|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
5.1.2017 18:14:31   
manuela RR
bejbibi ja ne bi izdrzala odmah bi ginekologa pitala za to...
Predlazem da slijedeci pregled obavezno porazgovaras o tome... Mozda se dlacica upalila ili je neko masno tkivo u svakom slucaju je bolje da pitas...

Sto se depilacije tice brijanje praktikujem.A sad prije porodilista cu kupiti depilacijsku kremu tako sam i prosli put jer nista ne vidim dole...user posted image

Bubamara evo tri dana perem peglam po citav dan stvari za bebaca... Maloprije kupili kadicu za kupanje i jos paketa ulozaka za mene i sve spremno...
Sve za bebicuuser posted image i za bolnicu kesa gotova.
Sad mi pravo tesko umorim se ne mogu se sagnuti I jos mi gornji dio stomaka kao da je utrnuo...
Sreca pa sam ranije sve pocela pripremati ko bi sad po ovim minusima same stomakom do zuba trckarao okolo i kupovao stvari...
Slijedece sedmice kontrola i dogovor oko porodjaja.user posted image user posted image

< Poruku je uredio manuela -- 5.1.2017 18:18:24 >

(odgovor članu Maca91)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
5.1.2017 18:37:06   
bejbibi
Hello zenicw ,evo i mene .ne stigoh se javiti prije ..isla malo vani u dvoriste sa djecom,pa kuhaj,oko kuce bla bla prodje dan bezze haman ...bas mi lete dani ...
ANANDI nije kod menw nista sa vanjske strane vec unutrasnje ..i na dodir ko prepelicije jaje ...malo desna strana izgkeda nateceno .MANUELA nije nista nateceno ovako kad gledam golim okom ...znaci unutra je neka guta ..
Odlucila sam 13.1 da odem na redovni pregled u slo pa cu pitati doktora i za to ...nadam se da nije nista strawno ..
MACA b komplex je ok ..kod mucnina se preporucuje al ja nisam pila nesto pretjerano jer sam stalno povracala .COVERED ja sam izbjegavala jesti bas da ne povracam i radije sam povracala kiselinu,iako sam se natezala do bola ,nego onako hranu da ispovracam fuj..naravno ti jedi jer ces izgubiti na tezini al ja nisam mogla ,izbjegavala hhranu ..i svaki put tako jer mrzim povracati ..lakse mi kad nemam nista u stomaku ..al sam ko bolesnik bila ,uzas ...
Caj od dzumbira je isto dobar ptoiv mucnina ,kazu ...meni nista od navedenog i spomenutog nike pomagalo :)haman do 6mj tako

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
5.1.2017 19:29:18   
covered
Bejbibi pa kako izdrzis bez hrane toliko, kad jedes onda ?? Najgore je sto se covjek iscrpi, ne moze nikud, a vama sa djecom, ili poslom vjerujem da je jos i teze user posted image . Vjerujte da sam se zabrinula sto mucnina nema, kontam je li sve u redu user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
5.1.2017 21:10:12   
bejbibi
IZVORNA PORUKA: covered

Bejbibi pa kako izdrzis bez hrane toliko, kad jedes onda ?? Najgore je sto se covjek iscrpi, ne moze nikud, a vama sa djecom, ili poslom vjerujem da je jos i teze user posted image . Vjerujte da sam se zabrinula sto mucnina nema, kontam je li sve u redu user posted image


Pila sam kiselu jer vodu nisam mogla user posted image
Nisam mogla svoju pljuvacku gutati kolko mi se gadilo ...joj fuj kad se sjetim Boze ...tako do 5 mj user posted image uzasaaaaan pwriod ,uzasan ..
Jesnom se desilo da 6 dana nisam nista jela ..samo kiselu pila ..ja sam bila peikovana za krevet user posted image
Ja bas ne volim biti trudna ,jer me mucnine satiru bukvalno ...ovaj put su potrajale do 6mj ,naravno poslije 5tog mj bilo malo lakse i mogla sam jest al obavezno bi svako jutro povracala ...
Al najgore mi bilo sto prvih mjeswci nisam mogl ni pljuvacku gutati ..nakupljala mi se ustima,pa pljuvala ko kocijas fuuuuj ...uvijek imala kod sebe lavor user posted image uh sad mi muka kad se sjetim ....srwcom skontala sam pri kraju da jedino sa zvakom u ustima mogu normalno komunicirati jer dotad nisam mogla ni pricati al bukvalno ..mm se tad bas odmorio od mene user posted image ko da me nije ni bilo hahah

Ugl sam nekad supice jela ,nekad mi pasao samo hljeb ..al gledala sto laksu i probabljivu hranu da jedem da i ako povratim to glatko ide user posted image ne znam ni ja kako sam izdrzala ...zato sam spala na 54 kg

< Poruku je uredio bejbibi -- 5.1.2017 21:12:41 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
6.1.2017 8:12:31   
manuela RR
Jutro zene...
Ja jutros poranila.
Ispratila muza na Posao u 06:30user posted image user posted image
I ostala budna.
Stavila jos vesa na pranje, napravila vocni dorucak I sad pijem kafu mali jos spava.

Sto se mucnina tice ja ih uopste nisam imala ...do 7 mjeseca e tad mi je pocelo sve smetati navece me ubijala kiselina jedino mi kisela pomagala.
Nisam povracala ali sve osim suhih kifla i palente mi bilo mucno.
Do 9 tog.Sad u 9 kako mi se spustio stomak i ne pritisce zeludac sve jedem bez problema.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
6.1.2017 8:15:16   
manuela RR

IZVORNA PORUKA: covered

Bejbibi pa kako izdrzis bez hrane toliko, kad jedes onda ?? Najgore je sto se covjek iscrpi, ne moze nikud, a vama sa djecom, ili poslom vjerujem da je jos i teze user posted image . Vjerujte da sam se zabrinula sto mucnina nema, kontam je li sve u redu user posted image


U nekoj fazi trudnoce mucnine svakako prestanu kod svakog razlicito nemoj da brines user posted image

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
6.1.2017 9:58:03   
covered
Po noci sam dva put povracala, ali bukvalno nemam sta.. pokusavam da jedem, ali mi ne ide nikako. Oci otvorila vec mi muka nisam se ni pokrenula user posted image . Nadam se da cu naci metod da ih lakse podnesem

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
6.1.2017 10:37:30   
3_godine
Cure evo čitam vaše postove i odmah i meni proradi crv sumnje. Danas sam 10+3 i nemam nikakvih simptoma trudnoće. Tako me panika uhvatila i pred prošli pregled, prije kojeg takođe nije bilo simptoma, amo sam Boga molila da je sve OK i malo se opustila jer je bilo OK hvala Bogu. I onda me to drži 5-6 dana i opet razmisljanja :) Vjerujem da je tesko s mučninama, ali ja bih nekako nakon svega što sam prošla više voljela sda osjećam nekako tu trudnoću pa makar to značilo i mučnine...user posted image

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
6.1.2017 12:03:25   
Bubamara92
3 godine ne brini draga nije svaka trudnoca ista i ja u prvoj trudnoci nisam imala nikakvih simptoma...
A sad me ni jedan nije promsio hehehe user posted image
Uh umorila sam se od jutros sad sam stvarno teska Manuela bogami pravo se priblizio nas mjesec....
Jos malo i eto nama user posted image


_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu 3_godine)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
6.1.2017 13:11:51   
bejbibi
Zenee drageeee ,pocetnice i one iskusnije ..ne trazite te mucnine molim vas !!! Sve je uredu i sa trudnocom i sa bebom i sa vama i sa svimeuser posted image te mucnine su nesto najgore sto vas moze snaci user posted image govori vam jedna iskusna trudnjaca koju,evo,vec treci put mucnine nisu masileuser posted image NEMOJTE IH NIKAKO POZELJETI!!!!
COVERED necu da te obeshrabrim ali ako ti sve smeta onda nema nista sto ti moze pomoci dok same ne prodjuuser posted image meni je tako u svakoj trudnoci bilo stim da su me u prvoj do 4mj popustile i poslije toga sam uzivala u trudnoci.tad sam BUKVALNO zivjela samo od kakaa..od 4sed do 4mj samo sam kakao mogla piti ...ne moram ti reci kolko sam bila gladna i zedna ,vodu nisam mogla okusiti..sve mi zivo smetalouser posted image
Druga i treca trudnoca jos gore ....vlastitu pljuvacku nisam mogla gutati od gadljivosti a potrajalo do 6mjuser posted image nekad sam mogla hljeb ,kifle,supice,nekad bi mi se i to zgadilo ..ma ne znam kako sam prezivjela ..bila sam zivi mrtvacuser posted image to mi je i doktorica rekla kad me vidjela ....
HB pa proslo uh ....
Tako da uzivajteeeeee ako nemate mucnina molim vas ,ne trazite ih jer nije jednostavno nikako ...nijedna trudnoca nije ista ..vecina zena nema mucnine da znate ...drugim nesto samp smeta pa to uklone i rahat ,a trecim ...uh ..tu ja spadamuser posted image sve zivo smeta i nema spasa dok ne prodju ...
Vi koje ih nemate ,uzivajte :)
Ostale koje imaju skontajte sta vam je mucno pa to izbjegavajte...
Ako vam je stalno muka onda se strpite do 4-5 mj trebale bi prociuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
6.1.2017 13:21:01   
Zelimo_bebu
Hallo zene gdje ste sve, je li vas to snijeg zatrpao user posted image ?

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
6.1.2017 13:25:02   
Zelimo_bebu
Ja od prvog dana nisam imala mucnice, evo danas punih 13 i super se osjecam nemam niti jedan simptom trudnoce...jedino od sve hrane i to vise miris mi smeta od kuhane piletine,,,jedino to,,, ostalo nista....
nemojte traziti mucnine moja prijateljica je svih 9 mjeseci povracala kao avet bila nije mogla ni uzivati ni sekunde u trudnoci dosla beba i sve u krug....

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
6.1.2017 13:30:07   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Zelimo_bebu

Ja od prvog dana nisam imala mucnice, evo danas punih 13 i super se osjecam nemam niti jedan simptom trudnoce...jedino od sve hrane i to vise miris mi smeta od kuhane piletine,,,jedino to,,, ostalo nista....
nemojte traziti mucnine moja prijateljica je svih 9 mjeseci povracala kao avet bila nije mogla ni uzivati ni sekunde u trudnoci dosla beba i sve u krug....


O tome i ja govorim user posted image bar ako nemate mucnine uzivajte dok mozete jer kad dodje beba nema mira user posted image


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
6.1.2017 13:33:57   
bejbibi
Kod nas nema nekog velikog snijega :) prije par dao malo pao ,par cm ,nista puno .evo sad pomalo pada al sitan skroz ,jedva primjetan ...al zato vjetarr user posted image user posted image user posted image
I mm kaze da je prehladno ...ne planiram nigdje danas ...M u vrticu do 3 ,imaju doktora ..A spava ..ja gledam krimi seriju ...i evo sad se kanim kuhati 😣

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
6.1.2017 13:48:47   
Zelimo_bebu
I kod nas je napadao pravo, MM cistio cijelo jutro i ode na posao...ja napravila ribu i krompir i sad gustam sama...gledam tv, a vani puseeeeeeeeee ko ludo...
Nego mene ledja ubise, ja nemam pojma sta je, navikla da radim stalno i znala su me s vremena na vrijeme boliti, ali sad ubise i to samo donji dio,,,valjda od sjedenja lezanja, nerada user posted image

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
6.1.2017 14:49:04   
manuela RR
Ja danas za rucak riza i batkovi u rerni, supa,salata od domaceg kiselog kupusa sa malo crvene paprike...
Cekam muza i malog da dodju otisli se sankati...
Meni ovaj snijeg prelijep iz kucne perspektive.user posted image

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
6.1.2017 14:53:50   
manuela RR

IZVORNA PORUKA: Bubamara92

3 godine ne brini draga nije svaka trudnoca ista i ja u prvoj trudnoci nisam imala nikakvih simptoma...
A sad me ni jedan nije promsio hehehe user posted image
Uh umorila sam se od jutros sad sam stvarno teska Manuela bogami pravo se priblizio nas mjesec....
Jos malo i eto nama user posted image



Ja spremna vecuser posted image a ko da gledam bice poslije 2 Feb a vec sam ogromna.
Do 9 tog sve super a sad sam bas teska i ledja me bole rusim po kuci sve... Ne znam koliko to jos mogu nabujati user posted image

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
7.1.2017 11:29:36   
manuela RR
Gdje ste zenice...
Niste se valjda zaledile i vi od ove zime...
Ja vala nigdje ne izlazim iz kuce...
Kuham perem spremamuser posted image
Za danas sarma i pire krompir... Domaca pogaca...

Kad ustanem imam energije za 10 ljudi a navece budem ni za sta PA koristim ove naboje energije da story vise posla obavim.
Ne znam kako bi da mi je E. mali ovako on sve sam jos i meni pomogne user posted image

Pisite zenice kako bebaci u stomacicu...??user posted image

< Poruku je uredio manuela -- 7.1.2017 11:33:44 >

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
7.1.2017 13:19:09   
covered
Ja jos uvijek imam problema sa mucninama, apsolutno nista ne mogu jesti, stalno povracam. Nemam vise snage. Nema ni ideja sta da radim user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
7.1.2017 14:19:41   
Zelimo_bebu
Evo i mene...bili kod bake i djeda na Bozicu...muz ode na posao a ja u horizontali nakupila sam od babe svega pa cu da njopam...prehladno je vani sreca pa nikud ne moram...a vala i necu...sad bi jedna kafa dobro dosla al mrsko mi samoj pit user posted image

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
7.1.2017 14:31:40   
bejbibi
Dancek zene .
I kod nas prehladno ,ja danima nisam izaska a tako mi se ide setati jer je sunce vani..al mozda je bolje da nigdje ne izlazim ...
Evo stavila kalju da se kuha ,nisam imala vise ideje sta bi .uvijek jedno te isto vrti i uglavnom suho .haj reko nesto na kasiku .napravila veliku serpu ,ima za 5 dana user posted image prvi put pravim pa se iskreno nadam da ce ispasti ok .po maminom receptu sam napravila ,valjda nisam sta zaboravilauser posted image i nadam se da ce djeca jesti 🤔

Joj COVERED bas mi je zao ...bolje da te ja vise ne savjetujem jer sam pesimista sto se tice tih mucnina user posted image ako povracas non stop ,zao mi je sto ti moram reci al,strpi se...to je jedino sto mozes ...meni je u drugoj trudnoci doktor propisao i reglan protiv mucnina al nisam haman nojednom uspjela popit jel bih ispovracala odmah.pa et mozda da to pokusas

ZELIMO BEBU uzivas auser posted image popij bona ako ti se pije ..ja najvise uzivam kad sam samauser posted image al to ces skontati kad dobijes aBd drugu bebu user posted image
Mene izludise djeca ..stalno vristim kolko me raspamete majko mila ...maloprije A uzela moj tus i sva se iscrtala po usnama i rukamauser posted image i vise "minka" user posted image sad mi je kistove uzela.jedan vec odvalila..naucila lopov da se penje na sto gdje mi stoji kozmetika i hvata se svega😈 morat cu na krov da sklonim sveuser posted image
Da ne pricam kako su igracke uvijek razbacaneuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
7.1.2017 15:37:30   
manuela RR
Covered nista bas ne mozes?
Ni suhu kiflu keks...?
Bas tesko al utjeha je da je to ocekivano u trudnoci.
Ja Sam malo od 7 mog mj. imala mucnine jedino suhe kifle i kisela mi godile...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
7.1.2017 15:41:11   
manuela RR
Zelimo bebu sad bi vala i ja mogla kafu user posted image
Mogu misliti al si se nakupila kolaca meni su oni suhi najbolji jos uz kafu......user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
7.1.2017 15:50:15   
covered

IZVORNA PORUKA: manuela

Covered nista bas ne mozes?
Ni suhu kiflu keks...?
Bas tesko al utjeha je da je to ocekivano u trudnoci.
Ja Sam malo od 7 mog mj. imala mucnine jedino suhe kifle i kisela mi godile...


Nista, bas nista. Kad povratim dobro budem pa pojedem nesto minimalno i nakon 10 min opet muka i sve tako. Zedna sam a ne mogu da pijem. Dzaba svak misli da ce njega masiti user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
7.1.2017 20:31:26   
manuela RR
Zenice jeste li vi povijali bebe ( siroki povoj) I da li planirate sad ?

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *