|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 21:12:20   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nego vratimo se temi...pitanje je da li bi nase muzeve "pustili" u provod sa jaranima na more... user posted image





samo ukoliko pristane na test sa šerpomuser posted image



hahahh dobra si , nego sve bi mi ovo ili ono nego hajd neka neka se javi koja je vec "pustila muza" s drustvom na more u provod.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 21:15:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nego vratimo se temi...pitanje je da li bi nase muzeve "pustili" u provod sa jaranima na more... user posted image





samo ukoliko pristane na test sa šerpomuser posted image



hahahh dobra si , nego sve bi mi ovo ili ono nego hajd neka neka se javi koja je vec "pustila muza" s drustvom na more u provod.








vala si u pravu sve kao one bi a nitko da kaze kad,gdje itd..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
moj se jucer sam ''pustio'' zato danas hoda u izguzvanoj majici i jede topli sendvic kao cool mu touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 21:17:37   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nego vratimo se temi...pitanje je da li bi nase muzeve "pustili" u provod sa jaranima na more... user posted image

ja bih ga pustila al ako i mene povede user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 21:21:44   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nego vratimo se temi...pitanje je da li bi nase muzeve "pustili" u provod sa jaranima na more... user posted image

ja bih ga pustila al ako i mene povede user posted image


kao fotografa je li user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 21:23:29   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nego vratimo se temi...pitanje je da li bi nase muzeve "pustili" u provod sa jaranima na more... user posted image

ja bih ga pustila al ako i mene povede user posted image


kao fotografa je li user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ma ne, nego kao pratilju u provodu user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 21:25:40   
koka i po
user posted image Evo...ja svečano objavljujem....:"Dragi mm možeš slobodno ići na more sa jaranima ali da meni platu ostaviš .....jer te bez love nijedna neće"user posted image user posted image user posted image user posted image

Usput mi donesi koji bjeli kamen sa rive da se obračunam s tobom za svaki slučaj .user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 21:28:28   
teacher75
IZVORNA PORUKA: koka i po

user posted image Evo...ja svečano objavljujem....:"Dragi mm možeš slobodno ići na more sa jaranima ali da meni platu ostaviš .....jer te bez love nijedna neće"user posted image user posted image user posted image user posted image

Usput mi donesi koji bjeli kamen sa rive da se obračunam s tobom za svaki slučaj .user posted image user posted image user posted image

jesi li sigurna? mozda ga zapika kakva starija bogatunka- njemica il cehinja zeljna mladjeg mesa? user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 21:30:04   
koka i po
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ode koka u Evropu user posted image user posted image user posted image user posted image


rekoh ja da me danas sunce zviznulo u glavu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio koka i po -- 13.8.2010 21:41:18 >

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 22:37:25   
Visnja RR
pa bona koko u Evropi si ...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Odlazak na more!?
14.8.2010 11:25:09   
dacy
ma koje more sa jaranima user posted image
Guzu može bučnuti u more samo ako sam ja pored njega


_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Odlazak na more!?
14.8.2010 13:55:11   
veeseelaa
mm je više puta išao na more i na planinu bez mene i obrnuto
Trebao je i ove godine, došao nam prijatelj iz Kanade pa su mislili otići par dana al je bilo svjetsko prvenstvo u nogometu pa ne odoše

< Poruku je uredio veeseelaa -- 14.8.2010 13:57:08 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Odlazak na more!?
14.8.2010 13:56:29   
koka i po
jazuk što ne odoše user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Odlazak na more!?
14.8.2010 13:57:24   
Visnja RR
nije smio ...kupila veeseela one keramicke serpe iz merkatora user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Odlazak na more!?
14.8.2010 13:57:50   
veeseelaa
a ja, išao je prije par dana na 2 dana do Neuma, jaram mu tamo ima apartman pa išlo njih par da malo prozuje

< Poruku je uredio veeseelaa -- 14.8.2010 13:59:51 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Odlazak na more!?
14.8.2010 14:00:31   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nije smio ...kupila veeseela one keramicke serpe iz merkatora user posted image


user posted image i bez šerpi strašljiv mi je nešto user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Odlazak na more!?
14.8.2010 19:50:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ako neko misli nekog sačuvati jer mu neće dati da ode negdje zeznuo se


slažem se s ovim,ali isto tako:dok je on upitao,ona je se već zeznula!
da se razumimo:nema oženjen čovik s user posted image šta radit po moru tjedan dana!i nije to ljubomora!radi se o nekom poštivanju.zna se šta je brak i koje obveze sa sobom donosi. kome je još do takvih izlazaka taj se nije trebao ni ženit.slobodno me sad svi napadnite ali ja tako mislim,ne mora se nitko više složit s tim. ako je toliko umoran od posla može se on odmorit i sa ženom.ili za prijatelje napravit roštilj u vrtu,okupit društvo,itd...
pravi čovik zna kako se odmorit i sa vlastitom ženomuser posted image


Bravo, kome je do momackih izlazaka nek se rastavi pa nek momkuje, Cuj ide hadna dodina a ko ce ga grijati ako nece zena a ne jarani i uspomene...

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Odlazak na more!?
14.8.2010 20:22:13   
dacy
Meni osobno nije nikad palo na pamet da idem na neki odmor bez muža, a ni njemu bez mene. To je jednostavno tako. Kao što je napisala milenium kad nam je do druženja onda napravimo roštilj ili sa prijateljima odemo na Vlašić. ali idemo svi zajedno.
Koja je svrha braka ako će on svako malo ići negdje sa prijateljima user posted image user posted image (fol da se odmori).
Nas dvoje izlazimo odvojeno samo kada su u pitanju djevojačko ili momačko veće i kad su u pitanju utakmice Hajduka user posted image jer tada ih ide pun bus i tu se ne petljam.

< Poruku je uredio dacy -- 14.8.2010 20:23:29 >


_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Odlazak na more!?
14.8.2010 22:11:48   
iv@ncica
IZVORNA PORUKA: koka i po

jazuk što ne odoše user posted image

user posted image user posted image  od kad  ovo   nisam culauser posted image user posted image  

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Odlazak na more!?
14.8.2010 23:24:10   
teacher75
gdje je to Iceman, sto ga nema da sta prokomentarise? fali nam malo muski pogled na sve ovo user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Odlazak na more!?
15.8.2010 7:00:59   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: dacy

Meni osobno nije nikad palo na pamet da idem na neki odmor bez muža, a ni njemu bez mene. To je jednostavno tako. Kao što je napisala milenium kad nam je do druženja onda napravimo roštilj ili sa prijateljima odemo na Vlašić. ali idemo svi zajedno.
Koja je svrha braka ako će on svako malo ići negdje sa prijateljima
user posted image user posted image (fol da se odmori).
Nas dvoje izlazimo odvojeno samo kada su u pitanju djevojačko ili momačko veće i kad su u pitanju utakmice Hajduka user posted image jer tada ih ide pun bus i tu se ne petljam.

ja se s ovim slazem , kada ode na poslovni put meni nesta hoce biti i njemu potrosimo an telefon para i para a ne vjerujm da bi on ikada ostiao bez mene kao sto rekoh mi smo jedno drugom najbolji priajtelji kao sipka i bubanj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Odlazak na more!?
15.8.2010 15:44:54   
veeseelaa
svaka čast na ovakvom razmišljanju, ja bi voljela da mogu tako al zato se moraš takav roditi, il je genetika il ko zna.... al ja jednostavno volim biti slobodna i osloboditi druge inače se razbolim, al fakat
Ja ipak mislim da muškraci razmišljaju kao jauser posted image većina bar


< Poruku je uredio veeseelaa -- 15.8.2010 15:46:22 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Odlazak na more!?
15.8.2010 22:02:51   
dacy
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

svaka čast na ovakvom razmišljanju, ja bi voljela da mogu tako al zato se moraš takav roditi, il je genetika il ko zna.... al ja jednostavno volim biti slobodna i osloboditi druge inače se razbolim, al fakat
Ja ipak mislim da muškraci razmišljaju kao jauser posted image većina bar



Neki muškarci tako razmišljaju, ali mm ne.
Nije mi jasno ako voliš biti slobodna, zašto si se udala?


_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Odlazak na more!?
15.8.2010 22:08:33   
Trnoruzica

IZVORNA PORUKA: dacy

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

svaka čast na ovakvom razmišljanju, ja bi voljela da mogu tako al zato se moraš takav roditi, il je genetika il ko zna.... al ja jednostavno volim biti slobodna i osloboditi druge inače se razbolim, al fakat
Ja ipak mislim da muškraci razmišljaju kao jauser posted image većina bar



Neki muškarci tako razmišljaju, ali mm ne.
Nije mi jasno ako voliš biti slobodna, zašto si se udala?



Pa nije se ni udala da bi bila "svezana" user posted image Razmisljam i mislim isto kao i veselaa. Volim izaci sa prijateljicama, dati sama sebi oduska. Odmoriti od svakodnevnice, koja mi nije dosadna. Dosta sam dinamicna osoba, i iskreno, volim sebi da ugadjam, ali i ostalima.
I da, ne bih ga pustila, jer mi je taj izraz kao da nekoga pustam sa lanca user posted image Dogovorili bi se sve user posted image
Ali, naravno, ako smo prije toga ispucali "kvotu" od 10 dana zajedno sa djetetom/djecom

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Odlazak na more!?
15.8.2010 22:23:29   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

svaka čast na ovakvom razmišljanju, ja bi voljela da mogu tako al zato se moraš takav roditi, il je genetika il ko zna.... al ja jednostavno volim biti slobodna i osloboditi druge inače se razbolim, al fakat
Ja ipak mislim da muškraci razmišljaju kao jauser posted image većina bar


joj vesela ja sam prije u vezi bila takva kao ti , ma sve diraj slobodu ne imala sam stavrno dugu vezu oko 9 godina tacno ne znam ni koliko i tada mi ej to pasalo drugacije en bih mogla funkcionisat jednostavno iako sam bila u vezi ozbiljnoj volejal sam sam i sa drustvom svugdje , sada naravno ne volim da mi neko nesto zabrani jer sam taj tip , kojem ne mozes narediti i zabraniti niti to radim ali nekako sve to ide samo od sebe , da li je mene mm promjenio (da toga nisam svjesna nekako nadmudrio :))) , kad sam gore napisala hoce mi nesto biti kada ode na poslovni put mislila sam na to koliko mi fali ne da mi je krivo jer nije .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Odlazak na more!?
15.8.2010 22:26:34   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

svaka čast na ovakvom razmišljanju, ja bi voljela da mogu tako al zato se moraš takav roditi, il je genetika il ko zna.... al ja jednostavno volim biti slobodna i osloboditi druge inače se razbolim, al fakat
Ja ipak mislim da muškraci razmišljaju kao jauser posted image većina bar


joj vesela ja sam prije u vezi bila takva kao ti , ma sve diraj slobodu ne imala sam stavrno dugu vezu oko 9 godina tacno ne znam ni koliko i tada mi ej to pasalo drugacije en bih mogla funkcionisat jednostavno iako sam bila u vezi ozbiljnoj volejal sam sam i sa drustvom svugdje , sada naravno ne volim da mi neko nesto zabrani jer sam taj tip , kojem ne mozes narediti i zabraniti niti to radim ali nekako sve to ide samo od sebe , da li je mene mm promjenio (da toga nisam svjesna nekako nadmudrio :))) , kad sam gore napisala hoce mi nesto biti kada ode na poslovni put mislila sam na to koliko mi fali ne da mi je krivo jer nije .


draga mirkice, ovo isto ko da sam ja napisala, s tim da sam ja imala vezu od 5 a ne od 9 godina, al isto sam se tako ponasala, isla na more s prijateljicama svake godina i to u inostranstvo, vikendima vise izlazila sa prijateljicama nego s njim a sada susta suprotnost user posted image



_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *