|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.7.2011 14:31:13   
Sonja
iako nikako ne posjecujem ovu temu jer se jako zabrinem i rastuzim sad sam morala jer znam koliko je potrebna podrska u takvim situacijama
jako mi je zao i zaista nema rijeci kojima bi to napisala

nadam se da cete uspjeti dobiti bebu i postati roditelji

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.7.2011 14:46:45   
Alma_27
user posted image

ja evo nekoliko minuta razmisljam i ne znam sta da napisem. ne daj Boze nikome da izgubi dijete jer tuga za djetetom traje dok si ziv ali opet mi moramo znati da su Bozja iskusenja teska i da se desavaju s razlogom i moramo vjerovati da ce Bog opet dati nesto lijepo i da ce nam dati da budemo sretni










(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.7.2011 17:58:13   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: Alma_27

user posted image

ja evo nekoliko minuta razmisljam i ne znam sta da napisem. ne daj Boze nikome da izgubi dijete jer tuga za djetetom traje dok si ziv ali opet mi moramo znati da su Bozja iskusenja teska i da se desavaju s razlogom i moramo vjerovati da ce Bog opet dati nesto lijepo i da ce nam dati da budemo sretni


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Samo bi dodala hvala Bogu pa si ti ostala ziva. I to je sigurno bila bozija volja, da bi ti aBd jednog dana jednoj preljepoj bebici bila mamauser posted image user posted image user posted image user posted image









_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.7.2011 19:40:04   
xara
Hvala vam svima od sveg srca. Kad vidim ovakvu podršku moram se osjećati bolje. Hvala još jednom i obavezno vam javim kad bude nekih novosti. Pozz

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
10.7.2011 0:04:51   
sporty mamaa
xara sto drugo reci osimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu xara)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
10.7.2011 19:52:28   
aazra
Xara...Od svih prica koje sam procitala na ovom forumu a bilo ih je zaista tuznih i teskih tvoja me je najvise potreslauser posted image user posted image user posted image  

_____________________________








(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
11.7.2011 13:36:35   
10 mart 2009
Xara, na ovo čovjek ostaje bez riječi, izdrži mila moja, sve je to Božija volja...tebi iskreni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
13.7.2011 2:48:59   
malena.
pretuzno..neznam sta da kazem,bozije iskusenje...sudbina.sve je u njegovim rukama.zasjat ce bolji dani,samo treba imati nade.sigurna sam da ces biti divna majka toj bebi,i da ces sa tim djetetom uzivati u zivotu.
nekad sam negdje cula...da djecu mozes nositi ispod srca i u srcu,i kada posvojis dijete sigurno ces ga nositi duboko u svom srcu...

_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.4.2012 18:14:41   
hope4
Evo, da i ja iznesem svoje tužno iskustvo. Vidim da nisam sama i da vas ima puno sa sličnom tužnom pričom poput moje. Ja sam izgubila dvije bebe u visokim mjesecima trudnoće. Bila sam tužna i razočarana doktorima. Umjesto da me upute na neke pretrage nakon toga, sama sam morala hodati od jednog do drugog doktora i moliti za uputnice. Ipak sam došla do uzroka svoga problema. Ali nisam sigurna da imam snage upustiti se u još jednu trudnoću i pretrpjeti strah 9 mjeseci. U svakom slučaju mi je lakše kada vidim koliko ima sličnih ili gorih iskustava pa su žene digle glavu gore i nastavile dalje.

(odgovor članu malena.)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.4.2012 18:48:48   
azra I ADI
user posted image Žao mi je tvog gubitka, ja sam se porodila sa 33 sedmice trudnoće i bilo je pitanje hoće li mali preživjeti, ali hvala Bogu sve se dobro završilo, kamo sreće da se sve priče lijepo završe....

(odgovor članu hope4)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.4.2012 18:58:26   
SREĆNA
hope4
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.4.2012 22:20:13   
D_K
e Boze dragi.. kad vidim da su ove teme aktivne sva se najezim..
molim dragog Boga da vam svima olaksa bol i podari normalne trudnoce, zdravu dijecu i svu radost majcinstva..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
29.6.2012 11:52:39   
tužna mama
Svi nešto govore kreni dalje,moglo je biti gore. Kako,kako,kako.
user posted image

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
20.11.2012 15:21:31   
dajanab
zdravo svima na forumu.. ja sam se 28.11.porodila ,,al djete mi je rodeno mrtvo. ne znam kako da opisem tu sadasnju bol..a pogotovo jer smo cekali nakon dva spontana sto sam prethotno imala. taj osjecaj kada se mrda djete u stomaku , ko zna kad cu da opet osjetim,.... uradena je obdukcija gdje je receno kako je djete dobilo akutnu infekciju od mene, a posto su nasi dr.tako dobri, zaboravili su dostaviti na patologiju pupcanu vrpcu i plodovu vodu. kako bi se lakse utvrdilo koja je infekcija u pitanju.
pitanje gdje je najbolje da se urade sve analize i koje ste vi radili...molim odgovor

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
2.2.2013 11:59:33   
amab
Drage moje jako mi je žao zbog vaših gubitaka i samo Bog zna da se zaboraviti nemože ali dalje krenuti mora.Pišem ovo dok su moje rane još sviježe sad ce sdam dana kako sam izgubila svoju bebicu, pet mjseci možda nije kao pred sam porod ali bol je isto velika. Moja priča: Sve uredno, kontrole i UZ i nik sretniji od mene,,,,,,i onda kobni trenutak na spavanju samo osjećaj da se nešto dsi, to je bilo pucanje vodenjaka, poslije sve pa sa vidim uobičajeni procesi bolnica UZ i prirodan porod zatim čišćenje ostatka,,,, ostaje bol, nevjerica 1001 pitanje bez odgovora i na kraju samo nada da vrijeme lijeći sve rane i da se to zbog nekog razloga moralo desiti.Još uvijek sam u šoku ali mi je utjeha moje dijete( imam već sina) i nada da ce biti bolje. Iskreno mi je žao zbog svi koje su preživjele slični,isto ili još gore glavu gore i nadam se ce opet akoBogda biti user posted image svima nama. Ljubim vas dragemoje

(odgovor članu dajanab)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
2.2.2013 12:05:44   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: amab

Drage moje jako mi je žao zbog vaših gubitaka i samo Bog zna da se zaboraviti nemože ali dalje krenuti mora.Pišem ovo dok su moje rane još sviježe sad ce sdam dana kako sam izgubila svoju bebicu, pet mjseci možda nije kao pred sam porod ali bol je isto velika. Moja priča: Sve uredno, kontrole i UZ i nik sretniji od mene,,,,,,i onda kobni trenutak na spavanju samo osjećaj da se nešto dsi, to je bilo pucanje vodenjaka, poslije sve pa sa vidim uobičajeni procesi bolnica UZ i prirodan porod zatim čišćenje ostatka,,,, ostaje bol, nevjerica 1001 pitanje bez odgovora i na kraju samo nada da vrijeme lijeći sve rane i da se to zbog nekog razloga moralo desiti.Još uvijek sam u šoku ali mi je utjeha moje dijete( imam već sina) i nada da ce biti bolje. Iskreno mi je žao zbog svi koje su preživjele slični,isto ili još gore glavu gore i nadam se ce opet akoBogda biti user posted image svima nama. Ljubim vas dragemoje


user posted image
zao mi je sve zenice koje su prosle kroz ovako bolne trenutke,zao mi je zbog vasih gubitaka, rijeci utjehe zaista nemam uzdaj te se u Boga,da vam Allah podari saburauser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu amab)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
11.2.2013 15:05:10   
dajanab
zao mi je amab,, ja sam jedna od onih koja je imala 2 spontana i koja se porodila i nije prezivjela bebica.. 27.10.2012... i znam kako ti je.. ja jos uvjek placem na samu pomisao, i pogotovo kad vidim svoje prijateljice koje su se porodile.. i sama pomisao da odem na babine,, ja nema snage..... no ipak polakoo radim pretrage i polako sam pocela sa muzem opet da imam odnos,i kao sto kazes kako da ne mislim da ako opet zatrudnim da se nece to desiti..

(odgovor članu amab)
Neposredna veza do poruke: 242
   [Obrisana poruka]
11.2.2013 15:08:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu dajanab)
  Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
11.2.2013 15:09:22   
veeseelaa
dajanab
žao mi je zbog tvog gubitka i sama sam doživjela isto
al meni druge bebe i babine uopće ne padaju teško, veselim im se i rado posjećujem svoje prijateljice koje su rodile
moja beba je samo moja bebauser posted image

ne razmišljaj u tom pravcu, nikako, ja sam imala priliku da se sretnem sa bezbroj trudnica, porodjenih žena i njihovim bebicama poslije mog gubitka i nijednom ama nijednom me isto nije rastužilo

hB na razumu

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dajanab)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
11.2.2013 15:09:59   
Skvo RR
I od mene drage moje  user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
11.2.2013 15:15:52   
tužna mama
Na žalost takve stvari je nemoguće zaboravit, samo se naučiš s vremenom živjet s tom boli

(odgovor članu dajanab)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
11.2.2013 15:16:12   
tužna mama
Na žalost takve stvari je nemoguće zaboravit, samo se naučiš s vremenom živjet s tom boli

(odgovor članu dajanab)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
11.2.2013 15:20:37   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: tužna mama

Na žalost takve stvari je nemoguće zaboravit, samo se naučiš s vremenom živjet s tom boli


e baš tako
svaki dan se desi nešto što te vrati na taj događaj
npr ja sam u fazonu ovih dana da duman kakve ću nišane malenoj na mezar napraviti

i kad god kažem Ajši voli te mama najviše na svijetu, dodam  i Ajru user posted image
prosto ne mogu da to ne kažem, neću da je ne spominjem zbog upitnika iznad glave ljudi okolo

ljudi misle da je najbolje šutjeti a ja mislim da nije, treba pričati i spominjati svoje izgubljeno dijete....
ona je moja drugorodjena djevojčica, moja ljubav


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tužna mama)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
11.2.2013 15:40:42   
*andjela*
xara,amab,dajanab i ostale nemam reci nista tuznije u zivotu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
11.2.2013 15:56:55   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: tužna mama

Na žalost takve stvari je nemoguće zaboravit, samo se naučiš s vremenom živjet s tom boli


e baš tako
svaki dan se desi nešto što te vrati na taj događaj
npr ja sam u fazonu ovih dana da duman kakve ću nišane malenoj na mezar napraviti

i kad god kažem Ajši voli te mama najviše na svijetu, dodam  i Ajru user posted image
prosto ne mogu da to ne kažem, neću da je ne spominjem zbog upitnika iznad glave ljudi okolo

ljudi misle da je najbolje šutjeti a ja mislim da nije, treba pričati i spominjati svoje izgubljeno dijete....
ona je moja drugorodjena djevojčica, moja ljubav



Veeseelaa user posted image user posted image user posted image , rasplaka me. user posted image

Svim majkama koje su izgubile svoje bebice nudim samo zagrljaj podrške. user posted image Vjerujem da je vaša bol neopisiva.

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *