|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 17:21:21   
veeseelaa
oduševljena sam koliko se ženica javilouser posted image user posted image user posted image
a Putnica nam se sekirala, pa Bambice gdje si mi ti? pusa

< Poruku je uredio veeseelaa -- 12.1.2010 17:24:52 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 17:21:38   
shejla
to bi bilo odlicno Bambi

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 17:22:22   
putnica
Ja i Bambi se znamo :)),i ovako se nasle,a jesam se sekirala..uh sad sam sretna..

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 17:25:37   
veeseelaa
suuuper putnice, svijet je mali
Ajde vas dvije lijepo to sve skontajte, kako i gdjeuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 17:40:50   
putnica
Za forumasice koje zele uplatiti novac,imam ziro racun od tete,pa nek se jave na pp da im proslijedim.Bebica se zove Demir,i ok je ko zeli slati direktno busom za Gorazde,da teta to pokupi na stanici.Bambi je dala prijedlog da ovdje prikupimo stvari u Sarajevu,ja mogu ponuditi svoj stan ali ako neko ima bolju ideju nek je da,pa ce Bambi organizovati kombi da to pokupi i preveze do Gorazda.Ako neko ima krevetac,kolica,..,sve im to treba.Hvala vam puno,ne mozemo im vratiti mamu al mozemo im pomoci  da su site i obucene!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 17:44:21   
cicimici
lirio ja sam iz Zenice,i zainteresovana sam za akciju,samo trebamo to malo detaljnije organizovat

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 17:57:54   
lilix
putnice pošto vidim da ti to nije problem ja ću ovaj put stvari dobaciti do tebe, a ti ćeš se sa Bambi već organizovati, i svaka ti čast stvarno na ideji, ja kako sam trudna pokušavam da "izbjegavam" ovakve teme jer ne mogu prestati da plačem, hormoni valjda, al na ovu stvarno nisam mogla da ne odgovorim, još kad sam pročitala da ima i taj malac od 17 mjeseci, tugo moja, ko će njemu mamu zamjeniti user posted image user posted image user posted image ; nadam se da će ova akcija da se nastavi, moji svekar i svekrva su rodom od Goražda i često idu tamo, tako da ću uzeti broj tel. pa ću aBd pokušati svaki put nešto da pošaljem

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 18:22:42   
putnica
vazi,saljem ti broj na pp

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 21:25:07   
shejla
znate li kolika su ta ostala djeca i jesu li djecaci ili djevojcice ???
Koliko sam skontala sad ih je petoro, tetka ima svoje dvoje ?!

Mozda i ovim vecim neko ima nesto da da... ili da ubacimo neku igracku, da se i oni obraduju paketima???

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 22:00:25   
lilith
imam ja putni krevetic,nov,nikada nije koristen...od srca ga poklanjam...putnice imas pp

< Poruku je uredio lilith -- 12.1.2010 22:01:37 >


_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 22:12:58   
Lulu_

IZVORNA PORUKA: cicimici

lirio ja sam iz Zenice,i zainteresovana sam za akciju,samo trebamo to malo detaljnije organizovat

takoder iz zenice i takoder voljna pomoci...kako cemo mi?

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu cicimici)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 22:18:52   
Anoniman
Kojeg su uzrasta druga djeca, rado bih i za njih nesto poslala. Javite mjesto gdje se donose stvari

(odgovor članu Lulu_)
  Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 22:26:54   
shejla
IZVORNA PORUKA: shejla

znate li kolika su ta ostala djeca i jesu li djecaci ili djevojcice ???
Koliko sam skontala sad ih je petoro, tetka ima svoje dvoje ?!

Mozda i ovim vecim neko ima nesto da da... ili da ubacimo neku igracku, da se i oni obraduju paketima???


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 22:29:39   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

IZVORNA PORUKA: putnica

Ako Suzana bude ustupila prostor da se to jedan dan skupi,recimo u subotu,pa da se u nedelju odnese,bilo bi super.Ako ne,ja cu preko pp a dati broj svima koji zele,nek donesu do mene u subotu,i da to u nedelju posaljem ili odnesem.Znam da stariji malac koristi pelene od 9 do 20,manji vjerovatno trojku.Zahvalni su i za platnene,humana mlijeko..Znam da su ovo informacije koje dajem iz druge ruke,ali se trudim dobiti broj.


Moze li se odgoditi to sakupljanje odnosno slanje za naredni vikend, kako rekoh ja bih mogla stvari poslati tek naredne sedmice. Vjerovatno ovo odgovara i ostalima iz drugih gradova, da se organizuju kako ce poslati i tako to...





I ja bih rado poslala nesto preko tvog muza Ivana. Naravno ako nije kasno naredne sedmice.

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 22:49:47   
putnica
Sad je kasno da nazovem tetu da pitam za ostalu djecu,al mislim da su veci,i da je prirotet ovo dvoje malih (taj od 17 mj je buco,manji ima nesto od njega,ali on nema nista).Ja sam za to da se skupi do sledece sedmice,recimo nedelje,(17 januar),ako treba kod mene,(valjda ce stati) ili ako se ponudi neko u SA ko ima vise prostora, i da preko Bambi iz Gorazda,koja ima opciju prevoza kombijem,prebacim te stvari.A pitala sam,treba im i novac,ko zeli uplatiti saljem broj racuna na pp,ili broj telefona tete,da se osigurate.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 22:57:46   
scarlett
user posted image user posted image user posted image Putnice za temu. Svaka čast!user posted image
Ja trenutno nisam u mogućnosti da dođem do tebe, pa ću zamoliti ako neko s Dobrinje bude dolazio kod tebe da mi se javi na PP da pokupi paket i od mene ako nije problem.user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 23:01:47   
mamine oci
putnice ti postavi ziro racun javno mozda ima jos neko ko zeli da uplati i vidi ovu temu,ima dosta njih koji jos nisu ni otvorili,ja se nadam da ce akcija uspjesno da se sprovede...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 23:04:01   
putnica
Ok,teta ima ziro racun u Reiffeisen banci,na ime Memsura Aganović,a broj je 1610300000000093.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 23:05:27   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: putnica

Ok,teta ima ziro racun u Reiffeisen banci,na ime Memsura Aganović,a broj je 1610300000000093.

hvalauser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 23:10:58   
Romali
Nisam stigla sve pročitati, valjda sam dobro shvatila. Ono što skupimo trebali bismo proslijediti vama u Sa.,a onda ćete vi dalje?

Jadna dječica, pa to su bukvalno dvije bebe,a majka umrla user posted image .
Ovo je najtužnija priča, dijete bez majke je siroče pa da ima ne znam koliko rodbine oko sebeuser posted image

Ako ne stignem skupiti robu, uplatit ću nešto novca. Pa neka imaju za hranu barem user posted image

< Poruku je uredio Romali -- 12.1.2010 23:24:51 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 23:23:57   
Nanica Sarajevo
Putnice,
i ja bih voljela da se uključim...
Ja sam u Sarajevu, samo mi javi kada i gdje da donesem šta budem imala za bebice...

_____________________________

Mamin život - Naida se rodila 19.12.2008. godine....
Mamina radost - Adi se rodio 08.07.2010. godine.
“Good children make good mothers.”

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 23:30:08   
Dida79
IZVORNA PORUKA: putnica

Ok,teta ima ziro racun u Reiffeisen banci,na ime Memsura Aganović,a broj je 1610300000000093.


Odlicno,mislim da su im novci naj potrebniji...

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 0:28:53   
IvanaTz
Ja imam prijedlog za forumashice iz Tuzle, Nunichi je vec spomenula, mi se mozemo organizovati u Tz i sakupiti stvari pa da mm ponese naredne sedmice u SA, evo Nunichi i ja ucestvujemo, ako ima jos neko iz Tz neka se javi!

Putnice
hajde samo please sacekajte i nas da vam dostavimo nase stvari pa onda saljite tim kombijem sve zajedno, ok? Steta ako ce vec kombi ici...



_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 0:49:15   
malecka60
Ja sam za akciju, pa molim forumasice iz Zenice da se jave i da se organizujemo.

_____________________________

D 23.09.2006. :(
A 10.10.2008. :)

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 1:10:09   
Hanady RR
Eh Bože dragi velikom smo mji žene srca....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja robice nemam jer sam odnijela na Bjelave al eto nisma uspjela otići na kaficu sa kozmetikom i čajevima za bjelave i sve to stoji u mom ormau tako fino pohranjeno. Nije kome je namjenjeno već kome je suđeno. ja bih otišla do azela da nađem koju toplu stavr za starijeg dječaka ( KOD MENE SU CURICE PA ČAK I NJIHOVO NEŠTO DA ŠALJE NIJE PRIKLADNO KROJEM NITI BOJOM). i kupila bih pelene i možda koju kutiju hrane. Pratim gdje je dogovor pao.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu malecka60)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *