|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr. Balić - Tuzla
9.8.2010 13:02:59   
lejlas30
IZVORNA PORUKA: Kalota

Nalaz izvađen.Rezultati se cekaju.


Kalota, držim fige, ubijeđena sam da će te rezultati obradovati  user posted image user posted image user posted image  
user posted image user posted image user posted image   user posted image

_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu Kalota)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Dr. Balić - Tuzla
9.8.2010 13:34:44   
edina77
Kalota navijam za tebe sigurna sam da ćeš se obradovati odma nam javiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,pusa od Edine 77.

(odgovor članu lejlas30)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Dr. Balić - Tuzla
9.8.2010 14:11:50   
edina77
lejlas30 hvala na informacijama možda se i vidimo u septembru šta je kod tebe problem kod mene začepljen jajovod nakon vanmaterične trudnoće prošle godine jedan IVF bez uspjeha valjda sad akobogda nadam se da ću uspjetiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu edina77)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Dr. Balić - Tuzla
9.8.2010 14:18:00   
lejlas30
Hajmo, cure, javljajte nam lijepe vijesti, ja pukoh od nestrpljenja!! jedva čekam da slavimooooooo user posted image user posted image user posted image

Edina, kod MM je oligoastenospermia, to je naš osnovni problem, a i kod mene je FSH malo povišen, u prošlom postupku nisam imala baš obilje jajnih stanica, ovaj put se nadam da će biti bolje aBd user posted image

_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu edina77)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Dr. Balić - Tuzla
9.8.2010 15:39:10   
Trepuša
Kalota, imaš pp

(odgovor članu Kalota)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Dr. Balić - Tuzla
9.8.2010 15:57:36   
snowrose
Kalota,čuvam fige.

Za sutra čuvam fige mojim curicama Malenoj ze,Sari za,Vedi,a čini mi se i Trepuši.

_____________________________

Pozitivne misli privlače samo pozitivne stvari!!!
___________
3 IUI bez stim.i sa stim. - 0 bodova
1. ICSI - beta O ( merional,Decapeptyl )
2. ICSI - beta 0 ( gonal f , decapeptyl )

(odgovor članu Trepuša)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Dr. Balić - Tuzla
9.8.2010 17:18:22   
mina minka
cure samo da vam jos jednom kazem da sam uz vas i da ocekujemo abd visoke beteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu snowrose)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Dr. Balić - Tuzla
9.8.2010 18:30:53   
Kalota
Trepusice nisam primila tvoju poruku.Moja beta je negativna.Ostalim djevojkama zelim vise srece.Pusa velika svima!

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Dr. Balić - Tuzla
9.8.2010 18:36:44   
ena0002
IZVORNA PORUKA: Kalota

Trepusice nisam primila tvoju poruku.Moja beta je negativna.Ostalim djevojkama zelim vise srece.Pusa velika svima!

Jako mi je zao user posted image user posted image user posted image ....na ovakve situacije ostanem bez teksta user posted image .....zao  mi je

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Kalota)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Dr. Balić - Tuzla
9.8.2010 19:04:04   
edina77
Kalota stvarno mi je žao i ja sam isto ostala bez teksta,a bila sam tako sigurna u tebe,ali nemoj se predavati idemo dalje.Znam kako se sad osjećaš jer i ja sam to jednom preživjela,ali opet zahvali dragom Bogu pa kad postoji i to da dođemo do svojih bebica .Velika pusa od mene nemoj da budeš tužna.Svim ostalim želim da imaju malo više sreće.

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Dr. Balić - Tuzla
9.8.2010 19:05:48   
AMELIC
Kalota žao mi jeuser posted image user posted image user posted image  
Nemam riječi utjehe,jer znam da ti nikakve riječi neće pomoći da se osjećaš bolje! Vrijeme je lijek za sve!
Uz Vas smo drage moje trudilice!!!


_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Dr. Balić - Tuzla
9.8.2010 19:11:13   
edina77
Sara za vidim da si prisutna kad ti radiš betu kako se osjećaš držim ti fige kao i ostalima koje su sa tobom sutra žao mi je zbog Kalote želim vam ostalim sve najbolje i da ugledate svojeuser posted image user posted image ,ali ako i ne bude idemo samo naprijed i meni će sad u septembru biti drugi put,još imam jedno dijete ali želja je jača od svega zato neposustajte dragi BOG JE UZ NAS.

(odgovor članu AMELIC)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Dr. Balić - Tuzla
9.8.2010 19:43:40   
sara za
Ja se javljam sutra ako Bog da.Kalota mila zao mi je.

(odgovor članu edina77)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Dr. Balić - Tuzla
9.8.2010 20:13:27   
malena ze
Joj Kalota mila tako mi je zaouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Nema rijeci koje te mogu utjesiti,ali znaj da smo uz tebe i nadam se da ces se oporaviti i nastaviti uzdignute glave.Ja se javim sutra ,mada i ja sumnjam u uspjeh.Veliki user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sara za)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Dr. Balić - Tuzla
9.8.2010 20:54:34   
lena81
Kalota jako mi je zao,prezivjela sam to sve,ako bog da bice to sve dobro,malo kome je uspjelo od prvi put,zato moramo biti jake i boriti se dalje...pusa

(odgovor članu malena ze)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Dr. Balić - Tuzla
9.8.2010 22:49:51   
mina minka
kalota zao mi jeuser posted image user posted image

(odgovor članu lena81)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Dr. Balić - Tuzla
10.8.2010 8:40:03   
veda
cure moje evo da se i ja javim.nisam bila spremna ni psihicki ni fizicki da prije pisem.Ja svoju betu nazalost nisam ni docekala,prokrvarila sam prije tri dana,i to obilno,jako obilnouser posted image   Hvala svima koje ste bile uz mene ovo vrijeme.

Zao mi je svih cura kojima je beta bila negativna,a drzim fige onima koje ce je vaditi danas. Koliko god meni bilo tesko,jako bi me obradovalo da znam da su neke iz moje grupe ostaleuser posted image  ,od samog pocetka smo bile zajedno u ovome i svaki vas uspjeh kao da je nekako i moj uspjeh.  Zaista molim Boga za  vas sve ostale a posebno svoju malenu ze i saru za da ih Bog obraduje user posted image user posted image
I zaista mogu zahvaliti Bogu sto iako nisam uspjela sto mi je podario tako divne i mile prijateljice koje sam upoznala bas ovdje na rr.
Jos jednom,hvala vam na podrsci i sretno  i svim curama koje su u septembru.

Veliki pozdrav od mene.....

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Dr. Balić - Tuzla
10.8.2010 9:52:49   
snowrose
Žao mi je user posted image user posted image user posted image ,mislim da su riječi suvišne ( to odlično znamo skoro sve koje su prošle kroz proces ).

_____________________________

Pozitivne misli privlače samo pozitivne stvari!!!
___________
3 IUI bez stim.i sa stim. - 0 bodova
1. ICSI - beta O ( merional,Decapeptyl )
2. ICSI - beta 0 ( gonal f , decapeptyl )

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Dr. Balić - Tuzla
10.8.2010 10:26:31   
patrizia
Pozz drage moje cure..


Toliko mi je žao zbog negativne bete.Ja sam također čitavo vrijeme od sveg srca navijala za vas i bila sam ubijeđena da će sve trudnoče uspjeti.Nemojte samo posustajati,sve ćemo mi nekada ugledati svoje user posted image .I ja trebam vaditi betu za 4-5 dana,a toliko se bojim.
Šaljem vam veliku pusu i nemojte biti mnogo tužne,al znam kako vam je.

_____________________________

7 IUI ,1X beta 50-biokemijska trudnoča ,ostale bete 0

25.04.2012. ICSI
-07.05. beta 177
-09.05. beta 464
STIGAO SAV MOJ SVIJET 31.12.2012.
HVALA TI BOŽE NA USLIŠENIM MOLITVAMA !!!

(odgovor članu lejlas30)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Dr. Balić - Tuzla
10.8.2010 10:28:03   
mina minka
veda zao mi je user posted image user posted image a ostale cure drzimo figeuser posted image

(odgovor članu patrizia)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Dr. Balić - Tuzla
10.8.2010 12:17:25   
baby_joy

Kalota user posted image user posted image žao mi je

< Poruku je uredio malena27 RR -- 10.8.2010 21:49:39 >

(odgovor članu Kalota)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Dr. Balić - Tuzla
10.8.2010 12:18:50   
baby_joy
Veda žao mi je user posted image user posted image , ostale cure koje čekaju user posted image user posted image  držim fige

(odgovor članu baby_joy)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Dr. Balić - Tuzla
10.8.2010 14:54:48   
edina77
Evo cure da vas malo obradujem sve nam neke tužne vijesti sad sam bila kod Balića išla po onaj protokol za septembar,sestra mi je rekla da do sada su 4 trudne ,ali ima ih još da vade betu čitavu sedmicu ,pa hajd da vas reko malo obradujem nije sve tako crno.Puno mi je žao zbog Vede,Kalote ali uvijek potoji drugi put nabacite osmijeh na lice i idemo dalje sve za naše male bebiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baby_joy)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Dr. Balić - Tuzla
10.8.2010 15:09:05   
riba78
curicama koje su u iščekivanju, od srca želim trocifrene bete user posted image user posted image user posted image aBd
a dragim ženicama koje nisu uspijele ovaj put user posted image jako mi je žao ,znam kako se osječate i sama sam sve prošla ,znam da su riječi suvišne user posted image
ali idemo dalje ,u borbu za svoje user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu edina77)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Dr. Balić - Tuzla
10.8.2010 15:12:33   
lejlas30
Curicama koje nisu uspjele, user posted image user posted image , ne dajze se, mile, biće ako Bog da, nema odustajanjauser posted image
Edina, user posted image user posted image user posted image user posted image  super za dobre vijesti, a onima koje još čekaju čvrsto držim fige i iskreno se nadam da ćete nam javiti najljepše vijesti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *