|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vas svekar!!
21.7.2008 10:20:47   
Happy
Moj svekar je isto super, zaista se super slažemo.... On mene kada vidi samo on se tako nasmije lijepo, tačno iz srca i vidi se da mu je drago što me vidi....
Sve 5 za svekra user posted image

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Vas svekar!!
22.7.2008 21:58:17   
Mrka
Nazalost, ja bas nemam rijeci hvale za svekra. To je jedna osoba koja nema nikakve kulture, karaktera, bezobrazan, umisljen...i svasta nesto. Nije da ne pricamo, ali licno izbjegavam komunikaciju s njim, jer me toliko iznervira da hcu poluditi, a kako mi zivci brzo planu, onda ga se klonim.
Nemam nista lijepo za njega reci, a posebno kad se sjetim koliko je mog muza povrijedio, pa i mene...

_____________________________

Adin 12.01.2007.

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Vas svekar!!
22.7.2008 22:24:27   
nikka
Jao Mrka isti moj,moj muž zna reći i danas da bi mu bolje bilo da je odrastao bez tate.ja mu opet kažem daj nemoj tako pusti ga nemožeš sad ništa promijeniti,ali je čovjek lažljivac,što mu je pored ostalih negativnih osobina za mene najgora,sreća pa ga neviđam često.

(odgovor članu Mrka)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Vas svekar!!
22.7.2008 22:37:49   
Mrka
Da, da, bas tako! I moj to isto zna reci kao i to da ga je sramota sto mu je on otac! Zalosno i tuzno!
Moj svekar nema problema neki ni s nama, ni bilo skim drugim, ali je takva osoba da ga nitko ne podnosi, ne dolazi mu, svi ga ljudi izbjegavaju... A on vrijedja koga god s tigne i kako god zna. A jezik mu je kao autoput i to sa tri trake.

_____________________________

Adin 12.01.2007.

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Vas svekar!!
9.10.2008 0:11:29   
maida 28
moj svekar je super. kad primjete da smo ja i MM ljuti jedo na drugo, ona se trpa da to rjesava, a onda je on postavi gdje joj je mjesto. Uvijek prica o unucetu od sina pa jedva cekam da ga obradujem.

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Vas svekar!!
20.11.2008 1:33:53   
Dalia05
Obozavam svog svekra. Divan covjek pun razumjevanja i paznje. Volim ga puno i drag mi je user posted image .Sa punim srcem ga zovem babo jel takvog covjeka svako bi pozelio za oca. Naucio je mog muza sta znaci biti domacin i pravi covjek u zivotu i za to mu jako hvala.

Cmoka za moga svekra

_____________________________

Mamina sreca 7-9-2005=)

"Brak se mora neprestano boriti protiv nemani koja sve proždire- protiv navike."
Hanore de Balzac

(odgovor članu maida 28)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Vas svekar!!
3.12.2008 12:33:46   
najjda
joj ma sega do besvjesti  nako rođeni sarajlija odrasto uz bjelo dugme eto nemoram nista vise reci ma legenda "samo ti kuhaj hamo dok je tebe mi necemo biti gladni" ura za dedu hamu-envera

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu Dalia05)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Vas svekar!!
6.12.2008 23:39:21   
Ilhana RR
Moj svekar je prema meni kao moj babo, i volim ga pravo. On kao osoba nemoze biti bolja i brine se o svima i voli svima da ugodi, gleda da sebe postai uvijek zadnjeg koje je po mom misljenju mana.

Moj svekar je najbolji.

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Vas svekar!!
6.12.2008 23:41:48   
mukica
Rahmet mu lijepoj dusi. Kakav je to bio covjek, ustati pa ga spomenuti,ali nazalost vise nije mezu zivimauser posted image user posted image user posted image  Ja mislim da sam ja jedina snaha koja svekra nosi u novcaniku......Mislim sliku

_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Vas svekar!!
6.12.2008 23:44:20   
Crvena
IZVORNA PORUKA: RAJA

Ja svog svekra nisam upoznala kao nevjesta

znala sam ga kad sam bila cura i mislim da bi našli zajednički jezik


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Vas svekar!!
7.12.2008 19:19:39   
mnn
a joj joj....nije loš čovjek daleko od toga ali mi se ne sviđajer stalno kuka a ima mirovinu dobru...stalno žica novac od nas i uvijek ima nešto za reči ali ja mu sve kažem što mislim...ne zanima me...njegovo gunđanje...mm se slaže samnom. svekrva je divna žena.nije joj lako.

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 24.6.2009 13:19:27 >


_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Vas svekar!!
7.12.2008 19:33:30   
mamy Sabina
Moja svekrva rahmet joj lijepoj duši je bila divna žena.
Ono, ustati pa je pomenuti.Odlično smo se slagale uvijek.
Svekar je neka čudna biljka,kukanje i podbadanje mu je omiljeni sport.
Sreća dijeli nas lijepih 300 km tako da nema priliku baš često trenirati na nama!


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Vas svekar!!
7.12.2008 19:47:41   
liebevoll
Moj svekar je super, postuje me, uvazava, i vidim da mu je dusa puna kada smo svi na okupu. Inace je veliki autoritet, i meni izuzetno draga osoba.

_____________________________

"Ti si zelja iza koje druge zelje nema..."
24.8.2009.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Vas svekar!!
7.1.2009 14:00:16   
Lanaa
Ne mogu da prešutim na ovu temu.Moj svekar je jednostavno rečeno Božiji dar.Uvijek se pitam kako Bog dragi može da stvori onakvo stvorenje.Nikada me nije uvrijedio niti me je mrsko pogledao.
Uvijek kada me vidi nasmijan je,i nikada se ne petlja u naš život,ako negdje idemo nikad nije rekao što ćete tamo,nego kaže hajte,polako vozite,čuvajte se...
Stvarno svaka mu čast,i želim da mu Allah dragi podari sve najbolje,prije svega puno zdravlja i da nam živi 100 godina.

VELIKA 10 za svekra!!!

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Vas svekar!!
8.1.2009 10:51:41   
orhideja
Moj nazalost vec 5 godina nije zivuser posted image user posted image user posted image user posted image  a bio je dobar ja i danas nemogu shvatiti da ga nema.

_____________________________

sad je sve u bozijim rukama

(odgovor članu Lanaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Vas svekar!!
8.1.2009 10:56:00   
mnn
svekar?! Dobra je on ali ponekad zna prigovarati bez veze pa ja poludim i kažem mu sve što mislim...ali sam zadovoljna sa njim jer je dobra osoba.najvažnije je da oni mene poštuju i vole kao i ja njih.a svekrva je divna žena, za poželjeti.user posted image . Imala sam sreče glede toga.

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu orhideja)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Vas svekar!!
8.1.2009 12:53:06   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Mrka

Nazalost, ja bas nemam rijeci hvale za svekra. To je jedna osoba koja nema nikakve kulture, karaktera, bezobrazan, umisljen...i svasta nesto. Nije da ne pricamo, ali licno izbjegavam komunikaciju s njim, jer me toliko iznervira da hcu poluditi, a kako mi zivci brzo planu, onda ga se klonim.
Nemam nista lijepo za njega reci, a posebno kad se sjetim koliko je mog muza povrijedio, pa i mene...


isto ovako user posted image

(odgovor članu Mrka)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Vas svekar!!
8.1.2009 12:58:22   
anitaMO
i moj je takav,da ne idem u detalje.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Vas svekar!!
8.1.2009 13:00:37   
Anoniman
pri samoj pomisli na njega nanerviram seuser posted image
a daleko mi je 5000 km... nekad ni ovo nije dovoljno, nazalost

(odgovor članu anitaMO)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Vas svekar!!
8.1.2009 13:03:31   
anitaMO
moj je u istom gradu,ali mi pravo ide na zivce.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Vas svekar!!
8.1.2009 13:09:24   
chuci
evo da se pridružim
i moj je isti user posted image

još mi je blizu, ma gluho bilo, ne dao Bog nikom

ali on nije samo prema meni takav, nego prema svima
nema poštovanja ni prema kome, izraziti kontraš po karakteru, ili u prevodu svađalica, njemu je bitno samo da je on kontra svijeta (pa makar to bilo nešto što je iz hadisa - ovo je neki dan bilo pa mi svježe - tvrdi da oblačenje koje je propisano na hadždžu nije u redu user posted image )
nekad i on skonta da je pretjerao ali neće da popusti.

eh sad zavisno od mog raspoloženja, ja nekad mogu da ga ignorišem, i onda on brzo odustane, to mu i mm radi. ali nekad mene baš nervira, pa ne mogu da ga slušam. dođe mi da mu kažem, halo ba saberi se pa reci ponovo to što govoriš, nema smisla. tada obično izađem iz sobe. po islamu su rasprave bez cilja zabranjene, pa mi uvijek to nampadne

uh što se ja raspričah, sorry

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Vas svekar!!
8.1.2009 13:24:00   
mazalica
Ja na zalost nemam svekra...
Imam primjer svekra od moje prijateljice, bila je trudna nekoliko sedmica kada je imala krvarenje i bila je u bolnici, on je izjavio ma sta ima veze i ako podbaci svakako su mladi i nezreli za dijete user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....


_____________________________

Hamza 27.02.2008
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...


(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Vas svekar!!
8.1.2009 13:31:51   
adannn

Moj svekar je duša od čovjeka.Zaista je emotivan i kada ga vidim kako se ponaša prema svojoj unučici,tj mojoj kćerki to je neopisivo.Još nikada nisam vidjela da neko tako voli svoje unuče.Pa on bi njoj sve dao,kao i moja svekrva.Stvarno imam riječi hvale za njih.On mi za više od dvije godine braka sa njegovim sinom nikada ni jednu ružnu riječ nije rekao,niti da me pogledao ružno.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ZA NJIH

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Vas svekar!!
9.1.2009 19:31:11   
lotos
najbolji na svijetuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Vas svekar!!
26.3.2009 22:56:56   
mamin_zivot
ma taj covjek je super, pravi otac isto kao moj da je. Sta god donese evo mojoj snajki, brine zaista o svemu, naravno ne petlja se u brak mene i MM, ma samo rijeci hvale.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu lotos)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *