|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr. Balić - Tuzla
28.6.2010 7:47:14   
snowrose
Milim trudilicama koje od danas počinju sa bocama želim svu sreću,da aBd bude hairli.

_____________________________

Pozitivne misli privlače samo pozitivne stvari!!!
___________
3 IUI bez stim.i sa stim. - 0 bodova
1. ICSI - beta O ( merional,Decapeptyl )
2. ICSI - beta 0 ( gonal f , decapeptyl )

(odgovor članu malena ze)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Dr. Balić - Tuzla
28.6.2010 8:19:55   
misel
i ja se pridruzujem zeljama i da nas sto prije obradujete

(odgovor članu snowrose)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Dr. Balić - Tuzla
28.6.2010 8:44:30   
veda
Hvala drage moje,evo ja sam maloprije dobila prvu.
Sara za, Malena ze, Kalota -sretno drage mojeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu misel)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Dr. Balić - Tuzla
28.6.2010 8:45:30   
malena27 RR
sretno svim trudilicama user posted image user posted image user posted image   da nam sve zajedno predjete u user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Dr. Balić - Tuzla
28.6.2010 8:52:46   
Amelaa RR
Sretno trudiliceeeuser posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Dr. Balić - Tuzla
28.6.2010 9:01:17   
veda
Amela-jesmo ovo nas 4'user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Dr. Balić - Tuzla
28.6.2010 15:36:14   
klemzi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Navratila sam na ovu stranicu samo da vam poželim puno,puno,puno,puno sreće,baš svakoj od vas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Dr. Balić - Tuzla
28.6.2010 18:06:57   
Kalota
Danas je bila moja prva boca!user posted image user posted image user posted image  Sretno svima koje su od danas pocele i onim koji pocinju uskoro.Da nas dragi Bog obraduje i da se trud na kraju isplati.Ljubim Vas sve i javljat cu vam kako mi ide!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Dr. Balić - Tuzla
28.6.2010 18:13:06   
edina77

Nek vam je sa srećom i od mene i ja akobogda idem u septembru Kalota želim ti puno sreće kao i svima ostalima i ja sam radila nalaze hormona svi su uredni pa valjda bude sve uredu ovaj put sve najbolje od meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kalota)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Dr. Balić - Tuzla
28.6.2010 18:13:42   
Leva
Novim bockalicama zelim puno zrelih jajnih stanica i da se njihove bebice cvrsto uhvate nakon transferauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Kalota)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Dr. Balić - Tuzla
28.6.2010 18:15:55   
edina77
Kalota vidim da si prisutna ja sam iz tuzle sa brčanske,a iz kojeg si ti dijela voljela bi da se upoznamo

(odgovor članu edina77)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Dr. Balić - Tuzla
28.6.2010 22:42:25   
malena ze
Hvala cure na podrsci,zaista mnogo znaci.Ljubim vas sveuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu edina77)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Dr. Balić - Tuzla
29.6.2010 20:57:26   
Kalota
E drage moje hvala Vam svima od srca.Edina 77 ja sam kod volana nize novog naselja.Zaista bi mi bilo drago da te upoznam.user posted image

(odgovor članu malena ze)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Dr. Balić - Tuzla
29.6.2010 21:03:25   
Kalota
Edina 77 imas pp.

(odgovor članu Kalota)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Dr. Balić - Tuzla
29.6.2010 21:52:48   
mina minka
cure puno srece da bude uspjesan postupak svima

(odgovor članu Kalota)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Dr. Balić - Tuzla
30.6.2010 17:11:34   
sara za
Drage moje hvala vam puno na lijepim željama,djevojkama koje su sada sa mnom u julu zelim srecu cijelog svijeta i da ako Bog da i mi osjetimo tu radost kada ugedas user posted image ,cure koje ste pocele primati boce,danas nam je treca i molim vas reci te mi gdje vi primate,ja primam Diphereline 0,1 mg svaki dan pod kožu u rame u 13h,pisite mi primate li koja jos u rame i ove inekcije,vidjele ste u uputstvu da pise da idu Diphereline ili Decapeptil,a nakon toga Menopur ili Gonal,zavisno od toga koja je koje nabavila...Pozdrav

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Dr. Balić - Tuzla
30.6.2010 19:23:05   
veda
Ja u stomak,decapeptyl

(odgovor članu sara za)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Dr. Balić - Tuzla
1.7.2010 16:29:19   
Kalota
Primam decapeptyl u rame i to nježnom rukom sestrice koja radi u ordinaciji Dr.Balic.Zaista djevojka je njezna  malo pece ali nas ona opusti tako da ne osjetim.Cure moje puno srece i da ugledamo najljepsi znak user posted image .Ljubim Vas sve!!!!!

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Dr. Balić - Tuzla
2.7.2010 10:53:26   
snowrose
Ja sam decapeptyl uvijek primala podkožno u rame.

Ma nije strašno,to vam kažem ja koja je primila preko 40-50 Decapeptyl-a,ne znam više ni ja tačno.

Sretno !!!

Ljubim vas sve,da mi aBd u ovom postupku bude još više milih user posted image  nego prošlog ( a prošli put ih je bilo mašalah,ja nisam ali nema veze,naredni put ću aBd ).

_____________________________

Pozitivne misli privlače samo pozitivne stvari!!!
___________
3 IUI bez stim.i sa stim. - 0 bodova
1. ICSI - beta O ( merional,Decapeptyl )
2. ICSI - beta 0 ( gonal f , decapeptyl )

(odgovor članu Kalota)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Dr. Balić - Tuzla
3.7.2010 14:23:50   
Trepuša
Kalota, na osnovu ovoga što sam pročitala na forumu, mislim da smo danas pile kafu i evo odlučila sam da se pridružim. I ja sam u julu na ivf. Neka nam je svima sa srećom akobogda user posted image

(odgovor članu Kalota)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Dr. Balić - Tuzla
3.7.2010 14:41:33   
Kalota
Draga Trepuša dobro nam došla na forum.Sta da ti jos kazem osim vidimo se sutra u isto vrijeme.Pusa svima!

(odgovor članu Trepuša)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Dr. Balić - Tuzla
3.7.2010 19:50:31   
veda
Trepusa, dobro nam doslauser posted image Zelim ti puno,puno  srece....

(odgovor članu Kalota)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Dr. Balić - Tuzla
4.7.2010 9:56:47   
sara za
Trepusa,dobro dosla i sretno kao i svima nama,sada nas je cinime se pet cura u postupku na forumu.

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Dr. Balić - Tuzla
4.7.2010 19:59:48   
Trepuša
Hvala vam na dobrodošlici...kada sam se tek odlučila ući u postupak, mene je interesovalo sve u vezi s IVF i dosta toga sam i saznala na forumima...sada se nadam da mogu pomoći nekome svojim iskustvom...vidimo se sutra na bocama :)))

(odgovor članu sara za)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Dr. Balić - Tuzla
5.7.2010 1:18:51   
sara za
Cure moje,molim vas otklonite mi dilemu,ja ove svoje sve inekcije cuvam u frizideru,pogotovo jer je sada toplo,uglavnom na njima pise da trebaju biti na temperaturi do 25,na menopuru pise na sobnoj do 25,medutim to je sada nemoguce,jer je toplo,pored toga dvije kutije menopura su mi u frizideru bile do leđa frizidera,pa se po njima malo uhvatio led,kada sam kutije otvorila ona vodica za rastvaranje nije smrzla,tekuca je bila,a na kutijama pise ne zamrzavati,cure moje pomagaj te sa svojim iskustvima,dali sam upropastila inekcije,ne mogu cekati jutro da na zovem sestru,i jeli i vi cuvate u frizideru sve inekcije....

(odgovor članu Trepuša)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *