|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prvi menzes poslije poroda
17.10.2009 23:43:10   
MELLI
IZVORNA PORUKA: mishel

Evo da se i ja pridruzim. Porodila sam se prije 4 jeseca ali jos uvjek nisam dobila. Pitanje jedno za sve mame, da li je moguce zatrudniti iako nije bilo prve menstruacije? Velika se polemika vodi oko toga pa me bas interesuju vasa iskustva.

Jest zato što nikad ne znaš kad će se desiti ovulacija,user posted image

(odgovor članu mishel)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: prvi menzes poslije poroda
18.10.2009 10:32:12   
aamra
IZVORNA PORUKA: MELLI

IZVORNA PORUKA: mishel

Evo da se i ja pridruzim. Porodila sam se prije 4 jeseca ali jos uvjek nisam dobila. Pitanje jedno za sve mame, da li je moguce zatrudniti iako nije bilo prve menstruacije? Velika se polemika vodi oko toga pa me bas interesuju vasa iskustva.

Jest zato što nikad ne znaš kad će se desiti ovulacija,user posted image



Ovulacija ce se sigurno desiti prije menstruacije, tako da tek kada dobijes znas da si i imala ovulaciju i da je postojala mogucnost da zatrudnis. Zato zene cuvajte se user posted image

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: prvi menzes poslije poroda
28.10.2009 14:15:20   
dinnaa
nakon porođajnog krvarenja dobila sam prvu menstruaciju,zatim dr.mjesec došla je dr meca tačno u bocu ,ali već treća kasni gotov18 dana. bebicu dojim . nevjerujem da sam user posted image jer se čuvamo ali sve je moguće.da li ima neko sa sličnom situacijom kao ja? user posted image

_____________________________

11.06.2009 postala najsretnija mama na svijetu

(odgovor članu aamra)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: prvi menzes poslije poroda
1.11.2009 19:15:31   
Niobe
Iako dojim, dosla je danas, nepuna 2 mjeseca nakon poroda. fuj. 

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu dinnaa)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: prvi menzes poslije poroda
3.11.2009 15:21:15   
mamaajna
porodila sam se prije 44dana krvarenje mi je stalo oko 30 dana medzutim juce sam opet pocela pomalo krvariti(i danas je tako)jeli to menstruacija,dojim djete

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: prvi menzes poslije poroda
3.11.2009 15:40:09   
Hankica
I meni je dosla, evo 10 i pol mjeseci nakon poroda, ali kod mene je malo specifican slucaj, mislila sam da i nece doci bez koristenja tabletica user posted image

_____________________________

Beba je dosla 22. decembra 2008.

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: prvi menzes poslije poroda
17.11.2009 15:12:59   
marinčii
evo da prijavim da je i meni user posted image  došla..4 mjeseca i 7 dana nakon poroda..i boli me isto kao i prije tako da nema istine u onim pričama da posle poroda više ne boliuser posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Hankica)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: prvi menzes poslije poroda
17.11.2009 15:40:06   
Niobe
Kod mene je prije trudnoce bol bila nepodnosljiva, tako da su mi kontrakcije bile skoro poznat pojam. nakon poroda, pri prvoj menstruaciji, nisam osjetila nista. nadam se da ce tako i ostati user posted image

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: prvi menzes poslije poroda
17.11.2009 19:23:16   
noaa
ja sam dobila dva mjeseca nakon poroda,boli me vise nego prije,tako da je sve od zene do zene.samo sto mi je sad ciklus od 26 do 33 dana a prije bio 28 dana.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: prvi menzes poslije poroda
4.12.2009 21:50:17   
shejla
ja jos nisam user posted image
Inace, prije mi je uvijek bila tacna u dan, i nije me bolilo (samo malo prvi dan)...


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: prvi menzes poslije poroda
4.12.2009 21:51:16   
mojbebac
nista jos kod mene ....user posted image

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: prvi menzes poslije poroda
5.12.2009 12:48:57   
teacher75
kod mene danas nesto malo krvavog iscjedka, pa nisam ni sigurna da je menstruacija, vidim da uglavnom svi pisu da je obilno. inace, dojim, prosla su skoro 2 mjeseca od poroda, nista me ne boli, ali sam bila pomalo depresivna zadnjih dana i bubuljice se pojavile kao u PMS-u.eto, vidjecu kako ce se ovo nastaviti

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: prvi menzes poslije poroda
5.12.2009 15:58:54   
lilith
da prijavim i ja, 6 mjeseci i pet dana bez nje...ne boli,nije obilnija nego prije-isto sve...nije mi nedostajalauser posted image

_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: prvi menzes poslije poroda
5.12.2009 16:29:49   
Private
Blago vama koje jos niste dobile user posted image ,porodila se 16.9.nedavno je bila i druga user posted image ,sto znaci da sam se jako brzo vratila u funkciju user posted image

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: prvi menzes poslije poroda
8.12.2009 11:08:16   
delly
evo 4 mj i 13 dana nakon poroda dobjem i ja danas user posted image obilna i bolna kao i prije ,.. mrzim je organski fujjj gdje se peticija potpisuje user posted image meni je inace u dan i sat redovna pa cemo vidjeti to bi htjela i da se nastavi user posted image nebi imala nista protiv da neboli ,bila bi cak onda i sretna kad je dobijem ovako mrzim i sebe i cjeli svjet naravno user posted image osim moje curice ...a muza najvise nekako mrzim on je kriv za sve u ovih nekolko dana user posted image

vama koje niste dobile kucajte od drva,glave bilo sta i budite zadovoljne ....

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: prvi menzes poslije poroda
13.12.2009 14:03:29   
lirio
prošlo je već 55 dana od poroda a ja još nisam dobilauser posted image ...krvarila sam prilično dugo, malo više od 40 dana al sve sa nekim prekidima...ne dojim...kontam sutra ginekologu jer se zabrinuh čitajući vaše objave...

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: prvi menzes poslije poroda
13.12.2009 22:43:25   
scarlett
Evo je, vještice, upravo stiglauser posted image , nakon skoro 4 mjeseca, a ja se nadala da je neće biti barem godinu,...

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: prvi menzes poslije poroda
15.12.2009 9:45:42   
lirio
57 dana a user posted image nema...al bude kaže dr. ginekolog...za koji dan...uh, skinula sam jednu brigu s vrata...kaže da je sve ok...ne znam kad bih otišla na pregled da nisam čitala vaše objave...puse user posted image user posted image user posted image imamicama...

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: prvi menzes poslije poroda
21.12.2009 21:08:03   
lirio
napokon je user posted image došlauser posted image ...62 dan poslije poroda...a ne dojim...

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: prvi menzes poslije poroda
27.12.2009 1:46:07   
leona81
meni je dosla evo 38 dan nakon poroda...pih...a dojim

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: prvi menzes poslije poroda
27.12.2009 12:58:05   
mojbebac
kod mene jos uvijek NE, dojimo .....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: prvi menzes poslije poroda
14.1.2010 12:26:52   
teacher75
1. menzes sam dobila odmah 2 mjeseca nakon poroda mada dojim a sad mi 2. kasni vec 10 dana, pa ne znam jel to normalno? nemam nikakve znakove da bih mogla dobiti ili da sam nedajboze trudna (ne bih nikako voljela ovako brzo odmah drugo dijete)

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: prvi menzes poslije poroda
15.1.2010 21:34:48   
myb@by

IZVORNA PORUKA: leona81

meni je dosla evo 38 dan nakon poroda...pih...a dojim

Leona i ja sam dobila mengu a nije proslo ni onih 40 dana isto kao ti.Dojim i ne mogu da vjerujem da sam toliki peh da me i taj izostanak menge nije zaobisao.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: prvi menzes poslije poroda
15.1.2010 21:36:55   
myb@by

IZVORNA PORUKA: teacher75

1. menzes sam dobila odmah 2 mjeseca nakon poroda mada dojim a sad mi 2. kasni vec 10 dana, pa ne znam jel to normalno? nemam nikakve znakove da bih mogla dobiti ili da sam nedajboze trudna (ne bih nikako voljela ovako brzo odmah drugo dijete)

I meni se isto desilo da mi je druga menstruacija kasnila 10 dana.Ja to tumacim tako da mi se vjerovatno ciklus produzio i umjesto 25 dana sada mi ciklus traje 35 dana.Vjerovatno ce se to sve vratiti na svoje poslje dojenja.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: prvi menzes poslije poroda
16.1.2010 7:34:21   
Nellica
Kod mene još nema user posted image  i nadam se da još duuggooo neće doći user posted image

_____________________________

5.12.2009.
28.04.2011. Mamina dva anđela!

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *