|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
1.10.2010 21:18:33   
rose
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Cao drage moje, kako ste mi vi sta radite?
Evo ja isla kupila zadnje stvarcice kao grudnjake za dojenje, spuzvice koje idu u njih i ulozke za Bolnice. A blage veze nemam kakve mi trebaju, jer inace koristim samo tampone. Haha, kupila 6 paketa, nadam se da je dostauser posted image user posted image .
Postavila sam slike juce od sobice na temu "djecije sobice".
Rose, kako si ti? Mene kad hodam bas boli izmedju noga. Jeli i kod vas tako?


me mene pubicne kosti bole od 6-og mjeseca...okretanje u krevetu je izazov, ustajanje isto tako, kao da sam zahrdjala...e vec hodanje nakon nekog vremena je ok...valjda se razradim user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
1.10.2010 21:19:42   
rose
IZVORNA PORUKA: aldi87


IZVORNA PORUKA: rose

eto na pola ove teme cemo sailorka, lady i ja postati mame aBd  user posted image user posted image user posted image

eh rose mene ste zaboravile...hehehe meni termin za 17 dana


pa to je oktobarska beba...sad ces ti brzo...mi novembarske imam bar jos mjesec dana user posted image user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu aldi87)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
1.10.2010 21:32:10   
voljena

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: voljena

ola curice!
Evo em došla- nisu me ostavili
rekli su da došem 11.10. ako ne dođem ranije :)
ssve je u redu
mama mi ej našla krasnog doktora a i doktoricu neonatologicu :)
vidim pričale ste o željezu
ja imam normalno željezo za trudnoću čak i povisoko
ali moj problem su derivati željeza hemoglobin i hematokrit oni su na donjoj granici ref. intrevala
rekli su mi da pored pregnacare tableta počnem jesti malo vie cvekle a budući d aje ja jaaaako volim odoh si odmah oguliti i pojest
ja je volim kao jabuku jest

čujemo se
kasnije



a nije mi jasno sto se zakazujes...pa nisi jos ni blizu termina od 40 sedmica  user posted image

budući da us i beba i posteljica a i plodna voda potpuno zreli zato sam se zakazivala
tj moral sma ići upoznati doktora
prošli porod je bio jako težak i jako se zakomplicirao poslije tako da sam išla čisto iz predostrožnosti...

_____________________________

Ja imam sebi dva dječaka!!! Nek su mi živi i zdravi!!!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
1.10.2010 22:17:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mrkva

Sad mi nije nisat jasno, ja sam dnevno pila po 1l brusnice i opet nisam uspjela istjerati bakterije i na nalazu opet piše da ih ima dosta, a čitam da je neko pio samo šolju dnevno i da je uspio u tome. Pa šta se onda dešava sa mojim organizmom, a stvarno nemam više snage niti volje oko tog željeza  i bakterija.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nebrini,mila ima nas jos takvi tj.bilouser posted image
Znam da nije lako,piti caj ja sam pila umjesto vode mos misliti stalno kako mi je samo bio dosadio.
Al,sve prodje vjeruj,nemoj se sikirati.Za zeljezo sam pila ferum tab.ginic mi propisivao to smije svaka trudnicauser posted image
pusa

(odgovor članu mrkva)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
1.10.2010 22:19:53   
rose
IZVORNA PORUKA: voljena


IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: voljena

ola curice!
Evo em došla- nisu me ostavili
rekli su da došem 11.10. ako ne dođem ranije :)
ssve je u redu
mama mi ej našla krasnog doktora a i doktoricu neonatologicu :)
vidim pričale ste o željezu
ja imam normalno željezo za trudnoću čak i povisoko
ali moj problem su derivati željeza hemoglobin i hematokrit oni su na donjoj granici ref. intrevala
rekli su mi da pored pregnacare tableta počnem jesti malo vie cvekle a budući d aje ja jaaaako volim odoh si odmah oguliti i pojest
ja je volim kao jabuku jest

čujemo se
kasnije



a nije mi jasno sto se zakazujes...pa nisi jos ni blizu termina od 40 sedmica  user posted image

budući da us i beba i posteljica a i plodna voda potpuno zreli zato sam se zakazivala
tj moral sma ići upoznati doktora
prošli porod je bio jako težak i jako se zakomplicirao poslije tako da sam išla čisto iz predostrožnosti...


ok onda ti znas najbolje user posted image kod mene je na prosloj kontroli posteljica bila tek I stepen i beba s manje od 2kg...tako da mi jos rastemo i zrijemo user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu voljena)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
1.10.2010 22:21:30   
lejna_
IZVORNA PORUKA: m.i.n.a.

Jutrooo..
Lejna cestitam i zelim sve najbolje tebi i bebici,javi nam se sa detaljima kako je proslo,je li sin ili kcerka..a sad uzivaj..


Curetak :)

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
1.10.2010 22:27:13   
lejna_
I hvala vam na čestitkama! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lejna_)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
1.10.2010 23:26:43   
sunce27
Kako ste drage moje??? Joj vidim da se svi zale da imate dosta bakterija, i na mojim nalazim isto pise dosta bakterija, bas kao i vi i ja sam uvela da pijem brusnicu i onako je jedem, moje zeljezo za sada je ok! Medi, duso, ozdravi nam sto prije! Rimljankaa, bice to kod tebe sve ok, navali sada na mrkvu, cveklu i jabuke! Laro i ti si nasa prava vrijednica, divim ti se mila! Naidice, gagach, m.i.n.a., mamin cvijetic i ostale veliki poljubac za vas!

(odgovor članu lejna_)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
2.10.2010 8:24:47   
balasgirl
IZVORNA PORUKA: SailorMoon



me mene pubicne kosti bole od 6-og mjeseca...okretanje u krevetu je izazov, ustajanje isto tako, kao da sam zahrdjala...e vec hodanje nakon nekog vremena je ok...valjda se razradim user posted image



user posted image user posted image isto i kod meneuser posted image user posted image


_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
2.10.2010 10:10:50   
sunce27
Jutro drage moje, kako ste mi danas? Ja sam malo bolje spavala tako da sam jutros uspjela ranije i ustati, malo me glava boli, ali nadam se da ce da bude ok! Lijep pozdrav za sve vas!

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
2.10.2010 10:15:17   
medi87
Jutroo, evo mene malo popustila temp nakon neprospavane noci, nadam se ad se nece vracati, malo me grlo steglo ali proci ce valjda
e sad ja juce napisah ali niko ne odg je li opasno to sto me isto kao da stisce u donjem dijelu stomaka


_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
2.10.2010 10:46:12   
ajnur
IZVORNA PORUKA: medi87

Jutroo, evo mene malo popustila temp nakon neprospavane noci, nadam se ad se nece vracati, malo me grlo steglo ali proci ce valjda
e sad ja juce napisah ali niko ne odg je li opasno to sto me isto kao da stisce u donjem dijelu stomaka



Pojacaj ishranu malo,uzmi med sa propolisom,c vitamin ...a sto se pupe tice siri se materica bic tih stiskanja,grebuckanja,lupkanja ako Bog da opusti se milauser posted image Zelim ti da sto prije ozdravisuser posted image


_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu medi87)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
2.10.2010 11:04:58   
Rimljankaa
Jutro drage moje!!!

Samo na brzinu da se javim da vas pozdravim...

Medi super da si bolje! Cuvaj se! Gdje te bas sad temperatura nadje?! Uhhh!!!

Laro,kako idu radovi?

Sunce naspava li se bar sinoc?

Ja popila brusnicu,pa cu dorucak,prenatal,pa cveklu...  Bice dobro ako Bog da....

Danas idem na jedan rodjendan jednom slatkisu koji puni 1 godinu... :))))

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
2.10.2010 11:24:59   
sunce27
Rimljankaa, hvala sto pitas, spavala sam bolje u odnosu na prethodne noci! Kako si ti danas?

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
2.10.2010 12:42:47   
ivana st
Drage moje evo me nije bilo par dana, jer sam još odradila dva dana, a od danas sam na bolovanju.Uz to pola dana prespavam...
Neda 30 da li si morala na mirovanje zbog mioma? Ja ovog svog na dane tako osjećam kao da je puno veći od ta tri cm.
Sara dobro nam došla user posted image ! Ja bih na tvom mjestu poslušala dr.
Rimljanka moja dr. je rekla da se željezo najbolje apsorbira iz crvenog mesa,dakako jedi dosta zeleni, a i cure su već dosta toga nabrojale.
Medi, lara, sunce i sve moje drage trudnice kako ste mi vi danas?



_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
2.10.2010 18:12:31   
naidica
cao moje drage user posted image ???? kako ste mi sve???? ja moram da kazem da sam srecna jakoooo,juce sam bila na uz,,i dr mi je rekao da je 90% muskic user posted image user posted image user posted image user posted image !!! naravno,,,nisam ja ni pitala sama,,,prvo mi  je rekao da je sve ok,,,da beba lijepo raste,,,sve je normalno,rekoh hvala dragom bogu,,,i onda me je pitao da li bih voljela da znam sta je,,,ma reko moze,,,i on mi tako receuser posted image user posted image user posted image   bitno mi je samo da sve bude ok,,,al iskreno,,vise mi je nesto drago sto je musko!!!! ljubim vas punoooo laro,,,medi,,,sunce,,,ivana,,,mina,,,rimljanka,,,i ostalee

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
2.10.2010 18:40:53   
mamin cvjetić
Pozdravčić moje user posted image mene cijeli dan glava rastura sad me malo popustila pa ja uletih samo nabrzinu da vas pozdravim i da vidim šta ste radile i kako provele dan.Šaljem puno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Nevidljivom niti najčvršće smo povezani

(odgovor članu naidica)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
2.10.2010 19:22:53   
mrkva
Mamin cvjetić i ja sam imala neizdrzive glavobolje sve dok nisam osjetila user posted image uživo, obavezno jednom sedmično po cijeli dan i noć i uz to i povracanje, ja sam jedino uspijevala umanjiti bol sa tigrovom mašcu s kojom sam mazala čelo i potiljak. Grozno, uh samo kad se sjetim tih glavobolja, strasno. Pij dosta tečnosti i magnezij

(odgovor članu mamin cvjetić)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
2.10.2010 19:27:04   
aldi87

IZVORNA PORUKA: naidica

cao moje drage user posted image ???? kako ste mi sve???? ja moram da kazem da sam srecna jakoooo,juce sam bila na uz,,i dr mi je rekao da je 90% muskic user posted image user posted image user posted image user posted image !!! naravno,,,nisam ja ni pitala sama,,,prvo mi  je rekao da je sve ok,,,da beba lijepo raste,,,sve je normalno,rekoh hvala dragom bogu,,,i onda me je pitao da li bih voljela da znam sta je,,,ma reko moze,,,i on mi tako receuser posted image user posted image user posted image   bitno mi je samo da sve bude ok,,,al iskreno,,vise mi je nesto drago sto je musko!!!! ljubim vas punoooo laro,,,medi,,,sunce,,,ivana,,,mina,,,rimljanka,,,i ostalee

bas mi je drago zbog tebe i da se mali frajer rodi ziv i zdrav....a i kod mene je deckic

(odgovor članu naidica)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
2.10.2010 20:21:26   
esmina i bebina mam
E i mene je evo pocela hvatati hunjavica valja mi kakvog caja sad skuhati


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu aldi87)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
2.10.2010 20:50:01   
ivana st
Naidice drago mi je da je onako kako si željela user posted image i da je na uzv sve uredu!
Ja sam upravo iz šetnje i sad ću u pripremu nečeg slatkog.Na pameti su mi palačinke, a najbrže ih je i napravit.
Šta mi vi radite, kako je prošao današnji dan?


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
2.10.2010 20:54:08   
esmina i bebina mam
ivana st joj sto bi i ja mogla al nema sanse da ih pravim kad sam ko krepana
mljaaaaaaaaaaac


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
2.10.2010 21:00:54   
ivana st
Esmina i ja sam još u fizičkoj pripremi da se uhvatim posla user posted image user posted image user posted image , malo odmaram uz rr ,a najrađe bih da ih sad netko hoće ispeć umjesto mene user posted image .

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
2.10.2010 21:07:46   
esmina i bebina mam
ej da mi je sad onu kakvu asistenticu sto bi rekli ovi moderni bogatuni user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
2.10.2010 21:09:52   
ivana st
Dobra bi bila i jedna eksspres dostava palačinka na kućnu adresu user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *