|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubili smo bitku
24.8.2009 22:18:24   
mamica
amira zao mi je sto si i ti jedna od mnogih koje su morale da osjete tu gorcinu ali samo jaka vjera u Boga i puuuno sabura, razumjevanje i podrska okoline mogu pomoci a evo i na ringeraji se moze pronaci utjeha... 

_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Izgubili smo bitku
24.8.2009 22:22:53   
Anoniman
amira, jako mi je zao, srce mi se slama kad i pomislim da se tako sta nekome moze desiti, zalim ti svu snagu ovog svijeta da se izboris sa nove pocetke i da te Bog obraduje kako ni zamisliti ne mozesuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamica)
  Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Izgubili smo bitku
24.8.2009 22:26:31   
veeseelaa
Amira, dzeni jako mi je žao, cure moje izdržite, stegnite srce i nastavite dalje
Imajte nade i vjere, ne pokleknite
Molim Boga da vam olakša bol, da snagu i sabur

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Izgubili smo bitku
24.8.2009 22:41:55   
Mirkica
Hvala vam drage moje , ja sam evo nakon 8 mjeseci odlucila ponovo da idem u nove pobjede i nadam se bice sve ok.
Kod mene je sve bilo Ok cijele trudnoca do zadnjeg dana i et desilo se to sto se desilo , da nisam imala vjere u Boga nebih ovo mogla podnjeti .
Moja doktorica kaze da je sv eok kod mene da nem aproblema i da mogu u miru da ostanem trudna  ali ja nikako da pobjegnem od od onog straha taj strah i bol ce me pratiti dok sam ziva i mislim da nikada necu zaboraviti onaj dan onaj sekund kad su mi rekli da je beba mrtva ali kazem zivot ide dalje.
Ja cu moju dusu mog sina uvjek voljeti , uvjek ga se sjecati jer sam imala 1 sat vremena s njim  i ako nije bio ziv da provedem i da nebudem vise imala dijece i da ih imam 100 dao Bog :) on ce za mene uvjek biti moj prvenac i moja dusa.

Zato porucujem svim zenama , majkama djevojkama neka budu hrabr ei nek se ne predaju ja necu pa sta bude :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Izgubili smo bitku
24.8.2009 22:46:35   
stella
Jako mi je zao cure,nadam se da ce vam Bog podariti snagu za nove pobjede i user posted image user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Izgubili smo bitku
24.8.2009 22:55:11   
remzy
drage moje cure ,tako mi je zao ,ali nikad nemojte posustati,glavu gore i imajte vjere prvo u Boga, pa onda u sebe!!!

ja sam prije Lamije (prije skoro 8 god)imala spontani nosila blizance i trudnoca nije iznesena i nisam odustajala i evo me imam troje prekrasni pacica i volim ih najvise na svijetu ,a cesto pomislim i na te bebe i bude mi pravo tesko!!!!user posted image user posted image user posted image

molim se za vas i vasu srecu!!!!



_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Izgubili smo bitku
30.8.2009 9:49:25   
emy24
drago mi je sto postoji ovaj forum,gdje mozes podijeliti svoju bol,srecu tugu,i patnju sa ljudima koji su vecinom prosli kroz nesto slicno,zao mi je sto ti je se to desilo ali to je od Allaha dž.š i moramo imati snage nastaviti dalje i truditi se ne pasti u depresiju jer zivot tece dalje i treba imati snage ostati sabran...zelim ti puno srece i snage da prevaziđes bol koja te je snasla u ovom trenutku....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Izgubili smo bitku
30.8.2009 15:02:10   
aazra
Amira,

U citavoj toj tvojoj tuznoj i pretuznoj prici divno je sto si imala priliku oprostiti se sa svojim djetetom..
Ne brini on je sad na nekom drugom svijetu.
zelim ti puno srece i tebi i Dzeni i nasoj mammy posebno i svima koje su to prosle.
Iako hvala bogu nisam to prozivjela znam nekoliko osoba i na ovom forumu koje su nakon jednog gubitka se oporavila i sada u narucju drze svoje maleuser posted image , sto se iskreno nadam da ce te i vi sve uskoro dozivjeti.

Ali posebno me dotakne prica zena koje su izgubile bebu u kasnijoj trudnoci, Amira znam da ne mozes zaboraviti, ali eto opet kazem divno je sto si imala hrabrosti da ga vidis. saljem ti jedan velikiuser posted image

_____________________________








(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Izgubili smo bitku
30.8.2009 23:18:00   
Mirkica
hvala ti azra  i nikada se necu pokajati sto sam pristala vidjeti svoju bebu , to je bio poseban momenat  u mom zivotu neznam ga opisati nepostoje rijeci ,
hvala vam svima za rijeci podrske  i ja  svakoj s mojom i slicnim sudbinama saljem svu podrsku svijeta i  neka vas Allah , Bog cuva.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Izgubili smo bitku
30.8.2009 23:27:08   
teta berta
Amirauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Svaka ti cast, zelim ti puno zivih i zdravih beba!!!!!!! Kao i svim trudilicama

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Izgubili smo bitku
31.8.2009 2:17:03   
batterfly

IZVORNA PORUKA: Amira_EB

hvala ti azra  i nikada se necu pokajati sto sam pristala vidjeti svoju bebu , to je bio poseban momenat  u mom zivotu neznam ga opisati nepostoje rijeci ,
hvala vam svima za rijeci podrske  i ja  svakoj s mojom i slicnim sudbinama saljem svu podrsku svijeta i  neka vas Allah , Bog cuva.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne postoje rijeci kojima bih uspjela da te utjesim..i toliko mi je zao...
I kao sto rece aazra posebno me dodaknu ovakve price...Molim Boga, da se vise nikada niti jednoj zeni na svijetu ne desi ovakva i slicna sudbina,a tebi da da puno snage i sabura i da ti olaksa tvoju bol...i da hrabrosti da nastavis dalje...Od srca ti zelim najlaksu i najugodniju trudnocu i da na kraju bude naj, naj, njajljepsi i najsretniji kraj...
Cuvaj se i veeeliki user posted image za tebe...a

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Izgubili smo bitku
21.12.2009 17:09:10   
Magicze
I meni se to isto desilo i ja sam bila u 21 sedmici......mogu da suosjecam sa tobom i apsolutno te razumijem....meni je trebalo dosta vremena da dodem sebi i da nadem neku utjehu...ti imas djevojcicu pa bar mozes da u njoj nades sabura....meni je bila prva trudnoca.....jesu li ti uspjeli dijagnosticirati problem? nemoj gubiti nadu i ako bog da bit ce jos jedna trudnoca uskoro...i za mene, ja se bar nadam.....
sretno...

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Izgubili smo bitku
15.1.2010 14:21:15   
naidica
cao svima! nije me bilo dugo na forumu jer sam skroz tuznuser posted image user posted image . u ponedjeljak mi je urađena kiretazauser posted image . bila sam trudna 7 sedmica. to mi je inace prva trudnoca i jako mi je tesko!!!! htjela bih da vas pitam do cega dolazi spontani pobacaj??? ja sam prokrvarila u subotu i morali su mi uraditi kiretazuuser posted image u ponedjeljak!! a na ultrazvuku dok sam isla bilo je sve ok,samo najednom prokrvariuser posted image . pitala sam gin da li zna uzrok zbog cega mi se to desilo on je rekao da se ne moze znati!! mene je strah sad uhvatio bojim se da mi se to ne desi opet ne daj boze! hvala svima unaprijed!!!!

(odgovor članu Magicze)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Izgubili smo bitku
15.1.2010 14:38:40   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: naidica

cao svima! nije me bilo dugo na forumu jer sam skroz tuznuser posted image user posted image . u ponedjeljak mi je urađena kiretazauser posted image . bila sam trudna 7 sedmica. to mi je inace prva trudnoca i jako mi je tesko!!!! htjela bih da vas pitam do cega dolazi spontani pobacaj??? ja sam prokrvarila u subotu i morali su mi uraditi kiretazuuser posted image u ponedjeljak!! a na ultrazvuku dok sam isla bilo je sve ok,samo najednom prokrvariuser posted image . pitala sam gin da li zna uzrok zbog cega mi se to desilo on je rekao da se ne moze znati!! mene je strah sad uhvatio bojim se da mi se to ne desi opet ne daj boze! hvala svima unaprijed!!!!


zao mi je zbog toga sto si prosla. i ja sam imala spontani, uzrok se gotovo nikakda ne zna. ni meni ga nisu rekli, posebno sto je ovdje gdje ja zivim spontani pobacaj najnormalnija stvar.

zelim ti puno srece i snage, nadam se da ce iduca trudnoca proci kako treba.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu naidica)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Izgubili smo bitku
15.1.2010 19:55:53   
naidica
hvala ti puno!!! i ja se nadam da ce ako Bod da biti sve kako treba drugi put! jesi li ti ponovo zatrudnila i nakon koliko? jesi li se dugo cuvala??? ja bih rado opet al imam nekakav strah pa ne znam sta da radimuser posted image user posted image .

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Izgubili smo bitku
15.1.2010 20:00:37   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: naidica

hvala ti puno!!! i ja se nadam da ce ako Bod da biti sve kako treba drugi put! jesi li ti ponovo zatrudnila i nakon koliko? jesi li se dugo cuvala??? ja bih rado opet al imam nekakav strah pa ne znam sta da radimuser posted image user posted image .


draga moja ne znam zasto ali nekako se po nekom glupom pravili desava spontani s prvom trudnocom...bar 90% mojih drugarica (ukljucujuci i mene) su to prosle... al vec druga trudnoca koju ces zadrzati ce dati srecu tvom srcu...
uvjek moras cim saznas za trudnocu otici svom doktoru...sljedeci put naglasi da si izgubila trudnocu...mozda ce biti potrebno da pijes nesto da se trudnoca izvuce iz onih kriznih 3 mjeseca...
sretno :*

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu naidica)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Izgubili smo bitku
15.1.2010 23:11:41   
naidica
hvala ti puno!!! i nakon koliko mjeseci si ostala trudna? jesi li se dugo cuvala? meni je gin rekao da se cuvam 3 mjeseca pa ne znam da li je to dovoljnouser posted image ???? bojim se da se opet nesto ne desi a tako zelim bebuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Izgubili smo bitku
16.1.2010 0:29:18   
anitaMO
naidice dovoljno ti je 3 mjeseca,da ponovo pokušaš.ja sam odmah nakon 3 zatrudnila.u mojoj glavi je isto bilo to hoće li biti sve u redu.i kad sam išla pišati išla sam u strahu.ali ja rodih sebi djevojčicu.samo se nemoj u depru baciti.sve smo mi to prošle tako da te najbolje razumijemo.prvo uradi sve nalaze,pa onda radi na user posted image .želim ti od sveg srca to.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu naidica)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Izgubili smo bitku
16.1.2010 13:40:58   
naidica
hvala ti puno!!!!user posted image bas mi je drago to cuti!!!user posted image user posted image user posted image . uradicu sve nalaze i onda cu se potruditi da imam bebu....koju toliko zelim!!!! hvala jos jednom!!!!

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Izgubili smo bitku
16.1.2010 13:49:44   
Atarka
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

draga moja ne znam zasto ali nekako se po nekom glupom pravili desava spontani s prvom trudnocom...bar 90% mojih drugarica (ukljucujuci i mene) su to prosle... al vec druga trudnoca koju ces zadrzati ce dati srecu tvom srcu...
uvjek moras cim saznas za trudnocu otici svom doktoru...sljedeci put naglasi da si izgubila trudnocu...mozda ce biti potrebno da pijes nesto da se trudnoca izvuce iz onih kriznih 3 mjeseca...
sretno :*


Slazem se, ista stvar bila i kod mene. Druga trudnoca sa dabrostonima i, Bogu hvala, sad je beba sa nama. Naidice, psihicki se oporavi i za koji  mjesec u akciju. Ja sam nakon 5 mjeseci pokusala i upalilo iz prve :) Sretnouser posted image

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Izgubili smo bitku
16.1.2010 16:16:12   
naidica
super,bas mi je drago!!!!user posted image nadam se da ce ako Bog da i kod mene biti sve ok drugi put!!!! i za tri mjeseca krecem u akciju pa kad upaliuser posted image user posted image . hvala atarka!!

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Izgubili smo bitku
21.1.2010 0:24:11   
RICI
I mi smo izgubili svoju bitku. Nosila sam blizance i prvo je otišlo jedno a kasnije sa 9 sedmica su morali uraditi kiretažu jer se drugi  plod nije razvijao. Beskrajno sam tužna al naprijed moram ići jer moj sin treba da ima brata ili sestricu. Tri mjeseca pauze pa u nove pobjede...........

_____________________________

Samo nam je ljubav potrebna.........

Prvorodjeni mamin zivot
14.03.2002. godine
Drugorodjena mamina srecica
06.04.2011. godine

(odgovor članu naidica)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Izgubili smo bitku
21.1.2010 0:27:16   
veeseelaa
tako je Rici, ne daj se mila moja, samo hrabro naprijed

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu RICI)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Izgubili smo bitku
21.1.2010 15:56:33   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: RICI

I mi smo izgubili svoju bitku. Nosila sam blizance i prvo je otišlo jedno a kasnije sa 9 sedmica su morali uraditi kiretažu jer se drugi  plod nije razvijao. Beskrajno sam tužna al naprijed moram ići jer moj sin treba da ima brata ili sestricu. Tri mjeseca pauze pa u nove pobjede...........


user posted image user posted image user posted image

Tako tuzno...

Naravno samo naprijed!!!!user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu RICI)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Izgubili smo bitku
21.1.2010 16:04:47   
Leva
Rici zao mi je ali bravo za optimizam, tako treba user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *