|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
25.3.2016 8:25:32   
tačkicaa
Jutrooooooo user posted image Kako ste mi danas sve đuture? Ja evo nešto super, šta li mi je user posted image
E što je lijepo ovako doć' i vidjet' ovoliko postova, k'o kokice se raskokodakale user posted image
Ja sad ne znam ni šta da pišem, otprilike smo se sve izredale na sve teme user posted image Da nađemo neku novu?
Mada sumnjam da će vas danas biti puno ovdje, gle lijepog vremena, to sad trudnjače kad se razbacaju po polju aman user posted image
E meni naumpalo da se šišam... vidiš, moglo bi to user posted image Je li koja od vas imala ove nalete želje za promjenom izgleda user posted image

(odgovor članu Vrtni patuljak)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
25.3.2016 9:44:55   
Logica
Jutro :)

Tackice najsiazurnija :)
Ja danas idem da otvorim bolovanje tako da od ponedjeljka zdravo drugari :)

Sto se tice izgleda imala sam zelju da napravim ombre ali me frizerka razuvjerila posto na moju boju kose presjedila bi bar 4 sata u frizerskom i naudisala se svega tako da me samo ofarbala i isfenirala :) frizuru necu da diram,pustam kosu tako da samo kratim vrhove a i pokrivena sam tako da ja cim promjenim maramu mijenjam i imidz user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
25.3.2016 10:11:44   
tačkicaa
Nesam, nu me što sam glavit user posted image
MA ja se zeznula s mini-valom nekad poodavno, pa nikad izrast' i ne znam šta ću s kosom više, pa nešto sjeckam, a ono amanjarabi user posted image Ništa, vrhove skratit' i šta mogu user posted image
Ja sam se neki dan farbala, tj stavila kanu da što manje štetim ovom paši u trbuhu user posted image Ali nije mi se baš primila kako valja, tako sad sam crvena, ali u raznim nijansama crvene user posted image
Zamisli sad kakva sam na osnovu svega ovoga user posted image Jadno dijete kad me vidi user posted image

(odgovor članu Logica)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
25.3.2016 10:12:17   
tačkicaa
PS HOću bolan žene i ja na odmor, pa nije vam fer user posted image

(odgovor članu Logica)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
25.3.2016 10:39:46   
mala_sa
Mahanje, mi tek doruckujemo, imamo produzeni vikend zbog praznika pa kucile uzivamo user posted image

Ja sam sinoc narucila ogradicu za krevetac pa se nadam da ce doci kao sa slike user posted image (jedva cekam da vidim uzivo)

Sto se tice promjena na glavi user posted image , ja sam pred trudnocu uradila ombre, i posto mi se svidjelo kako je ispalo na vrhovima u 4om mjesecu uradim pramenove da bude sve isto kao ombre; i bas sam zadovoljna. Inace mi kosa raste cenat godisnje pa mi ti pramenovi traju i traju user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
25.3.2016 10:50:15   
blossom
Jutro user posted image

Najdrazi dio dana mi je jutarnje ispijanje kafe.. Mada je ovo vec podne user posted image

Kako ste mi danas zenice?

Logice, primaklo se.. Jos malo aBd user posted image

Hej tackice i mene uhvatilo to za mijenjanje frizure.. Hocu siske da odsijecem iako znam da cu se poslije pokajati kad ih ne mognem namjestiti kako treba user posted image Ali mene kad ovo spopadne, ne popusta dok to ne uradim...
Sad mi je dugi paz friz, fino kosa poguscala od trudnoce... Pa i ja k'o nesta pustam sad.. Ali kontam kad pocne opadati poslije, to ce biti katastrofa..

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
25.3.2016 10:52:35   
ema08
Jutro zenice,

I ja sve vise razmisljam o bolovanju jer me vec od pola radnog vremena počnu boliti ledja i stomak mi postane nekako napet i tvrd, a ujutro kad se probudim skoro ga i ne osjetim...mekan i fin bude. Vidjet cu s doktoricom na kontroli sta ona misli.

Ja se tek prosle sedmice ofarbala i to u smedje (a bila sam plava user posted image ) tako da mi nije morala stavljati farbu na izrastak, vec samo vrhove farbala smedjom koja je slićna mojoj prirodnoj boji.

I meni je frizerka preporucila kanu, ali rekla je ne ovu iz prodavnica vec kod Begove ili Fahdove dzamije da ima kupiti kanu koja je prava. Pokazala mi je pakovanje je u platnenoj vrecici poveliko. Ona kaze da super boja s njom ispadne. Pa eto ko je za kanu nek proba user posted image .

Ima li ko kakav prirodan savjet za grlobolju, ja od kako sam trudna non stop muku mucim sa bolom u grlu user posted image , help...user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
25.3.2016 11:09:12   
Leena

IZVORNA PORUKA: škorpija

leena zamisli koliko bi E. imao kila da nisi pušila user posted image

ma bjezi tamo, ionako sam ga jedva izbacilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
25.3.2016 11:36:46   
tačkicaa
Blossom Pobogu ženo tebi sve neke iste stvari padaju na um kao i meni user posted image Jesi ono ti rekla da smo isto ime zapikirale? user posted image Joj i ja bi' tako rado paž, ali ne mogu ništa s ovom kosurinom, sva sam puhava, niti su kovrdže više kao nekad, niti se ispravilo user posted image A neće opadat' kosa, što bi opadala? user posted image user posted image
Ema08 I mene smori ovaj radni dan, i svaki me smori... Svo vrijeme za računarom, ukočim se sva, a najgori mi je želudac, pokupi me čitavu i kao što ti reče stomak mi dok kući dođem sav nekakav tvrd ... Da se nismo samo razmazile? Šta misliš? user posted image user posted image
Čula sam još neđe za tu kanu u platnenoj vrećici, ono nešto baš je puno dođe? JA sam sad koristila onu Hena, u kesicama. Potrošila cijelo paklo - 6 kesica i opet nisam kako valja user posted image Prvo zamutila pregusto, namljackala izrast i dok je doš'o red na vrhove, već skoro nestalo smjese, pa ženska sebi razblaži user posted image Ali svejedno, svi koji me znaju, navikli su da sam uvijek šarena user posted image

(odgovor članu blossom)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
25.3.2016 11:39:19   
tačkicaa
I zaboravi' vas pitat', je l' još neku presiječe u dnu stomaka kad kihne? MEne baš sreže, i u zadnje vrijeme povremeno imam neki osjećaj tamo dole kao da će nešto ispast'... Nešto me kao pritišće... user posted image user posted image Može li to biti da je od ovog što je doktorica rekla da mi je posteljica malo nisko?

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
25.3.2016 12:13:26   
blossom
Haha joj tackice, ti si meni legenda user posted image Samo citajuci tvoje postove, oraspolozim se user posted image
Jesmo isto ime pikirale user posted image
A vecina zena se zali da im poslije poroda puno kosa opada.. A meni dlaka inace tanka user posted image Sad mi bas ima pofino kose, ne opada skoro nikako... Kazu da se sve to izgubi poslije, u toku dojenja.. Vidjecemo user posted image

A to presijecanje kod kihanja je normalno... I kod naglih pokreta isto zna da presijece.. Sve je to od sirenja, ligamenti itd user posted image Opet, to je moje iskustvo do sad.. Ako grijesim, neka me neko ispravi user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
25.3.2016 12:17:00   
blossom
Taj drugi osjecaj sto opisujes, ne znam sta bi moglo biti... Kod mene bebac je nisko skroz pa imam takav osjecaj, ali je on sad i tezi..

(odgovor članu blossom)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
25.3.2016 12:22:05   
ema08
Mene bas jako zaboli kad kihnem bez obzira sto se trudim da ja to polako, njezno ipak presjece.

Takodje, i ja sjedim za racunarom i do jedno jedan sat sam ok, e vec posije jedan me pocinju boliti ledja pa svako malo ustanem po kancelariji jedan krug da se malo protegnem. Ma nismo mi razmazene, jednostavno nam je takva trudnoca.

Tackice koja si ti ono sedmica ?

Hajd nek nam iskusnije trudnice malo pisu kako cemo prepoznati pomjeranje bebe i kad otprilike to da ocekujemo user posted image user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
25.3.2016 12:23:07   
Sanjalica 85
Zene k'o zene, vazda nadju o necemu da brbljaju user posted image

Evo ove sto sjede na poslu da utjesim, ja sam na bolovanju, ali nigdje ne mrdam, ne mogu 10 koraka bukvalno da napravim kako treba, tako da ovaj fini dan posmatram samo kroz prozor user posted image .

Sto se kose tice, ne farbam se, mada mi svako malo naleti. Prirodno sam crvenkasto-ridja, nekada malo svjetlije, nekada tamnije, ali mi je trudnoci takoooo posvijetlila kosa, bukvalno ridjih i plavih pramenova imam i sve se nadam, rodila je majka, da ce barem na mene kosu imati. Gustu i ridju. Ovi muzevi svi crni, tamni, lice jedni na druge, pa rekoh bar kosu, ako nista user posted image
I ja kontam da se sisam uskoro, ali samo vrhove. Oduvijek nosim onu bob frizuru, malo asimetricnu, ali malo je teska za odrzavanje, ne mog je svezati, pa rekoh bolje da se sada ne sisam puno da mogu rep i pundju smotati, bar dok beba malo ne ojaca...ali sada kako ovo pisem, dodje mi sutra da idem da se osisam, ludo zensko user posted image
user posted image
I da, da vam se pohvalim, sinoc sam smazala pizzu i dva velika palacinka i umalo nisam umrla... bit cu ko slonica do poroda ako mi ovako nastavi nalijetati da jedem user posted image user posted image user posted image

Odoh sada cistiti eto mi matere u ispekciju, gora mi je od svekrve user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
25.3.2016 12:29:33   
Sanjalica 85

IZVORNA PORUKA: tačkicaa

I zaboravi' vas pitat', je l' još neku presiječe u dnu stomaka kad kihne? MEne baš sreže, i u zadnje vrijeme povremeno imam neki osjećaj tamo dole kao da će nešto ispast'... Nešto me kao pritišće... user posted image user posted image Može li to biti da je od ovog što je doktorica rekla da mi je posteljica malo nisko?

To si je sigurno od posteljice, a i od opustanja ligamenata i svega zivog dole. Meni je posteljica bila skroz preko grlica i nisko, i bas me je bolilo i probadalo kroz vaginu, ali do 26 sedmice se fino izvukla i pomjerila na staznji zid materica.

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
25.3.2016 12:49:13   
Sanjalica 85

IZVORNA PORUKA:

Hajd nek nam iskusnije trudnice malo pisu kako cemo prepoznati pomjeranje bebe i kad otprilike to da ocekujemo user posted image user posted image

Ja sam ovi svoju mrvu osjetila oko 19 sedmice ono bas da se ritnula, udarila me...nista ljepse u zivotu mi nije bilo...poslije sam satima lezala mirno i cekala da ponovi user posted image a do tada od neke 16 sedmice sam osjetila k'o neko golicanje, strujanje, leptirice po stomaku. Isto sam pitala zene jel' to-to, kazu jeste. Mada sve je individualno. Neko ce mozda osjetiti i kasnije, pogotovo ako se puno krece. Ja sam mirovala i osluskivala svaki dan. MM je tek oko 24 sedmice uspio pod rukom da osjeti udarac user posted image

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
25.3.2016 12:49:37   
tačkicaa
Blossom Iskreno da ti kažem ova moja griva nije ništa ljepša, doduše kako i da primijetim, ne ispuštam je iz repine user posted image A šta znaš ba, sve je to od osobe do osobe drugačije, ja evo npr mislim da mi neće opadat' (jer mi je nešto draže to da mislim user posted image ), pa i tebi predlažem isto user posted image
Ema Ja vala i ne znam nježno, kad ga protresem i ne žignulo user posted image E baš tako, ustanem kobajagi prošetam, ali nema neke velike koristi. JA sam 13-a ili 14-a, tako nekako user posted image Dobra ideja, bilo bi fino prepoznati kad se paša bude vrtio, da ne pomislim da mi crijeva ruče user posted image
Sanjalica Jaaaaaaaaaaaaao prirodna riđokosa user posted image Ne mogu da vjerujem, pa vi ste rijetke k'o plata jbt user posted image Evo i ja držim fige da malena ima tvoj kusicu, bilo bi šteta gena svega mi user posted image JA se pola života farbam u crveno user posted image
A imate li ko problema s kožom lica? Meni čitava faca šarena, sreća one kremice zamaskiraju, ali evo sad me i svrbi user posted image Imam neke šarene mrljice negdje na obrazima blizu ušiju i samo tuda... Doduše i perutam se k'o paščad na proljeće user posted image

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
25.3.2016 12:55:41   
nudzejma
Hello zenice,

Fino ste se raspisale....Ali ja dok sve procitam zaboravim sta sam trebala napisati...
Uglavnom za ove koje se zale na pritisak dole prilikom sjedenja mogu reci da ga imam i ja i zbog toga sam na bolovanju.Moj posao je isto kancelarijski kompjuter, sjedenje 8h...Ledja su me isto pocela boliti...Sad vise odmaram,lezim na lijevom boku ali i izadjem u kratku setnju ili na kafu pa cemi vidjeti sta ce dr na kontroli reci...Valjda beba ne bude opet niskouser posted image
Sto se tice frizure i moja kosa je zrela za frizera.Imam jako dugu kosu i ombre pramenove.Sada bih je trebala skratiti.Inace,i ja sam pokrivena pa sam malo smanjila drasticne promjene kose kojima sam ranije bila sklonauser posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
25.3.2016 13:41:15   
ema08
Nudzy, jel tebi dr vidio na uzv da je beba nisko ili je rekao zbog tih bolova? Mene strah da mi nije nisko, a da ja forsiram i da ne naskodim bebi, a kontrola tek za 2 sedmice. A na kontrolu uvije idem ujutro kad sam odmorna i kad mi je stomak fino mekan pa ako nesto i nije ok ne znam moze li doktorica to vidjeti (mislim na to sto mi stomak bude tvrd i napet popodne). Slijedci put cu se bas naruciti poslije podne pa da vidim.

Mi smo danas usli u 16 sedmicuuser posted image

user posted image user posted image

Sanjalice, svi spominju te leptirice user posted image , a ja pojma nemam kako bi to trebalo izgledati. Valjda ce mi moj majcinski instikt reci da je to touser posted image user posted image

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
25.3.2016 14:56:20   
tačkicaa
Ema Ja mislim da doktor može sve vidjeti bez obzir kad odeš. Možeš jedino naglasiti to da se umaraš, čisto da se ne sekiraš...
Do kad ti radiš? Joj meni se ovaj petak naduži, nikad proć' user posted image a vikend ima da proleti user posted image
E, reci mi nosiš li ti štikle sad? Ja sutra imam neki 'event', pa sam planirala salonke nosit', atek mi sad naumpade da to nije k'o nekaduser posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
25.3.2016 16:53:17   
nudzejma
Ema meni je dr.rekla da je beba nize nakon vaginalnog pregleda bez UZ.I da trebam sto vise odmarati,manje sjediti jer tad je pritisak na grlic najveci.Takodjer druga dr. mi je na UZ rekla da je beba nize jer je sa onom sondom isla skroz do ruba gacica i malo ispod.
A sto se tice bebinih pokreta u prvoj trudnoci sam ih osjetila negdje oko 20/21 sedmice i to neces fulati osjecaj je jedinstven.U ovoj trudnoci sam vec u 17 nedelji znala da je to-touser posted image
Tackice ja i sada cesto hodam u cipelama na potpeticu,onu klasicnu stabilnu.Nekako mi je lakse nego skroz ravnouser posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
25.3.2016 16:57:00   
Lejni
Zene moje kako ste mi se fino raspisale oci mi ispadose dok procitah, sreca pa mi je telefon malo veci inace bruka.

Ja sam htjela pitati isto sto i ema, bas me zanima i jedva cekam da osjetim mrvicu.

I meni je naislo za ombre, mislim da bi mi bio ok posto mi je sve moja boja kose pa samo vrhove malo, ali mozda to pred porod uradim pa da budem malo svjezija i da se sredim za mog princa malenog.

Tackice, sto se stikli tice, ispustila sam dokle si ti dogurala. Ne znam kakva je prilika i koliko ces stajati na nogama.

Sto rece nudzejma ja dok sve procitam zaboravim sta sam htjela napisati tako da vam saljem jedan pozdrav veliki. Danas sam se bas slomila, navalila sebi posla pa sad jedva gledam a moglo se u neku setnju i te kako

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
25.3.2016 17:06:37   
blossom
Ja napravila rucak i cekam muzica da dodje s posla.. Bas sam zena za pozeljeti user posted image user posted image user posted image

Uhh ja nisam stiklu mogla cim sam pocela da se debljam user posted image Divim se zenama koje trudne nose visociju petu.. Ma ja nisam ni pantalone uze mogla odmah na pocetku... Doduse, ni prije nisam voljela da me nesto steze.. user posted image

A svoju mrvicu osjetila prvi put u 17tt user posted image Osjecaj je bio kao mravi da me golicaju na jednom mjestu, bas nesto posebno.. Nakon toga sam svaki dan osluskivala, ali nije se ponovilo do mozda 19tt kad je vec bilo lakse prepoznati "mrave" user posted image

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
25.3.2016 17:11:05   
blossom
Zaboravih pitanja... user posted image

Zna li neko gdje se moze kupiti caj od lista maline? Je li bas toliko dobar kako govore? Kad treba poceti piti..?

(odgovor članu blossom)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
25.3.2016 19:09:34   
agatha
Večer, zenice!user posted image
Kako ste sve redom?Ja pijem kaficu i razmišljam kako bih imala peglati a tako mi je mrsko.
Ja sam stavljala pramenove nekad na početku trudnoće i super mi je još oni su baš zahvalni. E sad posto mi je duga kosa i bas gusta i debela dlaka vidjet ću sta raditi kad bude baš toplo.
U ovoj trudnoći bebu sam osjetila već u 14.sedmici, leptiriće i skakljanje, hehe. Kažu da se u drugoj trudnoći ranije osjeti a i lakše prepozna.
Pokušavam se sjetiti o čemu ste još pisale ali ne ide, hah.

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu blossom)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *