|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr. Balić - Tuzla
25.7.2010 21:04:36   
malena ze
Hvala curice moje ,ljubim vas...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ida2010)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Dr. Balić - Tuzla
25.7.2010 21:15:30   
sara za
Evo cure moje i mene,prije svega hvala vam svima na zaista velikoj podršci,sam postupak je dobro tekao,terapiju mi nisu mjenjali po 2 menopura,jutros sam bila prva na punkciji i dobila sam samo 4 zrele JS,koliko je to dobro,a koliko nije nemama pojma,ako Bog da pa dođe do ET cujemo se i pisem Vam,u mojoj grupi su bile cetiri zene od toga znam da je jedna imala 5 JS, a jedna 3 JS,ja sam ocekivala malo vise i zbog toga sam malo neraspolozena,ali neka bude Bozija volja.....

(odgovor članu malena ze)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Dr. Balić - Tuzla
25.7.2010 21:17:29   
malena ze
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za moju Saric.....

(odgovor članu sara za)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Dr. Balić - Tuzla
25.7.2010 21:24:56   
malena27 RR
Cure, iz licnog iskustva vam savjetujem da budete pozitivne...Ne mora znaciti da nece uspjeti ako imate manji broj jajnih stanica. Bitno je da se one lijepo zdruze sa spermicem i da budu fini embrioni. Ne moraju cak biti ni ekstra kvalitetni a nekad prije zena user posted image sa losijim nego ona sa dobrim embrionima....
Prema tome, optimizam i vjera u uspjeh ce vam sigurno pomoci! Mi navijamo za sve vas, jer prosla tura vantjelesnih nekoliko starih trudilica zavrsila je neslavno...sad je red na vas da nam date tracak nade vasim uspjesima!
Svima veliki poljubac i user posted image   i znajte da navijamo za vas i vase user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sigurna sam da ce bar jedna ubosti s user posted image user posted image aBd user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu malena ze)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Dr. Balić - Tuzla
25.7.2010 21:37:28   
sara za
Hvala malena27,sutra je novi dan,hvala Vam svima i nadam se da cemo vas obradovati sa dobrim vjestima ako Bog da,cinimi se da sam dobila inforamciju da nas je sada u postupku bilo 14,u prosloj turi je bilo 6 od toga 3 ostale trudne,jedna je imala spontani,jedna nosi trojke,a jedna jednu bebicu,drage moje svakako ste mi velika podrska,hvala jos jednom,samo se nadam da ce mi dragi Bog omoguciti da makar svoju jednu bebicu dobijem natrag pa poslije sta god mili Bog da,jer sada je svakako sve u njegovim rukama,mi smo svoje dale do danas sto smo mogle....Pusauser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Dr. Balić - Tuzla
25.7.2010 22:04:06   
Kalota
Djevojčice moje sve je prošlo dobro.Malo sam osjećala strah ali sada je sve ok.Izvađeno je pet jajnih stanica što je dovoljno jer me nisu forsirali zbog godina.U utorak je transfer i onda onaj malo tezi dio posla za mene lezanje i cekanje.Ida mislim da je bilo 14 parova ovaj mjesec.Ljubim Vas sve i puno srece!

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Dr. Balić - Tuzla
25.7.2010 22:08:51   
Ida2010
sara ze,nemoj da brineš unaprijed.Prvo,zato što nemaš razloga,a drugo treba da budeš krajnje optimistična i da imaš vjere u to da će Bog da vam da vaše user posted image .Dovoljna je samo jedna jajna stanica za tvoju user posted image ,a ti ih mila moja imaš četiri. Od njih 4 već je jedna tvoja user posted image ili,ko zna,user posted image user posted image

(odgovor članu sara za)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Dr. Balić - Tuzla
25.7.2010 22:22:29   
sara za
Hvala Ida2010, Kalota vidimo se ako Bog da u utorak.

(odgovor članu Ida2010)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Dr. Balić - Tuzla
25.7.2010 22:28:17   
Trepuša
Moje hrabre zene, drago mi je da ste dobro prošle user posted image danas su mi javili da će mi ET biti u utorak, a ne u ponedjeljak kako su mi prvobitno rekli...ne znam šta bi to trebalo da znači i trudim se da ne razmišljam toliko o tome...barem pokušavamuser posted image pusa svima  

(odgovor članu Ida2010)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Dr. Balić - Tuzla
25.7.2010 22:30:44   
malena27 RR
Trepusa, nemoj da te to brine....mozda se celije malo sporije dijele... a i meni su 3 embriona vracena 3. dan poslije punkcije.... neke klinike rade i ET nakon 5 dana, u Sloveniji npr. user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Trepuša)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Dr. Balić - Tuzla
25.7.2010 23:02:29   
sara za
Trepusa nemoj da brines,izgleda da ste sve od subote pomjerene za utorak,i meni je Veda javila da su i njoj tako rekli,kazu kao da je rano,i molim te poslala sam ti PP pa ako mozes odgovori.Pozdrav

(odgovor članu Trepuša)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Dr. Balić - Tuzla
26.7.2010 8:27:49   
veda
dobro jutro cure,evo i mene.kod mene 13 zrelih js.
Et trebao biti danas,ali je pomjereno za sutra,tako da se trepusa ne brini.Pitala sam dr.zasto je tako pa mi kaze da je rano da bi bilo danas s obzirom da smo radile u subotu kasno poslije podne.


Drage moje,saljem vam veeeeeliku pusu.Cujemo seuser posted image

(odgovor članu sara za)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Dr. Balić - Tuzla
26.7.2010 8:32:09   
baby_joy
Sretno cure i da nam se uskoro javite  s visokim betamauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Dr. Balić - Tuzla
26.7.2010 18:17:38   
malena ze
Curice moje samo da vam pozelim srecu sutra,da nam bude hairli i da abd bude puuuuunnnnnoooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,nakon ET.Meni je u 12 sati.Jos jednom sretno,ljubim vas....

(odgovor članu baby_joy)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Dr. Balić - Tuzla
26.7.2010 18:26:55   
sara za
Cao cure moje,danas se puno bolje osjecam zahvaljujuci vama,zvali su me danas da sutra budem u ordinaciji u 11 sati na ET-u,drage moje zelim nam svima puno srece i da nam svima pođe za rukom i dobijemo nase user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu malena ze)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Dr. Balić - Tuzla
26.7.2010 19:07:34   
veda
 Evo i meneuser posted image   Meni je termin u 10h 40 min. Sto da vam napisem a da do sada nisam-puuuno,puno srece zelim svima nama. Od srca svakoj zelim da uskoro ugledamo svoje user posted image user posted image -a onda kasnije da ugledamo svoje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Drzite se cure,ljubim vas  ......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sara za)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Dr. Balić - Tuzla
27.7.2010 0:09:26   
snowrose
Mile moje,čuvam fige i mislim na vas ( to već znate jel da ).

_____________________________

Pozitivne misli privlače samo pozitivne stvari!!!
___________
3 IUI bez stim.i sa stim. - 0 bodova
1. ICSI - beta O ( merional,Decapeptyl )
2. ICSI - beta 0 ( gonal f , decapeptyl )

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Dr. Balić - Tuzla
27.7.2010 9:30:42   
ledy blue
Drage moje zelim vam svima puno srece !!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu snowrose)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Dr. Balić - Tuzla
27.7.2010 19:26:29   
Dragička
Neka je sa srećom svim ženicana koje su u postupku
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2x AIH=0
3x IVF=0
nada umire zadnja

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Dr. Balić - Tuzla
27.7.2010 19:32:10   
veda
evo mene drage mojeuser posted image   lezim evo,ali da vam javim novosti.moj embriotransfer je danas dobro prosao.
od 13 uzetih js oplodjeno je 12,a od kojih 1 nije sazrela.
od 11 oplodjenih, vracena u 3 embrija. user posted image user posted image user posted image

cure moje,drzite fige ya visoku betuuser posted image

              pusa svima

< Poruku je uredio veda -- 27.7.2010 19:36:27 >

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Dr. Balić - Tuzla
27.7.2010 20:12:20   
snowrose
Sretno mojim curicama.

_____________________________

Pozitivne misli privlače samo pozitivne stvari!!!
___________
3 IUI bez stim.i sa stim. - 0 bodova
1. ICSI - beta O ( merional,Decapeptyl )
2. ICSI - beta 0 ( gonal f , decapeptyl )

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Dr. Balić - Tuzla
27.7.2010 20:54:21   
Ida2010
Sretno i navijam svima za visoku betu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Dr. Balić - Tuzla
28.7.2010 9:53:14   
smarija
Sretno i navijam svima za visoku betu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio malena27 RR -- 28.7.2010 9:54:00 >

(odgovor članu Ida2010)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Dr. Balić - Tuzla
28.7.2010 15:48:22   
malena ze
Evo i mene curice moje napokon kod svoje kuce  i u svom krevetu.ET je dobro protekao,od 21 js oplodilo se 7,a vraceno mi je 2.Sada je najtezi dio cijelog procesa.Naravno da se nadam najboljem ali uvijek postoji mala doza sumnje.Svim mojim curicama zelim od srca da uspije i navijam za visoke beteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Dr. Balić - Tuzla
28.7.2010 15:49:59   
malena27 RR
user posted image user posted image user posted image user posted image   navijam za vas svim user posted image




_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu malena ze)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *