|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
10.9.2016 11:49:59   
lejla80
Ma bejbibi baš me briga pravo da ti kažem ko i koliko piše, ja ću šarati dok god imam sagovornicu user posted image Još uvijek smo nas dvije tri prilično aktivne, meni dovoljno. Ja navikla bit u pokretu i sa narodom, pa uvijek imam šta ispričat hahahah, ko hoće nek čita, ko neće ne mora user posted image

Što kažeš mi mame imamo više vremena, valjda se naučile organizovati, moranje. Ja sve nešto na brzinu završim, pa mi se nekad čini da imam čak i viška vremena. Šoping sam završila, vala dva dana hodam po gradu...smorila sam se, pogotovo jučer, mm radio samo do 12 pa smo dosta toga obavili, od šišanja do bajramskih odijela.. jedino debela ostade u starom odijelu, al stvarno nisam imala srca da dajem puno para za nešto što ću obući možda samo jednom.

Za slatkiš smo odabrali Bounty tortu po želji mojih ukućana, ipak će oni na kraju i većinu pojesti. To ćemo sutra aBD nekad...Mm posti pa nećemo plaho hodat.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
10.9.2016 13:18:55   
bejbibi
Vjeruj da se i ja cudim otkud nama visestrukim mamama toliko vremena user posted image valhda sto kazes organizacija ..


Mi ne odosmo u soping ,..zasaduser posted image mozda kasnije ..kaze mm guzva sigurno a on bas ne voli guzve ,a ni ja vala pa vjerovatno sutra ...

Ma ja hocu djeci da kupim a vala i nama nesto ..prijateljica mi donijela super lijepu maramu pa sam mislila kakvu tiniku uz to ..mm ima hrpu odijela al bar kosulju novu ..et treba nesto novo ipak imati :))

Ma nama ovdje ko da nije bajram al haj ...bas je tuzno kad nemas nikig ...ja navikla kod svojih bas ono se slavi ...mislim osjeti se bas...ujutru rano ispratimo babu i amidze na namaz a onda mi zene pijemo kafu ..pruje smo kuci klali i kurbane al to vise ne rade sad ...daju da kolju ..pa se rucak kuha ..pa druzenje ..ma divota ...a eto ni kod mm- ovih se bas nesto ne slavi ,oni u slo pa im radno pa se ni ne osjeti ..bas bezze ..nedostaje mi bajram kod mojih :(

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
10.9.2016 14:33:41   
lejla80
Bejbi ti se svakako ponovi, nisi još nadošla pa možeš i poslije iskoristiti tunikicu. Ja sam već 15 kg u plusuuser posted image user posted image [sm=smiley9.gif, a o veličini stomaka da ne pričam hehe
Zeznuto bit tako udaljen od svih pravo...al šta ćeš takva sudbina. Koliko si često u mogućnosti da posjetiš svoje?

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
10.9.2016 14:57:55   
tačkicaa
Sto ste se fino raspricale user posted image
Ja danas ko mumija, nisam spavala ni sinoc, ni jutros nesto ne mogodo', a u glavi ko kasa. Evo sad malo 'prekinula' na satak-dva, sto bi djed rahmetli reko user posted image
Uspjeli smo smeljat' baklavu, moj mm i ja, nasa prava baklava user posted image ja inace je jedem, pa ne znak ni kakva je. On velu dobra, pa eto zene ako vam treba recept user posted image
Vala ce i meni falit' Bajram, kod mene ga nece haman ni bit' user posted image mm sutra navece ode, mora se neko pobrinut za kurban, i nasi isto imaju kurbane i obaveze, tako da ja bukvalno sama ostado' ovdje user posted image al haj, svakako nisam ni za sta user posted image
Samy znaci i ti iščekujes? I mene je od sinoc dva puta zignulo u preponi, a to mi se nikad prije nije desavalo. Mene sta god zaboli novo, kez od uha do uha user posted image Samo mi se ne ide u bolnicu user posted image
Eto hanume, pisite, ja Bgmi redovno citam, ali kako Bejbibi rece, rijetko kome kad imam sta odgovorit user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
10.9.2016 16:28:33   
NARI
Dan zenice! Evo i mene, virim ali ne valja mi mobitel pa cesto propadne sve sto napisem . Ja pripremam za Bajram cokoladni kolac za nas, a za svekra onaj s keksom i pudingom. Bit ce burek odmah ujutro, a prvi dan i koljemo kurban. Prvi dan cu najvjrrovatnije ja sa djecom kod mame i cekat cu fa otac i muz donesu kurbane pa da odmah pakujemo i dijelimo. Bit ce posla, ali neka hB. Nesto mi je u svemu ovome i stariji sin bolestan, a i jucer sam prozore prala. Eto da znate ds mislim na vas i citam, tu sam.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
10.9.2016 20:06:08   
Midnight_489
Znači pričate o slatku,a mene niko ne zove user posted image user posted image
Ja sam spremila naravno baklavu,i kolač od banane i čokolade,po receptu moje mame user posted image
Sutra valja u kupovinu po još neke namirnice user posted image


_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu NARI)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
10.9.2016 21:11:26   
BubaDara
Gdje ste zene moje drage? user posted image
Evo mene da se javnem malo dok ova moja dudli user posted image Hvala Allahu uspostavile smo dojenje, nema vise bolnih sika i super nam je sad user posted image
Vala sam vam poželjela šarnuti koju user posted image
Tacno se divim vama visestrukim mamama kako sve stignete user posted image Doduše ja još uvijek kao 'lezim' i ne daju mi nista raditi ali sam stvarno zeljna da se naspavam, smotaša ni po dani nikad ne uspijem odspavati s bebom nego uvijek nesto frka trka, daj da jedem, istusiram se, ucinim nesto dok nije opet zasvirala uzbuna user posted image
Beba je hvala Allahu dobra i place samo kad je gladna i usrana user posted image tako da nije mi tesko skontati, ili je jedno ili drugo user posted image
Eto tačkice da znaš kako to ide user posted image
Vidim vi i kolače spremile i spremate. Ja ovaj Bajram free od toga, spremila sam dvije baklave prije poroda i evo skoro su se pojele. Jetrva sutra pravi ruzice i kolace, sveki ce hurmasice i tako, a ja cu da ljubi samo svoje hanumče i od toga nema ništa slađe user posted image user posted image
Lejla ja tako volim bounty cokoladice pa mi sve pjena na usta kad procita da cea praviti tu tortu. Mogu misliti kako je to nesto mljac mljac. user posted image
Ema08 nema veze, neka ti je i Ejub živ, zdrav i sretan! user posted image Nadam se da ste i vi vec se navikli jedno na drugo user posted image
Od srca vam želim sve najljepše za Bajram, da ga provedete u zdravlju i sreći sa svojim najmilijim.
Sve vas punoooo user posted image


_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
11.9.2016 8:19:38   
tačkicaa
Hej zene, evo da i ja jednom pristavim jutarnju u normalan vakat user posted image
Kakve ste?
Bubu neka si nam se i ti javila, neobicno je bez vqs dvije gospodjice user posted image Mani bona kupanja, kad beba spava, spavaj i ti user posted image Nedje sam neki dan procitala, kaze: Ja spavam kad beba spava, budna sam kad ue beba budna i kuham i pospremam kad i beba user posted image eh tako cu ja aBd user posted image
Midnight Boga mi fino zvuci taj kolac sa bananama i čokoladom. Mljac! Mogu mislit da si ga ispostovala kako dolikuje user posted image
Nari, Bejbibi, Bebice kako ste vi? Kako mala raja? Lejla deveras li ti s cim?
Mene opet ledja boluckaju, taman da pocnem radjat' kad su se svi bajramski razisli user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
11.9.2016 8:56:30   
lejla80
Evo i mene dok je vruća. Svaka čast tackice kako si nam vrijedna. A kako te leđa bole? Širi li se bol naprijed ili je to ona bol zbog težine stomaka po dužini leđa?

Midnight nemoj sve kolače sama pojest hehe

Daro, dobro ti je tacka rekla, spavaj kad i beba, jedino ćeš tako uhvatiti malo sna. Ne moraš baš svaki put, bit će ti previše hehe.. Ja sam imala tako neke termine. Npr. kad muž ne radi, ujutro nahranim dijete i predam ga mm, a ja nastavim sa spavanjem. Kad radi onda nekad u toku dana legnem. Tako da iskoristi gužvu oko sebe.

Bejbibi kupi li šta fino?

Nari i i ti puna obaveza. Ja sam se jučer polomila radeći. Nisam nešto posebno ni uradila al teško brate. Kupatilo me dokrajčio uhh...ne znam kako vi sa svojim tablama uspijevate ista uraditi. ..

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
11.9.2016 8:59:28   
lejla80
Tackice ovo po dužini leđa je trebalo biti po dnu leđauser posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
11.9.2016 9:21:06   
tačkicaa
Jesi vidjela Lejla kako ja nekad umijem user posted image ma ne siri se, to je bas ono po dnu ledja, kao od umora. Ali eto meni novo to i ovo ziguckanje u preponi, pa rekoh da vam javim user posted image
Joj trebala bi' i ja stogod oprat u kuci, red bi bio user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
11.9.2016 9:33:25   
bejbibi
Jutrooo ..moze li ness za meneuser posted image ja ne mogu obicnu kafu piti jos uvijek ...

Dobre ste na sabahu user posted image ..vidite kako se moze biti aktivan i vikendom..dovoljno 3-4 da se fino promuhabeti user posted image

Ja maloprije ustala..hB A prespava citavu noc pa i ja snjom ...a ko ce ispocetka opet user posted image

LEJLA ma nisam jos nista obavilauser posted image ..dok dodje mm pa cemo ici ..ne zuri mi se vala ...inace na sabahu sam polijena za sve ..tek oko podne dodjem sebi user posted image

TACKICE pricekaj zeno nek prodje bajram user posted image pa radjaj ...haj bice dobro ,nemoj se plasiti ...mwne kod prvih kontrakcija je sve zivo bolilo,non stop...citava ledja ,stomak ..tek u drugom porodu sam znala raspoznati user posted image ..krenulo bi od krsta pa prema stomaku i preponama ..ko neki pritisak dole veliki ..i naravno bivali sve jaci i jaciuser posted image ma divota user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
11.9.2016 9:42:20   
lejla80
Ništa tacko kutiju hurmi sebi a mužu baby ulje i nek masira. Ja sam vala svog već smorila sa masiranjemuser posted image
Sluša me pravo sad dok sam trudna a kad se porodim daj Bože da ga uhvatim. Doduše možda se toliko navikao da će me molit da me izmasira user posted image

Bejbibi i ja najvolem nes user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
11.9.2016 9:56:54   
tačkicaa
Bejbibi Hajde dobro de, eto sačekaću da Bajram prođe user posted image Ma mene sve strah da neću skontat' kad počne, k'o da sam te sreće user posted image
Lejla Kakav muž, ode čovjek za svojim poslovima, a ti ženo rađaj tu user posted image I to po mogućnosti da bude sutra, njemu za rođendan. E pa neće da može user posted image Joj ne volim ja hurme nikako, niša preslatko, i kafu gorku pijem, ali eto natjeram se da pojedem par dnevno. Pijem i čaj od lista maline kobajagi user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
12.9.2016 7:06:52   
Midnight_489
Jutro bebele user posted image
Evo ja prva da pristavim bajramsku kaficu user posted image

BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN svim trudnicama,da ga provedete u zdravlju i sreći sa svojim porodicama ❤️

Ja evo čekam muža da se vrati iz džamije,pa kad popijemo kafu,idemo kod svekrve na bajramski doručak. user posted image


_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
12.9.2016 7:15:40   
bejbibi
I ja se pridruzujem cestitkama :)

Bajram serif mubarek olsun svim zenicama koje slave ..da provedete ove dane u zdravlju,sreci i rahatluku ...neke sa prinovama ofskroz 😆
Sve najboljee 😙😙😙😙😙

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
12.9.2016 7:27:33   
tačkicaa
Bajrambarećula i od mene user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
12.9.2016 7:35:50   
samy_lo
Bajram Serif Mubarek Olsun i od mene
Ja od jutros placem,drugi Bajram bez moga babe..tako mi fali,jos je teze jer je kuca mojih roditelja preko puta..pa sve podsjeca na njega..da mu dragi Allah podari lijepi Dzennet..iVinite ako sam pokvarila nekoj raspolozenje,al mi lakse kad bekom otvorim dusu..mahanje za sve

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
12.9.2016 8:11:46   
lejla80
Bajram Šerif Mubarek Olsun i od mene, moje lijepe trblice i mamice. Želim da ga provedete u zdravlju i što boljem raspoloženju.
Znam da praznici malo pojačavaju tugu zbog onih što su nas napustili, to je sasvim normalno. Sjetite se i onih što nisu tu odgovarajucim dovama i budite mi jake.
Imate pusu od nas i ne pretjerujte sa slatkišima hehe

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
12.9.2016 10:31:16   
winky_sa
Bajram Serif Mubarek Olsun i od mene, uzivajte sa svojim najmilijima.
Puno vas pozdravljam user posted image
Sammy draga user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
12.9.2016 12:06:22   
NARI
Bajram Barecula i od mene! Svako dobro vam zelim!
Js sam evo preumorna, cijelu noc ne zaspah, dijete mi bolesno. Sad cekam kurban da stigne, a nemam snage ni za sta. Bit ce da ce muz najvise " potegnuti".
Samy Lo, user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
13.9.2016 0:25:19   
bejbibi
Evo nesto za sve nas , posebno za prvorotkinje :)

Molim vas procitajte,mozda vam bude od koristi :)

http://www.breastfeedinginc.ca/content.php?pagename=doc-BF-serb

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu NARI)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
13.9.2016 5:20:09   
tačkicaa
Super članak user posted image Hvala Bejbibi user posted image
Jutro hanume, hajmo utiske od juce za nas koji bjasmo u stanu citav dan user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
13.9.2016 7:31:04   
Midnight_489
Jutroo hanumice user posted image
Hajmo evo vruća kafica user posted image

bejbibi hvala ti za članak user posted image super je
tackicee ja bih ti rado dala utiske,ali je u mene obrnuto,ja po čitav dan nisam u stanu bila user posted image



_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
13.9.2016 8:15:13   
bejbibi
Jutro zene :)) ...jeste se naspavale..kako je bilo juce ..kod nas nista posebno ..sredili se mi svi al u kuci biliuser posted image jest da smo kasnije doletili samo do mm nane na selu medjutim nije je bilo jer jw preko puta njih umro neki komsija i svi tamo ..mm otisao na dzenazu a ja cekala ispred kuce ..smorila me A 😥 jos juce bilooo vruceee ..al haj bar izasli na svjez zrak.jos to selo visoko na planini heheh ..sunce zapeklo hahah ..al neka ..a danas tmurnoo ,maglovito ccc

A clanak je bas fin ,ja slucajno nasla ..mozda vam pomogne sta ...nekw stvari u nasim bolnicama bas ne mozes imati al bar kuci kad dodjete praktikujte ..npr,koza na kozu staviti bebu ,dojenje itd....vi prvorotkinje sve to mozete a mi ostale ....pa valjda budemo user posted image

Idem ness napraviti ,imam nekih bombica i hurmasica pa odo prezalagoajit sta user posted image ajde bujrun

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *