|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada za kupanje bebice
27.2.2010 16:45:21   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Tajno moja

Gdje u SA mogu kupiti ovu mrežicu poput ležaljke koja se stavi na kadicu?


user posted image

Ako mislis na ovo ja sam ovo vidila u turbo limacu ljetos...


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Tajno moja)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kada za kupanje bebice
27.2.2010 17:23:19   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: Tajno moja

Gdje u SA mogu kupiti ovu mrežicu poput ležaljke koja se stavi na kadicu?


user posted image

Ako mislis na ovo ja sam ovo vidila u turbo limacu ljetos...



ilhana ovaj ne valja....grub je i kad stavis peskir na njega klize se......

a ona misli na mrezicu MREZICA


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kada za kupanje bebice
27.2.2010 17:32:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: Tajno moja

Gdje u SA mogu kupiti ovu mrežicu poput ležaljke koja se stavi na kadicu?


user posted image

Ako mislis na ovo ja sam ovo vidila u turbo limacu ljetos...



ilhana ovaj ne valja....grub je i kad stavis peskir na njega klize se......

a ona misli na mrezicu MREZICA



Ako mislis na ovo sto je postavila mama, ja sam to kupila u amku (amko komerc) mojmilo

(odgovor članu mama2009)
  Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kada za kupanje bebice
27.2.2010 17:35:28   
Tajno moja
Hmhmhmhm,ma radi se zapravo baš o mrežici,ništa slično ovim slikama koje ste postavile...To sam i ja negdje vidjela na slikama i odmah mi je zapalo za oko,pa bih rado kupila ako gdje toga ima kod nas....
A i ova frotirna "ležaljka" nije loša....znači mama2009,zadovoljna si sa njom?

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kada za kupanje bebice
27.2.2010 17:50:08   
Mirkica
evo jedna dobra kada posto sam ja malo plasljiva za kupanje bebe volim kadice sa lezaljkom gdje bebacu mozes povaliti i onda u miru kupati hvala BOgu pa su to izmislili evo jedne sto se meni dopada
user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Tajno moja)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kada za kupanje bebice
27.2.2010 17:55:30   
Tajno moja
A imal' se ovako neto kupiti i kod nas? I meni se ovo dopada,jer sam i ja jedan plašljivko,strah me već pri pomisli na prvo kupanje :D

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kada za kupanje bebice
27.2.2010 17:59:00   
Mirkica
ja mislim da bi terbalo i u BOsni biti  zato ne , pa evo ovo sto je ilhana postavila to je jedna lezajka koju stavis u kadicu samo je ovdje ugradzena bitno je da bebaca lezi nemora se drzati ali pogledaj mora biti ma u BOsni ima svega :))) ja sam cak vidjela ovdje u DM par puta bile su cak bolje od ovih kadice s lezajkom.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Tajno moja)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kada za kupanje bebice
27.2.2010 18:22:45   
Ilhana RR
U TL je bilo ljetos da se kupe slicne ovoj na mojoj slici...

mada mogu vam reci imala sam je i meni je nekako bila nepotrebna, bezveze potrosene pare po mom iskustvu ali sam je dala snahi kad se drugi put porodila i ona je bila prezadovoljna...

a kao sto mirkica kaze u BOSNI ima svega, mogu vam reci neki stvari ima i ljepsi i bolji i prakticniji nego ovdije ;)

GO BOSNA :P



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kada za kupanje bebice
27.2.2010 19:24:20   
leona81
IZVORNA PORUKA: Mirkica

evo jedna dobra kada posto sam ja malo plasljiva za kupanje bebe volim kadice sa lezaljkom gdje bebacu mozes povaliti i onda u miru kupati hvala BOgu pa su to izmislili evo jedne sto se meni dopada
user posted image


ako neko vidi negdje ovakvu nek nam javi please:)


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kada za kupanje bebice
27.2.2010 19:28:47   
amela2208
IZVORNA PORUKA: Mirkica

user posted image

i nasa je kada kao sa slıke i zadovoljni smo sa njom i jos plus ima mrezicu onu dje se spusta bebica i bas se lako okupa bebica u njoj.

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kada za kupanje bebice
28.2.2010 3:03:13   
mama2009
 
IZVORNA PORUKA: Tajno moja

Hmhmhmhm,ma radi se zapravo baš o mrežici,ništa slično ovim slikama koje ste postavile...To sam i ja negdje vidjela na slikama i odmah mi je zapalo za oko,pa bih rado kupila ako gdje toga ima kod nas....
A i ova frotirna "ležaljka" nije loša....znači mama2009,zadovoljna si sa njom?



prezadovoljna spustis bebicu okupas je podignes i samo saperes, lezaljka (kupko) kosta oko 15KM.....
moram reci ti detalj vise, da sam ja poslije poroda 7 dan hemoroidi, rana bljak sam bila okupala prvi put sama svoju bebicu.......naravno imala sam zenu koja mi je dolazila 10 dana i kupala je svaku noc s tim da sam ja 7 noc rekla mogul ja ona me je obucila....sad mm i ja okupamo, namazemo i obucemo princezu u sekundi i nije nas strah...ta zena me je preporodila, stavljala mi bebu na siku s obziorm da nisam mogla sjediti samo na lijevom boku lezala, kupala bebicu, hranila je povijala i plus jos savjete mi davala koju su zlata vrijedni

p.s. nije patronazna al vec 15 god cuva samo male bebice i za smjesne novce u odnosu na patronaznu mi je sve to radila


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Tajno moja)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kada za kupanje bebice
28.2.2010 15:45:36   
lirio
IZVORNA PORUKA: Okarica

Mi imamo ovakvu i za sada smo zadovoljni s njom.

user posted image

i kod nas je ova samo nam postaje tijesno...narasli smo mašalah....


_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kada za kupanje bebice
10.4.2013 0:58:40   
HEMRO
Nakon dužeg vremena moje borbe sa hemoroidima, ja ima jednu preporuku za sve koji imaju problema sa hemoroidima.

Naime, treba se nositi sa hemićima i protiv njih, odnosno znati živjeti sa njima, nakon izvjesnog vremena adekvatne terapije u većini slučajeva oni se povuku. E u tom periodu, sebi trebate maksimalno olakšati, a ja sam otkrila kako. Ja sa njima živim već 4 godine.

Preporuka za sve je da sebi olakšaju bolove i sjedenje. pa čak i za one nakon operacije, kao i za preventivu. Naime, radi se o jastuku za hemoroide, antihemoroid jastuk - hemro, na njega sam sasvim slučajno naletila. Košta 25,00 KM, a meni izuzetno pomaže. (znam mislite reklama, ali nije, vjerujte da pomaže, jer želim svakom olakšati jer i sama imam hemiće i znam kako je). Znatno olakšava tegobe. okruglog je oblika sa rupom u sredini, posebno punjenje. nisam se još usudila da radim operaciju bilo kakvu, nego se borim sa raznim kremama i kremicama ali ovaj jastuk mi mnogo pomaže, hoću reći puni pogodak. Koristim ga bukvalno 24 sata i stalno nosim sa sobom, kad sam u autu (ako duže putujem), u kancelariji obavezno a i kod kuće. Oslobađa me pritiska prilikom sjedenja, tako da mogu dugo i bez bilo kakvog bola da sjedim.

Koga zanima, neka se javi na pp, neće zažaliti.


(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 88
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *