|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
14.1.2010 16:23:33   
reallove
Pa stvarno gdje su,javite se brzo...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
14.1.2010 17:02:17   
Hanady RR
škorpija javila da su bubrezi Ok, al da je malena pod nekim antibitikom radi bakterije neke. To je sve prolaznog karaktera.

Čuvajte se cure.
Ljubim


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
14.1.2010 18:35:11   
Ella_H
- ( zao mi je malene nadam se da ce sto prije ozdraviti
mama ti budi snazna i sve ce brzo prociuser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
14.1.2010 18:40:45   
MinaMM
i ja se pridruzujem dobrim zeljama. samo hrabro. ljubim vas

_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
14.1.2010 22:53:16   
Anoniman
Javila mi se Mya user posted image user posted image , komp. joj nešto nije u funkciji, pozdravila vas je. Sve je ok osim bakterije koju pokušavaju izbaciti antibiotikom user posted image Javit će se ona nama brzo user posted image

(odgovor članu MinaMM)
  Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
15.1.2010 0:39:31   
tweety
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
15.1.2010 0:40:41   
nikita
Draga Myo nadam se da ce sve biti ok sa curicom i da ce to ubrzo biti iza vas da se vise ne sekirate...

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
15.1.2010 8:43:33   
marinčii
draga Mya baš mi žao da vas opet muče te beštije,nadam se da će brzo proći,ljubi mi curicu i čuvajte seuser posted image user posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Podrška za Miu i njenu Minjicu
15.1.2010 8:48:28   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image Ne dajte seuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marinčii)
  Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
28.10.2010 22:58:21   
Hanady RR
Ovu temu već odavno imamo.
nažalost otvorena je za istu mamu i bebu kojoj i sada podrška treba.
ovaj put jača jer večeras je naša mala Minja ( Mya RR) u bolnici bez svoje mame.

Djevojčice već su nam javili smješakaš se i voliš kada ti kažu da si lijepa.user posted image
Laijepa si najljepša na cijelom svijetu...a mama stiže sutra ranom zorom.user posted image

Mama čuvaj se...inače mrzim noći kada mi minuta kao godina bude, tvoja noć vjerovatno će noćas takva biti ali ti znaš kao i mi sve će to biti dobro i OK i da će te brzo biti zajedno i kući..

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
28.10.2010 23:04:38   
enna
Veliki zagrlja i mirnu noc zelimo najljepsoj ljepotici a mami da izdrzi noc neka zna da smo uz nju i da mislimo na njih!!!
Sve ce jednom da se zove sutra ne brini sve ce biti ok (mada neznam sta je problem)ali molim se da sto prije uzivate u svom domu jer bolnica je bolnica i znam da ti je minuta kao godina!!!user posted image user posted image user posted image ljubimo vas!!!

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
28.10.2010 23:05:04   
anitaMO
šta je bilo djevojčici nisam u toku.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
28.10.2010 23:05:44   
Mya_81 RR
Hanady, hvala ti puno na ovim toplim riječima user posted image user posted image user posted image

Kad sam vidjela da je ovdje napisan post pomislila sam odmah 'ne mogu da vjerujem da je tema opet aktivna zbog nas' user posted image

Ali se od srca nadam da će ubuduće biti najmanje aktivna na ovom forumu...ma, da neće ni biti potrebe da bude aktivna...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
28.10.2010 23:05:56   
bebacha
a joj.sta je sad u pitanju.stvarno mi je zao.jedino sto zelim je da jutro sto prije svane i da Minja bude dobro.drzi se

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
28.10.2010 23:06:00   
klemzi
Ne dajte se user posted image Bitno je da je mala ljepotica bolje, a ti ćeš je sutra grliti i ljubiti i sve će biti 5!! Ljubim vas obje!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
28.10.2010 23:06:56   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
28.10.2010 23:07:41   
dinaa
Sad sam procitala sta vam se desilo i zao mi je user posted image
Maloj djevojcici zelim da sto prije ozdravi a mami da se smiri koliko moze,znam noc ce biti duga,ujutru ces svoje pilence zagrliti.Cuvajte se i evo jedan veliki user posted image  za vas.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
28.10.2010 23:07:55   
Anoniman
Mya drzi se nase djevojcice su jake,jace nego mi mameuser posted image user posted image user posted image user posted image
na zalost osjetih na svojoj kozi kako boli ova vrsta razdvojenostiuser posted image user posted image user posted image
Minjici zelim da ozdravi sto prije a tebi saljem svu svoju snagu da preguras  ovu noc i da sutra budes sa svojom curicomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
28.10.2010 23:09:00   
Meri29
user posted image user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
28.10.2010 23:09:51   
Anoniman
Draga Minjice želim ti da se što prije vratiš u mamino naručje, zdrava i vesela...
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
28.10.2010 23:09:57   
Nunichi
user posted image user posted image user posted image user posted image za nase dvije hrabre curice!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
28.10.2010 23:12:16   
new mama
Draga djevojcice brzo ozdravi svojoj mamici ,a ti si jedna jaka djevojcica,brzo ces ti svojoj kuci,
a tebi mamice zelim sto manje sikiracije,mada znam da je to nemoguce i zelim da noc sto prije prodje da vidis svoju ljepoticuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio new mama -- 28.10.2010 23:13:05 >


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
28.10.2010 23:12:57   
Apotekarka
A dusa draga...Minjice zelimo ti brz oporavak,a mamici da bude hrabra sve ce to biti dobro da sad mogu prosvercala bi ti jedan apaurin bez receptauser posted image ,Cuvajte mi se,zao mi je,ujutroi nam odmah javi kako je Minjica i obraduj nas da se vratila svojoj mami i taji...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
28.10.2010 23:13:59   
iv@ncica
mya- user posted image user posted image user posted image user posted image   uz  tebe  smo...cure  moje  drzi te  se

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
28.10.2010 23:15:18   
Mya_81 RR
Hvala vam od srca user posted image user posted image user posted image

Zaista je lakše sve ovo proći kad ste vi tu user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *