|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  136 137 [138] 139 140   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
8.1.2011 15:39:49   
neda 30
Kako ste user posted image drage?

Evo malo da se i mi javimo. Juče smo bili na kontroli, rastemo i debljamo se user posted image , grlić je pod kontrolom, iako sada kako je veće opterećenje moram malo više mirovatuser posted image , ali neka sve za svoje user posted image .

Rimljankaa kao što već neko reče, traži detaljno pojašnjenje zašto CR, niko nije lud da te šalje bezveze, ja sam do sada čula samo suprotne primjere, da su pacijentice zahtjevale CR a dr nije dao,user posted image

Canim iskrene čestitkeeeee, želim ti puno lijepih trenutaka sa tvojom bebicomuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 3426
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
8.1.2011 15:44:22   
neda 30
Sad sam primjetila da je ticker prešao na 7. mjesec!user posted image user posted image user posted image
Hajde Gagach samo na ti fališ user posted image . user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neda 30)
Neposredna veza do poruke: 3427
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
8.1.2011 17:46:27   
bint
ooooooo drage moje kako ste???
RIME imal te???
mene vec 2 dana boli uzasno krsta,pogotovo desna starna tako da ne mogu da fino hodam na desnu nogu,hramamuser posted image user posted image user posted image
ja se samo nadam da je sve ok s bebicom,jer mi je doktor rekao da uglavnom lezim na lijevoj starni al ja nisam bas prakticirala jer mi nezgodno na lijevoj...joj uzasno me sad boliuser posted image user posted image jedva cekam ponedjeljak da idem doktoru da vidim sta kaze...
uspannicila sma se zbog kicme rekoh ostacu tako da hramam,ja pretpostavljam da je sve to zbog tezineeee....jer mi je jos 10 dana do termina...
pozz


(odgovor članu neda 30)
Neposredna veza do poruke: 3428
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
8.1.2011 18:39:08   
Emica_sa
IZVORNA PORUKA: tekja

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

IZVORNA PORUKA: tekja

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

IZVORNA PORUKA: tekja

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ako kaze da ides na carski idi na carski i nemoj se protiviti,mislim da te bez nekog razloga ne bi slao,ako te uopce posalje,mozda i nece..user posted image
A pare oni vole svi i svakako nebitno o kakvom se porodu radi..



Joj draga Esmice, totalno je neozbiljno ovako nesto predlagati, dakle ti bi na savjet doktora pristala na bilo kakvu operaciju bez da znas je li to potrebno, hitno, moze li se izbjeci itd...user posted image


Ne bi odbila iz razloga jer ne znas sta ce se poslije desavati,a to nije bilo kakva operacija jer tu nije samo tvoj zivot nego i zivot bebe i o tome treba razmisljati,a kad bi se nesto desilo kasnije  covjek ne bi sebi nikada oprostio.Dr Nikulin je odlican doktor,i ne vjerujem da ce bez razloga raditi carski rez,ako ga uopce bude radio



Zaista moram uloziti replikuuser posted image  ti znaci ne bi odbila da ides pod noz bez ikakvih dodatnih objasnjenjauser posted image user posted image  - nezrelo, a koliko sam procitala kod Rimljanke ne postoji nikakva stvarna opasnost po bebicu, da bi CR bio opravdan i da, jel ti stvarno mislis da je CR zezancija i 100% sigurna metoda u kojoj se nista ne moze zakomplikovatiuser posted image  e, svasta...



Ma daj majke ti,pa niko nije lud da ode bez ikakvog razloga,ako bude htio raditi carski imat ce neki razlog i reci ce koji je razlog,jer rekla sam on je jako dobar doktor,a mislila sam na to da ne bi odbila i opet ponavljam ako on misli da je to najbolje sta se tu  ima pametovati,pa valjda on zna najbolje



Izvinjavam se moderatorima na zachatavanju teme, jos samo ovo i necu vise...kontradiktorna si, Esmice...
 
dakle niko normalan nije protiv CR ako postoji razlog za njega, ...slazemo li se?...
 
niko normalan nece pristati na operaciju bilo koje vrste ako za to ne postoji opravdan i naveden razlog, slazemo li se?
 
Rimljanski NIJE naveden razlog, a ti u postu joj kazes idi na operacijuuser posted image , ako ti je dr. rekao..pa nije dr. SVEMOGUCI i ako on kaze leti sa zgrade....ti ces da letis, jel?...ako je ovdje rijec o dr. Nikulinu, mislim da je on dobar za vodanje i zavodjenje silikonskih curetaka, koliko je dobar dr...o tom potom....
 




Ni jedan dr nije idealan neko za Beciragica iz vojne ima sve lijepe rijeci,a moja beba se zbog njega rodila klinicki mrtva i bila na respiratoru slijedeci 25 dana,tako da svako ima svoje misljenje o pojedinim doktorima.A svako zna sta je najbolje za njega i ne moze mu niko reci sta da radi,niti treba ikoga da slusa,samo sebe

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 3429
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
8.1.2011 21:43:52   
Rimljankaa
Evo uspjedoh da se javim konacno!!!!


Hvala vam PUNO za podrsku svima...  Moj muz i ja smo danas proveli hodajuci i u kupovini...
Zbog moje silne sikiracije,beba se bas smirila,da je mene panika uhvatila..Javljala bi se,ali nekako njezno i rijetko... Evo je opet pocela da buba,hvala Bogu,a i ja se puno bolje osjecam. Bas djetesce sve osjeti!!!

Nisam isla drugom doktoru,jer ne vidim razlog zasto bi?! Ja nemam sumnju da nesto nije uredu,da bi pitala drugog doktora za misljenje. BIlo kojem da odem,reci ce,isto sto i ovaj-da je sve uredu i normalno! tako da nisam isla,jer nemam sumnju te vrste,da je imam svakako da ne bi odgadjala i odmah bi otisla.

U utorak cu na pregled,pa cu da vidim sta ce reci. Ukoliko kaze Carski rez,svakako cu ga odbiti za taj dan,jer nemam nikakav problem,krvarenje isl. da bi se hitno nesto moralo raditi.
Trazicu svakako napismeno da mi kaze zasto carski rez,ukoliko kaze da treba.

Jucer sam stvarno bila u haosu,danas sam malo trjeznije razmislila. Kad skontam,on je ako meni htio i uslugu da uciniti. I meni i sebi!

Mi smo imali super odnos,korektan je doktor prema meni bio,pazljiv i izlazio u susret uvijek.I strucan!Ja sam rekla da me malo strah poroda,onda je on jedva docekao da mi "rijesi" taj problem,time sto bi me carskim rezom porodio,i reko da me u utorak pregleda ginekoloski i da bi u utorak mogli to i zavrsiti. A ja sam ostala u soku! Izgubljena da nisam znala nista reci,osim sto sam na kraju rekla ja bi voljela prirodno,na sta je on rekao,vidjecemo pri pregledu,ako postoji ikakva sumnja za carski-uradicemo ga. Kakva ce biti sumnja,kad je do sada,svih 9mj. sve bilo u najboljem redu,a jos mi ni termin nije?!

A to je njemu svakako rutina,narucito kad nema nikakvih komplikacija ni kod zene ni bebe.

Ali za mene to svakao nije usluga i ja zelim da  se prirodno porodim.To cu mu sve u utorak reci,pa cemo vidjeti sta ce biti.
Ukoliko nema nikakve opasnosti po bebu i mene ja ne zelim da radim carski rez.Tako cu i reci. A sve govori i ukazuje na to da nema razloga carskom rezu.

Naravno,ja nisam blesava da radim nesto i idem na stetu svom djetetu i sebi. Ukoliko zaista budu bili adekvatni razlozi za carski rez,ja cu prihvatiti to.

Sad za sad,i do sada nista ne ukazuje,niti je ukazivalo za potrebu carskim rezom.

Opet kazem,mislim da mi je htio uslugu  uciniti.Jer mnoge sad zene,meni iz nepoznatog razloga,traze carski rez. Moguce da je pomislio da sam jedna od tih,pa da mi izadje u susret...
A i sebi da ucini dobro... Jer sam ja njegov pacijent,i samo tako je siguran,da ce on svog pacijenta poroditi,a ne neko drugi,sto znam da mu je u interesu.

Sad sam malo mirnija..Cekacu utorak,pa cemo vidjeti... Drugo mi nista ne ostaje.

Svakako sve intervencije za utorak cu odbiti,jer ne vidim nicemu hitnost,niti zurbu..Sacekacu taj dan D,pa cu vidjeti sta dalje...

Hvala vam za podrsku svima! Zaista hvala,jer jucer mi je bas trebala,bila sam izvan sebe kao nikad... Jer me pogodilo nesto iz vedra neba,sto nisam ocekivala i sto sam najmanje mislila da bi se moglo desiti...

_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 3430
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
8.1.2011 22:01:31   
Anoniman
rimljankaa,i ja mislim da je on mislio da ti Zelis Cr.zbog straha ...
Nadam se da ces sve abd.rijesiti u utorak tako,da nemoj bezpotrebno da razmisljas i opterecujes se,bit ce sta mora biti i kako je Sudjeno mila.
Opusti se ,....
user posted image user posted image user posted image milki mi pupu

(odgovor članu Rimljankaa)
  Neposredna veza do poruke: 3431
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
9.1.2011 11:19:57   
Medi_87
Sto ste se to usutile, eh ja evo da se malo javim dok imam vremena, uglavnom jucer su me noge zabolile od hodanja user posted image user posted image user posted image ja i mm smo obisli haman sve trzne centre ovdje svugdje mi se ponesto svidjelo, pa smo odlucili aBd na pocetku februara kad mi prodju sad rokovi aBd da idemo kupiti sta jos treba za bebaru, uglavnom u Int.... na Stupu sam vidjela podloge za kupanje bebe bas su medene oko 18 km su koliko se sjecam, i da imaju zaštitne prekrivače za madrace 24 km, peškirići za bebe oni s kapuljačom, veći ( a čuj mene peškiriciuser posted image user posted image user posted image ) su 14,5 km i ima u raznim bojama
U Tušu ima finih odijelca i za pisuljice i pisonje kopčaju se cijelom duzinom ali nisam uspjela pronaći cijenuuser posted image user posted image user posted image
U Merkatoru na ilidzi ima skafandera oko 30 km su ako sam dobro zapamtila i bas su dobri imaju samo plavi, a bodiji su pomalo poskupi u odnosu na druge centre  i nemaju prosirenja kod vrata značiuser posted image
Imaju i dvije prodavnice akd se udje u g.Centar jedna je odmah na ulazu i iam svasta od bodija carapica do jaknica i sve je preslatko, cijene tu i tamo nesto iam da je jeftine nesto bas i nije,a  na spratu ima jos jedna prodavnica i tu su povoljne cijene odjece za bebe a kvalitet je user posted image
U Fisu nema sta nema ali nisam bas fino pogledala buduci da su me zanimali krevetici, uglavnom treba dobro paziti jer neki imaju ostecenja pa treba dobro pogledati, ima onako finih ogradica i povoljne su cijene 27km, ali mana nema jednobojnih ove su malo sarene nisu kic ali ja bih ipak jednobojneuser posted image user posted image user posted image
Uglavnom ko ims prostora u kuci ims većih krevetica na spratu u salonu namjestaja, boje narandžasta i zelena, s madracem izadje negdje oko 350km poput ovih su ( sam krevetic je 275)
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3432
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
9.1.2011 11:21:04   
Medi_87
Ja zaboravih upitati ko je kupio one jednokratne gace poslije poroda u dm u kojem dijelu se nalazeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 3433
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
9.1.2011 11:25:48   
vila.vilica
IZVORNA PORUKA: Medi_87

Ja zaboravih upitati ko je kupio one jednokratne gace poslije poroda u dm u kojem dijelu se nalazeuser posted image user posted image user posted image

ja ih kupila neki dan..sama ih nikad ne bih nasla...a sad se ne sjecam sta je u blizini hahha..ma samo pridjes prodavacici trebaju mi jednokratne gace user posted image dovoljno je da te pogleda i jasno ce joj biti za sta ce ti user posted image

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 3434
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
9.1.2011 11:29:50   
Medi_87
user posted image user posted image user posted image user posted image dobro Vilice, hvalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vila.vilica)
Neposredna veza do poruke: 3435
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
9.1.2011 11:32:11   
Medi_87
E sad nek mi neko pomogen gdje da kupim naljepnice za sobu ukrasne, po mogucnosti svjetlece vidjela sam nesto u Tvornici snova na formu d aiam ali su mi malo poskupe, I da sta ej ono i u Grandu zatvorena Magma user posted image user posted image i da dok mi je na um palo zna li iko gdje iam kupiti one zvijezdice sto svijetle po noci, nekad davno sam to vidjela na jednoj trafici na Pofalicimauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 3436
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
9.1.2011 12:05:42   
Rimljankaa
IZVORNA PORUKA: felix

rimljankaa,i ja mislim da je on mislio da ti Zelis Cr.zbog straha ...
Nadam se da ces sve abd.rijesiti u utorak tako,da nemoj bezpotrebno da razmisljas i opterecujes se,bit ce sta mora biti i kako je Sudjeno mila.
Opusti se ,....
user posted image user posted image user posted image milki mi pupu



Hvala ti puno draga moja Felix. :) Bice to aBd sve uredu. Mozda se i pordim do utirka i zaj... doktora,hahahaha.... Salim se!

I jos sma vas htjela pitati,je li se nekom desava,ili se desavalo da trne jagodice na prstima.Meni vec evo dva dana trne jagodice,posebno kod desne ruke predzadnji prst.


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3437
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
9.1.2011 12:08:44   
vjestica
mediračunaj da ćeš većinu tih stavri dobiti na babine, nema potrebe da pretjeruješ sa kupovinom
ja sma kupila samo ono što mi je tad trebalo za porod i kad tek beba dođe kući
te zvjezdice svijetleće sam dobila, a nisam h svejedno još stavila
za početak ni ne trebaš stavljati puno ukrasa, ni igračaka, ni vrtuljak iznad kreveta, jer treba bebi vremena da fokusira vid
gaće jednokratne su ja mislim kod uložaka

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 3438
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
9.1.2011 12:13:32   
Medi_87
Ma mama mi je vec kupila sve sto treba za bebu kad se porodim, nego cu malo vidjeti vece stavri, a to za babineuser posted image user posted image user posted image user posted image kod familije mog muza obicaj je smo da daju pare, valjda im mrsko ici birati stvari za bebu, kazu da imam poseban ukus pa ne zanju hoce li mi se ista svidjetiuser posted image user posted image user posted image user posted image
A od moje familije nema mi ko ni doci, kad nemam nikogauser posted image


(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 3439
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
9.1.2011 12:15:48   
bint
uglavnom u Int.... na Stupu sam vidjela podloge za kupanje bebe bas su medene oko 18 km

MEDI jesul to oni peskirici za banjice????ja bona to trazim ovih dana al nikako da nađem,u fisu mi rekli da je nestalo kao imali su...a nisma bila u INTEREXU na Stupu...a bas mi se to cini prakticnoo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 3440
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
9.1.2011 12:17:30   
Medi_87
jesu mila i bas su slatki ali jucer bio samo jedan zeleni, vjerovatno im to brzo nestane

(odgovor članu bint)
Neposredna veza do poruke: 3441
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
9.1.2011 12:18:20   
Rimljankaa
IZVORNA PORUKA: bint

uglavnom u Int.... na Stupu sam vidjela podloge za kupanje bebe bas su medene oko 18 km

MEDI jesul to oni peskirici za banjice????ja bona to trazim ovih dana al nikako da nađem,u fisu mi rekli da je nestalo kao imali su...a nisma bila u INTEREXU na Stupu...a bas mi se to cini prakticnoo user posted image user posted image user posted image



bint,ja sma kupila taj preskiric,po preporuci prijateljice koja ima sina od 1 god. Njoj je,kaze,super posluzio. Imas ga kupiti u onoj radnji kod katedrale (ja nikako ne znam kako sezove). Tako nesto kosta oko 20KM.


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu bint)
Neposredna veza do poruke: 3442
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
9.1.2011 12:18:51   
vjestica
meni su neki za babine donjeli keš, a neki su me pitali šta ću, pa sam ja podijelila zaduženja user posted image user posted image
keš ćemo uložiti u dionice, pa nek se kote pare user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu bint)
Neposredna veza do poruke: 3443
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
9.1.2011 12:24:43   
Medi_87
user posted image user posted image user posted image ma to su smao izgovori zanm ja to
Ali nema veze nek oni donesu pare nema je nsita proiv, bolje nego da kupe nesto sto ja djetetu nikad necu obuci, kao sto je meni neko donio neku bluzu pa me napo sto je nenosim,a ja imala 49kg,konf broj 36,  a broj bluze 44user posted image user posted image user posted image
zato su mi rekli ti bas imas poseban ukususer posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 3444
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
9.1.2011 12:26:26   
Rimljankaa
Ja sam se evo zeznula i nakupovala svega. Vidim d ame ljudi vec polako ispituju sta mi treba,a ja ne znam sta da kazem. Sve smo kupili.

Jucer me prijateljica pita za dekice,ja kazem,kupili smo 5 komada.

Odjece isto tako..I uvidjam da sam pogrijesila. Ali smo se zanjeli nekako i to je islo samo odsebe. Kupovali smo 56 i 62 velicinu. Pa cu svima govoriti kupujte odjecu za godinu dana,hahah.... I pare user posted image

A trebaju nam jos te naljepnice,slicice isl. Pa mozda nas neko i time obraduje


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 3445
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
9.1.2011 12:27:24   
Rimljankaa
IZVORNA PORUKA: Medi_87

user posted image user posted image user posted image ma to su smao izgovori zanm ja to
Ali nema veze nek oni donesu pare nema je nsita proiv, bolje nego da kupe nesto sto ja djetetu nikad necu obuci, kao sto je meni neko donio neku bluzu pa me napo sto je nenosim,a ja imala 49kg,konf broj 36,  a broj bluze 44user posted image user posted image user posted image
zato su mi rekli ti bas imas poseban ukususer posted image user posted image user posted image user posted image



Reci,cuvam bluzu za crne dane,hhahhahahahahahaha... neka se nadje!


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 3446
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
9.1.2011 12:30:38   
vjestica
možeš im naručiti (ako nisi kupila) kadu, igraonicu, jastuk za dojenje, sling ili neku drugu nosiljku, nivea baby ruksak, radosnicu, veličine odjeće 68 i 74 (vel 56 i 62 začas preraste), vreću za spavanje i ls (ovo su samo neki prijedlozi)

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 3447
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
9.1.2011 12:34:40   
bint
rime  ok hvala ti, ma ako nista taj peskiric dobro ce nam doci prvih mjesceiiii dok bas majesno nase malo bebceuser posted image
aaaa i aj sve tako pokupovala,sta cu nisma mogla odoliti a nekako mi bilo da netso nemam,da ne kupim a mogu Hvala Bogu da cekam da drugi ma yok,nisma se usudila,,,mada mi je mama poal kupila stvari,isla ja s njom i sve sto mi treba utzimala a sto ti kazes ostali nek donose za godinu i tako te velicine taman,trebace ABD:););)a necemo se ljutiti i u parama da daju,ostace dar bebicinuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 3448
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
9.1.2011 12:37:02   
Medi_87
Zato moja mama kad god kome ide na babaine kupi za gdoinu, kaze svi kupe malo ja hocu kad krene u vojsku da imauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bint)
Neposredna veza do poruke: 3449
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
9.1.2011 12:42:16   
Rimljankaa
IZVORNA PORUKA: vjestica

možeš im naručiti (ako nisi kupila) kadu, igraonicu, jastuk za dojenje, sling ili neku drugu nosiljku, nivea baby ruksak, radosnicu, veličine odjeće 68 i 74 (vel 56 i 62 začas preraste), vreću za spavanje i ls (ovo su samo neki prijedlozi)


Hej super su ti prijedlozi. ja se tuka,nisma ni sjetila toga. Nekkao mi ono najuobicajnije da se odjeca kupuje i nosi,jer sma i ja dosada tako radila. Ili neku igracku -obicno vecem djetetu,a na babine odjecu.

Prijedlozi su super


P.S. Niko ne pominje trnjenje jagodica???!! Je li vam se desavalo ili desava? Meni trne jagodice od ruku vec dva dana.


< Poruku je uredio Rimljankaa -- 9.1.2011 12:43:07 >


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 3450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  136 137 [138] 139 140   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  136 137 [138] 139 140   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *