|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr. Balić - Tuzla
28.7.2010 19:38:44   
sara za
Cao cure moje,da se i ja javim,moje drage bebice ondje su gdje im je najbolje,kod majke,od četiri jajne celije tri su se oplodile i tri embrija su vracena,doktorica kaze da je sve ok,sada kao sto i vecina znate slijedi čekanje,ali ja sam sretna sada kada znam da moze doci i do oplodnje,i ako Bog da vjerujem da ce prezivjeti barem jedna moja bebica i da cu se javiti zajedno sa ostalim curama sa dobrim vjestima user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Dr. Balić - Tuzla
28.7.2010 19:42:45   
mina minka
sara ze zajedno cemo cekati stobom i pomoci ti da ti vrijeme brze prodje. user posted image user posted image
navijamo za to da se zakace user posted image user posted image ti sad odmaraj nemoj nista dizati i abd bices ti novauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sara za)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Dr. Balić - Tuzla
28.7.2010 19:46:50   
sara za
Hvala mina minka,ako Bog da ja se nadam najboljem,sretna sam,pa uglavnom lezim,malo setam,sjedim,nista ne radim sto bi naskodilo mojim bebama...Ako Bog dragi da user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Dr. Balić - Tuzla
28.7.2010 20:36:26   
malena27 RR
sara lezi i odmaraj...nema dugog sjedenja ! i pusti neka te svi maze! 

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu sara za)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Dr. Balić - Tuzla
29.7.2010 18:59:46   
AMELIC
Držim vam fige i zajedno s vama se nadam visokoj beti za 15tak danauser posted image user posted image

_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Dr. Balić - Tuzla
31.7.2010 12:22:58   
lena81
drage moje navijam za vas i molim boga da vam uspije...samo lezite i uzivajte,nemojte raditi testove,nego cekajte betu,ja sam uzimala testove od devetog dana i bili pozitivni,pa poslije spontani.molim vas da nam javite svaku promjenu.sretnouser posted image

(odgovor članu AMELIC)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Dr. Balić - Tuzla
31.7.2010 13:16:09   
sara za
Lena 81 imas PP od mene.Pusa

(odgovor članu lena81)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Dr. Balić - Tuzla
4.8.2010 16:35:45   
Kalota
Drage moje ne znam za Vas ali mene ovo cekanje ubija do ponedeljka ce mi narasti rep i rogovi.Ako prije toga ne dobijem.Inace sam jako nestrpljiva osoba pa je za mene ovo pravo mucenje.

(odgovor članu sara za)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Dr. Balić - Tuzla
4.8.2010 23:29:40   
sara za
Draga Kalota,nisi jedina,i ja sam jako nestrpljiva osoba,ali ja iskreno nemislim da cu docekati taj utorak kada trebamo na Betu,jer ja imam toliko izrazene simptome Pms-a,da me prosto izluduju i mislim da cu svake sekunde dobiti,drugim curama zelim puno vise uspjeha...Pusa

(odgovor članu Kalota)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Dr. Balić - Tuzla
5.8.2010 11:47:16   
edina77
Sara za nemora značiti ako imaš simptome PMS da ti nije uspjelo samo se ti smiri i nerazmišljaj puno o tome jer ja kad sam prvi put ostala prirodnim putem trudna imala sam te simptome pa ništa i rodila zdravog dječaka,a i ja sam u septembru na IVF SRETNO VAM SVIMA I DA UGLEDATE SVIJE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sara za)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Dr. Balić - Tuzla
5.8.2010 11:53:34   
edina77
Kalota kako mi se ti osjećaš pročitala sam da si nestrpljiva meni je doktorica rekla da slobodno smijemo uzimati apaurin od 2 miligrama da se smirimo jer stres je najgori,a ja to nisam znala prvi put i uzmi kakvu dobru knjigu pa čitaj od mene sve najbolje ti želim hajde cure dajte nam malo nade koje smo sada na redu ma vidjećete vi biće tu puno bebica akobogda.Kalota kako se ti osjećaš ima li kakvih simptoma kod tebe.Navijamo za visoke Beteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu edina77)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Dr. Balić - Tuzla
5.8.2010 12:03:27   
malena ze
Curice moje i kod mene je nestrpljenje veliko,ali nadam se ipak da cemo uspjeti.Dan je ko godina,ali mi smo jake zenice.Ljubim vas sve i navijam za visoke bete abduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu edina77)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Dr. Balić - Tuzla
5.8.2010 13:13:32   
Kalota
Draga Edina nemam neke izrazene simotome dobro se osjecam za sada.Stomak me samo po nekad blago zaboli ali brzo prodje, samo sto ovo cekanje ubija.Drage moje svima od srca zelim pozitivnu betu!!!!

(odgovor članu malena ze)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Dr. Balić - Tuzla
5.8.2010 13:57:12   
patrizia
Drage moje cure


Vidim da ste sve jako jako nestrpljive i znam kako vam je ,s tim da sam ja radila samo inseminaciju prije 6 dana.I mene ovo čekanje izluđuje i neznam šta da mislim.Stalno me po malo probada po dnu stomaka,pa onda onako nekakav tup bol...a menstruaciju bi trebala NE dobitiuser posted image za nekih 10-12 dana.

Svima vam želim user posted image user posted image user posted image  i nadam se ....
Čuvajte mi se !!

_____________________________

7 IUI ,1X beta 50-biokemijska trudnoča ,ostale bete 0

25.04.2012. ICSI
-07.05. beta 177
-09.05. beta 464
STIGAO SAV MOJ SVIJET 31.12.2012.
HVALA TI BOŽE NA USLIŠENIM MOLITVAMA !!!

(odgovor članu Kalota)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Dr. Balić - Tuzla
5.8.2010 15:36:48   
sara za
Hvala cure moje,nadam se da cemo uspjeti ako Bog da u nasim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu patrizia)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Dr. Balić - Tuzla
5.8.2010 18:39:57   
AMELIC
Curice mislimo na Vas i zajedno s vama iščekujemo visoke beteuser posted image user posted image

_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu sara za)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Dr. Balić - Tuzla
6.8.2010 12:08:43   
baby_joy
Još malo, još malo do user posted image user posted image  aBduser posted image user posted image
Držim fige za vas sveuser posted image user posted image

(odgovor članu AMELIC)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Dr. Balić - Tuzla
6.8.2010 14:09:18   
veda
Evo jos jedne nestrpljiveuser posted image    Nemoram ni pisati koliko sam nestrpljiva,ovo je bas treniranje zivaca....mojih ionako slabihuser posted image  
Ja po nekoliko puta dnevno gledam u kalendar,pa sve kao brojim dane do bete,pa onda kazem ma,necu je ni vaditi da se ne razocaram,a opet jedva cekam jer sam nestrpljiva .uglavnom ,skoro pa poludit,nista drugo.user posted image user posted image user posted image

Curice moje,pusa svima,pa se cujemo......user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baby_joy)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Dr. Balić - Tuzla
6.8.2010 17:22:45   
patrizia
Pozz drage moje trudilice


Šta mi radite i kako se osječate.Kad krečete s  vađenjem bete,i ima li koja od vas kakvih promjena :)

Želim vam od srca da uspijete sve do jedne .
PUSAAA


_____________________________

7 IUI ,1X beta 50-biokemijska trudnoča ,ostale bete 0

25.04.2012. ICSI
-07.05. beta 177
-09.05. beta 464
STIGAO SAV MOJ SVIJET 31.12.2012.
HVALA TI BOŽE NA USLIŠENIM MOLITVAMA !!!

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Dr. Balić - Tuzla
9.8.2010 10:07:36   
lena81
Cure je li danas beta?Zelim vam puno srece i debeleuser posted image ,ja cijelo jutro ko luda zbog vas,a mogu samo zamislit kako se vi osjecate...pusa svima

(odgovor članu patrizia)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Dr. Balić - Tuzla
9.8.2010 10:14:42   
malena ze
Ja cu sutra raditi betu,mada nisam sigurna u uspjeh.Curice moje zelim vam visoke bete i puuunnnooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lena81)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Dr. Balić - Tuzla
9.8.2010 12:26:53   
edina77
Jeli danas Beta navijam za vas sve user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i da sve ugledate svojeuser posted image user posted image user posted image user posted image čekam sa nestrpljenjem šta će te nam javiti želim vam sve najboljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malena ze)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Dr. Balić - Tuzla
9.8.2010 12:35:18   
edina77
Ima li neka da je u septembru pošto sam i ja i nisam otišla još po onaj papir koji oni daju šemu pa sam zvala i sestra mi je rekla da do 11 avgusta pijem mikroginon pa ću onda dobiti menzes i ponovo nastavljam piti sve do 8 septembra ako je neka od vas upućena  da mi javi da nebi šta zeznula.

(odgovor članu edina77)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Dr. Balić - Tuzla
9.8.2010 12:54:59   
Kalota
Nalaz izvađen.Rezultati se cekaju.

(odgovor članu edina77)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Dr. Balić - Tuzla
9.8.2010 13:01:40   
lejlas30
IZVORNA PORUKA: edina77

Ima li neka da je u septembru pošto sam i ja i nisam otišla još po onaj papir koji oni daju šemu pa sam zvala i sestra mi je rekla da do 11 avgusta pijem mikroginon pa ću onda dobiti menzes i ponovo nastavljam piti sve do 8 septembra ako je neka od vas upućena  da mi javi da nebi šta zeznula.


Edina, samo se drži uputstva koje ti je dala dr i ne možeš pogriješiti! U međuvremenu možeš tražiti da ti sestra profaksa tvoj protokol, ja sam tako uradila.
Meni je aBd punkcija zakazana između 26. i 28. septembra, a transfer bi trebao biti do 1. oktobra.
Navijam za sve cure koje su u iščekivanju, navijam za visoke bete danas i sutra user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu edina77)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *