|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 [29] 30   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
13.12.2012 15:40:33   
ninuska

IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: I love youu

I ja se nadam da beba nece biti osjetljiva te da necu imati sa tim problema oko izbora tih deterdjenata i omeksivaca. Ja sam kontala prvih bar pola godine prati odvojeno odjecu od bebe a kasnije sastaviti, jer mi to sad izgleda kao da cu svaki dan ukljucivati masinu.I sad mi ga je previse, jos tad... bice dernek sa vesom user posted image user posted image user posted image


cini ti se. Beba dok je mala ne prlja se. Neces imati potrebe tako ceeesto ukljucivati masinu. a, kasnije, kad pocne s cvrstom hranom, bice presvlacenjauser posted image


kod mene bas suprotno, dok je bio manji znao je cesce bljucnuti pa sam ga morala i vise puta na dan presvlaciti. Da ne govorim o prvih par dana kad je poslije dojenja povracao krv zbog rana na mojim bradavicama. Tad nisam ni imala dovoljno odjece jer svi kazu da za pocetak ne treba puno jer beba raste, ali eto kod mene to nije bio slucaj. Za sljedece cu obezbjediti dovoljno pocetne odjece. Jer i ko ti donosi poklone donese obicno vece brojeve.
Dok sad kad smo poceli sa cvrstom hranom nema problema, ja njemu stavim XXL siperak koji mu dodje do koljena i nista se ne uprlja :)


ja svojoj nema sanse da siperak stavim. Cupa toliko jako da se zacrveni vrat tako da sam odustala. Obucem neku staru majicu i nije mi zao kad je ufleka user posted image

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 701
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.12.2012 12:05:45   
Ramona11
Mi smo pelene kupovali u FIS-u. Na prvi dodir se cine malo grube ali kad se operu super su. Malenom smo 5 mjeseci stavljali te pamucne za siroki povoj i evo ih spremila za drugo dijete user posted image . Super su mi.

A sto se tice tih grudnjaka za dojenje, mene su zivcirali oni obicni i hB na tim za dojenje, jos sam ih isla naknadno kupovati jer su mi bili najudobniji svih 9 mjeseci koliko je maleni sikio.

Prvih 6 mjeseci sam bebine stvari prala odvojeno, stavljala sam Ornel sensitiv omeksivac i peglala. Sada perem zajedno s nasim, koristim isti omeksivac (gore navedeni) za svo rublje. I ono sto bas nije kao da ga je krava zvakala ne peglam. Nemamo nikakvih problema sto se tice osipa ili alergija.

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 702
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
24.12.2012 16:02:35   
sanjaa
Ja sam tek 3. mjesec, pa ne zurim sa pripremama.
Najbliza rodica bi se trebala uskoro poroditi, a posto ja nemam velikog iskustva, treba mi ideja za poklon za novorodjence?

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 703
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
24.12.2012 16:18:04   
I love youu

IZVORNA PORUKA: sanjaa

Ja sam tek 3. mjesec, pa ne zurim sa pripremama.
Najbliza rodica bi se trebala uskoro poroditi, a posto ja nemam velikog iskustva, treba mi ideja za poklon za novorodjence?


Posto ti je najbliza rodia,ja bi je potala sta joj treba,da ne kupujes nesto sto nece iskoristiti, ili jos bolje novac joj das i ona ga iskoristi na sta joj treba.

(odgovor članu sanjaa)
Neposredna veza do poruke: 704
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
31.12.2012 12:16:39   
sanjaa
Svakako novac cu dati, ali htjela sam necim da je obradujem

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 705
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
26.1.2013 21:15:57   
Lavica28
Zna li neko slucajno gdje ima da se kupe naljepnice za zid ili sličice sarene za dekorisanje zida iznad krevetca? Puno hvala unaprijed!

(odgovor članu sanjaa)
Neposredna veza do poruke: 706
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
26.1.2013 21:22:49   
Ramona11

IZVORNA PORUKA: Lavica28

Zna li neko slucajno gdje ima da se kupe naljepnice za zid ili sličice sarene za dekorisanje zida iznad krevetca? Puno hvala unaprijed!


U Marsu prije Interexa na Stupu, s desne strane, gdje se prodaje ona plastika.
Ima i u Fisu u Rajlovcu.
Jednom sam naletila na te slicice i u Peniju, a kada sam ih trazila tamo nije bilo user posted image tako to obicno bude.

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 707
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
27.1.2013 19:46:46   
nini983
pozdrav svim trudnicama i maldim mamicama!

Imam par pitanja i nadam se da cete mi pomoci... moja seka ce uskoro postati mama po prvi put tako da joj je potrebna sva moguca oprema! Prvo unuce, tako da je buduca nana luda, ma i buduca tetka takodjer, tj JA hahaha! Medjutim zivim van BiH i do sad nisam imala priliku kupovati za bebu po Sarajevu, pa mi je potrebno par uputa, sto se tice gardarobe, tetka ce donjeti mnogo toga iz inostranstva, ali zelim joj kupiti krevetic, kadicu, sve sto je potrebno za higijenu, kolica i male prostirke za igru na podu....hiljadu jos stvari...gdje da odem, kakve su cijene za djecuju opremu i sta mi zaista treba...
Svaki odgovor je dobro dosao kao i svaki savjet!
Hvala vam unaprijed za pomoc!user posted image

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 708
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
28.1.2013 19:34:26   
Lavica28
Hvala puno Ramona! :)obićiću sve ove lokacije.

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 709
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
28.1.2013 19:46:21   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: nini983

pozdrav svim trudnicama i maldim mamicama!

Imam par pitanja i nadam se da cete mi pomoci... moja seka ce uskoro postati mama po prvi put tako da joj je potrebna sva moguca oprema! Prvo unuce, tako da je buduca nana luda, ma i buduca tetka takodjer, tj JA hahaha! Medjutim zivim van BiH i do sad nisam imala priliku kupovati za bebu po Sarajevu, pa mi je potrebno par uputa, sto se tice gardarobe, tetka ce donjeti mnogo toga iz inostranstva, ali zelim joj kupiti krevetic, kadicu, sve sto je potrebno za higijenu, kolica i male prostirke za igru na podu....hiljadu jos stvari...gdje da odem, kakve su cijene za djecuju opremu i sta mi zaista treba...
Svaki odgovor je dobro dosao kao i svaki savjet!
Hvala vam unaprijed za pomoc!user posted image



Draga , ovu temu pocni citati od pocetka i imaces odgovore ...dobro nam dosla

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu nini983)
Neposredna veza do poruke: 710
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
29.1.2013 11:06:13   
sukibajro
Zna li iko gdje mogu kupiti onaj nastavak za kolica, mislim na onu plocu sa tockicima koja se moze zakaciti na zadnji dio kolica gdje veca beba moze da stoji dok vozamo malu bebu user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 711
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
30.1.2013 15:05:30   
sanjaa
Pogledaj u importanne centru u bambini mondo, ja mislim da sam tamo vidjela...

(odgovor članu sukibajro)
Neposredna veza do poruke: 712
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
30.1.2013 15:23:26   
sukibajro
Hvala Sanja, pogledacu tamo. Bambini mondo mi nije pao na pamet

(odgovor članu sanjaa)
Neposredna veza do poruke: 713
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
18.3.2013 8:45:41   
bozijidar
Drage forumašice, treba mi pomoć. Gdje ima najveci izbor ogradica za krevetac? Mi imamo jedan problem. Naš krevetac je nešto veći u odnosu na standardne dimenzije.  Dimenzije su 130x70, tako da nam trebaju i veće ogedice. Je li imao neko slična iskustva?

(odgovor članu sukibajro)
Neposredna veza do poruke: 714
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
22.3.2013 7:43:48   
tajra26
imas u chilicu te vece ogradice cijena 175km

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu bozijidar)
Neposredna veza do poruke: 715
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
2.4.2013 14:48:35   
CombatKitten
Nadam se da ću ovdje naći odgovor.
Da li znate da li je još u prodaji radosnica "Najljepši dar" u prodaji???
http://www.knjizara-tonkica.com/radosnica.html

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 716
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
2.4.2013 15:15:18   
malena sharena
Zene drage, gdje sad ima kupiti bodice i gegice Pcelica Maja?

I gdje da trazim kompletic za izlazak iz porodilista? Bebac bi trebao pocetkom maja aBd da se rodi,pa mi je vakat da se pripremim.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 717
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
2.4.2013 16:41:39   
sirnica
malena sharena, ja pčelicu maju nalazim u Bingu, ne znam ima li bingo gdje ti živiš? Vidjela sam i prelijepe kompletiće za iznošenje od pčelice maje koštaju u bingu oko 16 KM, A u mercatoru(vidiš i tamo sam viđala)su skuplji 2-3 KM. Taj kompletić mi se baš svidio, i ja planiram uskoro da ga kupim-dođu gegice, majica dugih rukava, kapica i rukavice. Ima ih u plavoj, roze i žutoj boji-sve neke blage nijanse. I da kupila sam i dekicu pčelica maja, pamučna za ljeta-njihovi proizvodi su mi bašuser posted image

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 718
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
2.4.2013 16:51:29   
malena sharena
Hvala ti draga puno, u Sarajevu sam i blizu mi je Bingo. Ja sam i prvoj bebi do godine sve uzimala pcelica maja, bas sam bila zadovoljna. A to za dekicu pamucnu kao da si znala, bas kontam, imam njihovu jednu pamucnu u super stanju ali je plava, pa sam kislila nesto neutralne boje njihovo kad bih nasla bilo bi super. A je li to i ti cekas bebicu?

< Poruku je uredio malena sharena -- 2.4.2013 16:53:14 >


_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 719
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
2.4.2013 22:43:26   
Ramona11
Pcelica Maja ima u Amku na Mojmilu. Najveci izbor na koji sam do sada naisla.

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 720
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
2.4.2013 22:55:58   
sirnica

IZVORNA PORUKA: malena sharena

Hvala ti draga puno, u Sarajevu sam i blizu mi je Bingo. Ja sam i prvoj bebi do godine sve uzimala pcelica maja, bas sam bila zadovoljna. A to za dekicu pamucnu kao da si znala, bas kontam, imam njihovu jednu pamucnu u super stanju ali je plava, pa sam kislila nesto neutralne boje njihovo kad bih nasla bilo bi super. A je li to i ti cekas bebicu?

Jesam i ja trudnjačauser posted image
Dekice su 13,50 KM

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 721
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
2.4.2013 23:23:49   
malena sharena
Ramona, dobro si, ne sjetih se Amka, hvala ti!
Ove dekice su im stvarno stvarno divne i nisu skupe.
sirnice, ja vazda ogladnim kad vidim tvoj nick user posted image E pa neka nam je sa srecom aBd :)

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 722
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
3.4.2013 0:33:19   
Hannan
Sirnice je li ima ovih dekica u Bingu?? i meni treba pamucna.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 723
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
3.4.2013 13:37:09   
sirnica
Hannan, u Bingu sam i kupila, znaš kako je mehka-ko dušauser posted image Ja kupila žutu, pošto nam je nosiljka plava s crvenim i žutim medama, pa baš uz nju paše.

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 724
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
18.4.2013 11:01:11   
CombatKitten
evo i kod nas lagano pripreme počinju pa sam na pijaci ciglane nabavile neke stvarčice.
benkice na vezanje 3 komada 5 KM
bodi kratkih rukava po 5 KM
pamučna dekica 10 KM
peškir sa kapuljačom 15 KM
tetra pelene 80x80cm 10 komada 15 KM

u fisu kapica, trakica, bodi, pamučne maramice sve za nekih 15 KM

u mercatoru posteljina za krevetac 18 KM, rukavice 2 KM


(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 28 [29] 30   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 [29] 30   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *