|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sex poslije poroda...
14.2.2011 21:20:27   
pumababy
skorpija i ja sam mislila tako oni sve izvade i nema i tesila se timeuser posted image medjutim nisu me hteli otpustit iz bolnice zbog toga,cekali krvarenje i rekli naici ce da idem kuci,ajd svaki dan cekaj do neih 10 dana dok nije naislouser posted image to je bio uzas nisam smela ustatuser posted image bebica gladnauser posted image ...

_____________________________

10.08.2010.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Sex poslije poroda...
14.2.2011 22:00:57   
sabinos
prvi sex nakon poroda je bio BLJAK,ali nakon nekoliko pokusaja sve se vratilo u normaluuser posted image
inace cekala sam 40 dana(dr radio ultrazvuk i rekao sve je ok)


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu pumababy)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Sex poslije poroda...
14.2.2011 22:35:37   
Medić*
Mene je uvijek cudilo kada neke zene kazu ma sve je super dok se zena ne porodi,

kada se porodi sex vise nije toliko dobar kao prije....

kod nas obrnuto user posted image  ne moze biti bolje....

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Sex poslije poroda...
14.2.2011 22:41:33   
mila81
Isti slučaj, a poslije drugog poroda još uzbudljivijiuser posted image user posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Sex poslije poroda...
14.2.2011 23:07:16   
muaaa

IZVORNA PORUKA: mila81

Isti slučaj, a poslije drugog poroda još uzbudljivijiuser posted image user posted image


podapisujemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Sex poslije poroda...
21.3.2011 13:23:01   
mama_aBd
A kad se smije poceti sa sexom nakon poroda? JA cu za tri dana izaci iz famozne 40-restineuser posted image
Jel trebam pitati doktora ili ce mi on sam reci?

_____________________________

Moja čupava djevojčicaušunjala se u moj život 12.02.2011. god. i otvorila mi je vrata jednog novog svijeta...Moja najveća ljubav!

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Sex poslije poroda...
21.3.2011 22:35:26   
rose
IZVORNA PORUKA: mama_aBd

A kad se smije poceti sa sexom nakon poroda? JA cu za tri dana izaci iz famozne 40-restineuser posted image
Jel trebam pitati doktora ili ce mi on sam reci?


mislim da tu nema pravila, kad osjetis zelju sexaj se user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu mama_aBd)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Sex poslije poroda...
21.3.2011 22:41:37   
klemzi
IZVORNA PORUKA: medic slatki

Mene je uvijek cudilo kada neke zene kazu ma sve je super dok se zena ne porodi,

kada se porodi sex vise nije toliko dobar kao prije....

kod nas obrnuto user posted image  ne moze biti bolje....

I kod nas user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Sex poslije poroda...
21.3.2011 22:43:16   
Medić*
IZVORNA PORUKA: klemzi

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Mene je uvijek cudilo kada neke zene kazu ma sve je super dok se zena ne porodi,

kada se porodi sex vise nije toliko dobar kao prije....

kod nas obrnuto user posted image  ne moze biti bolje....

I kod nas user posted image user posted image user posted image user posted image


jubim ja tebe princezo iako se ne znamo user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Sex poslije poroda...
21.3.2011 22:45:31   
bebacha
bude ti onako kako sebi napravisuser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Sex poslije poroda...
21.3.2011 22:46:18   
teacher75
meni je bilo isto kao prvi putuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Sex poslije poroda...
21.3.2011 22:56:17   
mamabb
user posted image user posted image user posted image
Meni je bilo doobroo, samo što sam ja čekala da dobro zarastem,jedno 2,5 mjesecauser posted image user posted image  Nešto me bilo strah da ću opet sva se rascvjetati,al me nekako uvjeri muž da se to neće deistiuser posted image  E, jes mi onda bilo žao što sam toliko čekalauser posted image

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Sex poslije poroda...
21.3.2011 23:24:12   
Rimljankaa
Par dana prije ceteresnice. Nismo vise mogli da cekamo,a krvarenje je dosta prije toga proslo. Bilo je super...U pocetku mali strah,kao da je prvi put user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,kasnije islo ko podmazano,hahahahah

_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Sex poslije poroda...
22.3.2011 8:23:01   
Cickolini
Rime i ovdje si aktivna hahaha moram i ja onda :)

I mi smo malo prije ceteresnice, sto kaze Rime nismo mogli vise da cekamo. Ja sam se porodila CR, ali me je odnos bas bolio i jos me boli. Manje, ali ipak boli. Nije mi jasno s obzirom na to da sam se porodila CR. Kazu da je moguce zbog hormona jer dojim. Ali evo Rime ti nemas tih problema, a i ti dojis???


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Sex poslije poroda...
22.3.2011 22:04:30   
Rimljankaa
Mene Boga mi ne boli,hahahahahahhaa...

Samo sam u pocetku imala osjecaj ako da ima neka zica unutrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Smjesno,ali istinito. Isto kao d ame unutra bocka neka zica. To je vjerovatno malo psiholoski zbog konaca... Ili su sta zaboravili unutra?!

Uglavnom nema boli,nego je "zica" malo smetala. Sad vise nista nesmeta. Ali svaki put me bas bude strahhh...

Cickolini,ne znam da li ima veze s dojenjem?!  Organi su svi pomjereni,sve se jos vraca na svoje,mozda zbog toga boli..

Proci ce,a onda opet noge u visuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Sex poslije poroda...
22.3.2011 22:06:27   
Lulu_08
Ja sam se porodila na CR, i jedva sam 30ak dana izdrzala hahaha... Nije me bolilo, manje/vise sam osjecala neugodnost zbog rane, pa smo praktikovali "kasika" pozu hehehehehe.... Eto malo detalja user posted image user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Sex poslije poroda...
23.3.2011 16:35:27   
balasgirl
IZVORNA PORUKA: Djana

Ja sam se porodila na CR, i jedva sam 30ak dana izdrzala hahaha... Nije me bolilo, manje/vise sam osjecala neugodnost zbog rane, pa smo praktikovali "kasika" pozu hehehehehe.... Eto malo detalja user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image daj objasnider mi tu pozuuser posted image user posted image user posted image

ni mi nismo čekali 40 dana, porodila se na CR, poseksali se možda nakon mjesec od poroda, malo me boljelo, al pošto se mi nismo seksali čitavu trudnoćuuser posted image , prvi seks poslije poroda je bio ko prvi put hehehe. Al zato sad............Uh bolje da šutimuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Sex poslije poroda...
23.3.2011 19:25:18   
d.dita
I ja sam se porodila na carski,s tim da sam trudnoću u bolnici čuvala 2 mjeseca,a i cijelu trudnoću me bolio stomak. Kada smo mm i ja pokušali prebrojiti koliko puta smo imali sex za vrijeme trudnoće bilo je stvarno žalosno,i sada me tuga uhvati! Ali smo ipak čekali 40 dana,tako mi je predložila dr.

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Sex poslije poroda...
24.3.2011 13:01:56   
Cickolini
Rime ne odustajem ja iako boli hahha Ali ne znam sta boli jos je bio CR. Mi smo praktikovali sex do dan pred porod haha Bili smo bas aktivni hahah pa ne znam sta sad boli ...Boli kao da sam preuska ...  sad bih rado nesto napisala (il'' sam se ja suzila, il'' je nesto naraslo hahahhahahhahaha) Oprositite na mom jeziku haha


< Poruku je uredio Cickolini -- 24.3.2011 13:03:08 >


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Sex poslije poroda...
25.3.2011 15:49:07   
balasgirl
IZVORNA PORUKA: Cickolini

Rime ne odustajem ja iako boli hahha Ali ne znam sta boli jos je bio CR. Mi smo praktikovali sex do dan pred porod haha Bili smo bas aktivni hahah pa ne znam sta sad boli ...Boli kao da sam preuska ...  sad bih rado nesto napisala (il'' sam se ja suzila, il'' je nesto naraslo hahahhahahhahaha) Oprositite na mom jeziku haha



Isti slučaj. Ja osjećam da sam nekako sad uska, mada podižem ego mm pa kažem da je kod njega izgleda nešto naraslo hahahhaa (al u limburgu). Ma možda je zbog toga što nismo imali seks tokom trudnoće pa je zaraslo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Sex poslije poroda...
1.4.2011 13:03:31   
lost
IZVORNA PORUKA: balasgirl

IZVORNA PORUKA: Cickolini

Rime ne odustajem ja iako boli hahha Ali ne znam sta boli jos je bio CR. Mi smo praktikovali sex do dan pred porod haha Bili smo bas aktivni hahah pa ne znam sta sad boli ...Boli kao da sam preuska ...  sad bih rado nesto napisala (il'' sam se ja suzila, il'' je nesto naraslo hahahhahahhahaha) Oprositite na mom jeziku haha



Isti slučaj. Ja osjećam da sam nekako sad uska, mada podižem ego mm pa kažem da je kod njega izgleda nešto naraslo hahahhaa (al u limburgu). Ma možda je zbog toga što nismo imali seks tokom trudnoće pa je zaraslo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


I kod mene vakouser posted image
Kod nas urijetko sex, ali ima tu i drugih razloga, ne organizujem se dobro... Pošto sam ja s bebom sama  muž radi i kad dođe s posla jedva čekam da on malo preuzme M da se odmorim. Eh kada naveče M zaspi obično i on zaspi jer je umoran a ja onda se dočepam kompa i tako do sitnih sati i ne nađem prostora za sex...
A nemam ni želju neku sad pretjeranu ali ja to sve prepisujem dojenju. kontam da kad prestanem dojit želja će se vratiti. Inače funkcionišemo mi dobro i ovako ali fali i sex što jest jestuser posted image

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Sex poslije poroda...
1.4.2011 13:33:47   
veeseelaa
on zaspi jer je umoran a ja onda se dočepam kompa i tako do sitnih sati i ne nađem prostora za sex...


ne, ne, NEEEEEEE
moraš se sexati, bit će ti ljepša koža, sjajnija kosa, bićeš vedrija i raspoloženija
frustriranost i umor se smanjuje, ljepše ćeš spavati i kad ustaneš nećeš biti mrzovoljna
imaćeš elana za svakodnevni posao
samo se sexajte

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Sex poslije poroda...
1.4.2011 13:37:00   
veeseelaa
Mene je uvijek cudilo kada neke zene kazu ma sve je super dok se zena ne porodi,

kada se porodi sex vise nije toliko dobar kao prije....

kod nas obrnuto ne moze biti bolje....


bravo medić!
ne kontam neke žene uopće, toliko se okupiraju djecom i svadnevnim poslovima da zanemare partnera i samu sebe! halo za sex se uvijek mora imati vremena i željeuser posted image
ako je želja trenutno splasnula kupite si neku krpicu, neki lijep veš i zavedite svog muža
napravite kasnu večericu (kad beba zaspi), ptvorite neko fino vino (ko pije) i probudite ponovo strast


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Sex poslije poroda...
1.4.2011 13:40:33   
lost
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

on zaspi jer je umoran a ja onda se dočepam kompa i tako do sitnih sati i ne nađem prostora za sex...


ne, ne, NEEEEEEE
moraš se sexati, bit će ti ljepša koža, sjajnija kosa, bićeš vedrija i raspoloženija
frustriranost i umor se smanjuje, ljepše ćeš spavati i kad ustaneš nećeš biti mrzovoljna
imaćeš elana za svakodnevni posao
samo se sexajte



Svaka ti je na mjestu veeseelaa i moram se malo tgnut, malo bolje se organizovat. Zezam ja MM mi smo isto neki cimeri, sve radimo zajedno samo se ne sexamouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Sex poslije poroda...
1.4.2011 13:43:51   
veeseelaa
lost hoću da se promijeni situacija user posted image user posted image
pa kad ćemo se seksati ako ne sada? mislim u dvadesetim-tridesetim
Nikada ljepše biti nećemo
ja se Boga mi sexam user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *