|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 23:28:49   
Anoniman
slono, imas li ti broj te svoje, ako imas napisi mi

(odgovor članu slono)
  Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 23:29:44   
dinaa
I moja sestra je isla kod neke homeopatice(valjda sam dobro napisala)zove se Ena,ali njoj nije nista pomogla izgleda nije ubola u srz problemauser posted image user posted image ,moracu joj reci i za te vase ako bude htjela ponovo pokusati.

< Poruku je uredio dinaa -- 24.6.2009 23:30:10 >


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 23:31:20   
Anoniman
061 481 581-Arijana (ne znam kako se preziva)

(odgovor članu dinaa)
  Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 23:35:53   
Anoniman
kraljice necu ti se zahvaljivati... ali... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 23:37:36   
dinaa
Bambi sretno nadam se da ce biti uspjesno.
A gdje ste se razbjezale sve?

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 23:38:21   
slono
Poslala sam ti PP. Nadam se da je stigla!!!!!! user posted image user posted image user posted image  Proslijedi i drugima koje zanima!!!!

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Anksioznost??
25.6.2009 11:39:56   
Anoniman
slono, stigla mi je poruka... ima takav film... you've got a e-mail...  hihihhi... zenice nadam se da ste dobro, ja sam "ludo raspolozena"...

p.s. mislim na vas... a vi na mene?

(odgovor članu slono)
  Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Anksioznost??
26.6.2009 0:32:50   
slono
Ja samo da vidim kako ste, ali nigdje nikoga. Mora da ste sve dobro, cim vas nema.
Ja sam superiska sto i vama zelim!!!!!!!!

Pusice svima!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Anksioznost??
26.6.2009 11:10:14   
Happy
Zrdavo drage moje,

vidim da je raspoloženje puno bolje, što mi je drago... Ja nisam bila tu, bila sam kod sestre, bila sam bolesna, pa temp dvije noci.... Još me grlo boli... Nema šta nisam koristilauser posted image
Vidim da se odlučujete za homeopatiju, svaka čast... Ja isto idem kod Arijane , preziva se Strinićuser posted image
Vidim da i ti pahuljice ideš kod nje??? Od kada??? Ja sam prezadovoljna njom, kod mene svi idu kod nje i sestra imama i zet, samo ne ide suprug, hvala drago Bogu, još uvijek nije imao prijeke potrebeuser posted image user posted image user posted image
Bila sam kod nje prije 7 dana, krasna je... Kada sam došla pita "Gdje je zapelo, šta je hitno".user posted image user posted image user posted image
Rekoh joj ja, ja kada dođem kod nje zaboravim i tšo sam došla i kakouser posted image
Rabi drago mi je da si bolje, bice to sve OK... Ja nekako kada imam realana problem ili nešto oko čega moram da "deveram" ja nemam panike, jer se valjda zabavim time... A jesam li slobodna, valjda i mozak slobodan pa 100 000 misli odjednom navreuser posted image
Trebamo da idemo dan po dan, postavljai male ali sigurne koraki i svaki mali korak je uspjeh i treba da budemo ponosni na sebeuser posted image user posted image user posted image

LJUBIM VAS SVE


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Anksioznost??
26.6.2009 11:17:48   
Anoniman
Draga Happy, drago mi je da je prehlada i lose raspolozenje iza tebeuser posted image
I kod mene ti je slicno....Valjda kada se covjek pomjeri uz ucmalosti, raspolozenje to osjeti.
Od ponedjeljka radim, pa se super osjecam. Nova sredina, kreativan posao...Samo mi fali moja malena, ali eto rad. vrijeme nije strasno, pa se sve nekako uklopi.

Happy, pogresno si me razumjela, ne idem ja Arijani, vec moja svekrva i zaova.
Zaova je tek nedavno pocela njoj da ide, a svekrva ide vec 3.god.

(odgovor članu Happy)
  Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Anksioznost??
26.6.2009 11:49:53   
Happy
Aha.... Izvini molim te, do mene je user posted image
Ja sam zadovoljna njom pravo....
Treba ti vremena da se navikneš na posao i sve, ali bice i to OK :))))))

Pošla malo da prošetam ne mogu kuce više, grlo me još boli... Više ne znam šta da radim.... Sve sam moguce probala, stavila, ali eto nemam temp hB....
Ma naravno da čim nešto promijeniš bude bolje... Čovjek mora da pronađe nešto za svoj ćejf, jednostavno mora
bilo da je to slaganje ormara, čitanje knjiga, kuhanje, cvijeće, ali nečim se mora zanimati, posebno u ovim stanjima kao što smo miuser posted image samo da misli okupiš, da se učiniš sretnim....
Kada smo kod toga ja odoh malo da pršetam u kuci sam 5 dana ne mogu višeuser posted image

pozzzzz


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Anksioznost??
26.6.2009 18:30:17   
*Seve*
Drage meme evo da se i ja ukljucim u klub...
I kod mene ima tako svasta nesta...Meni je pocelo od glave prije 2 godine pocela sam osijecati neku nestabilnost u glavi,ma nekako cudan osijecaj kaoo da te neko steze rukama po glavi...Obisla sve doktore,radila skaner(rmr)glave i sasvim sam zdrava ama sve u najboljem redu....
I dan danas mi to dodje nije to toliko strasno da se trpiti ali mi smeta.Nisam pila nikakve medikamente,ni antidepresore ni nista....I tako kad mi to dodje u glavu i ako znam da mi nije nista ja opet sebi umisljam kako cu umrijeti kako ce moj mali sin ostatiuser posted image  bez mame....Nista me ne boli mem ni glava nekad u 2 mijeseca zaboli...Ali to je od napetosti,mada nemam nikakvih problema bas sve ono fino funkcionise,porodila sam se prije 6 mijeseci i bas mi lijep zivot...Ali eto neki djavo ti neda mira....Da navedem da mi tokom 9 mijeseci dok sam bila trudna ni jedan put nije bilo doslo to...Nego poslije poroda nakon 2 mijeseca opet sam pocela osijecati...E sad drage mame dali je kod vas bilo nesto tako slicno.....?

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Anksioznost??
26.6.2009 19:40:50   
Anoniman
drage moje zenice, pozdravljam vas i zelim vam sto bolje raspolozenje...
ja sam danas groznog raspolozenja, jer sam se iznervirala na poslu... ne mogu nepravdu da podnesem niti da me neko podcjenjuje zato sto sam ja SSS a neko je VŠS ili VSS... pa stvarno ovo nema smisla... ali hajd, predjem preko toga jer te osobe nisu vrijedne moje sikiracije... ali poenta zasto ovo spominjem je sto sam po povratku kuci osjetila kao da mi se u kosi upetljala ili muha ili pcela pa se ono otima da se oslobodi moje kose... ja rukom kroz kosu, mm rukom kroz kosu, nema nista... eh tu mi je naumpalo sto skoro neko rece da osjeti kao da mu ledena kap kane na glavu... evo i ovoga momenta (u blazem obliku) osjetim kao da mi mravi hodaju po glavi... ali to je vjerovatno rezultat premora i tog nerviranja na poslu...
a mm mi je ova dva tri dana bio tako lose, da sam se jako plasila za njega... sinoc mi je bio tako blijed, razdrazljiv, lice mu nekakvo svo izobliceno... plasila sam se jer sam imala osjecaj kao da bi rado nesto sebi ucinio... gluho bilo... nisam smjela nista da mu govorim... jesam ga upitala kako se osjeca jer je blijed, da ga nesto ne boli ili sta mu je, na sto mi je samo kratko odgovorio da mu nije dobro i da ga opet obuzimaju svi oni simptomi anksioznosti...
nisam jos zvala ove homeopate, ali moracu to sto hitnije uraditi, jer on nema sanse da zovne...
uhhhhh... user posted image

(odgovor članu *Seve*)
  Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Anksioznost??
26.6.2009 20:18:05   
Happy
Draga moja Bambi,

puno mi je žao što to čujem... iGlupo je reći pusti budale ustvari, lako je sa strane  reci, ali eo u datom momentu se čovjek iznervira....Nekako poslije spontanog ja sam jako dobro poredal prioritet u svom životu i slabo ko može da me izbaci iz takta sem MMuser posted image  
Vjerujem da to što ti se desilo je posljedica svega toga, ali i kada slušaš sve ove priče, priče MM nekako simptomi i tebi dođu user posted image
Ne znam od kada "kuburi" tvoj MM sa tim,ali mu ja preporučujem homeopatu (ne znam gdje je do sada išao), nazovi ti... Proces liječenja je malo potežak ali je zaisa efikasan i dobar... Hvala Bogu pa ima tebe uza se...  Moj zet to isto ima, pa znam po sestri kako je... Opet smo mi žene malo drugačije "jače", a oni su veci paničari od nasuser posted image
Meni je zaista nekako najviše vjera, dragi Bog pomogao a i homeopatija odn moja homeopatica koja mi je uvijek dostupna....
Sve što te interesuje ako ja mogu pomoci tu sam user posted image


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Anksioznost??
26.6.2009 20:27:44   
Anoniman
draga Happy, hvala ti na utjesnim rijecima... ma joj, svjesna sam da se ne trebam nervirati zbog kompleksasa, ali eto, neke stvari ne mogu bas tako da ne primjetim... pogotovo kako sam trudna, malo sam osjetljivija... ali bice bolje... a sto se tice mm, on "kuburi" s ovim problemom vec vise godina, ali sto je najtuznije otislo je tako daleko, da vise ne smije da se ikome javi... mislim na to da potrazi neku pomoc... molila sam ga da ide dr. ali to je uhvatilo toliko maha da ne smije ni blizu bolnice a kamoli kod dr... eto pokusacemo zajednicki stupiti u kontakt s tom homeopatom, pa cemo vidjeti da li ce biti kakvog pomaka...

(odgovor članu Happy)
  Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Anksioznost??
26.6.2009 20:48:28   
Happy
Ja sam inače jako skeptična prema dr i ja im zaista ne vjerujem.... Jer za mene oni ništa ne rješavaju... Oni samo šta znaju daju ti tablete ili zoloft (moj zet bio komiran od njih tri dana) ili xanax... Na kraju krajeva ja sam znam apaurin ili leksijum da popijem...Oni ne rješavaju srž problema odn razlog za što se nešto dešava...
Reci mu da je ova kao psihoterapeut, radi u svom stanu, ako ćeš kod Arijane (mada oni skoro svi u stanu rade)... Ovdje NEMA negativnog efekta, ali eto ipak je na njemu, ali neka proba, NEMA šta da izgubi.... Puno mi je žao, ali pričaj sa njim... zbog tebe, zbog djece....

p.s. a pogotovo što si user posted image   ne daj da te nervira bilo ko ... Ti znaš šta si  i ko si i to je najbitnije, a ostali neka.....

http://www.homeopatija.com/homeopatija.php otprilike vidi o čemu se radi



_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Anksioznost??
26.6.2009 20:59:45   
Anoniman
sve si to u pravu Happy... po pitanju dr. istog smo misljenja... nekad imam osjecaj da sama bolje znam skontati sta mi je i sta trebam popiti nego da idem njima... ali eto, covjek je primoran da se nekad i njima javi... pokusacemo obavezno i to, ipak koliko god ja razgovarala s mm, saslusala ga i savjetovala ili tjesila, ipak ta osoba bi trebala biti strucnija da shvati srz problema...

p.s. tek sada procitah tvoj potpis... nista bolje nisi mogla napisati... upravo tako, kad ja zaboravim Njega, neka On ne zaboravi mene...

(odgovor članu Happy)
  Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Anksioznost??
26.6.2009 21:06:59   
Happy
Bravo... treba da se nađe srž problema... Kada je počelo, što je počelo....A to ne možemo sami.. Zato je bitno da imamo nekoga, a ustvari osnova većine paničnih je strah od smrti... eh sada zbog čega i kako sve je to individualno... Ja sam tek nedavno saznala i dokučila odakle i odkada meni to... I to mi je ona rekla homoepatica ( a idem kod nje skoro dvije godine) da je to čak od poroda maminog.. I ja tek poslije saznam da je mama imala panične u user posted image sa mnom.. Svašta, zar neuser posted image I ja sam kao mala bila puno plašljiva, ali to je prije bilo, boji se, mala ja idi stravu salij... I onda je kulminiralo kada sam se udala,.. Ali idemo dalje... Borimo se, moramo da se borimouser posted image user posted image user posted image
Zato glavu gore, posadi ga preda se... najbolje bi bilo kada bi čovjek mogao sam, ali kada dođemo dokle smo došli ipak je podpora i podrška potrebnauser posted image ...  I treba da nađe lijek, jer ga ima i bice sve to OK vidjećeš samo polako, mali koraci su najbitnijiuser posted image user posted image user posted image
Ljubim te, čuvaj te se, a i ti mi se čuvaj....

Odoh sada pa se čujemo dr put


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Anksioznost??
26.6.2009 21:13:44   
Anoniman
Hvala ti draga na razgovoru... pa se pisemo opet

(odgovor članu Happy)
  Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Anksioznost??
26.6.2009 21:53:25   
dinaa
Bambi bas mi je zao sto si se iznervirala a i mene nepravda ubija ustvari ja sam rekla da ce me nepravda unistiti ali sta se moze.
Vidim kako si napisala i kod muza stanje nije najbolje,nista draga moja ako on nema snage da nazove homeop.a ako ima volju da ipak stupi u kontakt s njom,nazovi ti,objasni o cemu se radi i vidjeces sta i kako dalje...Ljudi moji ja vas savrseno razumijem kako citam vase komentare ustvari vidim da svi prolazimo kroz iste stvari,strahove i kod sviju su isti simptomi.
Ja kad sam bila u toj krizi niko me nije shvatao osim MM i moje najbolje prijateljice njih dvoje su mi bili bas velika podrska,uvijek su bili tu kad mi je bilo najteze.
Happy tvoje djetinjstvo slicno mom i ja sam se kao mala bojala svega i svacega ma i od toga ostanu posljedice,ali eto vazno je da smo imale i imamo volju i zelju da pomognemo sebi i izborimo se sa ovim zlom.


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Anksioznost??
26.6.2009 22:04:56   
Anoniman
ma draga dinaa, zelim pomoci mm, jer znam od prilike kako mu je... prije nego smo se vjencali, na par godina, zabavljali smo se, ja sam bila u jako losem psihickom stanju... ne znam da li se sada on toga sjeca, ali ja se savrseno sjecam... stalno sam plakala, stalno sam bila nekakva razdrazljiva, stalno sam se NECEGA bojala... ma grozota od zenske sam bila... ali jednostavno imam taj neki gen hrabrosti, koji me je odvukao kod psihijatra... kroz razgovore s njim, dosta stvari sam rijesila i njegova dijagnoza je bila "OVISNA O MAJCI" hej... bukvalno mi je tako covjek rekao, da sam toliko ovisna o majci, da stalno u meni postoji strah da cu ostati bez nje i da ne bih opstala kad bi se njoj nesto desilo da se nisam javila njemu, a onda smo razgovorom rijesili taj problem... probudio je tu neku svijest u meni i realnost, pomirila sam se s tim da ce sigurno jednog dana otici s ovog svijeta, ali da to nece biti kraj mog zivota, vec cu morati nastaviti zbog svoje djece... eh, znaci, svak treba prvo da pronadje srz svog problema, da pronace uzrok, da shvati taj uzrok, da prihvati neko odredjeno stanje, a onda moze krenuti ka izljecenju...
aaaaa... jesi vidila kako ja znam filozofirati... heheheh... malo da se i nasmijemo user posted image

(odgovor članu dinaa)
  Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Anksioznost??
26.6.2009 22:12:49   
dinaa
Eto vidis koja je sreca sto mi imamo tebe ovdje,uvijek raspolozena za razgovor i smijehuser posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Anksioznost??
26.6.2009 22:21:12   
Anoniman
pa cujte... sta da vam pricam... takva sam po celom teletu... user posted image

(odgovor članu dinaa)
  Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Anksioznost??
27.6.2009 0:08:07   
slono
Drage moje, da vas pozdravim i kazem da sam tu, citam, pomalo pisem.
Zao mi je Bambi sto sad, u tom stanju, sve to prolazis. Znamo da su muski zatvoreniji i da im je teze pricati nego nama, zenama. Evo vidite, mi se i ovdje otvaramo jedna drugoj bez problema. Zato, pokusaj da stupite u kontakt sa homeopatom i obavezno neka nesto krene.
Reci mu da ce trebati tamo pricati o svojim problemima, pa makar ih tebi ne rekao nikad.
Ja sam sa svojom homeopaticom potpuno otvorena, i to sto ona i ja pretresamo, ne zna niko, zato i idem njoj. Mojima je vazno da se od nje uvijek vratim kao nova.

Happy i dinaa su sve upravu sto te savjetuju i poslusaj ih!!!!
Sretno, pokusaj se opustiti i ne dozvoliti da beba osjeca tvoju nervozu.
Popijem i ja ponekad apaurin jer nisam odavno bila kod homeopatice, ali sve to normalno.
Vazno je pricati o problemima, otvoriti se, a ne samo gutati, da se sve zabetonira u nama.
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Anksioznost??
27.6.2009 0:20:27   
Anoniman
ma ja hvala Bogu brzo savladavam bilo kakav problem... ja u prevodu nemam problema koji nisam sposobna da rijesim... upravo iz razloga jer ne osjecam taj famozni strah od bilo kakvog problema... a to me upravo naucio ovaj psihic sto sam njemu isla... tada sam to naucila i dan danas primjenjujem... i ovo sto sam osjetila danas "muhe i mrave u kosi" rijesila sam "pipsom"... heehhehe... moj lijek i spas u svemu je humor i vesela narav...
uhhhh sto mi bebac stuca... user posted image

(odgovor članu slono)
  Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *