|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 10:40:30   
Visnja RR
pricekajte prvo da viim sta mogu dobiti kao suradnju bez naplacivanja...
ja licno nisam za igraoonicu na Dobrinju...radije bih pitala za Zanzibar... vlasnca je rekla da ce suradjivati na humanitarnoj osnovi sa Ringerajom uvjek...zasto onda da placamo nesto...
S "klovnom" Sasom sam se druzila dva dana u Vilsonovom...on ce isto doci  bez novca...pricekajte da ja to sve danas-sutra nazovem i provjerim sta mozemo doboti bez novca...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 651
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 10:41:47   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

pricekajte prvo da viim sta mogu dobiti kao suradnju bez naplacivanja...
ja licno nisam za igraoonicu na Dobrinju...radije bih pitala za Zanzibar... vlasnca je rekla da ce suradjivati na humanitarnoj osnovi sa Ringerajom uvjek...zasto onda da placamo nesto...
S "klovnom" Sasom sam se druzila dva dana u Vilsonovom...on ce isto doci  bez novca...pricekajte da ja to sve danas-sutra nazovem i provjerim sta mozemo doboti bez novca...

o tome ti ja pričam....user posted image user posted image user posted image
samo da šefica upali motore ljubi je hanadyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 652
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 10:56:16   
Schecherlemica
Svaka cast zene!!!user posted image user posted image user posted image
Prijavljujemo se,i mi cemo ucestvovati sta god treba,tu smo...


_____________________________

Aman, Sunce naseg Neba 21.12.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 653
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 16:27:46   
Hanady RR
Drage moje...
naša draga višnja zvala me i javila radosnu vijest....
Igraonica zinzibar nam ustupa prostor za pripremanje slavlja našem dječaju...ali to nije sve...čak ćemo i sokiće i picu imati gratis od njih....

Tri puta hura za Višnjuuser posted image user posted image user posted image user posted image
I toliko puta hura za Zinzibaruser posted image user posted image user posted image user posted image i njegovu divnu gazadricu

I da animatori koje je Višnja upoznala na promoviranju babay bazara najvjerovatnije biće sa namauser posted image user posted image user posted image user posted image

Još torta i poklon...
i šta nam više treba....

ali polako i torta nam se možda smješi iza ćoškauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Schecherlemica)
Neposredna veza do poruke: 654
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 18:16:26   
putnica
user posted image  user posted image

_____________________________

Najbolje ideje dolaze iz srca..a ti si 9 mj boravio ispod njega..
Djeca nas cine boljim covjekom!
I. 30.07.2009
F. 20.10.2010

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 655
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 18:21:35   
mama2009
sretna sam ....ne mogu vam opisati srecu .....drago mi je da sam dio porodice rr

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 656
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 18:21:56   
Visnja RR
Kao sto je Hanady vec obavjestila... gdja Alma iz Zanzibara je jedna divna zena koja ce zajedno s nama ucestvovati u proslavi prvog rodjendana nase bebice iz Gorazda...
Razmisljamo samo da li ce to biti standardni program pica i sokic za djecicu ili ce biti sistem svedskog stola pa ko nesto voli nek uzme...to zavisi sve od broja djece koja ce biti prisutna pa cemo trebati otvoriti posebnu temu gdje ce ici prijave majki sa djecicom koje ce biti prisutne u Zanzibaru...
Sasa je obecao da ce biti s nama tog dana sa svojom ekipm...
ima jos detalja koje c srediti ovih dana...
Uglavnom imammo divno mjesto za proslavu i imamo animatore koji ce napraviti divnu rodjendansku atmosferu..
Ja cu kontaktirati par nasih klijenata da ucestvuju u poklonima za bebicu...
sad se pitate sta cemo mi uraditi za bebicu...
Pored organizacije ko zeli da pokloni nesto bebi bolje nek da nesto u novcu pa da se to sve da tetki u jednoj koverti... al to je stvar opet nasih mogucnosti..
najvaznije da cemo taj dan biti sa nasom gorazdanskom bebomuser posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 13.9.2010 18:22:47 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 657
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 18:25:07   
putnica
Ima samo jedna greska,mala beba je rodjena 15 decembra i tad puni 1 godinu.Starija beba ima rodjendan u oktobru..drugi..

_____________________________

Najbolje ideje dolaze iz srca..a ti si 9 mj boravio ispod njega..
Djeca nas cine boljim covjekom!
I. 30.07.2009
F. 20.10.2010

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 658
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 18:39:41   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: putnica

Ima samo jedna greska,mala beba je rodjena 15 decembra i tad puni 1 godinu.Starija beba ima rodjendan u oktobru..drugi..

ja sam mišljenja da sada u oktobru obilježimo rođendane i jednom i drugom zajednouser posted image user posted image user posted image user posted image
što da ne...
na dan kad drugi puni 1 godinu neka maleni zna da smo tu i uz njegauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 659
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 18:46:16   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Kao sto je Hanady vec obavjestila... gdja Alma iz Zanzibara je jedna divna zena koja ce zajedno s nama ucestvovati u proslavi prvog rodjendana nase bebice iz Gorazda...
Razmisljamo samo da li ce to biti standardni program pica i sokic za djecicu ili ce biti sistem svedskog stola pa ko nesto voli nek uzme...to zavisi sve od broja djece koja ce biti prisutna pa cemo trebati otvoriti posebnu temu gdje ce ici prijave majki sa djecicom koje ce biti prisutne u Zanzibaru...
Sasa je obecao da ce biti s nama tog dana sa svojom ekipm...
ima jos detalja koje c srediti ovih dana...
Uglavnom imammo divno mjesto za proslavu i imamo animatore koji ce napraviti divnu rodjendansku atmosferu..
Ja cu kontaktirati par nasih klijenata da ucestvuju u poklonima za bebicu...
sad se pitate sta cemo mi uraditi za bebicu...
Pored organizacije ko zeli da pokloni nesto bebi bolje nek da nesto u novcu pa da se to sve da tetki u jednoj koverti... al to je stvar opet nasih mogucnosti..
najvaznije da cemo taj dan biti sa nasom gorazdanskom bebomuser posted image


Višnja svaka ti čast, stvarnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image A i svim dobrim zenama koje ce sudjelovati u akciji. Djeci nista ne moze zamjeniti mamu, ali ima puno stvari koje im mogu vratiti osmjeh na lice... Jedna od njih je i zajednica RRuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 660
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 19:20:50   
mamine oci
svaka cast zene nemam rijeci user posted image Visnja hocemoli onda mi na tvoj ziro-racun uplacivati za poklon djeci ?

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 661
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 19:35:46   
Visnja RR
meni je svejedno...moze se koristiti moj zr... ali sa naznakom za bebu Gorazda...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 662
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 19:37:37   
Visnja RR
jel zna neko kad je trecem djetetu rodjendan?

ja bih da se pokloni uzmu i za djete kojem je zaista rodjendan , kao i za bebaca...ali i za starije djete... svi su oni bez mame user posted image ...
ja cu vidjeti sta nam klijenti mogu obezbjediti... pa da sto vise skpimo novca da damo tetki a da nam klijenti ustupe lijepe poklone koje ne moramo platiti

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 663
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 19:48:04   
Anoniman
Svaka cast user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 664
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 19:51:14   
Lady26
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

jel zna neko kad je trecem djetetu rodjendan?

ja bih da se pokloni uzmu i za djete kojem je zaista rodjendan , kao i za bebaca...ali i za starije djete... svi su oni bez mame user posted image ...
ja cu vidjeti sta nam klijenti mogu obezbjediti... pa da sto vise skpimo novca da damo tetki a da nam klijenti ustupe lijepe poklone koje ne moramo platiti


Sorry, ali kojem trecem djetetu user posted image ?!
Koliko sam ja shvatila, mali Demir ima brata kojem je rodjendan u oktobru, a tetka ima svoje dvoje djece, dva sina...AKO sam dobro tetku shvatila...

< Poruku je uredio Lady26 -- 13.9.2010 19:52:18 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 665
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 20:01:37   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

jel zna neko kad je trecem djetetu rodjendan?

ja bih da se pokloni uzmu i za djete kojem je zaista rodjendan , kao i za bebaca...ali i za starije djete... svi su oni bez mame user posted image ...
ja cu vidjeti sta nam klijenti mogu obezbjediti... pa da sto vise skpimo novca da damo tetki a da nam klijenti ustupe lijepe poklone koje ne moramo platiti


Sorry, ali kojem trecem djetetu user posted image ?!
Koliko sam ja shvatila, mali Demir ima brata kojem je rodjendan u oktobru, a tetka ima svoje dvoje djece, dva sina...AKO sam dobro tetku shvatila...

koliki su tetkini sinovi...meni se čini stariji malo
a iza mame je ostalo dvoje djece


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 666
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 20:12:02   
Lady26
Jedan je II razred srednje skole a za drugog nisam sigurna...ali stariji jesu svakako.

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 667
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 20:19:36   
Visnja RR
zar nije bila prica da pored bebeice ima jos dvoje djeceuser posted image  ili sam ja pogresno shvatila misleci pored bebe jos dvoje djece ostalo... a u stvari jedno od dvoje djece je beba...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 668
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 20:23:03   
koka i po
zene svaka vam cast user posted image ..
imate veliko user posted image
da sam bogdo blize da vam se pridruzim user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 669
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 20:24:36   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

zar nije bila prica da pored bebeice ima jos dvoje djeceuser posted image  ili sam ja pogresno shvatila misleci pored bebe jos dvoje djece ostalo... a u stvari jedno od dvoje djece je beba...


višnja izma mame je ostalo 2 male dijece...
sjećaš se da smo i u prvom slanju slali pelen i za malenog i velikog različite brojeve

a tetka ima još svoje djece...isto muške...jer znam da je handi navljaivala da pokolni lutku kada smo prvi paket pakovale i ja joj govorila nema barbika kome jer nema djevojčica a onda mi muž kaže pusti neka stavi...on to želi tako će naučiti da djeli sa onima koji nemajuuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 670
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 20:32:32   
Visnja RR
greska je do mene...ja sam mislila troje + dvoje tetkine djece...
dakle slavimo rodjendan za bebicu i brata ...
koji je to rodjendan starijeg djeteta?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 671
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 20:40:43   
acudesa
user posted image user posted image user posted image
bravo višnja i hanady

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 672
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 20:45:08   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

greska je do mene...ja sam mislila troje + dvoje tetkine djece...
dakle slavimo rodjendan za bebicu i brata ...
koji je to rodjendan starijeg djeteta?

stariji puuni 2 godine





_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 673
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 21:34:50   
Anoniman
Demir - rodjen 15.12.2009. godine (ostao bez majke nakon 8 dana)
Hasan - rodjen 06.10.2008. godine (brat Demirov)

to su djeca ostala bez majke...

tetka Mersa ima 2 sina koji imaju izmedju 10 i 15 godina...

ja sam isto za prijedlog Visnje, mislim da bi pametnije bilo da se da u kesu pa neka ona kupi ono sto im je najpotrebnije, a poklon neki simbolican i za jednog i za drugog...

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 674
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 21:51:20   
Visnja RR
hvala bambi ...ima da napravimo super rodjendan za nase deckice... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *