|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 [35] 36   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: platnene pelene
1.1.2014 17:15:19   
nova_mama
Da,hvala,pregledala sam ponudu,nadam se da cu naci ono sto trazim. Ako neko ipak zna za koju krojacicu na pomenutom podrucju,neka slobodno javi user posted image

_____________________________

Moja dva velika D
06.02.2012.
15.09.2013.

(odgovor članu ZuZuM)
Neposredna veza do poruke: 851
   RE: platnene pelene
1.1.2014 17:24:42   
almondray
Ja znam da je u vrijeme kad je babysaurus počinjala da šije bila i forumasica triplemama iz TZ zajedno su šile.Ali ona vise nije aktivna na RR.Ne znam joj ime.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu nova_mama)
Neposredna veza do poruke: 852
   RE: platnene pelene
2.1.2014 10:26:13   
nova_mama
OK,hvala. Mozda neka od forumasica ima njene podatke ili zna da li se ona jos bavi time.

_____________________________

Moja dva velika D
06.02.2012.
15.09.2013.

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 853
   RE: platnene pelene
4.1.2014 22:01:04   
Bella.88
Drage mame da li neko ima broj tel.od mamine cure?...,poslala sam joj pp,ali nije duze vreme aktivna,verovatno nece videt por. ili ako ima neko drugi da sije platnene pelene molim da mi se javiuser posted image

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu nova_mama)
Neposredna veza do poruke: 854
   RE: platnene pelene
4.1.2014 23:13:37   
Ella.M
I meni ce uskoro trebati, pa ako neka ima, neka podijeli user posted image user posted image

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 855
   RE: platnene pelene
4.1.2014 23:16:46   
djoisa

IZVORNA PORUKA: nova_mama

Hvala, znam za nju, ali su cijene malo visoke, po mom mišljenju. Ja imam dvije bebe, pa bi me puno izašlo kupiti im obojici. Znam da mnogo žena šije pelene, ali ja lično ne znam ni jednu, zato pitam.



da li si probala tetra pelene, to je najjeftinija opcija..kupis kvalitetne zastitne gace min po 2 kom..ja imam dobro iskustvo s tetra pelenama..

(odgovor članu nova_mama)
Neposredna veza do poruke: 856
   RE: platnene pelene
4.1.2014 23:29:16   
nova_mama
Narucila sam malo pakovanje ekobeba pelena,pa cu vidjeti kako ce ici. Ako budem zadovoljna kupit cu jos. Tetra pelena imam dosta, pa cu to kombinovati.

_____________________________

Moja dva velika D
06.02.2012.
15.09.2013.

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 857
   RE: platnene pelene
4.1.2014 23:33:18   
djoisa
tetra p. imaju dosta prednosti, lako se suse, lako se peru, motas ih kako ti odgovara, jeftine su..bitno je samo da imas dovoljan broj zastithih

(odgovor članu nova_mama)
Neposredna veza do poruke: 858
   RE: platnene pelene
4.1.2014 23:46:17   
nova_mama
Mnogo sam o tome citala, koristila nisam, pa zelim da probam. Svidja mi se ta ideja sa tetra pelenama.

_____________________________

Moja dva velika D
06.02.2012.
15.09.2013.

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 859
   RE: platnene pelene
5.1.2014 14:47:56   
mamina cura

IZVORNA PORUKA: nova_mama

Hvala, znam za nju, ali su cijene malo visoke, po mom mišljenju. Ja imam dvije bebe, pa bi me puno izašlo kupiti im obojici. Znam da mnogo žena šije pelene, ali ja lično ne znam ni jednu, zato pitam.



Moram da se malo umjesam. Rijec je o "domacim pelenama" radjenim u BiH od provjerenih materijala i tradicijom u sivanju istih od sad vec 6god. Cijena je takva jer je rijec o OS pelenama sa uloscima, bez ulozaka je povoljnija cijena. Pelene su rucno krojene i sivane, nije rijec samo o umetcima koje ubacujete u pelene. Kod nas nema neprirodnih materijala niti oznake PRC. O kvalitetu i trajnosti nasih pelena mozete citati na raznim forumima najvise u hrv.
Mogli biste probati sa par komada, mozete osjetiti razliku u kvaliteti i mekoci pelena. I imate popuste na vecu kolicinu.


_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu nova_mama)
Neposredna veza do poruke: 860
   RE: platnene pelene
8.1.2014 22:12:00   
Bella.88
nova mama kako su se pokazale pelene?...,mi smo narucili sa ebaya pravo povoljno jos bila neka praznicna akcija 10kom sve u jednom oko65km,cekamo da dodju pa javimo kakve su.pozzuser posted image

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 861
   RE: platnene pelene
19.1.2014 0:14:19   
nova_mama
Izvinjavam se sto kasnim sa odgovorom,nisam bila ovdje neko vrijeme. Koristim platnene pelene vec nekih 15-tak dana i kod mladjeg sina su se pokazale izvrsnima. Sto se starijeg tice, tu ne ide, jer on puno piski i morala bih ih mijenjati svaki sat ili cesce, a za to nemam vremena. Kombinujem umetke i tetre, uskoro ocekujem jos pelena. Voljela bih da sam znala za tu akciju, ako je jos aktuelna javite, kao i to da li ste zadovoljni pelenama. Jedini je problem noc, propusti nam i pelena AIO sa umetkom. Ako imate neki savjet, voljela bih ga cuti. Mnogo sam citala, ali najbolji su oni iz prve ruke user posted image

_____________________________

Moja dva velika D
06.02.2012.
15.09.2013.

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 862
   RE: platnene pelene
19.1.2014 21:07:16   
Bella.88
nova_mamami pelene jos uvek cekamo,verovatno ce stici krajem meseca,izgledaju isto i isti je sastav kao i ove eko beba.Ta akcija je istekla ali su svakako puno povoljnije nego kod nas.Mi koristimo nocnu pelenu i kad idemo negde,skoro 2mj.smo bez pelene pa se nadam da ce nam odgovarati,svakako javim kako su se pokazale nocuuser posted image

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu nova_mama)
Neposredna veza do poruke: 863
   RE: platnene pelene
19.1.2014 22:31:48   
nova_mama

IZVORNA PORUKA: Bella.88

nova_mamami pelene jos uvek cekamo,verovatno ce stici krajem meseca,izgledaju isto i isti je sastav kao i ove eko beba.Ta akcija je istekla ali su svakako puno povoljnije nego kod nas.Mi koristimo nocnu pelenu i kad idemo negde,skoro 2mj.smo bez pelene pa se nadam da ce nam odgovarati,svakako javim kako su se pokazale nocuuser posted image


Cekamo onda iskustva user posted image Mi nocu koristimo jednokratne, jer beban bude mokar i u onoj Sve u jednom - suha. Probat cu jos neke varijante i za starijeg, ali za njega ce trebati nesto sa extra upijajucim svojstvima user posted image

_____________________________

Moja dva velika D
06.02.2012.
15.09.2013.

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 864
   RE: platnene pelene
19.2.2014 22:07:23   
Bella.88
IZVORNA PORUKA:nova_mama

IZVORNA PORUKA: nova_mama


IZVORNA PORUKA: Bella.88

nova_mamami pelene jos uvek cekamo,verovatno ce stici krajem meseca,izgledaju isto i isti je sastav kao i ove eko beba.Ta akcija je istekla ali su svakako puno povoljnije nego kod nas.Mi koristimo nocnu pelenu i kad idemo negde,skoro 2mj.smo bez pelene pa se nadam da ce nam odgovarati,svakako javim kako su se pokazale nocuuser posted image


Cekamo onda iskustva user posted image Mi nocu koristimo jednokratne, jer beban bude mokar i u onoj Sve u jednom - suha. Probat cu jos neke varijante i za starijeg, ali za njega ce trebati nesto sa extra upijajucim svojstvima user posted image

nova_mama pelene stigle,nocu koristimo jednokratne a u toku dana ove,one su sve u jednom i kostale su me sa postarinom i svim 65km.ja sam odusevljena da ih koristim do godine isplatice se 10 puta.
Juce spavao u platnenoj i probudio se da piski(malo se pisnuo u pelenuuser posted image ) i nastavi spavat,mi inace pelenu u toku dana koristimo kao gacice ali kad spava ili setamo zna se upiskit,za tu svrhu su odlicne.
veliki pozz

(odgovor članu nova_mama)
Neposredna veza do poruke: 865
   RE: platnene pelene
19.2.2014 23:47:18   
Nirvana81
bella, mozes li mi molim te reci koje si pelene sa ebaya narucila. mozes li mi link dati

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 866
   RE: platnene pelene
20.2.2014 21:40:19   
Bella.88
Nirvana to je Farisu narucila strina,nemam link,zovu se shine baby,a videla sam da se i prodaju na piku.Ma to ti je sve isto veruj,na kraju te pelene su se prije pocele proizvodit po inostranstvu nego kod nas

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu Nirvana81)
Neposredna veza do poruke: 867
   RE: platnene pelene
2.3.2014 16:29:42   
nova_mama
Bella.88 drago mi je da pelene odgovaraju. Ja sam dobila na poklon i pamucne i frotirne Popolini ultrafit pelene sa umecima. Mogu reci da su odlicne, od organskog pamuka i na njima ne ostaju fleke. One cak odgovaraju i starijem, s tim da ih cesce mijenjam. Nisam se pokajala sto sam presla na platnene, nije mnogo vise posla, a ne moram stalno virkati u kesu sa jednokratnima da vidim koliko ih je ostalo. user posted image

_____________________________

Moja dva velika D
06.02.2012.
15.09.2013.

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 868
   RE: platnene pelene
7.3.2014 19:37:31   
nova_mama
Znate li da li se u Tuzli mogu kupiti lineri za pelene? Ja trenutno koristim vlazne maramice koje dva puta operem u masini i osusim u susilici, nije lose ni to, ali bih voljela naci te papirice. Pitala sam u DM-u i u CM-u ali nemaju.

_____________________________

Moja dva velika D
06.02.2012.
15.09.2013.

(odgovor članu nova_mama)
Neposredna veza do poruke: 869
   RE: platnene pelene
23.8.2014 1:40:05   
rejjh
Mame kako rješavate problem sušenja platnenih pelena zimi (one koje nemaju sušilicu), fleka koje se ne mogu oprati i smrada koji se stvara odlaganjem pelena do pranja?

(odgovor članu nova_mama)
Neposredna veza do poruke: 870
   RE: platnene pelene
16.9.2014 8:15:41   
Miris
da osvježimo temu. želimo preći na platnene pelene i to hitno. ima li mama koje šiju ili koje kupuju, zanima me gdje ih nabavljate?

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 871
   RE: platnene pelene
14.12.2014 10:34:18   
kokolinamala
Prodajem NOVE platnene pelene s odvojivim ulošcima i 2 covera. Dobilismo ih na poklon,
al' ih nismo nikad koristili. Pašu za sve uzraste jer se veličina prilagođava s drukerima user posted image
user posted image
Akop nekog zanima nek se javi user posted image

(odgovor članu Miris)
Neposredna veza do poruke: 872
   RE: platnene pelene
14.12.2014 16:07:54   
Galicia
Pa pokloni i ti nekome kome treba.
Cuj poklon prodaje.
Vela havle.

(odgovor članu kokolinamala)
Neposredna veza do poruke: 873
   RE: platnene pelene
14.12.2014 16:17:27   
Hannica
Gali možda su ženi potrebne pare, nemoj unaprijed osuđivati.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 874
   RE: platnene pelene
14.12.2014 17:42:50   
Galicia
mozda je to novi trend da se pokloni prodaju, nisam IN. user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 34 [35] 36   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 [35] 36   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *