|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sex poslije poroda
25.1.2013 14:49:20   
malena sharena
Ignorisi i ti njega. Kad dijete navece uspavas, svoj ti poso, citaj nesto, isfeniraj se natenane, odmori na neki nacin koji tebi godi. S njim pricaj onako usput, bezveze. Ja Boga mi nit bih sta pitala, nit bih razgovarala, nit oblijetala oko njega. Nadoce on, polako.

< Poruku je uredio Skvo RR -- 25.1.2013 15:09:50 >


_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu ABC)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: sex poslije poroda
1.3.2013 11:20:12   
mamaibabo
pomoooooc
user posted image user posted image
drage zene ja imam vejiki problem zovese -nezelim sexuser posted image user posted image user posted image user posted image
neznam stami je al ja to nemogu nikako ,nikakve zelje nit ista,mm jadan oko mene skace te ovo te ono a ja kamen pa kamen.....user posted image
jel to do hormona il sta sta da radimuser posted image user posted image user posted image
kaze mi seka pa bona naci ce neku a ja nista kontam u sebi pa bijo bi sevap da nadje kakvu user posted image
sta mi je cinitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: sex poslije poroda
1.3.2013 11:28:29   
tinkivinki
hormoni,kad se oni vrate u normalu vratice se i libido.a da probas med i oraheuser posted image

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: sex poslije poroda
1.3.2013 11:37:28   
mamaibabo
hvaja tinki joooooj bas se grozno osjecam user posted image
ma zao mi mm a meni svejednouser posted image
a kad se hormoni stabilizuju mislim ima li neki rokuser posted image
p.s. "ja dolazim na bejbi bazar nadam se da cu te upoznati....tako bih voljela..."

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: sex poslije poroda
1.3.2013 11:57:44   
tinkivinki
imas pp

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: sex poslije poroda
1.3.2013 12:18:34   
mamaibabo

IZVORNA PORUKA: tinkivinki

imas pp

nema tiki user posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: sex poslije poroda
1.3.2013 12:21:36   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: mamaibabo


IZVORNA PORUKA: tinkivinki

imas pp

nema tiki user posted image

vidim da nisu otisle,a 2 poslala,probacu ponovo

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: sex poslije poroda
2.3.2013 10:30:44   
veeseelaa
drage zene ja imam vejiki problem zovese -nezelim sex


kako bona
de se malo skoncenriši
istuširaj se u nekoj lijepoj kupki, namaži se nekom kremom, osjećaj se seksi, pogledaj se na ogledalu i baci se u zavodjene tm
bito je započeti, poslije ide bez problema

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: sex poslije poroda
2.3.2013 11:29:38   
ajla86
posveti se malo sebi,cesto nam nije do sexa jer imas tonu obaveza,stres,umor....sve kad obavis sto kaze vesela onda se posveti sebi i muz ce te podjetiti na neke ljepe momente user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: sex poslije poroda
11.3.2013 12:06:33   
loomasa
meni se ni prije ni neposredno poslije poroda nije desilo da ne želim sex. user posted image

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: sex poslije poroda
11.3.2013 12:29:43   
saninica
ja isto tako nisam imala sa tim problema...user posted image

(odgovor članu loomasa)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: sex poslije poroda
11.3.2013 12:35:45   
mamaibabo

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

drage zene ja imam vejiki problem zovese -nezelim sex


kako bona
de se malo skoncenriši
istuširaj se u nekoj lijepoj kupki, namaži se nekom kremom, osjećaj se seksi, pogledaj se na ogledalu i baci se u zavodjene tm
bito je započeti, poslije ide bez problema

draga vesela gdjecu se osjecati sehi kad imam sike d poda,visak kila i grozne podocnjake ....cccccc neka jos malo da se uredim pa aljda cu i sama pozeljet....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: sex poslije poroda
11.3.2013 12:46:20   
ajla86

IZVORNA PORUKA: mamaibabo


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

drage zene ja imam vejiki problem zovese -nezelim sex


kako bona
de se malo skoncenriši
istuširaj se u nekoj lijepoj kupki, namaži se nekom kremom, osjećaj se seksi, pogledaj se na ogledalu i baci se u zavodjene tm
bito je započeti, poslije ide bez problema

draga vesela gdjecu se osjecati sehi kad imam sike d poda,visak kila i grozne podocnjake ....cccccc neka jos malo da se uredim pa aljda cu i sama pozeljet....user posted image user posted image user posted image




bitno se osjecati user posted image user posted image user posted image user posted image
nebudali majke ti....moras se trgnuti.....i ja sam propala nakon poroda i kad smo izasli za 8 mart sve napucane zene,utegnute a ja se razvukla ko harmonika user posted image user posted image user posted image
svaku noc radim neke vjezbice da se zategnem malo....i odmah se bolje osjecam.....nemoj se dovoditi da tako mislis o sebi,potrudi se onda ...bitno je znati to sve upakovati...kamuflaze malo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: sex poslije poroda
11.3.2013 12:59:48   
mamaibabo

IZVORNA PORUKA: ajla86


IZVORNA PORUKA: mamaibabo


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

drage zene ja imam vejiki problem zovese -nezelim sex


kako bona
de se malo skoncenriši
istuširaj se u nekoj lijepoj kupki, namaži se nekom kremom, osjećaj se seksi, pogledaj se na ogledalu i baci se u zavodjene tm
bito je započeti, poslije ide bez problema

draga vesela gdjecu se osjecati sehi kad imam sike d poda,visak kila i grozne podocnjake ....cccccc neka jos malo da se uredim pa aljda cu i sama pozeljet....user posted image user posted image user posted image




bitno se osjecati user posted image user posted image user posted image user posted image
nebudali majke ti....moras se trgnuti.....i ja sam propala nakon poroda i kad smo izasli za 8 mart sve napucane zene,utegnute a ja se razvukla ko harmonika user posted image user posted image user posted image
svaku noc radim neke vjezbice da se zategnem malo....i odmah se bolje osjecam.....nemoj se dovoditi da tako mislis o sebi,potrudi se onda ...bitno je znati to sve upakovati...kamuflaze malo user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image ajla lolim te ti si moja kraljica ti i smajli ma da upravu si al ja prvo trebam da sebe prihvatim ovakvu user posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: sex poslije poroda
11.3.2013 13:05:46   
ajla86

IZVORNA PORUKA: mamaibabo


IZVORNA PORUKA: ajla86


IZVORNA PORUKA: mamaibabo


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

drage zene ja imam vejiki problem zovese -nezelim sex


kako bona
de se malo skoncenriši
istuširaj se u nekoj lijepoj kupki, namaži se nekom kremom, osjećaj se seksi, pogledaj se na ogledalu i baci se u zavodjene tm
bito je započeti, poslije ide bez problema

draga vesela gdjecu se osjecati sehi kad imam sike d poda,visak kila i grozne podocnjake ....cccccc neka jos malo da se uredim pa aljda cu i sama pozeljet....user posted image user posted image user posted image




bitno se osjecati user posted image user posted image user posted image user posted image
nebudali majke ti....moras se trgnuti.....i ja sam propala nakon poroda i kad smo izasli za 8 mart sve napucane zene,utegnute a ja se razvukla ko harmonika user posted image user posted image user posted image
svaku noc radim neke vjezbice da se zategnem malo....i odmah se bolje osjecam.....nemoj se dovoditi da tako mislis o sebi,potrudi se onda ...bitno je znati to sve upakovati...kamuflaze malo user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image ajla lolim te ti si moja kraljica ti i smajli ma da upravu si al ja prvo trebam da sebe prihvatim ovakvu user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma prihvataj se sto prije,nebudali....ja imam 100 kg pa sta?treba me ubiti zbog toga....a spavaca sva u ogledalima user posted image user posted image user posted image user posted image ugasim svjetlo i uzivam....poceela sam raditi na korekcijama nekim...brze dolazi sebi,ako se ti nevolis,necjenis kako ce te muz?

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: sex poslije poroda
11.3.2013 13:08:57   
mamaibabo
ajla user posted image user posted image
stavit cu slike na najparovi prije i poslje poroda hihihihih nemoj se rugati

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: sex poslije poroda
11.3.2013 15:36:04   
ajla86
ova slika je prije poroda jel

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: sex poslije poroda
11.3.2013 15:45:53   
mamaibabo
tu bila trudna nepuna dva mjeseca slika s palmom na temi upoznajmo se

< Poruku je uredio mamaibabo -- 11.3.2013 15:58:00 >


_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: sex poslije poroda
11.3.2013 16:03:42   
Alma_27
IZVORNA PORUKA: mamaibabo

tu bila trudna nepuna dva mjeseca slika s palmom na temi upoznajmo se



ti pravo u teretanu, imas i na youtube aerobik. ja sam se jednom davno navukla na onu cindy i bas sam se zategnula. svaki dan sam vjezbala. tonus vaginalnih misica sam sredila tako sto sam ih zatezala kad god sam stigla (kegelove vjezbe). 4 mjeseca nakon poroda su bili super. i to utice na tvoj uzitak a samim tim na volju za sex


da dodam da sam i ja dugo bila nafurana da nisam vise pozeljna kao nekad iako brzo sam vratila i kilazu. sve je bilo u glavi (pa i ti vag misici su mi smetali tek kasnije mi je muz rekao da su se brzo vratili - on nije ni znao sta mi smeta pa nije nista ni govorio ranije)

< Poruku je uredio Alma_27 -- 11.3.2013 16:05:24 >

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: sex poslije poroda
11.3.2013 16:06:18   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: mamaibabo


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

drage zene ja imam vejiki problem zovese -nezelim sex


kako bona
de se malo skoncenriši
istuširaj se u nekoj lijepoj kupki, namaži se nekom kremom, osjećaj se seksi, pogledaj se na ogledalu i baci se u zavodjene tm
bito je započeti, poslije ide bez problema

draga vesela gdjecu se osjecati sehi kad imam sike d poda,visak kila i grozne podocnjake ....cccccc neka jos malo da se uredim pa aljda cu i sama pozeljet....user posted image user posted image user posted image



ma ti si to malo uveličala

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: sex poslije poroda
11.3.2013 17:40:31   
mamaibabo

IZVORNA PORUKA: Alma_27

IZVORNA PORUKA: mamaibabo

tu bila trudna nepuna dva mjeseca slika s palmom na temi upoznajmo se



ti pravo u teretanu, imas i na youtube aerobik. ja sam se jednom davno navukla na onu cindy i bas sam se zategnula. svaki dan sam vjezbala. tonus vaginalnih misica sam sredila tako sto sam ih zatezala kad god sam stigla (kegelove vjezbe). 4 mjeseca nakon poroda su bili super. i to utice na tvoj uzitak a samim tim na volju za sex
hvala alma pocela sam s vjezbicama i super mi ide ,moram radi sebe mao se uredit user posted image user posted image user posted image

da dodam da sam i ja dugo bila nafurana da nisam vise pozeljna kao nekad iako brzo sam vratila i kilazu. sve je bilo u glavi (pa i ti vag misici su mi smetali tek kasnije mi je muz rekao da su se brzo vratili - on nije ni znao sta mi smeta pa nije nista ni govorio ranije)



_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: sex poslije poroda
11.3.2013 19:06:47   
ajla86
bjezi ba zalis se nesto......da vidis meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image utjesila bi se....zatu suti i voli sama sebe...kad se zavolis pocet ces raditi na sebi vjeruj mi

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: sex poslije poroda
11.3.2013 22:17:46   
loomasa
@saninica user posted image

a u vezi tod izgleda poslije poroda... ne znam, ja mislim da žene općenito preuveličaju to sve, naravno da se tijelo promijenilo (meni svakako sike padaju svaki dan po bezbroj puta nakon dojenja :D), mislim da muškarci to uopšte ne vide tako, ako i primjete promjene to je na nekom minimalnom nivou koji njima opet ne umanjuje privlačnost koju su i prije toga osjećali prema svojoj ženi. i ja se nekad pravo zabezeknem - muž oduševljen dijelom tijela kojeg se ja gnušam :D tako da, sve je to u glavi, pozitiva razmišljanje i samo će nadoći ;)

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: sex poslije poroda
29.3.2013 23:39:29   
Angie84
Hej, ne brini se da nisi privlacna. Cim muz leta oko tebe znaci da te zeli, tebe kao svoju zenu. Na trenutak stavi sa strane to da si majka i sjeti se onih lijepih momenata koji ste provodili kada ste bili sami vas 2, prije bebe. Kad bebu stavis na spavanje, malo pricajte, ljubite se i mazite, ne morate odmah na sex preci. Vjeruj nadoce to, nista se ne sekiraj ;)

_____________________________

Mali cvjetak - 05.10.2012.

(odgovor članu loomasa)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: sex poslije poroda
30.3.2013 7:21:40   
mamaibabo

IZVORNA PORUKA: Angie84

Hej, ne brini se da nisi privlacna. Cim muz leta oko tebe znaci da te zeli, tebe kao svoju zenu. Na trenutak stavi sa strane to da si majka i sjeti se onih lijepih momenata koji ste provodili kada ste bili sami vas 2, prije bebe. Kad bebu stavis na spavanje, malo pricajte, ljubite se i mazite, ne morate odmah na sex preci. Vjeruj nadoce to, nista se ne sekiraj ;)

hvala drugarice al ja sam fakat promasen slucajuser posted image user posted image user posted image
do hormona je bila kod dr. sad sam dobila da pijem nesto piiiih user posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu Angie84)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *