|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: expertni ultrazvuk
30.3.2010 12:58:16   
DinaD
moze li mi neko pomoći i reci gdje je najbolji 4D ultrazvuk u Sarajevu, zelim da znam da mi je beba 95% u redu, jer samo sa 100% zna se sa aminosintezom, za cim kod mene nema potrebe, ali bih da znam sve te protoke krvi u posteljicu, mozak kičmu, itd.

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: expertni ultrazvuk
30.3.2010 13:10:51   
sara.at

IZVORNA PORUKA: DinaD

moze li mi neko pomoći i reci gdje je najbolji 4D ultrazvuk u Sarajevu, zelim da znam da mi je beba 95% u redu, jer samo sa 100% zna se sa aminosintezom, za cim kod mene nema potrebe, ali bih da znam sve te protoke krvi u posteljicu, mozak kičmu, itd.



to ti moze tvoj doktor da preporuci ako zelis. Al sta bi uradila da ti nedo Bog ultrazvuk pokaze da nesto nije uredu???
Nemoj se sa tim opterecavati to znam iz iskustva da taj ultrazvuk nije 95% tacan nego 45% i uvijek postoji mozda user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu DinaD)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: expertni ultrazvuk
30.3.2010 13:29:33   
Mirkica
sara to si upravu ali ja cu na ovaj ultra zvuk biti poslata od moje doktorice da se vidi protok krvi u posteljicu jer mi je iz tog razloga umrlo dijete prosli put , tako da za mene je np. jako bitno i ako nesto ne dao drago Bog nebude uredu s protokom i sa posteljicom znaju sta im je raditi , tako da sto se tice nekih stavri nije to tako lose samo napred.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: expertni ultrazvuk
30.3.2010 13:38:44   
sara.at

IZVORNA PORUKA: Mirkica

sara to si upravu ali ja cu na ovaj ultra zvuk biti poslata od moje doktorice da se vidi protok krvi u posteljicu jer mi je iz tog razloga umrlo dijete prosli put , tako da za mene je np. jako bitno i ako nesto ne dao drago Bog nebude uredu s protokom i sa posteljicom znaju sta im je raditi , tako da sto se tice nekih stavri nije to tako lose samo napred.


to je druga stvar mirkice tebi je zbog posteljice al sto neki idu sa misljenjem da ce im to pokazati da im je djete 100%zdravo nebih to tako olako uradila....Moja mala mrvica se sad pomjera i udara me puno i da sad nedo Bog ustanovim da nije uredu,bolnica bi mi uradile kiretazu il prijevremeni porod al ja to nikad nebi dopustila pa to je moja krv raste u meni i ja sam odgovorna za to....I mene je ponekad strah al sve je od Boga i to promjeniti nemogu. A normalni ultrazvuk mi je pokazao da je sve uredu sa user posted image i meni netreba vise nista

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: expertni ultrazvuk
30.3.2010 13:39:40   
DinaD
Hvala vam cure na brzom odgovoru, ma ne znam...
a i da mi vidi sada nesto da dobro protice, opet za mjesec to moze janjavati, pa se desiti nesto sto je ne predvideno.
Imaju to isto u bolnicama, ali nije to to, nemaju taj color dopler, tako da ti nista ne kazu drugacije od 3D,  a Mirkica, GDJE TEBE SALJE TVOJA DOKTORICA, KOD KOJEG DOKTORA

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: expertni ultrazvuk
30.3.2010 13:42:23   
Mirkica
Dina ja sam u Njemackoj i sada sam u 15 sedmici za sada uzimam tablete i sa 22 sedmice cu ici specijalisti za posteljicu tako da ne znam kojem Doktoru aja mislim da si ti u BIH tako da ti ne pomaze.

saro upravu si neka bude sto Bog daali opet npr. kod posteljice moze se puno toga promejniti, ako ti je Doktor dobar i dobro prati sve nema potrebe moj bivsi doktor je zanemario moju posteljicu ali neka nejmu na dusu .


< Poruku je uredio Mirkica -- 30.3.2010 13:43:20 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu DinaD)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: expertni ultrazvuk
12.4.2010 10:23:05   
Paoly
hej curke jel koja zna u mo.imal 4 d?čini mi se da sam pročitala kod dr.Sarića,koliko košta?hvala puno!! user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: expertni ultrazvuk
25.4.2010 22:15:59   
leptirica22
Je li neka od vas radila 4D UZ kod dr Divanovica?? Kako ste zadovoljne? Da li se dobije CD sa slikicama??

(odgovor članu Paoly)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: expertni ultrazvuk
27.4.2010 10:43:46   
/MMK/
IZVORNA PORUKA: leptirica22

Je li neka od vas radila 4D UZ kod dr Divanovica?? Kako ste zadovoljne? Da li se dobije CD sa slikicama??


Ja sam radila 4D kod Divanovića tj. pošto T vodim u Opštoj sa 13. sedmica sam došla i rekla da želim uzv skrining, dr. je odradio abdominalni, vaginalni uzv,kolor dopler i uključi poslije 4D.
Znači, on meni nije mjerenja radio na 4D, nego ti to više za tvoju dušu. Slikice dobiješ, CD ne. 40minuta više nego detaljnog pregleda, koji čovjeka umiri.


_____________________________

09.2010.

(odgovor članu leptirica22)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: expertni ultrazvuk
28.4.2010 21:24:08   
leptirica22
IZVORNA PORUKA: /MMK/

IZVORNA PORUKA: leptirica22

Je li neka od vas radila 4D UZ kod dr Divanovica?? Kako ste zadovoljne? Da li se dobije CD sa slikicama??


Ja sam radila 4D kod Divanovića tj. pošto T vodim u Opštoj sa 13. sedmica sam došla i rekla da želim uzv skrining, dr. je odradio abdominalni, vaginalni uzv,kolor dopler i uključi poslije 4D.
Znači, on meni nije mjerenja radio na 4D, nego ti to više za tvoju dušu. Slikice dobiješ, CD ne. 40minuta više nego detaljnog pregleda, koji čovjeka umiri.


ja sam isla nekoliko puta kod njega, ali sam radila onaj obicni UZ.sad bih voljela 4d jer se sad beba lijepo vidi (24 sedmica), pa me zanimalo da li se dobije neki cd sa bebinim pokretima kao sto kazu da se dobije u Suncu...


(odgovor članu /MMK/)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: expertni ultrazvuk
26.6.2010 16:20:18   
drasan
Ćao vam! Vidim vaša super iskustva sa 4D UZ. Htjela sam ići kod Mehmedbašića (inače sam u 14.nedjelji)čisto onako, da vidim kako to izgleda. Pa mi jučer poznanica reče da ona ide u Državnu bolnicu kod dr.Nakaša  već neko vrijeme i ništa ne plaća, naravno ima ovjerenu zdravstvenu. To mi puno primamljivije zvuči od ovih 100KM, koje kažete da se privatno plaćaju. Samo Nakaš je trenutno na godišnjem odmoru, pa da ne znate još nekog doktora gore (da je dobar)osim Mašića, on me porađao prvi put pa baš i nisam oduševljena. Da li je još neko od vas bio gore u skorije vrijeme, znam da ne treba uputnica, al treba li se naglasiti da hoćeš 4D UZ?

(odgovor članu leptirica22)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: expertni ultrazvuk
16.7.2010 13:06:24   
taurus
ima li neka trudnica koja je radila 4D ultrazvuk u poliklinici sunce
zanima me koliko košta i kakav je dr.

(odgovor članu drasan)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: expertni ultrazvuk
16.7.2010 14:52:49   
taurus
izgleda da nije ni jednauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: expertni ultrazvuk
16.7.2010 15:05:55   
sara.at
IZVORNA PORUKA: taurus

izgleda da nije ni jednauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


tarius procitaj postave prije na ovoj temi sigurno je neka vec o tom pisala user posted image   

< Poruku je uredio Skvo RR -- 16.7.2010 22:10:24 >


_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: expertni ultrazvuk
16.7.2010 15:47:20   
ajnur
IZVORNA PORUKA: taurus

ima li neka trudnica koja je radila 4D ultrazvuk u poliklinici sunce
zanima me koliko košta i kakav je dr.


Meni je dr Jasna zadnji put rekla da dodjem u vojnu na 4d i nisam nista platila.Sto da bacas pare?user posted image


_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: expertni ultrazvuk
21.7.2011 14:23:22   
Anica1
Ja sam zakazala termin za 4D u poliklinici Sunce za ponedjeljak, jedva cekam user posted image

Nisam vidjela, mozda mi je proletilo, kakav je doktor u Suncu koji radi UZ? Da li treba traziti taj CD sa slikama i snimcima ili ga oni sami daju?

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: expertni ultrazvuk
28.7.2011 13:19:59   
lana32
Pozdrav svima
Imam zakazano u ponedeljak 31.08 4d uzv u poliklinici Sunce ,da li je moguće tim uzv u 15 sedmici trudnoće vidjeti abnormalnosti na djetetu i da li se može vidjeti stvarno stanje posteljice s obzirom da je moja postavljena jako nisko ?Hvala

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: expertni ultrazvuk
28.7.2011 14:12:49   
mama2009
IZVORNA PORUKA: lana32

Pozdrav svima
Imam zakazano u ponedeljak 31.08 4d uzv u poliklinici Sunce ,da li je moguće tim uzv u 15 sedmici trudnoće vidjeti abnormalnosti na djetetu i da li se može vidjeti stvarno stanje posteljice s obzirom da je moja postavljena jako nisko ?Hvala


da,  sve navedeno koliko se ja sjecam (mislim da se nuhalni nabor gleda u 12) jedino ako nije prekasno za nuhalni nabor.....na koje abnormalnosti mislis

meni je cak rekao da je bio hematom, i da je sad sve ok (hematom bio u 7 sedmici)


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: expertni ultrazvuk
28.7.2011 14:14:34   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Anica1

Ja sam zakazala termin za 4D u poliklinici Sunce za ponedjeljak, jedva cekam user posted image

Nisam vidjela, mozda mi je proletilo, kakav je doktor u Suncu koji radi UZ? Da li treba traziti taj CD sa slikama i snimcima ili ga oni sami daju?



mene je pregledao prim.dr. Taib Delić koji je i direktor iste ustanove, jako divan i pristupacan ciko user posted image user posted image a pitaj za CD ja sam pitala, i naravno dobila


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: expertni ultrazvuk
18.8.2011 19:54:56   
lana32
Pozz svima
Samo da kazem ,bila sam kod dr Taiba u Agramu ,pregledao me s 4d uzv,po njemu izgleda sve u redu ,pokazala sam mu nalaz od dr Frljak ,nije nista komentarisao ,nego je u svom nalazu stavio da pijem samo vitamine,dok je kod nje bilo th ,te progesteron,te apaurin. Na pitanje da li mi je posteljica bas nisko postavljena,rekao mi je da je jos rano za te dijagnoze i da na slijedecem pregledu mozemo ustanoviti . Rekao mi je da uradim triple test, i da dodjem na kontrolu za mjesec .
Bio je prijatan ,ok ,pa cemo vidjeti . Na uzv se beba fino vidi .

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: expertni ultrazvuk
14.9.2011 14:20:12   
Mya_81 RR
PRENOS POSTA

IZVORNA PORUKA: nejra1zvjezdica

Drage forumasice,

U 26 sam nedelji trudnoce,cesto citam o svojoj trudnoci na ringeraja ali nisam aktivna na forumu. Ipak odluci da vam nesto napisem jer smo ja i muz u ushicenju.

Od pocetka trudnoce idem u Plavu Polikliniku i rekli su nam da su dobili najnoviji 4D ultrazvuk zadnji koji je izasao na trzistu i da za njihove trudnice to zadovoljstvo kosta samo 100KM !!!

Pregledala me mlada doktorica , veoma ljubazna , mislim da se zove dr. Dzenita(kako smo saznali kcerka dr. Hujdurovica).Ranije me pregledao dr. Hujdurovic al on je nekako prebrz , ona mi bas odgovara. Dobili smo CD sa predivnim snimcima naseg sina....(kako plazi jezik ,stavlja prste usta,mase, komplet lice...ma da se najezis)....eto da znate nismo puno platili a dobili smo fenomenalnu uslugu.....svaka cast za plavu polikliniku! MI smo joj vjerni!

P.S. Saznali smo ,trudnice koje prvi put dolaze na 4D a ne vode trudnocu u poliklinici placaju 150 km



_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: expertni ultrazvuk
29.12.2012 13:54:26   
Halimaa
Koliko košta 4d ultrazvuk kod doktorice Balić u Tuzli? Kad je najbolje vrijeme, a da ne bude prerano ili prekasno? Trudnoću vodim u Domu Zdravlja pa kontam da odem negdje i na "kvalitetniji" pregled!

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: expertni ultrazvuk
31.12.2012 10:10:46   
Cenzura83
Ja sam njen pacijent i radila mi je skrining u 13-oj sedmici, dala mi slikicu 3-d, jer im je aparat 4-d bio na popravci i to me koštalo 50 KM.

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: expertni ultrazvuk
31.12.2012 11:02:32   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Halimaa

Koliko košta 4d ultrazvuk kod doktorice Balić u Tuzli? Kad je najbolje vrijeme, a da ne bude prerano ili prekasno? Trudnoću vodim u Domu Zdravlja pa kontam da odem negdje i na "kvalitetniji" pregled!



sve zavisi sta hoces sa 4D. ako je samo slika bebe,nije skupo. ja sam radila masu nekih nalaza (zbog pozitivne porodicne anamneze) i ostala sam bas dugo i platila sam 250KM ako se dobro sjecam. to se radilo i sa D i 3D i 4D. nazovi i pitaj najbolje ti je. a kad ada radis? pa vidi sa dr koji ti vodi trudnocu kad je najbolje. ja sam u 13/14 sedmici

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: expertni ultrazvuk
31.12.2012 21:53:13   
Halimaa
Hvala puno! Nazvacu svakako, ali ne znam kad, nisam baš sa parama, a čisto onako da me poglede privatni doktor na boljem ultrazvuku nego što su to u DZ

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *