|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
22.6.2014 16:03:17   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: canim

A kako peglate kosulje
user posted image jeli ima neko eko sredstvo kojim prskate pa se to ono lijepo ispegla user posted image ili kupujete kosulje koje u sebi imaju sintetike pa samim tim se puno lakse peglaju user posted image recimo meni je licno problem muske kosulje 100% pamuk, to nema sanse da se ispegla kako treba ako nema omeksivaca.

MajkaTeresa, ako peru prije izlaganja u prodavnicu onda nije nesto uredu s tim, pitam se u kakvom stanju im ta roba dolazi ako zaista treba pranje.

poprskam ih vodom i ostavim da malo odstoje, najbolje ih je pokupiti ranije sa strika da se ne osuse skroz, nego da su vlazne, tad se lakse peglajuuser posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 601
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
22.6.2014 17:29:01   
Galicia
poprskam ih vodom i ostavim da malo odstoje, najbolje ih je pokupiti ranije sa strika da se ne osuse skroz, nego da su vlazne, tad se lakse peglaju


Mama moja je isto radila.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 602
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
22.6.2014 19:24:28   
lovepower

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: lovepower

vidis nisam znala za SIDS ali svejedno nisam planirala da koristim omeksivac bebi i ne znam nijednu majku da to radi,svi peru bez omeksivaca i dvaput ispiru i peglanje na kraju,ja kad vidim sta mojoj mami uradi omeksivac i to najkvalitetniji user posted image
ariel za bijeli ves mada meni nije nikad izblijedio sareni a koristim ga godinamauser posted image plavi lenor isto godinama ali izgleda da ce se to ukinuti,bila sam ga ukinula ali ja ne mogu bez tog mirisa sta cuuser posted image
sve u svemu za malene bebice definitvno bez omeksivaca user posted image

ja koristim i ne peglam

joj suti ananas sjetila sam se da ih podosta znam doduse sad su im djecica velika nisu vise beba pa ja zaboravila ali ove koje su se porodile u ovu 1-2 godine stvarno nisu koristile omeksivac vec onaj persil baby pa za nekoliko mjeseci normalno,sta ja znam ja cu isto ovako strah me da ne fasuje kakvu alergiju pa da citav zivot mora paziti,nije to zdravo ni za nas ali meni je dzaba govoriti sto se tice meneuser posted image a ja peglam sve tako je i moja mama i ja navikla,cim ves sa strika i to da nije skroz suh odmah peglanjeuser posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 603
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
22.6.2014 19:28:38   
lovepower

IZVORNA PORUKA: Vanne


IZVORNA PORUKA: lovepower

vidis nisam znala za SIDS ali svejedno nisam planirala da koristim omeksivac bebi i ne znam nijednu majku da to radi,svi peru bez omeksivaca i dvaput ispiru i peglanje na kraju,ja kad vidim sta mojoj mami uradi omeksivac i to najkvalitetniji user posted image
ariel za bijeli ves mada meni nije nikad izblijedio sareni a koristim ga godinamauser posted image plavi lenor isto godinama ali izgleda da ce se to ukinuti,bila sam ga ukinula ali ja ne mogu bez tog mirisa sta cuuser posted image
sve u svemu za malene bebice definitvno bez omeksivaca user posted image


Koji detrdzent si planirala uzeti za bebine stvarcice? vidjela sam da mnogi preporucuju persil sensitive ali ga nije bilo kad sam uzimala i kupim faks natural and sensitive..ima neki prirodan i neutralan miris...
I ja sam isprala dva puta i sve ispeglala i to pod konac user posted image sa zadovoljstvom sam to radila,uzivala sam peglajuci svaku stvarcicu user posted image

Meni mm ne dozvoljava da koristim bilo kaav omeksivac,on ima bronhitis pa mu ti mirisi nadrazuju bronhije i pogorsavaju stanje,a moram priznati da sam prije udaje bila ovisna o omeksivacima user posted image a posebno o plavom lenoru user posted image

pa ja planiram uzeti taj persil,mada mislim da je svejedno koji kad dvaput isperes,trebalo bi da ta hemija bude isprana...a za peglanje pa jedva cekam ja volim peglati nije mi mrsko uopste a tek te baby stvarciceuser posted image kad otvorim ormar i vidim sve pod konac tacno se smirim
ja pokusavam da ne koristim omeksivac ali ne mogu,stvarno ne mogu,navika je cudo,plavi lenor vec godinama nekad mi se ogadi ali za mjesec ga moram ponovo kupitiuser posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 604
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
22.6.2014 20:02:59   
lovepower
meni mm kupio tide prelijepo mirise i lijepo mi je oprao bijeli ves,koristi li ga iko?
bas me zanima kakav je,ne mgu procijeniti nakon nekoliko pranja

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 605
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
13.7.2014 18:52:20   
minja_
ja sam našla svoju dobitnu kombinaciju. mirišemo kao da smo iz njemačkeuser posted image


Faks Helizim Ultracare Aquamarinuser posted image plus jubilarni Ornel 120 godina user posted image

miris je prekrasan i na mokrom i na suhom vesu. najvise me podsjeca na ovu kremu za suncanje user posted image



a malo baca i na Armani Code - definitivno ima notu narandžinog cvijeta u sebi:)

e ako za ovo od Saponije ne dobijem poklon paket, ja ne znamuser posted image

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 606
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
12.8.2014 18:16:38   
Sarajka28
Zuti duel je super i dugotrajno mirise.Istina je da su omeksivaci,koji su namjenjeni za EU trziste dugotrajniji i kvalitetniji.u to sam se uvjerila.Ako znate nekoga, da mmoze nabaviti orginal lenor ili softlan,bilo bi dobro.Javite i meniuser posted image

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 607
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
9.11.2014 15:49:35   
sara123
Moj muz je preko ljeta poslovno putovao u EU, kad se vratio, ja se "razboljela" od mirisa njegove odjece, kako lijep omeksivac, i dugo je ostao mirisati na njegovoj odjeci.

Inece lenor plavi koristim, mada i on se osjeti na odredjenim tkaninama, na nekima cim se osusi ispari mirisuser posted image

(odgovor članu Sarajka28)
Neposredna veza do poruke: 608
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
12.11.2014 10:03:40   
mala86
cime izbjeliti ves user posted image
dugo sam koristila onaj merkatorov prasak,i bio mi je super,ali neki dan pogleda bijeli ves,on dobio onu sivkastu nijansu user posted image

uzela ono dm za bijeljenje vesa-0 bodova

od ovih faksova iz njemacke koji je bolji-ariel,persil ili tide?


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 609
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
12.11.2014 10:16:02   
ellene
Ja koristim fax bioaktiv zeleni, jer je jeftiniji, ali nije mi baš nešto da izbijeli. Od omekšivača kupim Lenor bilo koji, da ne bude uvijek isti, sad trenutno imam Lenor sa bademovim uljem.

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 610
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
22.11.2014 13:09:01   
hampsi
Zna li iko da li se negdje kod nas moze kupiti Coccolino omeksivac?


_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 611
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
25.11.2014 12:48:28   
bebaa
prošli mjesec probah Tide...meni uopšte nije dobar....vratih se na zeleni Bioaktiv....meni je vala od njega veš bjel kao snijeg.....ali mi miris više dosadio.....pa sam sad promijenila omekšivač.....nekakav tirkizni Lenor.....danas kupih bjeli Silan...ma vala sve je to haman isto....samo neka dobro operu....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 612
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
25.11.2014 20:23:21   
Galicia
NI nama ne odgovara Tide. Sve smo se ceskali od njega. user posted image
A bijeli ves mi nemamo. Mozda ja da imam 2 ili 3 majicice, tako da to mogu na kratko otkuhavanje jednom u godini dana. user posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 613
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
25.11.2014 20:47:45   
Hannica
U zadnje vrijeme , obično, koristimo onaj deterdžent koji je na sniženju, omekšavač isto.
Trenutno fax od praškastih, plavi lenor, vulajt tečni deterdžent za šareno.
Slažem se sa onom starom narodnom poslovicom " Isto sr... , drugo pakovanje" user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 614
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
25.11.2014 20:59:28   
niki83
Ja uvijek koristim Ariel za bijeli ves. Sad sam uzela i ovaj *tecni prasak..ali iskreno nije mi uopce nesto, a nije bas ni jeftin user posted image . Od tecnih onaj Perwoll Sport & Active (tako nekako) mi je najljepsi..ali nema ga cesto na policama u supermarketima user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 615
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
25.11.2014 21:07:19   
Medić*
Duel za sareni, Ariel za bijeli. Od omeksivaca Lila zlatni ili Silan bijeli . Sada sam uzela da probam DM i bas fino mirise i omeksa ves.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 616
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
25.11.2014 22:46:26   
minie
Kod mene trenutno Faks (zeleni) za bijelo, a tecni Persil lavanda za sareno. Omeksivac Lenor neki rozi. Inace najbolji omeksivac svih vremena mi je zuti Lenor Summer breeze, ali onaj koji se kupi u Svabiji.

Ovim Faksom sam isto pravo zadovoljna.

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 617
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
20.6.2015 13:56:31   
minja_
Violeta ima svoje omeksivace i tecne detrdzente za rublje. Probala sam plavi omeksivac i ima dosad najsnaziji miris od svih koje sam ikad vidjela. Bilo mi simpaticno, promotorica Ariela i Lenora u Bingu taj dan napusti svoj stand i stade redom otvarati cepove Violetinih omeksivaca i mirisati ihuser posted image i opet ponovouser posted image
nisam se mogla skoncentrisati na miris tecnog detrdzentauser posted image pa vam ne znam prepricati kako mirise. ali je cijenom prihvatljiviji od konkurencije

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 618
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
20.6.2015 15:54:52   
canim
Prije par dana sam i ja kupila zuti violeta omeksivac, divno mirise, probat cu sve boje aBd, super su, topla preporuka.

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 619
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
20.6.2015 16:35:01   
Amelaa RR
Ja sam isto kupila na promociji Violetin omeksivac i divan je..kupit cu ako Bog da i tecni deterdzent...Kupujmo domace

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 620
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
21.6.2015 21:42:53   
bebaa
prema preporukama forumašica,kupih plavi omekšivač od Violete....zadovoljna sam mirisom,još da provjerim kad se veš osuši....

a negdje neko reče da je ovaj skuplji od uvoznih....možda jeste malo...ali jeste li primjetili da je težine od 1250 ml.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 621
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
22.6.2015 9:53:15   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: bebaa

prema preporukama forumašica,kupih plavi omekšivač od Violete....zadovoljna sam mirisom,još da provjerim kad se veš osuši....

a negdje neko reče da je ovaj skuplji od uvoznih....možda jeste malo...ali jeste li primjetili da je težine od 1250 ml.....user posted image

Bez obzira, nije bas konkurentan s cijenom.
Ja neki dan htjela uzeti tecni det. od Violete, pa se prefonislih i uzeh Lilla, za 6 km i deterdzent i omeksivac, a violetin tecni preko 9 KM

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 622
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
22.6.2015 10:22:18   
vila_7
Trenutno koristim u prahu DUEL sa đurđevkom koji prekrasno mirise , od tečnih i dalje mi nijedan nije ni blizu sa mirisom kao Perwol ali plavi (cesto je na snizenju pa uvijek cekam snizenja) , i rijetko koristim omeksivac ali sad sam kupila LENOR Exotic i kao neki svjezi parfem je.

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 623
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
23.6.2015 15:43:53   
bebaa

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: bebaa

prema preporukama forumašica,kupih plavi omekšivač od Violete....zadovoljna sam mirisom,još da provjerim kad se veš osuši....

a negdje neko reče da je ovaj skuplji od uvoznih....možda jeste malo...ali jeste li primjetili da je težine od 1250 ml.....user posted image

Bez obzira, nije bas konkurentan s cijenom.
Ja neki dan htjela uzeti tecni det. od Violete, pa se prefonislih i uzeh Lilla, za 6 km i deterdzent i omeksivac, a violetin tecni preko 9 KM


Ne koristim tecne deterdzente...
Istina da omeksivac nije jeftin,ali ja sam koristila Lillu dugo vremena i ogu reci da je ovaj kvalietniji....nakon sto se ves osusio jeste mekan,nije kao nakon drugih omeksivaca...
Jos da Dita napravi svoj pa da i njega probamuser posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 624
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
30.6.2015 13:59:01   
salmy
Uzeh violetin omeksivac ljubicasti....nista specijalno....po mom ukusu je jaci lila bingo nego ovaj

cijenom je preskup 4,80 KM user posted image uz njega sma dobila ubruske gratis

Bingo lila zakon

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *