|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Djecije igraonice
27.9.2007 12:33:12   
Blue rose RR
Da li je nekome poznato gdje u Sarajevu, i dali uopšte postoji dječija igraonica, po uzoru na onu iz Mercatora sa Dobrinje. Stvarno sam pokušavala da saznam takav podatak, ali su me upućivali na obdaništa. HAAAlllo meni treba da kada je kišno i snježno vani, da odem sa kikicom negdje i da se igram da njom, ali da bude u kontaktu sa djecom.

< Poruku je uredio maja78 RR -- 3.9.2010 22:39:48 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dječije igraonice
26.12.2007 14:03:19   
hanabanana
Hrasno, Trg heroja, igraonica se nalazi u jednom od nebodera.

Grbavica, u prostoriji gdje se nalazi i vrtić ( Nur - ja mislim  )

Breka, ne znam tačno gdje, ali mogu se raspitati.

< Poruku je uredio maja78 RR -- 29.4.2010 20:58:06 >

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
26.12.2007 14:19:55   
Blue rose RR
Hvala, ali me zanima da li roditelji  mogu biti prisutni dok dijete boravi unutra?

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
26.12.2007 14:22:10   
Emina*
Ja sam juce procitala da je neka od cura napisala,al da me sad ubijes ne mogu da ti nadjem,al cu ti reci sta sam zapamtila,pa se mozda "izvorna" javi user posted image

U zgradi Bagatele kod intereksa ima djecja igraona,ja mislim da sam procitala da se zove COCO LOCO,al mi se nemoj smijati ako nisam u pravu. Uglavnom je cura u izvornoj poruci nahvalila tu ograonu,imas i kaficu gdje da popijes,i da ima jako puno djecijih rekvizita. Ulica ti je Kolodvorska,i da me opet user posted image nemam pojma vise ni o cemu...
Ako sam ista pomogla et....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
26.12.2007 14:32:25   
Blue rose RR
Drage moje hvala vam što se trudite, stvarno mi je nekako stalo da se kikica druži sa drugom djecom, jer ovaj svijet...hmmm,... narod se nešto uvukao u sebe, pa teško naći nekoga da se ddružiš, i još da ima dijete njenog uzrasta.
A kada kiša ili ovaj snijeg padnu, meni se mrak na oči navuče.

A u tu Bagatelu, muntam mm da idemo odkako se otvorila, al nikako...E sada kada mu sjednem za "vrat" "će da ide.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
26.12.2007 14:34:58   
hanabanana
Meni se CocoLoco ne svidja zato što je ventilacija loša, roditelji puše u predprostoriji gdje mogu popiti kafu, i onda sav taj dim ulazi u igraonicu. ŠTeta, jer je igraonica divna.

Mi idemo u ovu u Hrasnom, i tamo možeš biti na spratu s djetetom ili u prizemlju popiti kafu i na monitoru pratiti šta dijete radi.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
26.12.2007 14:39:32   
Blue rose RR
E onda ćemo se hvatati Hrasnog.
Bila sam nekoliko puta na Dobrinji, u Mercatory, ali Bože sačuvaj i divljaka.
Majke dovedu klipane od 5-6 godina, to polomi sve živo. I samo gledam kako će i onu moju pokupiti.
zato rekoh svom m hvatajmo se noge, ovdje je opasno za nas, a kamoli za kikicu.

Mercy.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.12.2007 16:27:31   
Mamarica
Za ovu na Grbavici sto je spominje hanabanana sam cula da je super, ali da je prebukirana vikendom sa rodjendanima.
Radnim danom je vjerovatno manje zauzeto.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.12.2007 16:29:50   
Suncica*
Kod nas postoje divne igraonice sa bogatim sadrzajima za decu. Moja Lorena jako voli kada ih posecujemo i sva deca koja dolaze tamo su u dobi do 3 godine..

(odgovor članu Mamarica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
15.6.2008 13:30:29   
Lamija i Sarica
Po meni je CocoLoco najbolja. Nikad nije pretrpana sa nekom starijom djecom, tu su samo mala djeca. A ima i poseban dio gdje se pusi, odmah na ulazu. Uopce se i ne osjeti kad se pusi, jer je strasno velika. Vaspitacice se brinu o njima, a mozete i vi. Zavisi sta odaberete. Ima dosta igracki za mladi uzrast. Ja svoju vodim u CocoLoco, a za ostale ne znam. Kisss user posted image

_____________________________

28.09.2007. My little baby

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
15.6.2008 13:40:46   
hanabanana
Probaj otići zimi...meni se sva gardaroba usmrdi kao i Hani. 

(odgovor članu Lamija i Sarica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
15.6.2008 13:49:48   
Lamija i Sarica
Eh zimi nisam bila. Krenula sam nedavno da vodim Saru tamo i bilo joj je izuzetno lijepo.user posted image  Mjenjam igraonicu onda..

_____________________________

28.09.2007. My little baby

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
15.9.2008 10:58:06   
jupajdi
Sada je baš vrijeme za igraonice.
Meni je super ona kod Intereksa Coco Loco. A i Emin je njome oduševljen.
Ima neka i na Grbavici, u sklopu vrtića Ameli Nur, ali još nismo tamo išli.
A ima i neka na Ciglanama, ja mislim.

(odgovor članu Lamija i Sarica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
4.11.2008 15:35:30   
Anoniman
Otvorena je nova igraonica negdje kod unitica i to mislim od prosle sedmice. A  ova na grbavici je isto ok, ja sam bila nekoliko puta jer kcerka moja tu ide u obdaniste. Samo je radnim danima zauzeta do 12 ili 13 sati a posle je otvorena navece do 20:00

(odgovor članu jupajdi)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
4.11.2008 15:52:06   
jasmina_mm
zna li iko gdje je ova igraonica na Ciglanama ako uopste je ima i ja bih voljela nekada sa sinom otici a Grbavica, Hrasno a pogotovo Dobrinja su mi daleko

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
4.11.2008 16:38:26   
tea lana
pozdrav svima gdje se nalazi ta igraonica na Dobrinji hvala unaprijed

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
4.11.2008 16:40:32   
Emina*
U Mercatoru

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
4.11.2008 16:43:22   
tea lana
A ta hvala za tu sam mvec ranije znala al reko da se nije otvorila neka tipa one u Bagateli al u svakom slucaju hvala.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
6.11.2008 12:08:47   
Blue rose RR
Jasmina, ja sam vidjela da se jedna igraonica , mislim da se zove Pinokio nalazi oreko puta robota u onim zgradama na ciglanama, a druga ne znam za ime, se nalazi iza onih kafića Pariz, London, ili šta već,ima parking tamo iza i vidi se čim zađeš.
Međutim ja tu nisam dolazila, nekako mi ljeti je bolje da budemo na onom igralištu u parku.
Mada i ja razmišljam o tome, dolazi zimaaaa.
Mislim da stella je gore, a i ima još ženica da živi na Ciglanama.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
6.11.2008 12:11:05   
jasmina_mm
hvala ti Maryam Amina, ja sam juce bas kontala da idem traziti, ali bar sad imam neki orjentir. Hvala jos jednom :)

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.11.2008 15:15:11   
Anne
Blizu Unitec je nedavno otvoreno igraonica "Hokus Pokus". Tamo cu ja voditi kreativna radionica, za djeca od 6 do 10/11 godina, na zapadskih nacin. Ja sam umjetnica iz Holandi, a zivim ovdje cetiri godina. (Ali pisanje ne ide jos najboljeuser posted image

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.11.2008 15:23:30   
tea lana
ima li sta za djecu do 3 godine u toj igraonici kod Unitica

(odgovor članu Anne)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.11.2008 15:53:06   
stella
IZVORNA PORUKA: jasmina_mm

zna li iko gdje je ova igraonica na Ciglanama ako uopste je ima i ja bih voljela nekada sa sinom otici a Grbavica, Hrasno a pogotovo Dobrinja su mi daleko

Jasmina ako su cure mislile na onu kod frizerskog,blizu kosog lifta,ta je zatvorena,imas prekoputa robota,mislim da se zove pinokio.Nisam jos nikad bila tamo.
Bili smo u Coco Loco,i svidjelo nam se.Nije bilo puno ljudi,ni djece.Vjerovatno je lose ako ima puno ljudi koji puse.
A u Crticu smo slavili rodjendan,u Hrasnom.Mada je Coco Loco bolje opremljena.I za djecu do godinu dana je ulaz besplatan.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.11.2008 15:55:16   
stella
IZVORNA PORUKA: Anne

Blizu Unitec je nedavno otvoreno igraonica "Hokus Pokus". Tamo cu ja voditi kreativna radionica, za djeca od 6 do 10/11 godina, na zapadskih nacin. Ja sam umjetnica iz Holandi, a zivim ovdje cetiri godina. (Ali pisanje ne ide jos najboljeuser posted image

Dobrodosla,a no sikiriki za pisanje,razumije se.user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Anne)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.11.2008 16:39:41   
Amrino
Meni je neshvatljivo da naprave igraonicu i onda dopuste pusenje u blizini iste....Ma ne da mi je neshvatljivo nego nikako mi to jedno s drugim ne ide....
Joj jedva cekam zakon o zabrani pusenja u zat. prostorijama...Mora doci kad- tad.
(ovo pise bivsi pusac- po kutiju i po dnevno user posted image )


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *