|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kreme za bebe
24.8.2008 11:00:41   
jasmina_mm
Ja svojoj bebici od rodjenja koristim bademovu kremu i penaten mlijeko za tijelo i hvala Bogu nikada se nije izasuo ili imao bilo kakvu reakciju na te proizvode.

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Mrka)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: kreme za bebe
10.9.2008 22:28:47   
dacy
ja sam pripremila sve od Nivea preparata za bebu, nekako njoj najvise vjerujem 

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: kreme za bebe
16.9.2008 13:55:12   
lu
drage mame,

u hrvatskoj emisiji Potrosacki kod su upozorili na original Pavlovicevu kremu, obzirom na prisustvo borne kiseline i kao takva da nije predvidjena za djecu do 3 godine. moze doci do proliva i drugih popratnih pojava usljed dugotrajnog koristenja.

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: kreme za bebe
17.9.2008 12:03:55   
ziki
Mi smo od moje mame dobili chicco-vu kolekciju, ja i moje sestre smo do skoro koristile njihovu, kremu, parfem, mlijeko...Za guzu koristimo bademovu kremu od Pharmameda Travnik, po preporuci pedijatra. Dobili smo sve od Nivein ranac i penatenov komlet pa se sad razmisljamo da prestanemo da kupujemo chicco i potrosimo to sto imamo.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu lu)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: kreme za bebe
17.9.2008 13:39:13   
jupajdi
I mi koristimo od Pharmameda bademovu kremu za guzu i odlična je. Jeste malo skuplja nego ona u entitetu, ali je puno bolja. Poslije kupanje se malo namažemo Niveinim uljem, kosicu također peremo Niveinim šamponom sa kamilicom, a guzu Niveinim sapunom. Imamo i Chicco-vu kolekciju ( koju smo dobili )pa ćemo i to probati.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: kreme za bebe
17.9.2008 14:16:56   
Anoniman
kakva su vam iskustva sa chicoo kremama i preparatima?
ja koristim Johnsonov sampon i kremu... a zelim da to promijenim jer mi se ne svidja
koristim i ja mojoj bebi Pharmamedovu kremu za guzaru malenu i super joj odgovara user posted image

(odgovor članu ziki)
  Neposredna veza do poruke: 81
   RE: kreme za bebe
17.9.2008 14:38:27   
ziki
Ja sam sa chocco-m prezadovoljna, prvo smo koristili za osetljivu kozu- kupka-sampon a sad onu bez suza. Dok su bile one vrucine grozne talk, a za posebne prilike parfem, malo beba malo vise mama. user posted image user posted image Sad kad se chicco u Tuzli zatvorio trosicemo zaliheuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: kreme za bebe
17.9.2008 14:47:51   
Anoniman
hvala ziki... moram da promijenim kremice i sampon, osula mi se beba po licu, pa mozda je i do toga user posted image
inace tak kad sam kupila Johnsons, cula sam da i nisu nesto extra... ma hajd, mogu za mene i mm user posted image

(odgovor članu ziki)
  Neposredna veza do poruke: 83
   RE: kreme za bebe
17.9.2008 15:51:16   
ziki
Mojoj jetrvi je malecka dobila oziljk na nozi od johnsons-a, nije joj se povuko i ako mala ima skoro 2 god. Kad su radili ispitivanja zakljucili su da je Jonsonsa, a mi svi kupovali ko je stigo razne....te onaj pred spavanje, sampon bez suza...dobre im reklame nema sta

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: kreme za bebe
17.9.2008 15:56:37   
mamyca
Ma Ivina krema je cudo,i koristim jos hippovo ulje.

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: kreme za bebe
17.9.2008 21:14:20   
bebacha
mi za guzu i lice koristimo bekutan,za tjelo kosili mlijeko a ako se slucajno guza zacrveni imamo Hipp-ovu kremu koja je odlicna.sad razmisljam da kupim Hipp-ovo mlijeko i mozda sampon

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: kreme za bebe
17.9.2008 22:18:31   
Suzana
Mozda sam vec pisala ali mi koristimo HIPP kupku i Pavlovicevu!
Takodjer sam uzela Johnson's lavandu liniju uzela kad su se tek rodili i odustala od iste, jer mi je miris bio nekako prejak...
Zanima me kuda sve mazete vase bebe nakon kupanja - ja svojim djecacima lice, vratic, ispod pazuha i naravno rejon cuna/guza! user posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: kreme za bebe
19.9.2008 9:58:25   
ziki
Ja ga otprilike isto mazem, samo sto jos nazem ispod koljena, skocnog zgloba i oko lakta. Tako mi je babica pokazala i tako ostalo do sad.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: kreme za bebe
19.9.2008 10:20:01   
Anoniman
ja je skoro svu namazem user posted image user posted image .. izuzev glave naravno (tj. dio kuda je kosica)

(odgovor članu ziki)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: kreme za bebe
19.9.2008 10:21:49   
mamsi
Kad je Kenan bio bebica mazala sam ga poslije kupanja s uljem Bubchen,a sad ga samo malo po licu i rukicama namažem s Becutanovom kremom

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: kreme za bebe
19.9.2008 10:33:59   
mamyca
Najvise ga mazem po pregibima,ispod vrata,ispod pazuha,i ispod koljena.A i ja kao Dina citavog natrackam poslije kupanja pogotovo.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: kreme za bebe
19.9.2008 10:34:39   
anitaMO
za guzu ivina mast,a za ostalo hipp.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: kreme za bebe
14.12.2008 22:16:40   
bebacha
u zadnje vrijeme kod Ajle je koza lica bas suha i brzo se zacrveni pogotovo kad je hladnije vrijeme.sta preporucujete

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: kreme za bebe
14.12.2008 22:33:46   
MELLI
Ja sam mazala bademovom kremom,ali onom pravljenom u apoteci(ne sa police iz supermarketa) ili hippovom kremom i obe su mi pomagale.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: kreme za bebe
14.12.2008 22:59:29   
Visnja RR
preporucila bih: Avene - cold cream , namjenjena za veoma suhu i osjetljivu kozu

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: kreme za bebe
14.12.2008 23:27:12   
Daja_sa
Po preporuci pedijatra trenutno je mazem Jekodermom...poslije kupanja citavu osim kosiceuser posted image .
A kad joj mjenjam pelenu tokom dana Pavloviceva krema user posted image

_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: kreme za bebe
15.1.2009 16:23:27   
bebacha
jel koristi neko Baby love proizvode za njegu bebu,mislila sam kupit sampon,kupku,losino i slicne stvari ali me interesuje jel neko isprobao

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: kreme za bebe
15.1.2009 16:34:00   
hanabanana
Jesam ja, ali poodavno, sa starijom kćeri. Tada D&M nije bilo ovdje pa je muž donosio kad je išao u inostranstvo.
Imala sam dobro iskustvo, a sada nisam kupovala samo zato što već iz navike uzimamo Niveu.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: kreme za bebe
15.1.2009 16:37:13   
Okarica
Do sada smo koristili Bademovu kremu (Pharmamed) i s njom smo jako zadovoljni. Sad smo prešli na originalnu Pavlovićevu mast pa ćemo da vidimo. Ako ne bude odgovarala u zalihama imam još jednu veliku Bademovu.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: kreme za bebe
15.1.2009 16:58:40   
Mama3djecaka
Ja sam cula da je Pavloviceva krema super....ljetos kad odemu u Bosnu sam mislila kupit a i bademovu.Jeli bademova krema/pavloviceva za citavo tijelo ili izkljucivo samo za neko djelove djela kao guzu :)))

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *