|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
4.12.2009 21:58:09   
Crvena
Uz vas smouser posted image user posted image user posted image Nadam se da je princezi boljeuser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
5.12.2009 9:44:59   
new mama
Brzo ozdravljenje malenoj princezi zelimo i mi i da sto prije izadje iz bolnice,saljemo vam puno toplih zagrljaja i mami da se puno ne brineuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
5.12.2009 9:58:00   
juni
Minjice nasa, saljemo ti veliku pusu i da nam sto brze ozdravis!

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
5.12.2009 11:21:17   
sheri
Evo sad sam se cula sa Miom, u bolnici su jos uvijekuser posted image . ali leukociti su spali na 11, ture nema treci danuser posted image user posted image user posted image user posted image . Minja se bolje osjeca, i najvjerovatnije kuci idu u ponedjeljak. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
5.12.2009 11:23:36   
zeni
hvala Bogu,pusa za Minju,da sto prije dodjes svojoj kuci

_____________________________

KADA PROMJENIS NACIN KOJIM GLEDAS NA STVARI,STVARI KOJE GLEDAS SE MJENJAJU

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
5.12.2009 12:02:07   
Pretty mamma
Minjice ozdravi, mama budi snažna!

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
6.12.2009 19:24:34   
škorpija
da li je izašla Minja iz bolnice, zna li neko?

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
6.12.2009 19:27:18   
škorpija
a sad tek vidjeh da je sheri napisala da idu kući sutra aBduser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
6.12.2009 19:55:55   
bokic@
Evo da se ukljuci i Minjina tetka...:-))). Sada sam pricala s Miom, tetkina ljubav spava, danas je bila malo nervozna, ali to nas muce zubici. Najvaznije je da nema temperaturu, a kao sto znate leukociti su u petak navece bili 11, tako da su sigurno jos spali. Ujutro joj vade krv i ja se iskreno nadam da cu je sutra gnjaviti i maziti...Mia vas sve puno pozdravlja i zahvaljuje se na podrsci, a sutra vam se ona javljaaaa...:-)))))user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
6.12.2009 20:01:04   
marinčii
IZVORNA PORUKA: bokic@

Evo da se ukljuci i Minjina tetka...:-))). Sada sam pricala s Miom, tetkina ljubav spava, danas je bila malo nervozna, ali to nas muce zubici. Najvaznije je da nema temperaturu, a kao sto znate leukociti su u petak navece bili 11, tako da su sigurno jos spali. Ujutro joj vade krv i ja se iskreno nadam da cu je sutra gnjaviti i maziti...Mia vas sve puno pozdravlja i zahvaljuje se na podrsci, a sutra vam se ona javljaaaa...:-)))))user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu bokic@)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
6.12.2009 20:08:06   
Schecherlemica
Bravo za nasu malenu ljepoticu i njenu mamu...
Ljubimo puno,ovo su super vijesti!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Aman, Sunce naseg Neba 21.12.2009.

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
6.12.2009 20:30:50   
anidla
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Schecherlemica)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
6.12.2009 20:37:11   
camm
Ja nisam u toku bila al od srca saljem pozitivne vibracije ~~~~~~
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pusa mami i maloj princeziuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
6.12.2009 21:53:00   
mojbebac
divne vjesti ..... bravo za mamicu i njenu curicu ...... sljemo puno poljubaca .....

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
6.12.2009 21:55:24   
shejla
user posted image user posted image user posted image
divne vijesti.... bas smo sretni zbog nase male drugarice i njene mamice user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
6.12.2009 22:00:32   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: shejla

user posted image user posted image user posted image
divne vijesti.... bas smo sretni zbog nase male drugarice i njene mamice user posted image

user posted image user posted image


Čuvam fige da što prije dođete kući user posted image user posted image

Ljubimo vas!!!

(odgovor članu shejla)
  Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
6.12.2009 22:44:22   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: bokic@

Evo da se ukljuci i Minjina tetka...:-))). Sada sam pricala s Miom, tetkina ljubav spava, danas je bila malo nervozna, ali to nas muce zubici. Najvaznije je da nema temperaturu, a kao sto znate leukociti su u petak navece bili 11, tako da su sigurno jos spali. Ujutro joj vade krv i ja se iskreno nadam da cu je sutra gnjaviti i maziti...Mia vas sve puno pozdravlja i zahvaljuje se na podrsci, a sutra vam se ona javljaaaa...:-)))))user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mya cekamo te...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bokic@)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
6.12.2009 22:48:08   
Nunichi
Cuvamo fige da nalazi sutra budu dobri i da dodjete kucici. user posted image user posted image user posted image
Puse Minjici i mami... user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
6.12.2009 22:50:13   
Anoniman
Cekamo, cekamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
6.12.2009 23:53:41   
škorpija
suuuupeeer, odlične vijestiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
7.12.2009 9:48:59   
Pretty mamma
Je li nam došla Minjica kući? Možda rade posljednje testove u bolnici prije puštanja. Nadam se da je sve dobro i da danas pajki u svom krevetiću.

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
7.12.2009 10:01:52   
Nedi
I ja se nadam da će danas kući...poslije 12 otpuštaju...čuvamo fige našoj Minjici

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
7.12.2009 10:03:25   
Anoniman
drzimo vam fige mya,da danas abd.dodjete kuciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
7.12.2009 10:11:54   
Hanady RR
Drago nam je da je drugarici bolje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Želimo joj da nakon današnjeg izlaska u bolnicu ide samo po novog člana obitelji i nikada nikada više da joj bolest pomuti lijepe dane u životu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
7.12.2009 11:31:42   
Sonja

IZVORNA PORUKA: sahara

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Sta je bilo?! user posted image


Mala Minja ima upalu pluca i lezi u bolnici, naravno i mama Mia je uz njuuser posted image

Minjice ljubicice mala, brzo nam ozdravi i vrati se kuci da mama moze pisati kako je zekis i kako joj se smijesis, Mia puno zagrljaja od nas dvije i izdrziuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

puno podrske od mene


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *