|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr. Balić - Tuzla
9.7.2010 11:52:16   
Ida2010
MM ima 16% progresivno pokretnih,s tim da je posljednji nalaz pokazao 9% progresivno pokretnih,ali je imao samo 1 dan apstinenciju.Ne znam da li to ima puno veze.Hvala ti za riječi podrške i ohrabrenja i želim ti da već sljedeći mjesec na UZV vidiš svoju user posted image . Jel boli kad rade prohodnost jajovoda?

(odgovor članu patrizia)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Dr. Balić - Tuzla
9.7.2010 12:06:32   
patrizia
Ida


Apstinencija ti kod muža mora biti minimalno od 3-5 dana.Vjerujem da mu je zbog toga nalaz i bio lošiji.Sto se tiče HSG-a ako su prohodni ma ništa ni ne osjetiš,a to je jako bitno zbog inseminacije,jer je nema potrebe raditi ukoliko su neprohodni.Kod nje HSG  košta 250 KM i bude sve gorovo za 15 minuta.Sve ti  pitaj doktoricu jako je ljubazna,a poslušaj me i sad odmah muža naruči za spermiogram sa tobom u čet.Nek pođe apstinirat od nedjelje navečer i vidjet ćeš da će biti super.Spermiogram  košta kod njih 50KM.

_____________________________

7 IUI ,1X beta 50-biokemijska trudnoča ,ostale bete 0

25.04.2012. ICSI
-07.05. beta 177
-09.05. beta 464
STIGAO SAV MOJ SVIJET 31.12.2012.
HVALA TI BOŽE NA USLIŠENIM MOLITVAMA !!!

(odgovor članu Ida2010)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Dr. Balić - Tuzla
13.7.2010 21:59:28   
sara za
Pozdrav svim forumasicama,Kalota,Veda,Malena ze i ostale cure koje ste sa mnom u postupku za juli,kako ide sa terapijom nakon prvog nam ultrazvuka,ja do sljedeceg ultrazvuka tj.ponedjeljka primam po dvije ampule menopura i jednu decapeptila,pa ce vidjeti u ponedjeljak sta dalje,kod mene moraju biti oprezni jer imam policisticne jajnike pa da nebi doslo do hiperstimulacije ne daj Boze,cure koje ste u postupku jeli ima jos neka od Vas policisticne jajnike.... Pusa

(odgovor članu patrizia)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Dr. Balić - Tuzla
14.7.2010 8:11:41   
veda
Meni je odredjeno ovako-prva tri dana po 3 ampule dnevno menopura,zatim sljedeca cetri dana po dvije dnevno,u ponedjeljak cemo vidjeti kako dalje. Pusauser posted image

(odgovor članu sara za)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Dr. Balić - Tuzla
14.7.2010 11:37:57   
patrizia
Draga Veda


Želim ti puno sreće.... nadaj se najboljem  i svojoj malojuser posted image ...

_____________________________

7 IUI ,1X beta 50-biokemijska trudnoča ,ostale bete 0

25.04.2012. ICSI
-07.05. beta 177
-09.05. beta 464
STIGAO SAV MOJ SVIJET 31.12.2012.
HVALA TI BOŽE NA USLIŠENIM MOLITVAMA !!!

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Dr. Balić - Tuzla
14.7.2010 12:47:29   
snowrose
Curice mile moje SRETNO i čuvam vam fige.

Mislim na vas,to valjda znate.user posted image

_____________________________

Pozitivne misli privlače samo pozitivne stvari!!!
___________
3 IUI bez stim.i sa stim. - 0 bodova
1. ICSI - beta O ( merional,Decapeptyl )
2. ICSI - beta 0 ( gonal f , decapeptyl )

(odgovor članu patrizia)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Dr. Balić - Tuzla
14.7.2010 17:08:29   
veda
Patrizia i snowrose-puno hvala....user posted image

(odgovor članu snowrose)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Dr. Balić - Tuzla
14.7.2010 23:40:49   
malena ze
Cao zenice moje ,navijam da sve bude u najboljem reduuser posted image user posted image user posted image user posted image .Ja idem sa dva gonala sve do sljedeceg uzv,pa cemo vidjeti za dalje.Sara za i kod mene su policisticni jajnici.Imate li kakve reakcije,ja jos nemam nista posebno sto bih mogla da vam kazem,osim sto cesto idem u wc.Zao mi je sto se nismo vidjele u ponedeljak,ja kad sam dosla nije nikog bilo u ordinaciji.Vedo pa gdje si ti ,nigdje te zive.Eto toliko za sada ,zelim nam mnnnnooooogggooo srece....Pusssaaaaaaaaaaa

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Dr. Balić - Tuzla
14.7.2010 23:50:18   
snowrose
Malena ze,imaš PP.

_____________________________

Pozitivne misli privlače samo pozitivne stvari!!!
___________
3 IUI bez stim.i sa stim. - 0 bodova
1. ICSI - beta O ( merional,Decapeptyl )
2. ICSI - beta 0 ( gonal f , decapeptyl )

(odgovor članu malena ze)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Dr. Balić - Tuzla
14.7.2010 23:50:54   
snowrose
Malena ze imaš PP.

_____________________________

Pozitivne misli privlače samo pozitivne stvari!!!
___________
3 IUI bez stim.i sa stim. - 0 bodova
1. ICSI - beta O ( merional,Decapeptyl )
2. ICSI - beta 0 ( gonal f , decapeptyl )

(odgovor članu malena ze)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Dr. Balić - Tuzla
15.7.2010 8:26:26   
veda
Ma kako me nema nigdje zive,evo meuser posted image  Ja sam u ponedjeljak morala hitno za Ze,ali sada nigdje ne zurim pa se vidimo u ovaj sad ponedjeljak na folikulometriji.user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 15.7.2010 11:41:37 >

(odgovor članu malena ze)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Dr. Balić - Tuzla
15.7.2010 8:31:35   
veda
Pitala si dali imamo vec kakve reakcije.Mene je jucer jajnik bolio pa sam uzela inekciju analgina.Zvala dr.pa mi kaze da slobodno mogu uzeti. Ja posto imam samo jedan jajnik valjda bolje mogu osjetiti.Sa jedne strane mirno potpuno-nista.a sa strane gdje imam jajnik me bolilo.

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Dr. Balić - Tuzla
15.7.2010 9:39:40   
snowrose
Svakim danom ,što duže primate boce,"osjećaće te  " više jajnike.
Meni je bilo podnošljivo jer sam primala blažu stimulaciju,ali opet nije bilo jednostavno naročito u vožnji.

Pijte tečnost,češće ćete ići u wc.

Mislim Vedo da je kod tebe upravo slučaj što si i navela ( jedan jajnik ) pa već osjećaš bolove u jajniku jer je sve na njega skoncentrisano.

Koliku stimulaciju ti primaš ?

Sretno vam,sve ćete vi to izdržati jer imate divan cilj,tad nišpta nije teško,strašno,bolno.

Iduću sedmicu imaće te češće folikulometrije ( ponedjeljak,srijeda,petak -dalje individualno do punkcije ).

Punkciju radite pod anestezijom,kratko traje i nije strašno.

Drugi dan od punkcije slijedi aBd dan D.

Vi moje curice iz Ze,Za itd. taj dan noćite u Tz OBAVEZNO !!!

Ako nemate smještaj tu u blizini ,jedna ulica niže- ima pansion-noćenje sa doručkom 55KM-solidan pansion ( mislim da imam broj,dan ranije se najavite,a Suzana vam također može dati broj ) i ja sam tu noćila i većina cura koje nisu iz okoline Tz.

Ako trebate još informacija TU sam.

< Poruku je uredio snowrose -- 15.7.2010 9:42:04 >


_____________________________

Pozitivne misli privlače samo pozitivne stvari!!!
___________
3 IUI bez stim.i sa stim. - 0 bodova
1. ICSI - beta O ( merional,Decapeptyl )
2. ICSI - beta 0 ( gonal f , decapeptyl )

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Dr. Balić - Tuzla
15.7.2010 12:58:08   
veda
Hvala ti snowrose na detaljnom objasnjenju.user posted image  Koristim menopur,prva tri dana po tri,od sutra pa do ponedeljka po dvije,a onda u ponedjeljak odredjuju kako dalje.
 
Cure moje ja vam bas htjela javiti da smo ja i muz iznajmili stan u Tuzli zbog postupka  i bit cemo tamo cijelo vrijeme,i abd, ako sve prodje kako smo planirali planiramo ostati tamo par dana jos nakon embriotransfera da se odmorim,dakle nema me sve do  iza 01.08.  Tako da znate.  A idem u nedjelju ujutro.
 
Nekako cu vam javljati sta je bilo na folikulometrijama i ostalo.Laptop mi nije u reduuser posted image i cekam da vidim dali ce mi ciko popraviti dok ne krenem da vam se mogu javiti. I danas me malo boli jajnik,rekla mi je dr,da je normalno da se ne brinem. Joj,tako cete mi faliti.Doduse, Malena ze,Sara za,I Kalota mi se svakako vidimo. Nemoram ni pisati da vam zelim svu srecu ovog svjeta i puno slatkih malih nam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Mile moje ,ako se ne cujemo puno pusa od vase Vede.Mislit cu na vasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu snowrose)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Dr. Balić - Tuzla
15.7.2010 21:52:21   
sara za
Draga naša Snowrose,hvala ti na objasnjenju,ja sam svakako planirala ako Bod da pa bude sve islo po redu,poslije ET-a prenociti u Tuzli,sto se tice dali osjecam neke promjene nista posebno,danas je cetvrti dan stimulacije osjecam blage promjene,ali do sada je sve prilicno normalno,u Wc idem kao i do sada,ja vjerujem da ce kod mene biti dosta teze sljedece sedmice,cure sretnouser posted image  i svima hvala koji misle na nas.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Dr. Balić - Tuzla
15.7.2010 22:30:11   
malena ze
Curice samo da vam mahnem i da znate da mislim na vas i navijam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sara za)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Dr. Balić - Tuzla
15.7.2010 22:53:27   
snowrose
Nema na čemu,znam koliko je meni značilo da znam šta me čeka,pa rekoh da vam makar malo pomognem.

Za sve,slobodno mi se možete obratiti.

Čuvam naravno fige jer svaki vaš uspjeh je i NAŠ uspjeh.

_____________________________

Pozitivne misli privlače samo pozitivne stvari!!!
___________
3 IUI bez stim.i sa stim. - 0 bodova
1. ICSI - beta O ( merional,Decapeptyl )
2. ICSI - beta 0 ( gonal f , decapeptyl )

(odgovor članu sara za)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Dr. Balić - Tuzla
15.7.2010 23:27:46   
Ida2010
Dragw moje cure, želim vam punoooo,puuuuuuuuno sreće i uspjeha i da već početkom 8 mjeseca ugledate svoje user posted image .
Ja sam upravo iz Tz, i na spisku smo za septembar.Dr. Devleta je user posted image .Od sljedeće sedmice krećem sa kontracepcijskim (da ne bi slučajno ostala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ), a poslije toga dalja stimulacija. Želim da poslije ovog mjeseca bude puno, puno novih user posted image i zdravih i sretnih user posted image user posted image user posted image . MISLIM NA VAS,UZ VAS SAM I DRŽIM FIGE DA BUDE user posted image

(odgovor članu snowrose)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Dr. Balić - Tuzla
16.7.2010 10:06:51   
mina minka
svim curama sretno s postupkomuser posted image user posted image

(odgovor članu Ida2010)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Dr. Balić - Tuzla
16.7.2010 11:04:33   
baby_joy
user posted image da bude što višeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Dr. Balić - Tuzla
16.7.2010 18:12:21   
Ida2010
snowrose,kao skontah ti si u septembru kod dr.Balić na IVF.Zajedno smo u grupi.Radujem se i mislim da će mi ova 2 mjeseca biti najduži.Kako se ti osjećaš?Jesi li počela sa kontracepcijskim? Kad je termin trudilicama za juli?

(odgovor članu snowrose)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Dr. Balić - Tuzla
16.7.2010 18:26:29   
snowrose
Ja sam sa kontracepcijom počela već prije 2 mjeseca jer sam se dvoumila između jula i septembra.

Osjećam se još uvijek napuhano -od prijašnjih stimulacija ( liniju nisam vratila ni ti stomak skinula,ali... ) inače ok.

Trudilicama sad aBd budućim trudnicama naredne sedmice su glavne folikulometrije-ponedjeljak,srijeda,petak,potom subota,nedjelja-štoperica ( ovisi od osobe do osobe ) potom zadnja znači sedmica punkcije i embriotransferi.

_____________________________

Pozitivne misli privlače samo pozitivne stvari!!!
___________
3 IUI bez stim.i sa stim. - 0 bodova
1. ICSI - beta O ( merional,Decapeptyl )
2. ICSI - beta 0 ( gonal f , decapeptyl )

(odgovor članu Ida2010)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Dr. Balić - Tuzla
16.7.2010 19:04:37   
Ida2010
  I ja, i ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






< Poruku je uredio malena27 RR -- 17.7.2010 21:59:39 >

(odgovor članu snowrose)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Dr. Balić - Tuzla
16.7.2010 20:10:45   
AMELIC
Svim curicama koje su u postupku u Julu želim puno puno sreće...budite strpljive i aBd inshallah uskoro ćete biti najsretnije mame na svijetuuser posted image  Ako nekome bude trebala neka pomoć javite mi se na pp,obzirom da sam ja iz TZuser posted image

_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu Ida2010)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Dr. Balić - Tuzla
16.7.2010 23:00:21   
sara za
Hvala ti Amelic,kao i svima ostalim koji navijaju za nas ako Bog dauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AMELIC)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *