|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada za kupanje bebice
24.10.2008 23:56:10   
Okarica
 Mi imamo ovakvu i za sada smo zadovoljni s njom.

user posted image

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kada za kupanje bebice
25.10.2008 9:29:23   
akica b
Mi smo prestali da se kupamo u kadici sa 5 mj...tada sam mu kupila najobicnijei veliki skaf-lavor(ne znam kako bih ga nazvala,jer nam je tus kabina) i to mu lijepo napunim vodom i ide kupanje,igranje,pjesmica.Uziva jer hoce da sjedi a i meni je dosta prakticnije jer ne moram stalno vodu prenostiti i kadicu i pospremati sve poslijeuser posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kada za kupanje bebice
25.10.2008 10:23:35   
camm
IZVORNA PORUKA: akica b

Mi smo prestali da se kupamo u kadici sa 5 mj...tada sam mu kupila najobicnijei veliki skaf-lavor(ne znam kako bih ga nazvala,jer nam je tus kabina) i to mu lijepo napunim vodom i ide kupanje,igranje,pjesmica.Uziva jer hoce da sjedi a i meni je dosta prakticnije jer ne moram stalno vodu prenostiti i kadicu i pospremati sve poslijeuser posted image


potpis kao da sam ja pisalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kada za kupanje bebice
25.10.2008 10:29:25   
bebacha
moj savjet je da nekupujete male kadice nego odmah one vece.mi smo kupili malu,anatomsku i sad imamo problem.cjelo ljeto je se kupala samnm u kadi u kupatilu a sad posto nemam grijanja u kupatilu opet je moram kupati u sobi,u njenoj kadici koja joj je sad mala.svu vodu izbaci napolje jer se voli kupat pa je sretna.ovi dana moramo kupit vecu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kada za kupanje bebice
25.10.2008 10:33:16   
andji
ja sam Sergeja prvi mjesec dok je još bio mali kupala u lavabou.Ja sam ga držala a MM je polivao bokalićem.Sa nekih mjesec sam kupila malo veću žutu kadicu,plastičnu,(banjicu) i nju sam donosila u kuhinju i kupala ga,donosila vodu u kanti i polivala bokalićem.A u kadicu sam stavila onu mrežu što se dodatno kupi,i beba se stavi u nju i lakše joj je ležat,udobnije.Sa nekih 6 mjeseci Sergej se sada kupa u našoj kadi,čim je počeo sjedit ja sam ga prebacila u našu kadu,napravim mu kupku,stavim one patkice što plivaju,kupila sam i nekog delfina i on pliva,i on se lijepo igra a ja ga okupam.Voli se baš kupati,a kupam ga svako veče

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kada za kupanje bebice
25.10.2008 10:52:41   
nesanica
IZVORNA PORUKA: Okarica

Mi imamo ovakvu i za sada smo zadovoljni s njom.

user posted image


Istu ovaku imamo i mi. user posted image user posted image user posted image user posted image
Kupili starijem user posted image a evo sad je koristi i ovaj mladji. Mada nekad hoce i ovaj stariji da mu se napuni i da uziva.....inace vole se obojica kupati!

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kada za kupanje bebice
4.12.2008 20:38:07   
Ilhana RR
Mojoj maloj je se svidjala kadica prva dva mjeseca, nakon toga nije vise htijela da se kupa u njoj tako da smo mi posto nemamo veliku kadu poceli nju da tusiramo pod mehkim mlazom i tako da je super. Sada kada je malo veca imamo stolicu za hranjenje plasticnu u kojoj ona sjedi kad je kupam, tako moze i da se poigra pomalo.

Nasa je izgledala ovako
user posted image

Pa sam i uzela pomoc za kupanje al mi je bilo nepotrebno jer kad je se vec mogla u ovo staviti ona vise nije htijela da lezi na ledjima kad se kupa.

user posted image

A stolica koju pricam o njoj izgleda ovako i ima ispred ko stolic...

user posted image


(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kada za kupanje bebice
29.3.2009 14:57:36   
Visnja RR
prebacena poruka

IZVORNA PORUKA: leli§

je li neko koristi tummy tubs i kakvo je vase iskustvo? meni je totalno simpaticno i nekako ima i smisla, ali najbolja informacija je ona iz prve rukeuser posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kada za kupanje bebice
27.5.2009 18:26:47   
cija
ja ću od rodice ili prijateljice (obe su se ponudile) dobiti običnu kadicu...e još bih voljela kupiti tu mrežicu.

_____________________________

Naša bebica Ajlin-Annam je na svijet došla 19.06.2009 u 17.25h

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kada za kupanje bebice
27.5.2009 20:52:29   
biloko
Mi smo dobili ovakvu kadicu, samo je nasa prozirno bijela, sa zutim ovim podmetacima user posted image
user posted image



Poprilicno je velika, pa ce je user posted image  moci koristiti duze vrijeme. Nadam se user posted image


< Poruku je uredio Visnja RR -- 27.5.2009 20:58:47 >


_____________________________

Jedna mala zabica uskoro dolazi da se upoznamo :)
15.06.09

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kada za kupanje bebice
27.5.2009 20:57:02   
Visnja RR
jako je lijepa


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu biloko)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kada za kupanje bebice
27.5.2009 21:00:42   
biloko
Hvala, i meni se jako svidja...jos samo da je isprobamo. Jedva cekam user posted image .

_____________________________

Jedna mala zabica uskoro dolazi da se upoznamo :)
15.06.09

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kada za kupanje bebice
1.6.2009 18:13:27   
Apotekarka
mi smo kupili onaj ormaric za presvlacenje bebe i u njemu dodje kadica...

(odgovor članu biloko)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kada za kupanje bebice
1.6.2009 18:14:47   
marinčii
i mi smo planirali idući tjedan uzeti komodu u kojoj dođe kada

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kada za kupanje bebice
1.6.2009 18:16:02   
Apotekarka
prakticno je ima i 3 ladice,2 police i špodloga za presvlacenje je mekana i pogodna da beba ne moze pasti ja sam to platila 210 km

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kada za kupanje bebice
1.6.2009 18:17:51   
marinčii
mi smo izabrali brevijevu ali je ova nešto skuplja oko 340 maraka..apotekarka di ste vi to uzeli?

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kada za kupanje bebice
1.6.2009 18:21:45   
Apotekarka
u Kiseljaku u tradeliju kad sam isla nekad prije rekli su mi dfa ce nabaviti kao nestalo im i da su oko 300 km ali eto dosle su jeftinije nmesto...boja drveta onako nisu bijele...koliko je kvalitetna ne znam ali meni izgleda dobra...

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kada za kupanje bebice
1.6.2009 18:25:42   
Anoniman
biloko, imamo istu, samo nasa plava sa zutim podmetacima, tad nije bilo druge u radnjii i nije nam bitna boja, mana je sto je teska ali svakako ces kupati bebu  s nekim pa da poslije zajedno istresate tu vodu, a nadam se i ja da ce duze sluziti jer tako i pise, jedna strana je za polozaj do pola godine starosti a druga je kad beba pocne sjediti, sretno, mi se vec pupamo


(odgovor članu biloko)
  Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kada za kupanje bebice
1.6.2009 18:25:44   
Anoniman
mi imamo najobicniju kupljenu u amku na mojmilu 20kmuser posted image

(odgovor članu marinčii)
  Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kada za kupanje bebice
1.6.2009 18:40:25   
MELLI
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

prakticno je ima i 3 ladice,2 police i špodloga za presvlacenje je mekana i pogodna da beba ne moze pasti ja sam to platila 210 km

Ja imam nešto slično ovome što si opisala.Meni je sve osim kade u funkciji već treću godinu,bez pauzeuser posted image user posted image user posted image
Moje mišljenje je da je ovo dobra investicija,jer se puno baby stvarčica može strpati unutra,i sve ti je na dohvat ruke.
Mana je to što je kada mala i  "anatomski"  oblikovana,i beba je ne može dugo koristiti.Ali ostane ti sve ostalo što možeš itekako iskoristitiuser posted image
Kasnije kupiš za 20km običnu kadu i stvar riješenauser posted image

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kada za kupanje bebice
27.7.2009 11:11:27   
aida84
Pozz
Moze li neko staviti sliku mrezica za kupanje????
Ne znam kako to izgleda...
A koliko su prakticni oni plasticni pomagaci pri kupanju koje stavis u kadicu i beba bude u polulezecem polozaju...na njima pise 0-6mj., ali da li je to prakticno za novorodjence???

Upravo razmisljam da kupim kadicu kad ugledah da postoje i mrezice i pomagaci, pa bih i to usput potrazila...



_____________________________

28.09.2009. si nam uljepšala život svojim dolaskom!

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kada za kupanje bebice
27.7.2009 12:13:55   
veeseelaa
ja sam malenoj kupila običnu plastičnu kadicu... nisam je okupala ni tri puta u njoj odmah smo prešli s kupanjem u kadi...
lijepo prostrem peškir ispod nje i da vidiš meraka

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu aida84)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kada za kupanje bebice
18.8.2009 16:28:04   
jagodicabobica
Ja sam za obicnu banjicu, ove komodice sa banjcom i stalkom za presvlacenje lijepo izgledaju ali mi nije bas sigurno presvaciti dijete tu.
Kako sam smotana moze mi nedaj boze prevrnuti se... nesmijem ni zamisliti.



_____________________________

Nas bebac stize 22.9 2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kada za kupanje bebice
27.2.2010 16:24:21   
Tajno moja
Gdje u SA mogu kupiti ovu mrežicu poput ležaljke koja se stavi na kadicu?

(odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kada za kupanje bebice
27.2.2010 16:38:47   
mama2009
ako mislis na kupka tj onaj adapter od frotira ja sam kupila u radnjici iza katedrale i spas je vjeruj mi

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Tajno moja)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *