da transportujem... jos jedan frizider uzeti a?

ja skupila one teglice od Hipp kasica...one velike...
Znam da sam tako i starijoj nosila na more prve godine...kuci sve skuhala smiksala i zaledila. Nije mi zauzimalo puno prostora, slozila ih jednu na drugu...cini mi se 7-8 teglica.
Gledala sam da ne stavljam krompir, spinat, blitvu jer znam da nevalja da se podgrijavaju .
Evo tako i sada planiram sa mladjom, samo mozda spakujem koju teglicu vise temeljca pa da mogu i S da napravim supicuuser posted image .



i ja cu teglice sabrati po stanu, imam ih vrlo malo i to od majoneze i nekih malih pakovanaj namaza... ali sam cula da ih nije ok zamrzavati jer mgou da puknuuser posted image user posted image

Nije mi pukla nijedna...neces vrelo stavljati u tegle niti vrelo u zamrzivac...
Mozes ti zalediti u plasticnim casama...ali meni je bilo zgodnije u ove male teglice zbog transporta user posted image

_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 15:01:43   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: Hurma


IZVORNA PORUKA: Daja_sa


IZVORNA PORUKA: Hurma

Hvala vam za svaki prijedlog, on je toliko tezak na hranjenu, prošle godine me isto smorio na moru sa jelom, plus sad imam bebu... bice ludo... ali morat cu tako nek temljac nesto skontati... ali u cemu da transportujem... jos jedan frizider uzeti a?

ja skupila one teglice od Hipp kasica...one velike...
Znam da sam tako i starijoj nosila na more prve godine...kuci sve skuhala smiksala i zaledila. Nije mi zauzimalo puno prostora, slozila ih jednu na drugu...cini mi se 7-8 teglica.
Gledala sam da ne stavljam krompir, spinat, blitvu jer znam da nevalja da se podgrijavaju .
Evo tako i sada planiram sa mladjom, samo mozda spakujem koju teglicu vise temeljca pa da mogu i S da napravim supicuuser posted image .



i ja cu teglice sabrati po stanu, imam ih vrlo malo i to od majoneze i nekih malih pakovanaj namaza... ali sam cula da ih nije ok zamrzavati jer mgou da puknuuser posted image user posted image


Pa imas li plasticne zdjelice ?s poklopcima ?staklo ne mora,ali se zna desiti da pukne

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 15:05:28   
palachinken
Hurma, kako si sačuvala zaleđene teglice tokom puta? Moze li onaj prenosni frizider sa patronama da ih saccuva smrznute?

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *