|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prvi menzes poslije poroda
18.7.2009 1:34:51   
Adana
Zao mi je mila! Popij ili analgin ili paracetamol...
Meni znaju biti bolne. Ali ne sad nepodnosljive. I ja sam imala sekciju, i dobila sam nakon 4 mjseca cini mi se. Uglavnom 14 mjeseci nakon zadnje menstruacije...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: prvi menzes poslije poroda
23.7.2009 18:43:58   
ivanak
Prestala sma krvariti prije  5 dana, tj. nakon mjesec dana od poroda.
Danas sam ponovno lagano prokrvarila - sad jeli to menzes ili što već???
Nije još prošlo 40 dana, jeli to moguće????

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: prvi menzes poslije poroda
23.7.2009 18:58:08   
nanika
Ivanak ja ne mislim da ti je to menzes, to jos uvijek krvaris od rane.
I meni se to desilo, bilo mi prestalo, pa opet
Ja sam dojila curicu 2godine, a prvu menstruaciju sam dobila nakon 6 mjeseci. Nikada vise nisu bile bolne kao prije poroda

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: prvi menzes poslije poroda
24.7.2009 10:15:27   
ivanak
Najvejrojatnije je onda to od rane, jer  je unutarnja, a ja osjetim da još nije zarasla skroz pa bi će da zbog nje malo krvarim.


(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: prvi menzes poslije poroda
26.7.2009 8:48:45   
taze_mlada
porodila sam se prije 3 mj, jos nisam dobila ali mi se u par navrata desilo da sam jedno dan-dva imala smedjaksti iscjedak....cekam da se dr vrati sa godisnjeg pa idem na prvu postporodjajnu kontrolu ali za sada ja to vezem sa povisenim prolaktinom sa kojim sam deverala i prije trudnoce a od kojeg mi je padao progesteron sto se ocitovalo smedjim iscjedkom...

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: prvi menzes poslije poroda
26.7.2009 16:59:18   
kristina110
ja bi ti savjetovala da posjetiš ginekologa.ja sam se čistila mjes dana nakon poroda i prvi menzes dobila 3mjes nakon poroda, nisam dojila svoju curicu jer nisam mogla.kasno si ti nešt dobila.

(odgovor članu Amer)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: prvi menzes poslije poroda
26.7.2009 17:01:51   
kristina110
moja kolegica je dojila pa je dobila nakon 3mje poslije poroda.

(odgovor članu Amer)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: prvi menzes poslije poroda
26.7.2009 19:05:04   
taze_mlada
zaboravila sam reci da dojim i sto se tice lohija nakon poroda sve je islo svojim tokom.. bila sam na jednom pregledu nakon 10. i 20. dana od poroda i sve je bilo ok.... ali jedva cekam da se dr vrati sa godisnjeg pa da mu odem da vidimo sta se to dole desava hahahaha 

(odgovor članu kristina110)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: prvi menzes poslije poroda
3.8.2009 22:04:02   
gvendolina
ja danas dobila prvu menstruaciju 3 mjeseca nakon porodauser posted image  
dojim bebu pa sam se sve nadala da necu jos dobiti.
pravo sam nervozna citav dan, ali srecom nije suvise bolno.bas sam bila rahat ovih 12 mjeseciuser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: prvi menzes poslije poroda
7.8.2009 18:20:05   
ivanak
Bila sam u ginekologa, nakon 30 dana sam prestala krvariti i 36 dana dobila menstruaciju. Kao i inače trajala mi je 7 dana. Jedino kad sam je dobila presjeklo me je 2-3 puta pri dnu stomaka, užasna bol. Prije poroda nisam imala bolne menstruacije, ali ovo je sličilo onoj boli o kojoj svi pričaju.
Sreća pa nije dugo trajala bol, nego nešto kratkotrajno.


(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: prvi menzes poslije poroda
7.8.2009 23:52:36   
Anoniman
Ja nisam dobijala user posted image  sve dok sam dojila kćerku....
Nadam se da će i ovaj put biti tako. Evo 2 mj. su prošla od poroda i još je nema....

(odgovor članu ivanak)
  Neposredna veza do poruke: 86
   RE: prvi menzes poslije poroda
8.8.2009 8:39:50   
Ex Yu
Ja sam krvarila punih 40 dana stim da mi je dva puta bilo skoro stalo pa opet krene a poslije 5 dana znaci 45 dan sam dobila mens.

prije sam imala uzasno bolne sad vise nije nisam ni osjetila ali su zato obilne da sam se prepala da cu iskrvarit tri dana ko potok a onda se smirilo, presvlacila sam se svaki 15 minuta sav sam ormar gardarobe potrosila i sve posteljine ... al se nadam da je samo prva takva da se to jos nesto cistilo da ce sljedece biti manje


_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: prvi menzes poslije poroda
15.8.2009 20:08:42   
Apotekarka
ja sam dobila 36user posted image dan nakon poroda bolio me stomak i to dobro ali uopce nisam obilno krvarila pomalo i trajalo je 6 dana...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: prvi menzes poslije poroda
27.8.2009 10:32:58   
ivanak
Ja sam isto dobila menzes, ali jeli se kome dogodilo da mu kasne nakon prvog puta. Mene zanima jeli to moguće zbog dojenja, jer dojim bebu???
Ginekolog mi je rekao da mi jajnici rade punom parom i da trebam dobiti. Bilo mu je čudno kako to tako brzo jer ga dojim.
Kad sam prvi put dobila presjeklo me par puta po dnu stomaka, što me nije nikad prije.

P.S. žao mi je svima koji su imale bolne menstruacije prije.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: prvi menzes poslije poroda
27.8.2009 12:41:30   
mnn
ja sad čekam treči menzis nakon poroda...kad trebam dobiti prvih 5 dana prije nego dobijem sve me boli...a onda odjednom sve prestane...i kad dobijem ne osjetim da imam prva dva dana ali kad doje treči to je kom...plačem od bolova i ne pomaže mi ni jedna tableta...ma budem koma od grčeva..i to traju da bude sve čudnije od 10 ujutro do 21h i onda sve nestane...ja ne mogu da vjerujem...i onda 4,5 dan bude sve ok kao i prije...

pitala sam ja susjeda ginekologa zašto je to tako..a on kaže da treči dan manje hormona...ja to još ništa ne kužim....samo znam da imam bolove jače nego prije poroda i da su gori od trudova...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: prvi menzes poslije poroda
28.8.2009 22:32:52   
Tidzi
Nakon oba poroda krvarenje sam imala 3 sedmice, cetvrtu ono nesto smedjkasto i to je to. Nakon prvog poroda, prva menga je dosla nakon 8 mjeseci kada sam prestala dojiti dijete, a nakon drugog su mi odmah bile redovne.

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: prvi menzes poslije poroda
7.10.2009 13:45:46   
Azure
reallove  ja sam poslije prvog poroda krvarila nekih 37 dana. Nakon pet dana sam dobila prvi menzes. Svi su me uvjedjivali da se organizam cisti, ali ja sam znala da nije to. Nakon mjesec sam opet dobila menzes u periodu kada sam trebala. Razgovarala sam sa dr. i rekla je da to nije nista nenormalno ali da se rjedje desava. Neke zene koje doje nemaju menzes cak i po 6 mj. poslije. 

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: prvi menzes poslije poroda
7.10.2009 13:47:38   
mojbebac
evo skoro 5 mjeseci sad ce, i nisam jos dobila a dojim bebu, pa se nadam da nece josuser posted image

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: prvi menzes poslije poroda
7.10.2009 13:52:19   
Azure
hehehe i ja sam se nadala ali se razocarala. user posted image user posted image user posted image user posted image , a dojila sam bebu do prije 3 mjeseca znaci 2 godine i 8 mjeseci. 

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: prvi menzes poslije poroda
15.10.2009 10:32:33   
nannah
...ja ne dojim; mali nikad nije prihvatio siku; a mlijeka i dalje po malo imam, nesto mrvicu izdajam, al sam menzis dobila prakticki odmah - 4 sedmice nakon poroda :-(, i obilno je i traje evo vec 10 dana. Sve cekam da stane pa da odem do ginekologa. Mislila sam da sam ja neko cudo(viste) al sad vidim da je i kod nekih drugih doslo dosta rano pa me malo umirilo... uf, bas sam mogla i bez toga user posted image

_____________________________

-------
Lolo, 27.08.2009.

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: prvi menzes poslije poroda
15.10.2009 10:42:03   
lilith
4,5 mjeseca, dojim i jos nisam dobila...jupiiiiiiiuser posted image ...to je kao i sve ostalo individualno i zavisi od zene do zene

(odgovor članu nannah)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: prvi menzes poslije poroda
15.10.2009 11:08:48   
Hannan
Ja sam dobila punih 9 mj poslije poroda, a dojila sam 11mj.I to sto mi je bilo zanimljivo, zadnju mens. sam imala 19.u mjesecu a ovu sam dobila 16.u mjesecu, tacno onako kako bi bilo da nije bilo poroda.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: prvi menzes poslije poroda
15.10.2009 13:37:25   
w.pooh
ja sam dojila 13 mjeseci a dobila sam 12,5 mjeseci poslije poroda user posted image user posted image user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: prvi menzes poslije poroda
17.10.2009 23:33:34   
mishel
Evo da se i ja pridruzim. Porodila sam se prije 4 jeseca ali jos uvjek nisam dobila. Pitanje jedno za sve mame, da li je moguce zatrudniti iako nije bilo prve menstruacije? Velika se polemika vodi oko toga pa me bas interesuju vasa iskustva.

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: prvi menzes poslije poroda
17.10.2009 23:36:11   
_melina_
IZVORNA PORUKA: mishel

Evo da se i ja pridruzim. Porodila sam se prije 4 jeseca ali jos uvjek nisam dobila. Pitanje jedno za sve mame, da li je moguce zatrudniti iako nije bilo prve menstruacije? Velika se polemika vodi oko toga pa me bas interesuju vasa iskustva.


super pitanje....
ja sam rodila prije 16 dana i bas me interesuje kako fercera poslije poroda menzes..
iskreno "strah me je ponovo imati odnose" jer su mi rekli da je tad najlakse ostati trudan...


_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu mishel)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *