|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: peglanje vesa
9.1.2010 22:03:24   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: acudesa

Kad ćeš mi na kahvu doćiuser posted image ....a, ja ću tebi na usisavanje,



Zdogovoreno user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 76
   RE: peglanje vesa
9.1.2010 22:04:41   
mamica87
Mrzim peglanjeuser posted image user posted image user posted image a Bog dao kod mene uvijek vesa za peglanje i za pranje.Tamam rjesis jednu turu dolazi druga i sve u krug takouser posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: peglanje vesa
14.1.2010 14:17:33   
reallove
Evo zavrsila jednu hrpu za peglanje,cekaju me jos 2 masineuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: peglanje vesa
14.1.2010 14:36:28   
fatimica09
I mene ceka moja HRPA user posted image .....eee nemojte se smijati, ali znate sta ja radim....negdje procitala, da je za zelju dobro prouciti 50 Ajetul Kjursija....i onda ja to lagano dok peglam user posted image ....mm me provalio, pa kaze, ih koliko vesa imas.....mozes i za 2-3 zelje prouciti user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: peglanje vesa
14.1.2010 14:41:44   
reallove
IZVORNA PORUKA: fatimica09

I mene ceka moja HRPA user posted image .....eee nemojte se smijati, ali znate sta ja radim....negdje procitala, da je za zelju dobro prouciti 50 Ajetul Kjursija....i onda ja to lagano dok peglam user posted image ....mm me provalio, pa kaze, ih koliko vesa imas.....mozes i za 2-3 zelje prouciti user posted image

e dobro si mi rekla ja mogu za sve zelje svoje prouciti koliko peglam,probat cu user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: peglanje vesa
14.1.2010 14:44:42   
fatimica09
hahahah probaj.....user posted image user posted image user posted image , lakse je.....tako ja kad je jedna masina, kazem....ma jok neka da se skupi pa da fino proucimuser posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: peglanje vesa
14.1.2010 14:47:45   
snijeg
Uhhhh ja sam luđakinja kad je pegla u pitanju, peglam sve osim čarapa user posted image
Ne mogu reći da volim, ali ne mogu staviti veš u ormar dok peglu ne osjeti (blesava sam - znam, ali si ne mogu pomoći)...garderobica moje pahuljice - ehhh to mi je merak peglati, njoj i čarape ispeglam....ne znam jest da me leđa zabole, al nekako mozak isključim, slušam muziku ili gledam TV i lagano.....odmori mi psihički..user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: peglanje vesa
14.1.2010 14:48:31   
Hanady RR
¸Ma mene ništa nečeka....ja sam super sistem pronašla.

Do prije pola godine ja sam i čarape peglala, a sad to ide drugačije.

ja pravo sa štrika slažem. Dječiji veš perem o0dvojeno od našeg. posebno otkuhavam salvete, peškire i stoljnjake. e sad te tri grupacije ( tačnnije 5 njih dok šareno i bjelo razdvojim) fino odmah sa sušenja slažem. u naše stavri stavljam omekšivač pa sve uljudno složim zategnem i peglanja nema. samo košulje i one pantole na peglu, ostalo pravo u ormare složim. peškire isto tako i salvete. Dječije pravo sa sušenja stavljam na sto za peglanje i sve usput radim i peglam , začas ispeglam njihove peškire, bodiće od mleđe sve peglam a od starije ove trenerke po kući i majice nepada mi na pamet.

Vazda mi veš i opran i osušen i ispeglan i u ormarima.

ponekad neke stvari koje moram peglad a u tom trenutku nemam kad složim i ostavim na mjesto koda sam ih ispeglala kad mi zatrebaju ja peglam.

pa ja sam do prije 6 mjeseci svaku 2 noć  do 2 pola 3 peglala....svi se sa mnom šrpdali...e od sada to radim drugačije i super je.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: peglanje vesa
14.1.2010 15:35:46   
dzeni_nl
uhhhh, ja evo upravo zavrsila tri masine odjednom, pala sam sa nogu.
da volim peglati bas i nevolim. peglam sve sem carapa, volim kad mi je sve ispeglano i moje i mm, a posteljina posebno volim kad je ispeglana i kada legnem tako u cistu i ispeglnu posteljinu.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: peglanje vesa
14.1.2010 15:41:21   
Nedi
Mrzim peglanje, ulaludno trošenje vremena, ali sta cu kad  moraaamuser posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: peglanje vesa
14.1.2010 15:51:57   
reallove
IZVORNA PORUKA: Hanady

¸Ma mene ništa nečeka....ja sam super sistem pronašla.

Do prije pola godine ja sam i čarape peglala, a sad to ide drugačije.

ja pravo sa štrika slažem. Dječiji veš perem o0dvojeno od našeg. posebno otkuhavam salvete, peškire i stoljnjake. e sad te tri grupacije ( tačnnije 5 njih dok šareno i bjelo razdvojim) fino odmah sa sušenja slažem. u naše stavri stavljam omekšivač pa sve uljudno složim zategnem i peglanja nema. samo košulje i one pantole na peglu, ostalo pravo u ormare složim. peškire isto tako i salvete. Dječije pravo sa sušenja stavljam na sto za peglanje i sve usput radim i peglam , začas ispeglam njihove peškire, bodiće od mleđe sve peglam a od starije ove trenerke po kući i majice nepada mi na pamet.

Vazda mi veš i opran i osušen i ispeglan i u ormarima.

ponekad neke stvari koje moram peglad a u tom trenutku nemam kad složim i ostavim na mjesto koda sam ih ispeglala kad mi zatrebaju ja peglam.

pa ja sam do prije 6 mjeseci svaku 2 noć  do 2 pola 3 peglala....svi se sa mnom šrpdali...e od sada to radim drugačije i super je.


i ja stvari od Emin odvojeno perem,peglam sve,mm ima puno kosulja i sve sa posla pa tako da moram,samo uniformu nosi na dry clean

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: peglanje vesa
3.4.2010 23:08:44   
Lalana
JA usla da se utjesim za peglanje, kad vidim vecina mrzi peglu, sad mi je lakseuser posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: peglanje vesa
3.4.2010 23:15:01   
Lalana
Peglam kosulje, haljiniceuser posted image i ostalo samo i iskljucivo sto mora, mrzim peglati, ma cini mi se nista nema teze od zenskih poslova.
Ali eto sto se mora mora se, posteljinu nikad, peskire nikad, a trebala bih jer budu znatno meksi, ali hajde me natjerajuser posted image
Trebale bi ovima sto vole peglati dati zlatni ordenuser posted image


_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Peglanje vesa
4.6.2010 21:30:28   
Anidae
Dok sam zivjela s mamom mama je imala naviku da pegla mnogo toga i bila sam vjecito smorena od toga... Kad sam se udala, zbog silnih obaveza (zivjeli smo cak 3 mjeseca bez vode u kuci na pocetku braka), bila mi je zelja da mi je ves makar cist pa sam tako jedno po jedno otkacila sa spiska za peglanje... Sad peglam samo ono sto nosim napolje,medju svijet, ili ako je nesto bas bas izvakano... Centrifuga mi je kod nove masine stvarno extra i ne izguzva puno a i ja to sve lijepo izvadim i poslazem u skaf i kad prostrem stvarno bude prilicno pravo user posted image user posted image Eh sad kad bude beba peglacu bebino jedno vrijeme dok je skroz mala pa onda i taj ritual polako svoditi na minimum user posted image

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Peglanje vesa
4.6.2010 21:39:06   
R&T@
Pegla?
Za sto ona sluzi?
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lijepi omeksivac i avlija za susenje...
Izvadi odmah iz masine, otresi, zategni na konopcu, slozi cim pokupis...
Poslije svih ovih glagola, peglati definitivno ne dolazi u obzir.

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anidae)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Peglanje vesa
4.6.2010 21:46:22   
Medić*
Peglam jedino peskire, kuhinjske salvete i donji ves, sve ostalo povadim iz masine, fino poslozim i sacekam da odstoji sat vremena onda na strik i pegla mu ne treba jer bude ko opeglano mada se ponekad desi da se nesto treba i prepeglati ali vrlo rijetkouser posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Peglanje vesa
4.6.2010 21:49:48   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: tajra

Pegla?
Za sto ona sluzi?
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lijepi omeksivac i avlija za susenje...
Izvadi odmah iz masine, otresi, zategni na konopcu, slozi cim pokupis...
Poslije svih ovih glagola, peglati definitivno ne dolazi u obzir.


Potpis od riječi do riječi user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: peglanje vesa
5.6.2010 0:47:09   
iv@ncica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

¸Ma mene ništa nečeka....ja sam super sistem pronašla.

Do prije pola godine ja sam i čarape peglala, a sad to ide drugačije.

ja pravo sa štrika slažem. Dječiji veš perem o0dvojeno od našeg. posebno otkuhavam salvete, peškire i stoljnjake. e sad te tri grupacije ( tačnnije 5 njih dok šareno i bjelo razdvojim) fino odmah sa sušenja slažem. u naše stavri stavljam omekšivač pa sve uljudno složim zategnem i peglanja nema. samo košulje i one pantole na peglu, ostalo pravo u ormare složim. peškire isto tako i salvete. Dječije pravo sa sušenja stavljam na sto za peglanje i sve usput radim i peglam , začas ispeglam njihove peškire, bodiće od mleđe sve peglam a od starije ove trenerke po kući i majice nepada mi na pamet.

Vazda mi veš i opran i osušen i ispeglan i u ormarima.


isto  ovako  i  kod  nasuser posted image

ponekad neke stvari koje moram peglad a u tom trenutku nemam kad složim i ostavim na mjesto koda sam ih ispeglala kad mi zatrebaju ja peglam.

pa ja sam do prije '' mjeseci svaku 2 noć  do 2 pola 3 peglala....svi se sa mnom šrpdali...e od sada to radim drugačije i super je.



isto  ovako i kod  nasuser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: peglanje vesa
5.6.2010 1:04:55   
sporty mamaa
Joj zene jel fakat samo ja ovdje sve peglam??? Mislim muzeve majice pamucne ne budu uopce lijepe za vidjeti ako ih prije oblacenja ne opeglam... A i bodice od male, kao i sve sto ide uz tijelo opeglam.... Meni sve puno ljepse izgleda kad se opegla, a peskiri mi budu puno meksi....user posted image user posted image

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: peglanje vesa
5.6.2010 1:32:51   
sarayka
Moja mama sve maice susi na vjesalica i košulje,tako i ja...
Neke poslije i nemorate peglati pokusaj te...
Još jedan savjet, ves iz masine mokar slozite malo pa prostrite ....lbolje je 100x.
Ja peglam samo osnovno user posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: peglanje vesa
5.6.2010 1:43:25   
nasa princezica
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Joj zene jel fakat samo ja ovdje sve peglam??? Mislim muzeve majice pamucne ne budu uopce lijepe za vidjeti ako ih prije oblacenja ne opeglam... A i bodice od male, kao i sve sto ide uz tijelo opeglam.... Meni sve puno ljepse izgleda kad se opegla, a peskiri mi budu puno meksi....user posted image user posted image
ti si dobro ja sve peglam komplet gardarobicu od male,sav nas ves i crko upravo zavrsila peglanje jedne ture,a za sutra ostavila dobru kamaru,peglam dok nepocnem drhtati od umora.....nakupilo se vesa nikad se rijesit.Dzaba sto cim masina zavrsi izvadim i slozim ves,pazim kako da ga stavim da se susi i nebude toliko izguzvan al ja ga moram ispeglati,ubijam bakcileuser posted image user posted image


_____________________________

LANA DUSA MAMINA 29.08.2008 :-)

SRCE MAMINO CEKANO SEDAM DUUUUUGGGGIIIIIIIHHHH GODINA

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: peglanje vesa
5.6.2010 1:56:03   
nasa princezica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR



Do prije pola godine ja sam i čarape peglala, a sad to ide drugačije.

ja pravo sa štrika slažem. Dječiji veš perem o0dvojeno od našeg. posebno otkuhavam salvete, peškire i stoljnjake. e sad te tri grupacije ( tačnnije 5 njih dok šareno i bjelo razdvojim) fino odmah sa sušenja slažem. u naše stavri stavljam omekšivač pa sve uljudno složim zategnem i peglanja nema. samo košulje i one pantole na peglu, ostalo pravo u ormare složim. peškire isto tako i salvete. Dječije pravo sa sušenja stavljam na sto za peglanje i sve usput radim i peglam , začas ispeglam njihove peškire, bodiće od mleđe sve peglam a od starije ove trenerke po kući i majice nepada mi na pamet.

Vazda mi veš i opran i osušen i ispeglan i u ormarima.

ponekad neke stvari koje moram peglad a u tom trenutku nemam kad složim i ostavim na mjesto koda sam ih ispeglala kad mi zatrebaju ja peglam.

pa ja sam do prije ' mjeseci svaku 2 noć  do 2 pola 3 peglala....svi se sa mnom šrpdali...e od sada to radim drugačije i super je.

J isto perem sve razdvojeno,posebno stvari od male,posebno salvete,bjeli,sareni.Stavljam i omeksivac,uredno slozim iz masine tako ist i prostrem da se susi i opet ja to sve moram ispeglati.............jednom probala bar od mm i mene gardarobu da nepeglam odmah nego pa potrebi......slomila se ziva negdje kranemo dok mm popeglam sta ce obuci dok sebi ja mokra mogu se ponovo tusirati tako da sam odustala od tog.Odmah ispeglam sve i slozim,jest da crknem peglajuc,al nemogu da ostavim jedino kad mi muka dodje od umora tad odustanem i ostavim za sutra.....nekad salvete preskocim,al zato Laninu gardarobicu moram svu ispeglati....kao sto sam napisala moram ubiti bakterijeuser posted image user posted image


_____________________________

LANA DUSA MAMINA 29.08.2008 :-)

SRCE MAMINO CEKANO SEDAM DUUUUUGGGGIIIIIIIHHHH GODINA

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: peglanje vesa
5.6.2010 8:50:57   
rose 87
ja isto peglam od user posted image sve,cak i carape,kako to odvojeno perem sa strika u korpu i na peglanje a nase samo ono sto vidim da stvarno treba ali mrzim peglanjeuser posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu nasa princezica)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: peglanje vesa
5.6.2010 9:01:27   
mala86
joj i ja ludaca peglam sve,ali cu bas probat ovo sa slaganjem mokrog vesa!
samo sto ja nakupim,cekam bar 2 masine i onda sjednem pred tv i polako!
evo jedna masina vec ceka u ormaru (sakrivena user posted image ) neispreglana a druga se susi

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: peglanje vesa
5.6.2010 14:32:52   
Ilhana RR
Jao neki dan sam nakon mozda godinu dana prvi put u ruke peglu uzela hehehe... mm sam zabranila bila da nosi kosulje sem ako bas nemora... tako da nije morao a sve bile u ormaru ispeglane... al dodje ljeto pa morado mu ispeglati ove kratki rukava hahahah...

inace peglam vecinom po potrebi jedino kad me ufati nekad luda uzmem i popeglam sve i stavim na ofingere da je spremno ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *