|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

torbe:-)


Volim mijenjati torbe i nikad mi ih nije dosta
  53% (42)
Volim torbe, ali nemam vremena za često mijenjanje
  26% (21)
Nisam neki ljubitelj torbi, svejedno mi je
  5% (4)
Imam jednu aktualnu i gotovo
  15% (12)


Ukupno glasova: 79


(Posljednji glas : 5.3.2014 20:40:19)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: torbe:-)
25.1.2013 12:12:00   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: jasmin

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Vesela, Bogme, dobra ti ta torba. U zdravlju je nosila i boljom promijenilauser posted image

Ja volim torbe koje nisu tetaste(ustvari nista ne volim tetasto), koje nema stvatko, koje nemaju po sebi nekih dzidza, koje su u nekim mojim bojama(neke nijanse smedje, sive, bez, crna, neka nijansa zelene, teget plave...), koje su prica sama za sebe...Moje torbe nisu preskupe. Cijena im je od 30 do 60 KM.

Svidja li ti se onda ova moja...36.90 KM?

Iskreno...i ne bas. Onaj uzorak i to sto ima malo lanca na krajevima. Sorryuser posted image user posted image

Al' o ukusima se ne raspravljauser posted image

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 276
   RE: torbe:-)
25.1.2013 12:12:52   
Galicia
Imam jednu tasnu koju sam dobila od mm. Nisam je nosila mozda mjesec dana i iscuri mi parfem unutra i napravi se velika fleka koja se vidi s polja. Sad ne znam sta da radim. Zao mi baciti tasnu, jer nije bila jeftina, a sta onda da radim s njom. Rodica mi rece da se mozda moze prefarbati profesionalno.
Jestel imali iskustva s ovim?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: torbe:-)
25.1.2013 12:14:36   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: jasmin

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Vesela, Bogme, dobra ti ta torba. U zdravlju je nosila i boljom promijenilauser posted image

Ja volim torbe koje nisu tetaste(ustvari nista ne volim tetasto), koje nema stvatko, koje nemaju po sebi nekih dzidza, koje su u nekim mojim bojama(neke nijanse smedje, sive, bez, crna, neka nijansa zelene, teget plave...), koje su prica sama za sebe...Moje torbe nisu preskupe. Cijena im je od 30 do 60 KM.

Svidja li ti se onda ova moja...36.90 KM?

Iskreno...i ne bas. Onaj uzorak i to sto ima malo lanca na krajevima. Sorryuser posted image user posted image

Al' o ukusima se ne raspravljauser posted image


Svakako user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: torbe:-)
25.1.2013 12:21:28   
animagical
kako ja ne vidim nigdje te torbe od vesele i jasmin?

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: torbe:-)
25.1.2013 12:29:24   
Emmy

IZVORNA PORUKA: Galicia

Imam jednu tasnu koju sam dobila od mm. Nisam je nosila mozda mjesec dana i iscuri mi parfem unutra i napravi se velika fleka koja se vidi s polja. Sad ne znam sta da radim. Zao mi baciti tasnu, jer nije bila jeftina, a sta onda da radim s njom. Rodica mi rece da se mozda moze prefarbati profesionalno.
Jestel imali iskustva s ovim?

Galicia ako je kožna onda se može prefarbati. U Sarajevu poznajem obućara koji kožu farba, od obuće do tašni......

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: torbe:-)
25.1.2013 12:29:53   
teacher75

IZVORNA PORUKA: animagical

kako ja ne vidim nigdje te torbe od vesele i jasmin?

ne gledas dobrouser posted image vrati se par stranica unazad

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: torbe:-)
25.1.2013 12:31:34   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Galicia

Imam jednu tasnu koju sam dobila od mm. Nisam je nosila mozda mjesec dana i iscuri mi parfem unutra i napravi se velika fleka koja se vidi s polja. Sad ne znam sta da radim. Zao mi baciti tasnu, jer nije bila jeftina, a sta onda da radim s njom. Rodica mi rece da se mozda moze prefarbati profesionalno.
Jestel imali iskustva s ovim?


ako je koža može ti se srediti...
kod na sobućari to srede ko pod nova :)
meni ulje bebi iscuirlo u jednoj...kad me hercika nije spucala...4 dana je nosila...kožna moninauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: torbe:-)
25.1.2013 12:32:50   
Galicia
Jeste kozda tasna, smedja, kostala 500$. Zao mi je baciti. Bas cu otici do obucara i raspitati se.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: torbe:-)
25.1.2013 12:37:56   
Visnja RR
Ja volim jednostavne torbe koje koketiraju sa sportskim ali ipak zenstvenim dizajnom ...Ili one haj huj ...imam jednu koju obozavam by Nepal user posted image
ali ne smije nista da svjetluca, sljasti, bez metala koji je sjajan ..moze ali da je matiran i to minimalno... nepodnosim tasne sa naglasenim brendom ... materijal sa logom npr LV ...i da mi neko pokloni tu markiranu ne bih je nosila...
Uostalom ko uopste gleda kakvu torbu imam ...a meni je bitno da je jednostavna i prakticna i da se nece raspasti za par mjeseci ...pa makar bila i by Pijaca


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: torbe:-)
25.1.2013 12:41:03   
minie
Ja nisam bas luda za torbama, ali volim nositi neku lijepu kao i svaka zena. Volim jednostavne kozne tasne, ne volim od platna nikako i nemam ni jednu takvu.

Ovo sam dobila prosli mjesec za rodjendan od MM i prvo mi se nije svidjala, a sad mi se svidja puno. I kad ste pocele pricu o torbama napisem na google ime koje pise na ovoj mojoj tasni i skontah da moja nije orginal user posted image , ali je dobra kopija i koza je 100%.
Mozda se vecini ne svidi, ali ja cu ipak staviti sliku i rado je nosim.

http://img805.imageshack.us/img805/7/img1318sw.jpg
http://img502.imageshack.us/img502/9457/img1315dy.jpg



< Poruku je uredio minie -- 25.1.2013 12:44:40 >


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: torbe:-)
25.1.2013 12:41:59   
Galicia
To su te tasne koje volim. Samo ne u bojama.
http://www.tanobag.com/c_bags.cfm?PageNum_getBags=2

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: torbe:-)
25.1.2013 12:46:30   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Ja volim jednostavne torbe koje koketiraju sa sportskim ali ipak zenstvenim dizajnom ...Ili one haj huj ...imam jednu koju obozavam by Nepal user posted image
ali ne smije nista da svjetluca, sljasti, bez metala koji je sjajan ..moze ali da je matiran i to minimalno... nepodnosim tasne sa naglasenim brendom ... materijal sa logom npr LV ...i da mi neko pokloni tu markiranu ne bih je nosila...
Uostalom ko uopste gleda kakvu torbu imam ...a meni je bitno da je jednostavna i prakticna i da se nece raspasti za par mjeseci ...pa makar bila i by Pijaca



složila bih se sa tobom...
osobito u djelu šljaštećega i LV loga...
il platna blueberry...no no user posted image

ja na pijaci ne znam naći...
da se razumijemo nisam ni pokušala...
al jest moja seka pa mi je uz baletnke kupila zlatnu matiranu ne sjaji puno...bez ikakvih detalja a prostrana da me dovede u šetnju sa dvije bebe bez dodoatnoga ruksakauser posted image
moja seka uzima na pijaci, ima nekog svoga dobavljača...ima dobrih komada  aima i ono što mi nebi nikada...al ona uživa u tomeuser posted image

i da ovaj dio o raspadanju...pa par mjeseci nam i treba ioanko ćemo do tada već kupiti druguuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: torbe:-)
25.1.2013 12:47:31   
jasmin

IZVORNA PORUKA: animagical

kako ja ne vidim nigdje te torbe od vesele i jasmin?


Kako str.9. Toluca iz Avon-a,nis` special user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: torbe:-)
25.1.2013 13:32:55   
Amyla

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Ne zna se koja je bolja
http://www.google.ba/imgres?hl=bs&client=firefox-a&sa=X&tbo=d&rls=org.mozilla:en-US:official&tbm=isch&tbnid=LQCjLDzIaEDbpM:&imgrefurl=http://anobanooo.blogspot.com/2011/04/hermes-bags.html&docid=r8VUafEUH0EU-M&imgurl=http://3.bp.blogspot.com/-LY0ZqNNfITg/Ta1XPCfxX6I/AAAAAAAAAFU/Rayi6qmK97A/s1600/hermes-bag.jpg&w=473&h=439&ei=ELsBUbvCDOuW0QWIk4Ag&zoom=1&iact=hc&vpx=750&vpy=59&dur=587&hovh=216&hovw=233&tx=170&ty=124&sig=104284793852594695228&page=1&tbnh=139&tbnw=150&start=0&ndsp=14&ved=1t:429,r:6,s:0,i:96&biw=1024&bih=437


uh moja mjera...
''birkinica'' bordo mi je tiha patnja...
al imama hermes crnu originaluser posted image

i svka mi je...uh da mi je...
do boje do teksture što bi rekliuser posted image



imam i ja hermes crnu, dobila iz Njemace, ali ne znam zaista jeli original, nemam pojma kako uopce izgleda kopija, moja je kao ova narandzasta samo crna user posted image

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: torbe:-)
25.1.2013 13:42:10   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Galicia

To su te tasne koje volim. Samo ne u bojama.
http://www.tanobag.com/c_bags.cfm?PageNum_getBags=2

super suuser posted image opet nam se poklapa ukususer posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: torbe:-)
2.3.2013 17:28:22   
aidana
Zna li neko gdje mogu u Sarajevu nabaviti neke unikatne torbe ali da nisu oni platneni cekeri. Mislim bas torbe od koze, ali da nisu kao vecina u radnjama. Treba mi za poklon jednoj mladnoj studentici design-a koja ima bas onako svoj stil. Nesto malo drugcije i kvalitetno. Pa ako ko ima prijedlog bila bih zahvalna.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: torbe:-)
2.3.2013 18:21:39   
Amelaa RR
Pozz mislim da na piku sam vidjea covijek koji pravi zorbe unikatne kozne po po narudjbi..

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: torbe:-)
2.3.2013 22:39:57   
ananas_ze
evo i moje posljednje, nikakva marka, samo mi se svidja user posted image
user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: torbe:-)
3.3.2013 0:01:16   
amra_sa
Eeee otkad ja tražim finu torbu i ništa. Da mi je onu kao na str. 9 što je Višnja postavila ...

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: torbe:-)
3.3.2013 0:10:51   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: amra_sa

Eeee otkad ja tražim finu torbu i ništa. Da mi je onu kao na str. 9 što je Višnja postavila ...


isti slucaj.... ako nadjes gdje slicnu javljaj user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: torbe:-)
3.3.2013 0:18:17   
amra_sa
Da mi je naći ovakvu ne bih žalila platiti. Ako nađem, javim obavezno. Imam ja nekih torbi na izvoz ali ništa konkretno dobro (po mom istančanom ukusu) i kvalitetno.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: torbe:-)
3.3.2013 0:29:54   
Visnja RR
meni bi za ljeta trebala jedna ovakva ...

http://www.desigual.com/en_GB/accessories/womens-clothing/handbags/prod-london_martina-26X5150

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: torbe:-)
3.3.2013 0:47:45   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

meni bi za ljeta trebala jedna ovakva ...

http://www.desigual.com/en_GB/accessories/womens-clothing/handbags/prod-london_martina-26X5150


Uh i ti ih izvlačiš samo tako. Imamo apsolutno isti ukus kad su torbe i pitanju. Dobra je i ova uhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: torbe:-)
3.3.2013 0:57:23   
amra_sa
Kontam kad bi se kako mogla naručiti nije ni skupa za ovakav dizajn i izgled, vjerujem i da je kvalitetna. Gledam evo i preko ebay ja ništa fino da nađem.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: torbe:-)
3.3.2013 8:26:51   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

meni bi za ljeta trebala jedna ovakva ...

http://www.desigual.com/en_GB/accessories/womens-clothing/handbags/prod-london_martina-26X5150

i meni se pravo svidjauser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *