|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
14.9.2011 18:52:06   
mamina cura
Meni izgleda kao obicni Mei Tai i nebih sigurno svoju bebu od 2mj stavila unutra.... Ja sam Henu nosila u slingu a od 5,5mj smo presli i na Mei Tai (za duga nosenja)  ali i dalje nam je sling bio prvi radi prakticnosti. Wrap maramu nisam imala na zalost....

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 1201
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
15.9.2011 8:16:38   
palachinken
I ja sve vise naginjem wrap-u, malo sam guglala i nasla sliku male bebe u ovome, skroz propadne unutra, nije zgodno za njih, ipak je ovo za vece bebe, djaba sto oni reklamiraju da mogu od rodjenja.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 1202
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
15.9.2011 14:09:59   
mamina cura
Wrap je idealan i za hladnije dane koji ce nadam se poceti dolaziti user posted image a vidjela sam da i nose bebe u skijaskim jaknama  - preko jakne se lako razvuce. I stvarno nisam cula nizakoga da nije uspio nositi u wrapu dok za sling imam dojam da se neke mame slabije snalaze. 

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 1203
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
16.9.2011 8:44:39   
palachinken
Evo prva ja nikako ne znam sa slingom- doduse ja krivim kroj slinga i materijal user posted image  
mamina cura, sta ti mislis moze li se beba u marami nositi i okrenuta od mene (kad bude starija), da razgleda okolinu?

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 1204
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
16.9.2011 10:27:02   
mamina cura
Zbog opterecenja na kicmu i karlicu inace ne preporucuju taj polozaj. U slingu se moze od 6mj nositi da beba gleda naprijed ali je i dalje sklupcana sa nogama u slingu pa je to ok. Meni taj polozaj nije odgovarao jer me je pretezao naprijed od cega me je jako brzo zabolila kicma.... Najvise nam je odgovarao polozaj t2t i na boku. 

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 1205
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
14.10.2011 14:29:15   
palachinken
Opet ja sa 1000 zasto user posted image Stigao je wrap, predivan je, malo smo se nosali po kuci, mali se ne buni, a i meni je fino za kicmu. Stavljala sam ga u newborn hug hold, ono sa nogama unutra. Posto je njemu skoro 3 mjeseca i povelik je, da li bih ga smjela nositi sa nogama van? Doduse, sad je hladno pa mozda "noge unutra" i nije lose jos neko vrijeme?

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 1206
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
15.10.2011 15:57:28   
mamina cura
Vidi kako vise godi bebi. Mislim da bebe od 3mj inace nemogu dovoljno rasiriti nogice da budu u pravilnom polozaju. 

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 1207
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
19.12.2011 18:26:12   
mamma mumi
Gdje imam kupiti sling i mei tei u sarajevu?

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 1208
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
9.3.2012 23:49:49   
Latinka
I ja bih kupila neku od ovih marama. Stvarno, ima li ih kupiti u Sarajevu ili zna li neko odakle se mogu naručiti?

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 1209
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
27.4.2012 23:06:10   
Miracle*3
ja danas kupila wrap, super je, bas sam zadovoljna

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 1210
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
7.5.2012 15:49:02   
MRVA2

IZVORNA PORUKA: Miracle*3

ja danas kupila wrap, super je, bas sam zadovoljna

gdje se ima kupiti u sarajevu i koja je cijena?
i koja je razlika između wrap-a i sling-a ima li neki link da pogledam kako to funkcioniše da mi dijete ne ispadne user posted image
i da li ima neka dobna granica od kada i do kada user posted image
moja bebara ima tek 2,5 mj.

_____________________________

Naša princeza Meryem 17.02.2012.

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 1211
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
7.5.2012 15:56:28   
djoisa
wrap mozes kupiti na mybabysaurus.com, ili ako si spretna mozes ga napraviti i sama pamucno platno sa 5%elastina duzine cca 5 m, sirine cca 0,5 m :)

ovdje mozes vidjeti nacine nosenja wrap marame http://www.wrapyourbaby.com/index.htm 
ili na  http://www.hug-bug.com/sr/kako-vezati-hug-bug-maramu.html

ja i moja beba smo uzivali u wrap marami i svima bih je preporucila

u wrap marami beba moze biti od prvog dana tj od rodjenja...pa sve dok mamina ledja i noge mogu podnijeti bebinu tezinu

< Poruku je uredio ĐoIsA -- 7.5.2012 15:58:41 >

(odgovor članu MRVA2)
Neposredna veza do poruke: 1212
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
10.5.2012 17:43:36   
enno
ova marama je prava stvar za bebu. Sreco sto sam ja kupila dok sam ja isla kod mojih u Indoneziji. Sada imam bebu stara 1 mjesec, pa nju nosim ovom maramom po kuci, kad moram raditi. Radim pred kompjuterom, a djete fino u toj marami a budna :) Sjecam se kada sam ja bila mala, moja mama me nosila isto tako.

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 1213
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
14.5.2012 10:57:01   
lana32
Zna li iko gdje se može nabaviti Mei Tai nosiljka u Sarajevu ?

(odgovor članu enno)
Neposredna veza do poruke: 1214
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
15.5.2012 10:12:47   
MRVA2
Stigla je wrap marama user posted image odlična je. user posted image su sam nosila i super je prihvatila user posted image Hvala još jednom punouser posted image

_____________________________

Naša princeza Meryem 17.02.2012.

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 1215
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
2.7.2012 8:29:51   
lana32
Dobila sam mai tai naručen od mamine cure ,beba je super legla u njega ,hodale smo po gradu ,i vrlo sam zadovoljna. Imala sam klokanicu ,ali s mai tai je puno lakse i pristupačnije i za mamu i bebu ,još isprobavamo različite položaje i mogu preporučiti svakome. Na kraju mi više ni kolica ne trebaju ,a i bebi je daleko ljepše ,mirna je ,uživa i samo gleda ,čini mi se da bi tako mogla satima .

(odgovor članu MRVA2)
Neposredna veza do poruke: 1216
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
2.7.2012 9:30:43   
martajay

IZVORNA PORUKA: lana32

Dobila sam mai tai naručen od mamine cure ,beba je super legla u njega ,hodale smo po gradu ,i vrlo sam zadovoljna. Imala sam klokanicu ,ali s mai tai je puno lakse i pristupačnije i za mamu i bebu ,još isprobavamo različite položaje i mogu preporučiti svakome. Na kraju mi više ni kolica ne trebaju ,a i bebi je daleko ljepše ,mirna je ,uživa i samo gleda ,čini mi se da bi tako mogla satima .


upravo tako.... i ja sam svog bejbija nosila u maj taiju vise od godinu dana, svaki dan.... kolica gotovo da nisam ni koristila. praktican je, svuda mozes stici sa bebom... ruke slobodne..... savrsen je! uzivancija i za mamu i za bebu.

_____________________________

7.4.2009.

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 1217
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
2.7.2012 16:04:12   
teacher75
ja vam se divim kako po ovoj vrucini mozete djecu nosati u nosiljkamauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu martajay)
Neposredna veza do poruke: 1218
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
2.7.2012 21:45:26   
mamina cura
user posted image za nosenje user posted image

A ne vjerujem da iko nosi bebu po vrucini, vjerovatno se setkaju ujutro po hladovini do nekih 10sati i navecer. Beba se moze nositi i samo u peleni sto je sasvim dovoljno za ove uslove.
Ja sam inace od onih koji se osipaju na kolica pored auta tako da bih se radije i oznojila noseci nego gurala kolica pored ceste ili cak parkinga, punog gasova, olova i prasine sto se i ne vidi golim okom....a bas na visini gdje beba lezi.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1219
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
2.7.2012 22:57:20   
mamma mumi
Da li neko ima za prodati polovnu wrap maramu?

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 1220
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
2.7.2012 23:07:32   
mamina cura
Ja sam vidjala na pik.ba

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 1221
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
2.7.2012 23:15:00   
mamma mumi
nema gledalauser posted image

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 1222
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
2.7.2012 23:30:44   
animagical

IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Da li neko ima za prodati polovnu wrap maramu?

pitaj na temi baby bazar

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 1223
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
4.7.2012 17:49:48   
lana32

Mai tai mi se svakim danom sve više sviđa,mislim da ću za koji dan sve ovo opreme što imam i kolica i nosiljke i klokanicu sve staviti na prodaju ,naprosto mi je sad to višak stvari .
Ne izlazimo po vrućini ,jedino malo ujutro i navečer,ali zato predosjećam da ce mai tai biti idealan za hladnije jesenske dane user posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 1224
   RE: Nosiljke za djecu: marama, Mei Tai, sling
5.7.2012 8:19:29   
djoisa
kolica ostavi, trebat ce ti user posted image

ja sam nosila do cca 10 kg, kasnije nisam mogla..

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *