|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prvi menzes poslije poroda
13.3.2010 8:58:18   
shejla
nema potrebe ici doktoru...sve dok dojis mozes da ne dobijes. Ja sam dobila nakon 11 mjeseci (bila sam ubjedjena da sam to napisala ovdje, ali evo ne vidim svoj post...user posted image )
Uglavnom nikakve promjene od onih prijasnjih...isto 4-5 dana trajala, nista me nije bolilo... Izasla mi bubuljica na bradi par dana prije, tako mi je i prije uvijek izlazilo user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: prvi menzes poslije poroda
13.3.2010 8:59:47   
shejla
ima jos jedna ovakva tema...tamo sam pisala. Vec sam pomislila da sam prolupala user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: prvi menzes poslije poroda
19.3.2010 20:38:56   
Anoniman
Ja dobila, nakon 11 mjeseci i 10 dana, i evo super prolazi, mislim bez bolova i drugih poteskoca, kao i prije porodauser posted image

< Poruku je uredio sahara -- 19.3.2010 20:39:10 >

(odgovor članu shejla)
  Neposredna veza do poruke: 153
   RE: prvi menzes poslije poroda
25.3.2010 13:08:40   
lavić Simba
user posted image hahaha mila moja trebas se radovati,ja sam se pravo zabrinula!Jos malo pa punih 6 mj od carskog i prestala sam dojiti prije mj ali jos NISAM DOBILAuser posted image !E evo maloprije gledam kad stisnem grudi kao ima jos malo mlijeka po kap pa kao sto kazu dok dojis manje je mogucnosti da dobijes pa se sad pitam da nije to sto mi mlijeko nije jos skroz presusilo ili??????user posted image user posted image

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: prvi menzes poslije poroda
26.3.2010 10:38:15   
lavić Simba
eeeeeeee ja juce se zalim kad evo danas dobilauser posted image user posted image !Mozete misliti ja se radujem ma bila sam se zabrinula mozda nesto nije uredu kad jutrosuser posted image eto.........

(odgovor članu lavić Simba)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: prvi menzes poslije poroda
1.4.2010 12:44:10   
mama2009
evo nakon 54 dana od poroda sam dobila bukvalno kad mi je nestalo mlijeka i prestala sam dojiti 3 dana nakon toga sam dobila 

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu lavić Simba)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: prvi menzes poslije poroda
1.4.2010 12:47:25   
salmy
IZVORNA PORUKA: mama2009

evo nakon 54 dana od poroda sam dobila bukvalno kad mi je nestalo mlijeka i prestala sam dojiti 3 dana nakon toga sam dobila 
ista stvar se i meni desila! jos uvijek ne kontam kako je mlijeko nestalouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: prvi menzes poslije poroda
1.4.2010 12:52:20   
rose 87
joj zene ja sam prije par dana dobila ali skroz cudno,mislim malo ima pa malo nema user posted image ,nemam bolova,samo mi jest mlijeka skroz slabo bilo,pila sam onaj caj za dojilje ko vodu,mali mi je isto tako bio nervozan i plakao redovno poslije jela,ali me brine sto je to skroz malo,neznam trebam li zbog toga dok.

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: prvi menzes poslije poroda
1.4.2010 12:54:51   
mama2009
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: mama2009

evo nakon 54 dana od poroda sam dobila bukvalno kad mi je nestalo mlijeka i prestala sam dojiti 3 dana nakon toga sam dobila 
ista stvar se i meni desila! jos uvijek ne kontam kako je mlijeko nestalouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


bukvalno sam "presusila" nema pa nema.....citala sam stres da utice, koliko god su me pazili .....svaki njen plac iznenadni za mene je bio stres, njeno kihanje koje je normalno i na kraju krajeva svaka majka je htjela priznati ili ne pod stresom od brige kad ima malo bebu


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: prvi menzes poslije poroda
2.4.2010 20:11:27   
marny
moj dječak eto napunio godinicu, ja još nisam dobila m., zanima me budući da imam još uvijek veliku stomačinu dali će ona imalo opasti nakon što dobijem menzes.
bilo bi divno da stomak bar malo splasneuser posted image

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: prvi menzes poslije poroda
2.4.2010 20:14:44   
teacher75

IZVORNA PORUKA: marny

moj dječak eto napunio godinicu, ja još nisam dobila m., zanima me budući da imam još uvijek veliku stomačinu dali će ona imalo opasti nakon što dobijem menzes.
bilo bi divno da stomak bar malo splasneuser posted image

ja sam dobila vec 3. mjesec nakon poroda, evo vec 3.user posted image prosla a stomak i dalje samo raste, nazalostuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: prvi menzes poslije poroda
3.4.2010 13:54:31   
Anoniman
Nakon 10 mj. ja jutros dobila user posted image user posted image  Sve ukupno 19 mj. bez user posted image  Iako user posted image  doji kao i ranije, bez smanjenog broja podoja, eto dodje user posted image  Mogla je jos sacekati...... user posted image  

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 162
   RE: prvi menzes poslije poroda
3.4.2010 14:08:11   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Nakon 10 mj. ja jutros dobila user posted image user posted image  Sve ukupno 19 mj. bez user posted image  Iako user posted image  doji kao i ranije, bez smanjenog broja podoja, eto dodje user posted image  Mogla je jos sacekati...... user posted image  


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja imala od poroda samo dva puta user posted image ..nema je vec tri mjesecauser posted image (nisamuser posted image user posted image )


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: prvi menzes poslije poroda
4.4.2010 1:05:40   
leona81
ja sam imala 2 puta, nema je vec mjesec:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: prvi menzes poslije poroda
6.4.2010 12:19:14   
semmy
IZVORNA PORUKA: marny

moj dječak eto napunio godinicu, ja još nisam dobila m., zanima me budući da imam još uvijek veliku stomačinu dali će ona imalo opasti nakon što dobijem menzes.
bilo bi divno da stomak bar malo splasneuser posted image


blago tebi..godinu si mirna..( ustvari 21 mjesec ) ja neki dan dobila, tacno 2 mjeseca i 2 dana nakon porodauser posted image user posted image
malena doji normalno a i mlijeka imam dovoljno i nadam se da ce tako i ostati..
stomak me nebrine a i nesmeta mi zasad jer ionako nemogu nista od svoje garderobe obuci..valjda ce spasti kad pocnem raditi i uletim u jak tempo posla

_____________________________

bebach 09.01.1999 ;)
mala princeza nam se pridruzila 02.02.2010 ;)))

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: prvi menzes poslije poroda
6.4.2010 13:09:34   
mojbebac
ni ja jos uvijek nisam dobila.... jos malo pa 11 mjeseci ..... dr kaze da je to ok, dok god dojim ....

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu semmy)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: prvi menzes poslije poroda
26.4.2010 14:47:31   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Nakon 10 mj. ja jutros dobila user posted image user posted image  Sve ukupno 19 mj. bez user posted image  Iako user posted image  doji kao i ranije, bez smanjenog broja podoja, eto dodje user posted image  Mogla je jos sacekati...... user posted image  


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja imala od poroda samo dva puta user posted image ..nema je vec tri mjesecauser posted image (nisamuser posted image user posted image )



ja jucer dobila user posted image i to nakon skoro 4 mjeseca..dakle, prvu user posted image sam dobila kada je bebi imao tacno 6 mjeseci i onda jos jednu i onda pauza, i evo jucer opet nakon toliko vremena čekanja dobila user posted image user posted image

čudno, zar neuser posted image ?

moram otici kod ginekologa za svaki slucaj...


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: prvi menzes poslije poroda
26.4.2010 15:22:56   
my_little_baby
ja dobila jutros....to znaci nakon nekih 6 mjeseci od poroda...s tim da mi se znalo desiti...par puta kao krene..pa bude jedan -dva dana,,ali tek pomalo,isto ono kad imas normalno ,pa onaj zadnji dan dva prije nego sto prestane ..

_____________________________

Muhamed-23.10.2009
Ahmed-10.06.2007
Merjema-22.11.2003

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: prvi menzes poslije poroda
26.4.2010 15:30:57   
Niina
Ta mestruacija nakon poroda je sto se mene tice cista enigma..sve moze biti a i ne mora.
Ja sam imala lohije ja mislim 37 dana od poroda s tim da je prvih 20 bilo intenzivno a kasnije samo po malo mrljalo ali sam morala nositi ulozak. I taman kad sam svecano izvadila ulozak, pa nije proslo 3 dana ja opet dobijem krvarenje koje je trajalo 3-4 dana nije bilo bolno niti obilno. Od tog dana je proslo jos 15 dana kada sam dobila obilno krvarenje, toliko da sam nocne uloske mijenjala svaki sat vremena, bila sam iscrpljena maksimalno. Trajalo je 7 dana. onda je proslo 45 dana do iduceg menstrualnog krvarenja a ovaj slijedeci jos uvijek cekam.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dojim od prvog dana i nisam prestajala sa dojenjem.
Kazu, da kad zena koje doji menstrualni ciklus zavisi od nivoa hormona prolaktina koji varira, kada opadne dobije se menstuacija i obrnuto.



_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: prvi menzes poslije poroda
26.4.2010 15:39:16   
Atarka
 
Ja jos uvijek nisam dobila, skoro 7 mjeseci.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: prvi menzes poslije poroda
27.4.2010 10:25:23   
mina23
ja sam prestala dojiti ima 7,dana i nema user posted image je josuser posted image
ali imam malo mlijeka pa da n ije do toga i kad da je ocekujem bas se brinem??


_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: prvi menzes poslije poroda
27.4.2010 10:37:27   
snijeg
Ni kod mene još ništa, doduše još uvijek dojim, a prošlo je devet mjeseci (malo mi nedostaje) user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: prvi menzes poslije poroda
7.5.2010 21:24:27   
Meri29
I ja prijavljujem, proslo skoro 6 mjeseci i jos uvijek user posted image nigdje na vidiku user posted image Jeste da dojim, a vala moram da priznam da mi bas i ne nedostaje user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: prvi menzes poslije poroda
7.5.2010 21:29:49   
teacher75
ja sam primjetila da su mi puno obilnije nego prije trudnoce, prva 2-3 dana moram mijenjati ulozak svaki sat-dva, uzas jedan!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: prvi menzes poslije poroda
7.5.2010 21:32:33   
Meri29
Joooj bas to nisam pozelila, nigdje nisi rahat, a ja se opustila pravo trenutno user posted image Ja bih, ako me ko bude pitao, kada prestanemo kupovati pelene za malenu da pocnem za sebe, ne prijeuser posted image user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *