|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
24.3.2016 7:55:08   
ema08
Jutro zenice,

Meni je doktorica prvo rekla da joj se cini da je curica user posted image , a onda slijedeci put djecakuser posted image i na kraju rekla da sacekamo do slijedece kontrole pa cemo vidjeti . Samo nek je zivo i zdravo pa sta god .

Sammy_lo, moguće je. I kod mene je bas veliki pupo i ne bi mogla sakriti da sam trudna sve ni da hocu. Dok se kod nekih mojih drugarica tek u petom mjesecu poceo bas primjecivati stomak. BTW, ja sam sada u 15-oj nedelji.

Ja jedva cekam da osjetim bebu i nadam se da cu biti od onih sretnica koje su rano osjetile male vrazickeuser posted image kako miluju svoju mamu .

Ugodan dan svim trudnicama zelim user posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
24.3.2016 8:20:49   
tačkicaa
Jutro ženice user posted image
Evo ja jedva nekako nabodo' da se dignem i dođem, mada me još drži utisak bebaća user posted image Joj kako je kul, ja valjda nisam bila ni svjesna do sinoć user posted image
Samy_lo Ema08 Po mojoj kalkulaciji sam ušla u 14-u, a kako ona kaže 13-a...
Pa valjda je sve moguće s tim pupama, evo moj samo primijetim ja i ono ljudi koji su mi bliski, a inače slabije se vidi. Ko bi rek'o da unutra ima frajer user posted image Mada ja očekujem da sad počne rasti punom brzinom user posted image

Nego hanumice, meni doktorica reče da razmislim o amnio. Kaže nije neophodno, ali da je dobra stvar. Inače 28 mi je godina, pa šta ja znam, možda bi' i mogla? Šta vi mislite o tome?
Još mi reče da imam neke kontrakcije, kako reče od stresa valjda, ali čudo jedno kako se peglaju kako se opuštam user posted image I zadnji dio posteljice mi je malo n izak. Ostalo valjda ok

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
24.3.2016 9:07:57   
samy_lo
Jutro zenice,
Ajde ja pristavilauser posted image
Ja sam se povampirila navece kasno zaspim,a ujutro se rano budim..ja sam bas tuzna sto nisam vidjela svoje bebce..izdrzat cu do sljedeceg petka
Tackice ja bi po ZM trebala biti 14 na 15,a ja sam 13,sve to varira

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
24.3.2016 9:29:28   
mala_sa
Jutro i od nas user posted image , ja se evo kanim ici namiriti malo, sutra ne radi zbog praznika nista, a nijedne vocke nemamo u kuci user posted image user posted image sramota user posted image

Samy_lo moguce je za stomu, meni je u prvoj trudnoci bio veci nego u drugoj, sad je posebna prica jer je vec sve razradjeno pa raste mashAllah user posted image user posted image

Tackice znaci pasa sjedi user posted image user posted image , sto se tice amnio ako je nuhalni uredu ja ne bih. Ja imam 28 i nikad mi niko amnio pomenuo nije. Posteljica ce se podignuti ima jos vremena. A za kontrakcije je li ti dala magnezij?

Ema znaci iduca kontrola se ipak ceka, ne da beba da se vidi tek tako user posted image



_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
24.3.2016 9:47:01   
tačkicaa
Samy_lo Ti i ja smo taman tu neđe, jedva čekam da aBd budemo trble do zuba i čekamo svečani izlazak gospode user posted image
Mala_sa Ej paša je sila jedna, sav se pokaz'o user posted image Kako doktorica pomene da bi bilo fino da se okrene, tako se on okrene user posted image Pa se proteže, aman a materi srce k'o džamija user posted image user posted image
Dala mi je samo Apaurin, jer valjda misli da su mi kontrakcije zbog stresa i nervoze... Eto i ona kaže da nije neki zagovornik onih statističkih testova dubl i tripl i ako imam neke bojazni, da je najbolje samo amnio uraditi, mada ne insistira. A ja eto svo vrijeme kontam strah me da propustim nešto, pa da se ne daj Bože poslije osjećam da sam mogla uraditi više... user posted image

Je li neka od vas pušila prije trudnoće? Boga mi, evo mene kako ova nervoza pere, prvo mi kroz glavu cigara prođe i kako skontam da od toga nema ništa, tako se još više naljutim user posted image
Vidiš nemam ni ja voće kući, sinoć sam zadnji kivi pojela user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
24.3.2016 9:57:29   
škorpija

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: Sanjalica 85


IZVORNA PORUKA: škorpija

zna li neko gdje dr Nenad mišeljić ima privatnu ordinaciju

U zgradi Uniprometa, ali ti ne znam tacan ulaz i br telefona. Skoro je otvorio, mozda prije 4 mjeseca.


samo da se ubacim u konverzaciju posto zivim u toj zgradi
u pitanju je stambeni dio Uniprometove zgrade, u ulazu B je ordinacija (predpostavljam da je na prvom spratu jer su mahom na prvom spratu ordinacije)
ako treba broj moze mm kad se bude vracao kuci s posla da zapise, ako ti nije hica

nije hića, super hvala ti pa mi javi, to ona zgrada uniprometa na socijalnom, sad je u njoj neka direkcija za nešto jel

to su ministrastva. pored ima pasaz (paralelno sa pumpom) i tu je stambena zgrada od 16 spratova ne mozes fuliti (paralelno sa konzumom velikim) i tu imaju tri ulaza u B ulazu je ordinacija Miseljica. U C je dr. Divanovic senior
Javim ti za broj popodne.

mali update
Specijalisticka ordinacija ginekologije i akuserstva "Dr.Miseljic" Dr sci.med. Nenad Miseljic I sprat 061/722-611
ulaz je B
(nisam htjela da saljem u pp mozda jos nekome zatreba)

Hvalaaaa 😊


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
24.3.2016 10:03:35   
ema08
Ja sam pusila, ali kako sam saznala da sam trudna prestala i uopste mi se ne traze cigare. Mozda zato sto sam ja i povracala cijelo vrijeme pa mi nije bilo ni do cega,a kamoli do cigara user posted image . Na nekim forumima sam cak vidjela da trudnice pisu da su im i ginekolozi preporucivali da smanje, a ne naglo prekinu sa pusenjem jer je to kao veći šok za organizam, al ja nekako ne bi imala srca da pusim kad znam koliko to skodi bebi.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
24.3.2016 10:09:55   
tačkicaa
Ema I ja sam čim sam saznala odma' bacila, i nije mi bilo teško. Nisam ja imala ni neke jake mučnine, nisam nikako povraćala. Ali sad me nešto ovi prenosi pucaju, pa mi naumpadne često... Ipak, znam da mi ne bi ništa pomoglo ni da zapalim, tako da, kad se iznerviram imam Apaurin user posted image Samo neka je paša zdrav user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
24.3.2016 10:15:17   
samy_lo
Ja sam pusila,i jednom u 2 dana,sa prijateljicama uz kaficu,tako da sada ne pusim,ako mi zaista naleti zapalim,a to se desilo 2 puta do sada,ja sam 2 put povratila i to kad sam imala gripu..ja kad sam nervozna jedem hahha

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
24.3.2016 10:19:56   
tačkicaa
Joj ja sam jedno vrijeme pušila dvije kutije dnevno user posted image Pa smanjila na kutiju, pa na pola i od bebaća ništa user posted image Bravo ja user posted image
Sinoć sam sanjala neku bebu, kobajagi beba od rodice, koja sad ima možda mjesec dana, i puši user posted image Ali tako blesav san, tačno joj vidim prstiće na rukicama, a cigara svo vrijeme zalijepljena na usnice user posted image Ludilo user posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
24.3.2016 10:24:39   
blossom
Jutro i od nas user posted image

Ja sam konacno uspjela da sastavim normalan broj sati sna, manje ustajanja u wc i nije mi dugo trebalo da zaspim.. Jeee user posted image
Ali ovaj moj buco menscini svira rukicama.. Prihvatio se zivca jednog pa sve po njemu udara user posted image

Hej zenice, super za uredne kontrole.. I sto ste bebace vidjele.. user posted image

Samy_lo vidjeces aBd i ti mrvicu, neka je babo malo sad gledao.. Lijepo je kad su i muzevi ukljuceni user posted image

tackice i ja imam 28 god i nisam radila amnio...

ema08, dobro nam dosla user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
24.3.2016 10:34:08   
škorpija

IZVORNA PORUKA: ema08

Ja sam pusila, ali kako sam saznala da sam trudna prestala i uopste mi se ne traze cigare. Mozda zato sto sam ja i povracala cijelo vrijeme pa mi nije bilo ni do cega,a kamoli do cigara user posted image . Na nekim forumima sam cak vidjela da trudnice pisu da su im i ginekolozi preporucivali da smanje, a ne naglo prekinu sa pusenjem jer je to kao veći šok za organizam, al ja nekako ne bi imala srca da pusim kad znam koliko to skodi bebi.


Svaka čast, ne mogu shvatiti trudnice koje puše, pa toliko pazimo da ne uzmemo neki lijek koji će bebi naškoditi a kamoli da namjerno unosimo otrov nikotin

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
24.3.2016 10:47:28   
samy_lo
Moja prijateljica kako je ostala trudna ne da pusi,nego ih jede..i kada joj neko kaze da barem smanji upola ona se naljuti,kao da joj je neko dusman..ja imam u kuci pola kutije cigara koje sam dobila u februaru,ali uopste mi se ne pusi

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
24.3.2016 11:01:19   
škorpija

IZVORNA PORUKA: samy_lo

Moja prijateljica kako je ostala trudna ne da pusi,nego ih jede..i kada joj neko kaze da barem smanji upola ona se naljuti,kao da joj je neko dusman..ja imam u kuci pola kutije cigara koje sam dobila u februaru,ali uopste mi se ne pusi

nisam nikad pušila i razumijem da je pišačuima jako teško, ali to je žtrva koja se mora podniejti za bebu, šta da kažu trudnice koje ćčitavu trudnoću provedu na patologiji ili u strogom mirovanju kući, mnogo toga je teško ali se podnese za malo biće.

i da s vama budućim mamam podjelim još nešto što je bilo za mene šokantno, rpodila sam na carski i ležala u vojnoj bolnici, bilo je mama, neke porođene na carski a druge prirodno koje čitavu noć nisu htjele uzeti bebu u naručje, da ih utješe ili pokušaju podojiti već ih strpaju u onaj krevetić dva metra udaljen od krevet, beba vrišti čitavu noć, one spavaju kao top i jedna se čak u 3 sata ujutro derala na bebu: Ušuti već jednom, stvarno mi se plakalo tih dana, ja sam 4 sata poslije carskog dobila bebu i odmah je počela dojit, nisam je sipušta alz ruku, nisam dala sekundu da zaplače, tako i cimerka, a u drugim sobama haos. Nije mi jasno kako žene mogu biti takve user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
24.3.2016 11:19:58   
tačkicaa
Kad si već pomenula te žene... Ja sam čitala o onim postporođajnim depresijama i iskrena da budem baš me strah toga. Jbg šta znaš kako se ko osjeća, možda to nije do žene, možda jednostavno nije dobro. Eto sjećate se ono nedavno na Grbavici čini mi se, neka se svježe porođena žena bacila sa zgrade, kažu zbog depresije. Meni je to baš strašno. Bolest, a niko te ne razumije user posted image
A što se cigara tiče, a vala i bilo čega drugog, lahko je svakome pričat' k'o nije proš'o isto. Evo ja npr sam uspjela da odma' presiječem i bacim, ali neko ne može... Ne znamo kako je kome, nismo svi isti... Ne treba osuđivat' ni generalizovat'... Mada fakat ima i razmaženka, kobajagi ja sam trudna, mogu šta hoću user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
24.3.2016 11:31:31   
ema08

IZVORNA PORUKA: tačkicaa

Sinoć sam sanjala neku bebu, kobajagi beba od rodice, koja sad ima možda mjesec dana, i puši user posted image Ali tako blesav san, tačno joj vidim prstiće na rukicama, a cigara svo vrijeme zalijepljena na usnice user posted image Ludilo user posted image


Hehehe, haman je tebi bas naumpala cigara user posted image

Blossom , hvala na dobrodosilici...konacno sam i ja na ovim stranicama user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
24.3.2016 11:53:38   
samy_lo
IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: samy_lo

Moja prijateljica kako je ostala trudna ne da pusi,nego ih jede..i kada joj neko kaze da barem smanji upola ona se naljuti,kao da joj je neko dusman..ja imam u kuci pola kutije cigara koje sam dobila u februaru,ali uopste mi se ne pusi

nisam nikad pušila i razumijem da je pišačuima jako teško, ali to je žtrva koja se mora podniejti za bebu, šta da kažu trudnice koje ćčitavu trudnoću provedu na patologiji ili u strogom mirovanju kući, mnogo toga je teško ali se podnese za malo biće.

i da s vama budućim mamam podjelim još nešto što je bilo za mene šokantno, rpodila sam na carski i ležala u vojnoj bolnici, bilo je mama, neke porođene na carski a druge prirodno koje čitavu noć nisu htjele uzeti bebu u naručje, da ih utješe ili pokušaju podojiti već ih strpaju u onaj krevetić dva metra udaljen od krevet, beba vrišti čitavu noć, one spavaju kao top i jedna se čak u 3 sata ujutro derala na bebu: Ušuti već jednom, stvarno mi se plakalo tih dana, ja sam 4 sata poslije carskog dobila bebu i odmah je počela dojit, nisam je sipušta alz ruku, nisam dala sekundu da zaplače, tako i cimerka, a u drugim sobama haos. Nije mi jasno kako žene mogu biti takve user posted image

Vjeruj da s tom istom prijateljicom vodim bitku oko njenog spavanja,ta spava da podne,kazem joj navikavaj se,kaze ma ima mama ima svekrva,pa hellou neces bebu radjati njima,ako je nazovem ujutro u 10 na kafu jadi se sto sam je probudila jer mora spavati bar do 11,inace je ljuta citav dan,pa ok,ti ces ispastati kasnije..ja sama sebe natjeram da ustanem u 8,macimalno pola 9

< Poruku je uredio samy_lo -- 24.3.2016 12:01:25 >


_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
24.3.2016 12:04:55   
samy_lo
Tackice,u pravu si,ne treba generalizovati,ja zaista volim ovu svoju prijateljica,ali zaista je oduvijek ters,i ponasa se tipa ja sam trudna-mogu sta hocu

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
24.3.2016 12:05:38   
škorpija

IZVORNA PORUKA: samy_lo

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: samy_lo

Moja prijateljica kako je ostala trudna ne da pusi,nego ih jede..i kada joj neko kaze da barem smanji upola ona se naljuti,kao da joj je neko dusman..ja imam u kuci pola kutije cigara koje sam dobila u februaru,ali uopste mi se ne pusi

nisam nikad pušila i razumijem da je pišačuima jako teško, ali to je žtrva koja se mora podniejti za bebu, šta da kažu trudnice koje ćčitavu trudnoću provedu na patologiji ili u strogom mirovanju kući, mnogo toga je teško ali se podnese za malo biće.

i da s vama budućim mamam podjelim još nešto što je bilo za mene šokantno, rpodila sam na carski i ležala u vojnoj bolnici, bilo je mama, neke porođene na carski a druge prirodno koje čitavu noć nisu htjele uzeti bebu u naručje, da ih utješe ili pokušaju podojiti već ih strpaju u onaj krevetić dva metra udaljen od krevet, beba vrišti čitavu noć, one spavaju kao top i jedna se čak u 3 sata ujutro derala na bebu: Ušuti već jednom, stvarno mi se plakalo tih dana, ja sam 4 sata poslije carskog dobila bebu i odmah je počela dojit, nisam je sipušta alz ruku, nisam dala sekundu da zaplače, tako i cimerka, a u drugim sobama haos. Nije mi jasno kako žene mogu biti takve user posted image

Vjeruj da s tom istom prijateljicom vodim bitku oko njenog spavanja,ta spava da podne,kazem joj navikavaj se,kaze ma ima mama ima svekrva,pa hellou neces bebu radjati njima,ako je nazovem ujutro u 10 na kafu jadi se sto sam je probudila jer mora spavati bar do 11,inace je ljuta citav dan,pa ok,ti ces ispastati kasnije..ja sama sebe natjeram da ustanem u 8,macimalno pola 9

ooo ja sam bila ista takva, ujedam ako se ne naspavam, ali bebe nisu tražile da se rode, mi smo svjesno odlučile da ih donesemo na ovaj svijet i moramo promijeniti prioritete. Kao št kaže jedna izreka: Nije dijete dupe da ga svako ima. Ko ne želi da se žrtvuje, ne mora, ne moraju svi parovi imati djecu, ima i drugih načina za lijep i isupnjen život user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
24.3.2016 12:19:32   
edina_82
Cao zene,kako ste?Hvala na dobrodoslici juce.Nego da vas pitam,koliko cesto vi radite ultrazvuk?

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
24.3.2016 12:22:53   
tačkicaa
Pozdrav Edina user posted image
JA sam u 13.-14. sedmici, do sad sam bila četiri puta kod ginekologa i svaki put mi radi vaginalni uz

(odgovor članu edina_82)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
24.3.2016 12:25:00   
blossom
Zanimljiva diskusija user posted image

Ja sam imala jednu fazu na faxu kada sam pusila, to je trajalo oko mjesec dana, i nisam nastavila.. Samo su mi se ogadile, sad ih ne podnosim nikako.. Kad osjetim dim bas mi bude muka, pogotovo sad u trudnoci user posted image

Meni nisu jasne osobe koje svjesno puse u drustvu trudnica, ne mislim na javna mjesta (to se ne moze kontrolisati niti kome mozes zabraniti).. Ali recimo, nama neku noc bili neki prijatelji u gostima i pitaju mogu li zapaliti user posted image Jos s njima dijete malo... To mi nikako nije jasno. Mozda sam preosjetljiva, ali mi je bilo van svake pameti da svjesno zapalis u drustvu trudne zene i malog djeteta...
Pa ako sebe ne cuvas, ne moras i mene trovati..

Hehe sto se spavanje tice, i ja volim da odspavam kad imam priliku... user posted image

edina, uzv obicno ide svake 4-5 sedmice.. Ako je rizicna trudnoca, nekad dr traze da se dolazi svake 2 sedmice..Ispravite me ako grijesim user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 422
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
24.3.2016 12:26:22   
Lejni
Dancek zene, samy_lo ja isto razmisljam o stomaku, izgubila oko 1kg ukupno do sada a on raste, mislim nije da se ne vidi. U zadnjih par dana ako sta uze obucem iskoci malo, neka ga neka su zivi i zdravi jos dok ih pocnemo osjecati, bice milina prava.

Zene koje su nove dobrodoslica.

Mama3333 odmaraj i miruj, jos malo pa ce sve zavrsiti kako treba abd

Imate pozdrav od mog pisonje i mene. Nadam se da je dr pogodio da ne bude jednom musko jednom zenako hahaha

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
24.3.2016 12:33:01   
samy_lo
Lejni,ja sam dobila 2-3 kg,ali sve mi otislo u stomak i dupe :Duser posted image

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
24.3.2016 12:45:17   
Leena

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: samy_lo

Moja prijateljica kako je ostala trudna ne da pusi,nego ih jede..i kada joj neko kaze da barem smanji upola ona se naljuti,kao da joj je neko dusman..ja imam u kuci pola kutije cigara koje sam dobila u februaru,ali uopste mi se ne pusi

nisam nikad pušila i razumijem da je pišačuima jako teško, ali to je žtrva koja se mora podniejti za bebu, šta da kažu trudnice koje ćčitavu trudnoću provedu na patologiji ili u strogom mirovanju kući, mnogo toga je teško ali se podnese za malo biće.

i da s vama budućim mamam podjelim još nešto što je bilo za mene šokantno, rpodila sam na carski i ležala u vojnoj bolnici, bilo je mama, neke porođene na carski a druge prirodno koje čitavu noć nisu htjele uzeti bebu u naručje, da ih utješe ili pokušaju podojiti već ih strpaju u onaj krevetić dva metra udaljen od krevet, beba vrišti čitavu noć, one spavaju kao top i jedna se čak u 3 sata ujutro derala na bebu: Ušuti već jednom, stvarno mi se plakalo tih dana, ja sam 4 sata poslije carskog dobila bebu i odmah je počela dojit, nisam je sipušta alz ruku, nisam dala sekundu da zaplače, tako i cimerka, a u drugim sobama haos. Nije mi jasno kako žene mogu biti takve user posted image


Evo mene, padobranca, upadam user posted image
Ja u prve dvije trudnoce nisam pusila, u trecoj nisam mogla prestati, a pokusavala sam... Pusila sam 5 cigareta dnevno, brojala ih, ali sam se bez njih bukvalno tresla... ovisnost kao i svaka druga. Ja sam sa obje strane bila, znam i kako je tesko prestati, a moze se, kao sto sam u prvoj trudnoci, sanjala sam cigare svaku noc bukvalno, ali sam izdrzala, u drugoj su mi se trudnoci gadile cigare, pa je bilo lakse, a u trecoj sam pokusala, ali kad me uhvati kriza, nisam se uspjela oduprijeti kao prvi put.. naravno da bih voljela da jesam.



_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *