|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
8.9.2016 11:26:50   
amelaaaa
Dobrooo jutrooo user posted image
Bejbibi ja bih na tvom mjetu otisla sa malim a ostavila curicu na cuvanje...ne znam da li imas nekoga ko bi je mogao cuvati taj dan dok muz ne dodje s posla user posted image U tom stanju se ne bih usudila ici sa dvoje djece, ali sa jednim starijim je vec ok :)

lejla80 skoro je u waikikiju bilo snizenje, ne znam da li jos traje...ja sam uzela super trudnicke pantole, crne, bile su 14,95 KM user posted image Svaki dan ih nosim user posted image Prosle godine sam za ljeto uzela iste takve bez, i platila ih 40, tako da sam se sad odusevila cijenom user posted image
Ja ovu trudnocu gotovo nista nisam kupila, iako mi se ne poklapa po sezoni sa proslom trudnocom. Proslu trudnocu imala ooogrooman stomak od samog pocetka, vec od 6tog mjeseca izgledala sam kao da sam pred porod, jos sam imala problema i sa nadutoscu... Zato sad u 7mom mjesecu nosim odjecu koju sam nosila u 3cem i 4tom mj.prosle trudnoce user posted image I nikako ne mogu da se naviknem na mali stomak, nekad se zabrinem je li sve u redu, kolika je beba, jos svi koji me znaju komentarisu kako mi je sad stomak manji pa se nasikiram... user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
8.9.2016 11:53:16   
bejbibi
Amelaa nemam nikog za cuvanje .al bukvalno nikoga ..ja ovdje nemam nikig svoga,nemam cak ni prijateljica,poznanica ..mm ima neku rodbinu al uopste nisu bliski ,nit idemo ,nit dolaze ( osim za bajram pro forme) ..znaci bas nikoga nemamo..a sad da trazim nekog za cuvanje ,nemam vala toliko povjerenja u nekog ...tako da fakat ne znam sta cu ..mi cwmo svakako u slo krajem mjeseca pa nam bude fino (pored obaveza koje imamo) izvedemo djecu itd..ne fali M nista ...al et htjela sam da ide u zg ,mozda bi mu bilo interesantno sa vrticem al nije on ni tako vezan bas za te drugare tako da ne vjerujem da uopce shvata sta bi propustio ..haj bice prilike aBd ...ovako sumnjam da cu moc

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
8.9.2016 11:56:12   
bejbibi
Lejla ,ni ja nisam nista uradila jos ,ciscenje i to ...jesam oprala namjestaj ,al prozore mi se ne da ,mozda natjeram mm user posted image sl meni ne pada na pamet da se protezem i istezem u ovakvom stanju .svakako mi niko ne dolaziuser posted image ... i mi smo u kuci al niko nam ne dolazi ..svwkijwvci u slo,moji u sa ..mi samo samcati ....

Al cu vala djeci i nama kupiti sta novo za obuc ipak se to treba za bajram :))

Mozda M ode na bajram namaz sa mm ...ako ustane user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
8.9.2016 12:57:00   
lejla80
Amelaaaa pa što ne vičeš da je sniženje hehehe....ma ja sam ogromna u obije trudnoće, samo što sam prošlu startala sa 56 kg a ovu sa 62 kg tako da mi ne odgovaraju stare truničke stvari, ama baš nikako a imam ih prilično jer sam radila pa mi baš svega trebalo. Ni sada ne planiram vala ništa posebno, malo za Bajram, al treba sjest ispred ormara i razvstati stvari. Sigruno se može sklopit koja kombinacaija. Oj a kad pomislim na svoj ormar, pozlije mi koliko u njemu stvari ima hahah

Bejbi ma i mi smo inače sami u kući, roditelji mm su na drugom kraju grada, al su oni u stanu pa ne mogu tamo klati kurban. Inače mi slabo navraća ova starija rodbina, al kad kolju kurbane ovdje kod nas bude baš guzva haha, pa moram i ja dati svoj doprinos red je, jest da sveki uvijek donese baklave sa sobom. tako da ja budem tu jedno pola dana pa onda u ze kod svojih produzim ;) A za prozore si dobra, mogla sam i ja svog natjerat, jedino to još nije radio hahah

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
8.9.2016 16:17:25   
tačkicaa
Vid' hanuma što eglene, vid' user posted image Ljudi moji, ja bila sinoć sandardno budna, ispratila i mm na pos'o, nisam zaspala. Popila s njim kafu, nešta čalabrcnula i rekoh da zaspim. Kad telefon. Mm, kaže treba li šta kupi' user posted image Kontam pobjeg'o čojk s posla user posted image A ja ni na piš pauzu nisam izašla kako sam zaspala user posted image Amanjarabi user posted image
Bejbibi Ma hajde ba, nek se i malac odmori od djece i vrtića, đe ćeš se sad vucarat' okolo sa dvoje djece user posted image
Lejla Omudraće on aBd dok malo poraste user posted image Moraće, inače mama ima da ih sve po prstićima user posted image
Stvarno Amela, je li još to sniženje? Evo i ja kontam, nemam šta obuć' za ovo vrijeme, sve nešto za ljeto user posted image NE znam u čemu ću iz bolnice izać' user posted image Smijem li u gaćama? user posted image
Da pitam ove iz Sarajeva: Onu porodiljsku naknadu, je li to bukvalno donosi poštar ili možeš iskombinovat' nešto da se uplaćuje na račun? Meni se ne mijenja prebivalište sad u ovom stanju, a vodim se u opštini Novo Sarajevo, a sad živim u Novom Gradu... Hoću li morat' zamijenit'? Zna li koja? user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
8.9.2016 16:46:32   
lejla80
Tackice dobra si, ti taman prespavas dok muzek radi heh....Evo i ja čekam svog da završi pa ćemo u mahalu. Javim ti kakva je situacija u Waikikiju
Što se tiče porodiljske ona ide isključivo na adresu stanovanja pa ti je najbolje da se raspitas možeš li samo navesti adresu ili moraš mijenjati. I meni bi dobro došla svježa info o papirologiji za porodiljsko. Čini mi se da sam prošli put sve to izganjala prije poroda i poslije mm samo predao. Agatha ti si najsvježija pa pomagaj kad stigneš

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
8.9.2016 17:04:14   
tačkicaa
Eto ti Lejla, haman da tako dođe user posted image Ali da ne ustanem u wc nikako, to ne mogu da svarim user posted image
Ma haman da ću ja to mora' mijenjat', sva sam razbacana: zdravstveni karton u Centru u Vrazovoj, prebivalište u N.Sa, živim u N.Gradu, a još nisam ni prezime dodala na svim dokumentima user posted image Al' sve nešto kontam da neću rodit' u međuvremenu, dok traje ta promjena i opet ostado' na pola s dokumentacijom user posted image Vala mi je do*izdilo user posted image
Javi za Waikiki obavezno user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
8.9.2016 19:35:22   
Bebica11
Tackice ima neka "carlama" u posti se plati neko iznos da ti preusmjere postu na drugu adresu. Mozes i to da se raspitaš da ne ganjas papire sada

NARI čestitke na sinuuser posted image to su prave mamine maze. A ne zezaj moras ganjati i curuuser posted image

Lejla uhh kod tvoje seke je žešće bilo. I moja je podvezana u 24.nedjelji al i preko konaca se otvorila u 28. I porodila tačno 29+0user posted image

Ma izguracemo uz Boziju pomoć. Mene su jučer od umora oko djece i nespavanja uhvatili bolovi i to oštar bol na desnoj strani sreća u jednoj tacki al nije se širio. I tako 2-3puta da me znoj oblio. Došla kući popila mg lezala i smirilo se hB.
Ja uopće ne uživam u trudnoci user posted image sva sam isprepadana. Jedva čekam deveti mj čak i taj famozni porod nijr me strahuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
8.9.2016 23:12:01   
bejbibi
Bebice nemoj se ti zezati pogotovo jer imas rizicnu trudnocu ..a i sad ce bajram nemoj se forsirati ....
I nemoj paniciti i stresirati seuser posted image samo malo pripazi na sebe i bice aBd sve ok 😉


Moji davno zaspali ,ja odgledala neke serije pa odo pajkit ...
Laku noc zenice

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
9.9.2016 8:01:49   
bejbibi
Jutrooooo ,ajmo lagano budjenje :)))

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
9.9.2016 9:01:01   
amelaaaa
Dobro jutrooo :) ja vam ne stigoh jucer vise na forum, a i ne znam da li je jos snizenje u waikikiju... Kako sam na poslu cijeli dan pa sam ispala iz fazona, sad kad razmislim mozda sam ja to kupila i prije mjesec dana...user posted image Vrijeme leti, samo vikende konstatujem user posted image


(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
9.9.2016 10:34:15   
lejla80
Morning kako ste žene, a posebno ove terminuse? Nešto se slabo oglašavaju, osim gospođe tackice al i ona je utanjila. Njoj ne možemo zahaturit kad je žena pospana user posted image

Ja ništa vala ne nađoh jučer u Waikikiju. Ovdje nema hlača ispod 40 KM a i sve su skroz one uske i ljetne, tanke. Imam jedne, dobila za rođendan, još nikada ih nisam obukla, nekako su previše pripijene, haman više nego helanke. Tako da radije biram ovo drugo. Moguće da izbace neku novu kolekciju. Onda vala i one majice sa bebama po sebi, meni su previše djetinjaste haha ....imam doduše i njih al koristim ih po kući i po parku uz trenerku.

Etttt ako vidite gdje šta zanimljivo javljajte. ..odoh šta malo obrisatuser posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
9.9.2016 14:57:31   
amelaaaa
A jeste se usutile, izgleda uveliko teku pripreme za Bajram user posted image Kod mene danas u planu pecenje nekih strudlica (probno), sutra soping tura, a u nedelju hurmasice i ciscenje stana :) Tako da se odjavljujem u 16:00 i ne prijavljujem se najvjerovatnije do srijede.

Zato svim trudnicama koje slave, zelim lijepo bajramsko druzenje, da im svi kolaci ispadnu dobro, da se ne umore sredjujuci kucu, da ih ne muce trudnicke tegobe, da kurbani budu podijeljeni na vrijeme... Zelim vam da se nauzivate u porodicnom okruzenju, da budete vesele cijeli dan, da sinovi s muzevima stignu na Bajram namaz (za bejbibi)... Bajram vam necu cestitati unaprijed, jer kazu da ne valja. :) A za sve one trudnice koje ne slave, zelim vam da se na taj dan pocastite najukusnijim baklavama i ruzicama user posted image

P.S. Takodjer vam zelim da nadjete super kombinacije pa da se "skockate", da li u ormaru, ili negdje na snizenju user posted image user posted image


(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
9.9.2016 14:57:50   
tačkicaa
Hoće l', kako j'? user posted image Evo mene, mada danas se nešto slabo naspavah, nije k'o juče' user posted image Svo vrijeme mi je od kako legoh jutros, znači od pola9 pa do sad, stomak pod kontrakcijom user posted image Valja li to tako? Ne boli me ništa, sem malo leđa, ali stomak tvrd-pa tvrd user posted image
Vala LEjla ni meni se one hlače ne sviđaju. Kupila sam jedne, eto da imam, ali ih nikako ne nosim. Sad nešto k'o obučem kad moram, ali su neudobne user posted image
Ima li đe ovih mojih terminuša? Gluho bilo, pa s kim ću ja osluškivat' signale? One ni da hanu ništa user posted image user posted image
Hvala btw Bebice (mislim da si mi ti pomenula preusmjeravanje adrese), vidiš, to bi mi najbolje odgovaralo sad user posted image Raspitaću se user posted image
Kako ste vi ostale?

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
9.9.2016 22:16:52   
BubaDara
Jutros u 10:15h porodila se lejni i rodila svog princa! user posted image user posted image
Ja vas sve punooo ljubim i citam redovno ali dok iscitam i krenem pisati beba hoce da dudli i ne stignem pisati ali uglavnom smo uspostavile dojenje, sike vise nisu bolne i sad uzivamo maksimalno!user posted image
Čuvajte mi se i jedite zdravo hehehe
Sve vas user posted image ja i moja garavušica! user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
9.9.2016 22:28:26   
mrkva
Pozz. Posto ovdje ima najvise aktivnih clanica moze info. da li se narucuje i koliko se otprilike ceka TSH nalaz na Nuklearnoj medicini,vezano za štitnjacu? Zahvalna na bilo kojem odg.


_____________________________

“Sve što sam o životu naučio može se svesti na tri riječi: život ide dalje.” Robert Frost

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
9.9.2016 23:05:13   
Midnight_489
Evo i mene user posted image
Ja i MM se vratili od mame,evo sad uređujem kuću,Bajram,gosti,kolači... user posted image
Stvarno nisam imala vremena da se javim,čitam sve postove user posted image
Ja danas usisavala,prala prozore,veš... user posted image baš sam se naradila i posegnula za.....čokoladom user posted image moje oružje
protiv umora user posted image
Vidim sve ste dobro,samo nastavite user posted image

Ako ima kakvih novih trudnica,ili se neka porodila,pišite da vas mećem na spisak user posted image

Imate 💋 od mene


_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
9.9.2016 23:36:18   
lejla80
Čestitam lejni ....nisam je upratila na temi, al vidim da je bila ispred tackice na spisku hehe ...tacko bliži se, a za stvrdnuti stomak ne brini svakako si u terminu. Šta bi rekla meni kojoj se dešava to još od početka šestog mjeseca.

Midnight neka si se vala i ti vratila haha

Daro dobro ste se snašle vas dvije, nisam ni sumnjala. Samo tako nastavite. .

Mrkvo draga, ja ti iskreno pojma nemam šta je to. Valjda će neko od ženica znati nešto više. Mada ovdje vikendom i praznicima vlada prilično zatišje .

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
10.9.2016 3:34:05   
tačkicaa
Lejni I ja ti cestitam user posted image Sve najbolje user posted image
Midnight Hajde sad nam digni malo temu, ovdje bas postaje zatisje user posted image
Lejla sad zvanicno jos Samy i onda sam konacno ja na redu user posted image kad kazes da sam u terminu, je li to znaci da je cesto tvrd stomak znak da se mozda blizi? user posted image
Mrkvice ni ja nemam pojma nista o tome user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
10.9.2016 7:08:53   
winky_sa
Lejni cestitke i od mene user posted image
Bubadaro bas mi je drago da ste uspostavile dojenje i da sada uzivate user posted image
Mrkvo i ja stvarno ne znam nista o tome, nadam se da ce se naci neka koja ce ti pomoci.
Ostalim vrijednim user posted image zelim puno dobrih kolaca, cistu i pospremljenu kucu i malo umora. Nemojte mi se preforsirati preko vikenda, mislite i na user posted image
Midnight spisak nam se smanjuje user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
10.9.2016 9:09:09   
Midnight_489
Jutro,evo kafica user posted image
Počinje izgleda vikend zatišje user posted image

winky znam da se smanjuje user posted image bojim se da će ostati vrlo malo trudnjača dok dođe do mene user posted image haman s kim ću pričati user posted image
tackiceee još malo pa i ti si na redu user posted image bit će sve to dobro hairli user posted image
Midnight je uvijek tu da digne temu user posted image
mrkvice ja ti ne znam ništa o tome user posted image mada ne znam da li će ti iko odgovoriti za viked jer ovdje za praznike i vikend vlada zatišje user posted image

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
10.9.2016 9:19:28   
lejla80
Jutro curke.. jeste li mi se naspavale? Ja ne pamtim kada sam ovak cvrsto spavala, ne ureklo se. Samo jednom, u znanju sam ustala do WC-auser posted image Sad mi nešto teško, haman mi je ovo previše user posted image

Tačko ma to su ti ove lažne kontrakcije, ako ih puno ima i ako dugo traju, mogu i one uticati na otvaranje. Govorim ti da si u treminu jer si u devetom mjesecu pa ti nije važno, mislim čak je poželjno da prije krene heh... Ma nema nekih specijalnih znakova kad će krenut, osim bolova, pucanja vodenjaka ili ispadanja sluznog čepa. Meni u prvoj trudnoći pukao vodenjak u 41 sedmici, i onda počeli bolovi. Do tada ama baš nikakvih znakova nisam imala. Tak da lezi i čekaj hehe. Jedeš li ti hurme i ananas, ovo što preporučuju u devetom zbog bržeg otvaranja?

Midnight ma zatišje je ovdje cijelu heftu, žene se porađaju i odlaze a niko se ne novi javlja. Bilo je nekih novih članova, samo su mahnuli i nestali, tak da ćemo haman samo nas par ovdje mahalati i ispijati kahvice user posted image No ne sikiraj se, dok je mene, imat ćeš s kim pričati, ja uvijek nađem vremena da zavirim šta se dešava na rr, kad god prilegnem, a to se češto dešava user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
10.9.2016 9:23:44   
lejla80
Nego spremate li šta lijepo za Bajram? Ja još nisam skontala koji ću kolač, nekako mi lakše bilo dok sam radila, na poslu sam imala svoju ekipicu za razmjenjivanje recepata.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
10.9.2016 10:05:50   
samy_lo
Kako ste mi zene?
Vrijeme da se i ja malo javnem..citam vas redovno,ali nemam snage ni da pisem..po danu obicno cistim nesto po kuci ili negdje odem,pa me navecer sve boli,posebno kukovi i prepone..prijateljica mi se porodila pa sam malo i na nju obratila paznju..voljela bih vala da i meni porod krene bar poslije Bajrama..oduzilo se ovo..
ja cu za Bajram spremati bombice i kokosov kolac..nmg se nista drugo nakaniti

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
10.9.2016 10:24:48   
bejbibi
Cao zene ,evo i menw ...brzinski sam procitala sve user posted image evo hranim ove svoje ..to trebas samo ganjati Boze dragi ..ludnica ...danas cemo aBd u soping ...kuhanje ce biti nesto standardno ,nista posebno .kolace cu kupitiuser posted image ..sami smo ..

LEJLA imas one saftali slatkise user posted image baklave,kadaif ....imas cupavce,bounty cokoladice ..jednostavno za napraviti ..potrazi na coolinarici ...imas pijesak tortu ,jednostavno isto ...a imas i ferrero tortu malo skuplja user posted image potrazi sve na coolinarici pa et ..samo neke ideje ...

Ma izgleda mi vistestruke mame imamo vise vremena za rr user posted image ..ja uvijek virim po nekoliko puta na dan al mi nekad bezze pisati kad niko ne pise ...

MRKVA ja isto ne znam nista za to al najbolje ti nazovi njih i raspitaj se.tako ces znati sve sto te zanima :)


Ostale sta ima

Ja cu sutra prati zavjese aBd a mm nek pere prozore ako mu se da ,meni ne pada napametuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

mrsanje


da li mrsate nesto extra zbog mora ,ono kuku kako cu obuci bikini a sve visi ??????

da ,trudim se (52%)

ne, nije mi bitno (48%)


Broj svih glasova: 82

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *