|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Anksioznost??
7.7.2009 23:26:18   
slono
Rabi, drago mi je da si se javila. Zelim te pitati zasto bjezis od homeopatije, stekla sam takav dojam? Moja homeopatica je 3 u 1, doktor sa zavrsenom medicinom, homeopata i ujedno divan psiholog koji tako dobro slusa i daje savjete + lijek koji ce ti sigurno pomoci.
Razmisli!!!!

Dinaa, kako je djecak, je li sve ok???? Ne sekiraj se za lijek, nece mu nista biti, veliki je on momak i djeca su jaca nego sto to mi mislimo.

Drage moje, sve vas grlim i ljubim!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Anksioznost??
8.7.2009 14:38:00   
Rabi
Istina draga mojauser posted image Cula sam da se posle uzimanja terapije stanje malo pogorsa pa tek onda dolazi popustanje i djelovanje terapije!!! Ja se tako lose osjecam, i imam osjecaj da to sad i nije bas najboljeuser posted image Ne znam, mozda grijesim, ali imam osjecaj da se jos pojacaju ovi simptomi, crkla bih!! Mozda ne bi bilo lose da popricam sa zenom? Kako to ide, koliko kosta pregled? 

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Anksioznost??
10.7.2009 8:11:29   
Anoniman
Rabi sreco, ne daj se... Ima li kakvih naznaka pomaka od kako ides kod te tete? Nadam se iskreno da ima...
Evo ja na poslu, pijem kaficu i pokusavam stabilizovati osjecaje u sebi... Malo mi teze ide, ali potrudicu se svim silama, da ne bih napravila scenu... A osjecam se: zzzzzzzzzzzzzzzzz gggggggggggggggggga jdfhasdiufweqrnaodifsnva čdiajiorjfgnfdkljshgfačldfjla...
Nadam se da shvatate... Moram ostati mirna i pribrana, izdrzati cijeli dan, nabaciti koji osmijeh na lice, odgovoriti na postavljeno pitanje, uputiti pitanje, a sve to zbog doticne osobe koja sjedi preko puta mene...
VRRRRRRIIIIIIIIIIIIIII MI UTROBA!!!!

(odgovor članu Rabi)
  Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Anksioznost??
12.7.2009 0:15:02   
Rabi
A osjecam se: zzzzzzzzzzzzzzzzz gggggggggggggggggga jdfhasdiufweqrnaodifsnva čdiajiorjfgnfdkljshgfačldfjla...



Draga Bambi, ja ti se stalno ovako osjecam...ovako bas kako si docaralauser posted image Kurslus u glavi! Mogu vam samo reci da sam malkice smirenija, jer sam pocela prebirati(sa svojom dragom dr.) po glavi zasto mi se sve to desavauser posted image Nekako kao da sam nasla razlog, pa mi odmah malo lakse.....Bice ovo sve aBd dobrouser posted image
Nemam sad vakta i vida tipkati, beba spava, mrak, a ja nabadam...... Drugi put cu malo opsirnije! Pusa za sve...


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Anksioznost??
12.7.2009 0:58:25   
teta berta
Drage samo da se malo javim. Rabi sve te tvoje simptome i ja imam ponekad, baš sve... Najgore je kad se misli počnu gomilat, a još neke sekirancije, malo treba čovjeku da poludi... Ne daj se, razumijem, shvatam, nekad i sama sebi ne mogu pomoći. A homepata volila bih i ja otići ali mi strah neda...  znam kako ti je zbog dojenja, ja izdajam mlijeko i planiram prestati zbog lošeg željeza a tako mi žao, a mogu misliti tek tebi. Ali bolje da imaju zdravu i veselu mamu nego nezadovoljnu...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Anksioznost??
19.7.2009 21:49:55   
Rabi
Drage moje kako ste mi? Nesto mi se ne javljateuser posted image
Ja se nekako ovih dana i ne osjecam sjajno( a kad sam se i osjecalauser posted image )
Ponovo kod dr. pocetkom augusta aBduser posted image  Jedva cekam, jer sam donekle i nasla srz problema:) Uh, da mi se otarasiti ovog tereta....nigdje ne idem bez njega, uvijek ga nosim sa sobom. Nikako da se opustim i rahat krenem u setnju, na izlet, kupovinu......znate  vec o cemu pricamuser posted image  Ma znate sta mi se jos zna cesto desiti, pa reko da li se vama to desavalo..... Desi mi se da mi srce iz cista mira samo od jednom zalupa brzo i onda nastavi normalno, imam osjecaj kao da mi dodje u grlouser posted image  Pa ponekad imam osjecaj, kao da mi se sekund zaustavi i onda lupi jako, pa nastavi normalno...odvratan osjecaj!!! Da li je to od ove napetosti i pritiska u meni??? Desava li se vama i da li vam se desavalo kad ste bile u ovakvom go......

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Anksioznost??
19.7.2009 22:03:25   
Anoniman
eee draga Rabi,
ma ne daj se kraljice... to sto navodis za lupanje srca, to se desava meni cesto, ali to je uzrok nizak pritisak... kod mene je tako... bitno je da si pronasla razlog, a sve ostalo ce se samo od sebe rijesiti... vidjeces ako Bog da... inace kako ti je pile malo?

(odgovor članu Rabi)
  Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Anksioznost??
19.7.2009 22:10:18   
Rabi
heeeeejjjjjjjj...............
pa ja i cekam tebe ovdje dami se javisuser posted image  Cmokim te!
Bebica mi malo kasljuca i smrca, pa sam malo neraspolozena, jer to traje odavno. Sutra ga nosim dr. da vadimo bris iz grla i nosa, pa da  vidimo... A ima mi i temp. stalno 37 ili malo vise, do 37,4. Ma sve kontam zubici, ali ne mogu da vidim crveno i nateceno meco(desni)...Bice dobro aBd!
Ma cula sam i ja da se ovo lupanje desava bas zbog niskog pritiska, ali znas...kad si napet i los, dovoljno je samo sitnica da te uzdrma i jos prepadne i onda ode sve do vraga..... a vala bas je ruzno kad ono zatutnjauser posted image  Lakse mi je kad mi kazes da se i tebi desavauser posted image  Kako si mi ti, pupa maja i curica velika?
Kako je dragi, kako ide kod njega?p.s. pricala sam za binelom, sve ti zaboravim reci, ne moram ti reci kakav je komentar biouser posted image user posted image user posted image  Znas nju!!

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Anksioznost??
19.7.2009 22:16:18   
Anoniman
mogu misliti sta je rekla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ma kazem ti to je od niskog pritiska, zato slobodno mozes to otjerati od sebe i prestati da se brines zbog toga... ja sam ti hB dobro, evo osjecam bebacu kako se lupka, mozda za koji dan da i dragi mogne osjetiti pod rukom bebicu... a ova velika je pravi mali indijanac... zafrkant svoje vrste...
dragi je tu i tamo... bilo je krenulo na bolje, ali neki dan smo imali smrtni slucaj u komsiluku, vrata do vrata, a pogotovo sto je taj covjek i moj rodjak, a volio dragog ko svoje dijete, pa mu je bas tesko bilo i imala sam osjecaj da ce se ponovo srozati, ali nije hB... opet se odupro i ostao koliko toliko pribran... cak je smogao snage i na dzenazu mu otici... a to je za njega veeeeeeeeliki pomak...
p.s. evo pita sta je Binela rekla za njega, al nemoj okolisanja nego tacno od rijeci do rijeci... user posted image user posted image ?

(odgovor članu Rabi)
  Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Anksioznost??
19.7.2009 22:48:35   
Rabi
Ma valahi nista za njega, a za tebe je svasta nagovorilauser posted image user posted image user posted image
Hahahahaha........salim se! Kaze, otkud nju da nadjesuser posted image  HEhehehe, cvaka jednauser posted image user posted image user posted image  Ma nismo nista posebno, samo mi je promahalala gdje radis, hehehehe..... Odosmo mi off, al' nema veze!!!
I znaci da ne obracam paznju na ovo lupetanjeuser posted image  Moram se istrenirati!
A cuj, sad smrtni slucaj u komsiluku ga bas toliko potresao!!! Ma znam, majke mi ista sam ti takva! Ja kad cujem, za nekog nepoznatog ne bude mi dobro! A kamoli neko koga znam! Al' jbg.....

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Anksioznost??
19.7.2009 22:52:38   
Rina26
Rabi imao je i moj mali 5 tjedana takvu temparaturu ja ga vodila dr. vadili nalaze sve ok ali samo imao malo bakterija u mokrači pio antibiotik i sve prošlo

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Anksioznost??
19.7.2009 22:55:42   
Anoniman
ma jasta draga... ali kazem ti opet odlican je bio kako sam ja ocekivala... ma samo ti mozes sama sebi pomoci... jeste da dosta znaci i kad osjetis i dobijes podrsku sa strane, ali najveca pomoc je kad pomognes sama sebi... svaki put kad osjetis da te hvata "to" ti sama sebi reci "ma neces me saletiti" i posveti se punom paznjom bebetu... pokusaj da s njim nesto pricas, da se igras ili da nesto oko njega se vrtis, jer najbolji ti je lijek dijete... ono lijeci i najslabije dize na noge...

(odgovor članu Rabi)
  Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Anksioznost??
23.7.2009 21:33:47   
babyliongirl
bambi sorry nisam bas sve stigla citati ,a jesi ti pila nesto,neki anttidepresiv ili anksiolitik,ja sma na xanaxu vec par godina bila sam i na antidepresivima,ali njih sam davno prestala piti,jucer sma imala takav pn da je malo falilo da idem na cum ali nisam jer duboko u sebi znam da to traje kratko i ad ce proci,najvishe me muci to sto ja ne smijem naglo prestati piti xanax,pila sam ga u dozi od 7 mg,polako pocela smanjivati,skoro izbacila prva tri mjeseca trudnoce ,sada opet pijem 5 mg dnevno ,dr.zna za to,s bebom je sve uredu hB Dragom ,ali ja imam sada taj uzasan osjecaj da ne do Bog nesto se ne desi bebi iako je dr.rekao da je sve hB super,ali ne mogu se rijesiti tog straha,duboko u sebi vjeruje da ce sve biti ok s bebanom mojom,a opet me uhvati onaj ruzni osjecaj sta ako bude nesto ne do Bog....uzas i tako stalno!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
samo me nemojte bacati u jos vecu agoniju i strah!!! sutra putujem za Tz,pa da se ne uspanicim vec sadauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Anksioznost??
23.7.2009 21:40:26   
Anoniman
draga moja... nema se tu sta paniciti, samo ne brini nista... ja nemam problema sa anksioznoscu niti depresijom, vec mm... ali razumijem sve vas koji prolazite kroz to jer sam prije dosta godina i ja bila pacenik... mislim da sam cak i napisala sve to... ja samo ponekad dodjem u situaciju da imam osjecaj da ce mi glava puci, jer previse toga nosim na svojim plecima, od kuce, porodice, opstanka, posla... ma svega svega svega... pa mi se desi da mi u glavi nastane takav kurslus, kao u crtanom kad Tomiju pisti glava kao pretis lonac... eh to je moj problem... panika, strah i te stvari, to je proslost za mene... zato sam ovdje da vama ostalima koji sada prolazite kroz to, pokusam pruziti podrsku i utjehu da ce sve to jednog dana proci...

(odgovor članu babyliongirl)
  Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Anksioznost??
23.7.2009 21:45:27   
babyliongirl
ako BOG DA ja sve vjerujem da ce proci sa rodjenjem mog malog andjela,molim DRagog BOga svaki dan za to i duboko vjerujem u to!!!!
a sorry i za to nisam sve citala ono sam letimice gledala samo,kako se tvoj muz nosi s tim=?
ma ja vec mogu knjigu napisati i dati 1000 savjeta,ali kad me uhvati pn tada se gubim i znam da ce proci podsvjesno ,ali...
nadam se da razumijes,mislim da me je pocela gristi i zivjeti panika,a ne ja nju!!!
ipak NE DAM SE,NE DAM ZBOG BEBE,ZBOG SEBE,ZBOG SVOJIH RODITELJA I SVIH KOJI ME VOLE,ZBOG SVIH VAS NA FORUMU,JACA CU BITI IZ DANA U DAN!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Anksioznost??
23.7.2009 21:48:34   
Anoniman
samo misli pozitivno i trudi se da se sto vise smijes, to je najbolji lijek...

(odgovor članu babyliongirl)
  Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Anksioznost??
23.7.2009 21:49:32   
babyliongirl
NARAVNO ,HVALA NA PODRSCI user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Anksioznost??
23.7.2009 22:25:54   
dinaa
Zao mi je sto prolazis kroz sve to ali razumijem te.Probaj razmisljati pozitivno da ce sve biti u redu da se nista lose nece desiti i bas tako kao sto kazes ja to mogu ja to hocu i ja zelim da se izvucem iz ovoga  i svaki dan to ponavljaj,meni je pomoglo iako nisam koristila nikakve antidepresive uspjela sam izaci kao pobjednik i ostaviti taj pakao iza sebe.
Sretno i zelim ti sve najbolje.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu babyliongirl)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Anksioznost??
24.7.2009 9:00:28   
babyliongirl
dinaa HVALA TI MNOGO,znas sigurno i sama koliko znaci podrska!!!
meni znaci sve!!!
hvala vam drage moje i evo mali moj pisonja pozz udara mamicu od ranog jutra,ali neka sto jace ,mama sretnijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Anksioznost??
24.7.2009 21:55:23   
Rabi
Draga moja babyliongirl, zao mi je sto te ova odvratna anksioznost mori uuser posted image  Umjesto da uzivas, ti se brinesuser posted image I sama sam ti takva, jako zabrinuta, anksiozna, puna straha, redovni su mi i panicni napadiuser posted image  Samo sto nisam trudna! U potpunosti znam kako se osjecas....jutro mi je najgori dio dana, kad se probudim osjecam se sjajno nekih 2-3 min. a posle toga dolazi nervoza u zelucu, strah, nekakvo iscekivanje necegauser posted image  i onda cijeli dan tako, do negdje pred vece kad me malo pocne popustati. A ove vrucine me smorise, jos mi je nekako gore i teze, kao da imam teret na glavi, ma isto k'o da mi nesto glavu stisne i nema popustanja.....
Mene ti anksioznost mori vec 4 godine, ali me popusti pa me opet iznova safata...a sve od stresauser posted image  sad mi je nekako najgore imam osjecaj, ali u stvari svaki naredni put je nagori i mislim da je kraj......
Samo se ne sikiraj, opusti se ako mozes, jer znam da je pravo, pravo tesko....i da znas da NISI SAMA!!! ako je neko za druzenje i kaficu....ja sam uvijek ZA!

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu babyliongirl)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Anksioznost??
7.8.2009 11:30:05   
lirio
draga moja....jel ti sad u trudnoći imaš pn? ja sam imala jedno dvije godine pre trudnoće , onda se smirilo al sad kako mi se porod bliži nemam pn već sam grozno anksiozna, imam sv one odvratne simptome...mogu samo zamisliti kako ti je...al bit će bolje...ev ja a mnogo mojih prijateljica smo ti dokaz da se iz tog pakla može izaći...samo redovno idi na psihoterapije, individualne ili grupne i vjeruj da ćeš bit ok...ja sam zaista prošla pakao i ev me sad se znam nositi sa pn...ima jedna dobra stranica koja je meni i mojim curama mnogo pomogla...pročitaj...ljubim i čuvaj mi se...bit ćeš ti ok...(www.anksioznost.net)...velika cmooookauser posted image

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu babyliongirl)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Anksioznost??
7.8.2009 11:38:45   
bebano
Drage zenice,
 
vi koje se borite sa anskioznoscu, a niste trudne, pokusajte piti caj od zutog kantariona. Kazem vi koje niste trudne jer ovaj caj nije preporucljiv u trudnoci. Odlicna je stvar i moze se piti 2-3 puta dnevno. Fino smiri, a citala sam da duze koristenje doprinosi tome da se covjek rjesi te odvratne napasti. Nista vam nece odmoci, moze samo pomoci.  Ja ga cesto popijem pred spavanje i stvarno mi prija.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Anksioznost??
10.8.2009 22:10:22   
Anoniman
bebano, jeli to klasicni caj ono u filterima il se moze uzeti u apoteci u cvatu ili kako se vec kupuje? i interesuje me kako se pravi, kao i svaki drugi ili na neki poseban nacin?
inace drage moje, kako podnosite ovih dana ovo vrijeme? pretpostavljam da ima raznih raspolozenja, ali moram vam reci da ovih dana mi radimo kuhinju pa mi se cini da je i mm puno mirniji i da je stalozeniji, vjerovatno iz razloga sto je okupiran razmisljanjem kako da nalijepi plocicu i te stvari... iskreno se nadam da cete svi biti ok kao i mm... ljubim vas sve i tu sam i dalje...

(odgovor članu bebano)
  Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Anksioznost??
11.8.2009 14:16:51   
bebano
Bambi09,
 
imas ga kupiti u svakoj apoteci i bolji je u refuzi nego onaj u filter vrecicama. Puno je zdraviji jer ja imam dojam da u filter vrecice stave samo neke otpatke. Pravi se na klasican nacin, ja mislim jedna kasikica na 2 dcl vode tako nesto ali pise ti na svakoj kutiji.
I moze se piti 2-3 puta dnevno. Dovoljno je i ujutro i recimo uvece prije spavanja.
 

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Anksioznost??
11.8.2009 15:13:04   
Anoniman
bas cu svratiti s posla do apoteke da vidim i da kupim mm-u... nadam se da ce mu pomoci... necu ti se zahvaljivati... cmoka

(odgovor članu bebano)
  Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *