|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubili smo bitku
21.1.2010 16:28:44   
dzeni_nl
zao mi je RICI, vidim ja tebe nema nejavljas se, a misa mu nesto se nada.
zelim ti vise srce drugi put, nadam se cim prodju 3 mjeseca da ces odmah uspjeti.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Izgubili smo bitku
21.1.2010 16:37:53   
acudesa
IZVORNA PORUKA: dzeni_nl

zao mi je RICI, vidim ja tebe nema nejavljas se, a misa mu nesto se nada.
zelim ti vise srce drugi put, nadam se cim prodju 3 mjeseca da ces odmah uspjeti.


Rici, nemoj biti tužna, sve će doći na svoje mjesto, ostvarit će se tebi želja, aBd

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Izgubili smo bitku
23.1.2010 22:43:56   
RICI
cure hvala puno za podršci, znači mi to mnogo. Ma ja sam borac po prirodi tako da ne tonem sa ovim tmurnim danima. Kad dodje proljeće ja u nove pobjede puno vas pozdravljam.

_____________________________

Samo nam je ljubav potrebna.........

Prvorodjeni mamin zivot
14.03.2002. godine
Drugorodjena mamina srecica
06.04.2011. godine

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Izgubili smo bitku
23.1.2010 23:48:05   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: RICI

I mi smo izgubili svoju bitku. Nosila sam blizance i prvo je otišlo jedno a kasnije sa 9 sedmica su morali uraditi kiretažu jer se drugi  plod nije razvijao. Beskrajno sam tužna al naprijed moram ići jer moj sin treba da ima brata ili sestricu. Tri mjeseca pauze pa u nove pobjede...........


Dusa draga... user posted image user posted image user posted image
Zao mi je mila, ali vjerujem i znam da ce doci dan kada cemo ti ovdje na rr cestitati trudnocu.

user posted image Samo tako hrabro i nastavi...

(odgovor članu RICI)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Izgubili smo bitku
24.2.2010 23:35:29   
Dida79
I kod mene jos jedna izgubljena bitkauser posted image user posted image user posted image user posted image
Jako mi je tesko kad u jednom danu saznam da sam trudna i da sam imala spontaniuser posted image
Vec neko vrijeme krvarim tacnije 28.01 sam imala user posted image i to vrlo malo da bi opet 15.02 pocela da krvarim i to dosta obilnije.Tek sam danas otisla na pregled da bi me dr iz DZ hitno poslala da radim UZ na KCS.Uradjen mi je UZ i odma mi je receno da je bila trudnoca koja je bila skroz mala i da sam imala spontaniuser posted image
Dr miisli da ce mi moci zaustaviti krvarenje ergometrinom a ako ne onda mi nista drugo ne preostaje nego kiretazauser posted image ovo mi nije prvi spontani pobacaj i do sada sam svaki put isla na kiretazu....
Jel neko od vas imao slicno iskustvo sa ergometrinom i da li je tako zaustavljeno krvarenje?

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Izgubili smo bitku
24.2.2010 23:40:16   
mamilica
RICI, Dida 79 zao mi je zbog svega sto prolazite i osjecate. Zelim da brzo zaboravite i ugledate svoje user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Izgubili smo bitku
24.2.2010 23:43:10   
taurus
Nedavno je moja prijateljica imala isti slučaj ko tvoj. Nije rađena kiretaža a krvarenje je prestalo i bez tableta. Što se tiče ergometrina on zaustavlja krvarenje sigurno samo da nije nešto ostalo u maternici. Želim ti brz oporavak i da prođeš bez kiretaže

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Izgubili smo bitku
24.2.2010 23:46:42   
fatimica09
DIDA zao mi je sto prolazis sve to user posted image user posted image user posted image

ja sam ovaj mjesec isto ostala trudna, ali meni su rekli da je kao biohemijska trudnoca, i vrlo mala, jednostavno su mi rekli da prestanem piti utrogestan i da cu prokrvariti,nema potrebe za kiretazom...dr. mi uopste nije spominjao erigometrin user posted image
ja koliko znam to i jesu tablete koje se daju za zaustavljanje krvarenja, ali ako je kod tebe tako rani spontani, onda je bolje da se sve ocisti samo....
meni su rekli da se to cesto desava zenama a da i ne znaju....eh sad jedino ako ti je bas obilno krvarenje, u vidu odljeva i tako...onda ipak poslusaj doktora....

cuvaj se i ne brini user posted image

(odgovor članu mamilica)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Izgubili smo bitku
24.2.2010 23:46:45   
Dida79
Dr mi je rekao da nema nista i da je samo sve izaslouser posted image Ergometrin mi je rekao da pijem tri dana i ako mi ne stane krvarenje da se ponovo njemu javimuser posted image
Molim dragog Boga da ovo sa tabletama uspije jer neznam kako bi podnjela kiretazuuser posted image

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Izgubili smo bitku
24.2.2010 23:49:31   
veeseelaa
Dida jako mi je žao mila mojauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Izgubili smo bitku
24.2.2010 23:58:35   
Nunichi
Dida bas mi je zao. user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Izgubili smo bitku
24.2.2010 23:59:10   
Apotekarka
Zao mi je...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Izgubili smo bitku
25.2.2010 0:06:11   
Lejla Ka
Baš mi je žao, to su tako teški trenutci user posted image
Dida, ako je trudnoća bila u početnoj fazi to će se najvjerovatnije samo očistiti krvarenjem kao malo duža menstruacija. Takve rane trudnoće se nazivaju biohemijskim. Ja sam poslije takve, koja je otišla bez kiretaže odmah slijedeći ciklus ostala trudna.
Samo hrabro dalje!!!!

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Izgubili smo bitku
25.2.2010 0:07:27   
milenium
dida draga pa baš mi je žaouser posted image nisam ni znala da si trudna.ja sam isto pila ergometrin,a radila sam kiretažu.to je za stezanje maternice da se oporavi i vrati u svoje prvotno stanje kakvo je bilo i prije trudnoće.isto sam pila 3 ili 4 dana ne sjećam se nija višeuser posted image
a joj ne znam više šta bi rekla... drži se zbog tih svojih dječaka tamouser posted image

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Izgubili smo bitku
25.2.2010 0:15:37   
Dida79
Draga Lejla i ja se nadam da ce i meni tako biti,samo da se ne cistimuser posted image

Milenium nisam ni ja znala da sam trudnauser posted image Danas kad mi je dr rekao isto da mi se je bolnica na glavu srusila i jos kad spomenu kiretazu ja odma u user posted image user posted image user posted image user posted image .Jos po baksuzluku odem sama jedva sam auto i sebe vratila kuci user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Izgubili smo bitku
25.2.2010 0:20:29   
milenium
nemoj se sad zamarati crnim mislima i misliti sve najgore,možda kiretaža neće uopće trebati.a i neće dok odmah nije trebala.nek se malo tjelo oporavi pa onda opet u pobjedničke vode.user posted image
ljubi te  fine frajere tamo i no sikiriki.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Izgubili smo bitku
25.2.2010 0:21:18   
misica
Zenice moje pravo mi je zaouser posted image user posted image user posted image izdrzi moras biti jaka.user posted image user posted image
Ja dok sa sam icitala ove postove jedva od suza pisem nemam rijeci samo da vam dragi Bog da snage svima koje su ovo sve prosle.
user posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Izgubili smo bitku
25.2.2010 0:28:17   
Dida79
IZVORNA PORUKA: milenium

nemoj se sad zamarati crnim mislima i misliti sve najgore,možda kiretaža neće uopće trebati.a i neće dok odmah nije trebala.nek se malo tjelo oporavi pa onda opet u pobjedničke vode.user posted image
ljubi te  fine frajere tamo i no sikiriki.user posted image user posted image user posted image


Ma ne smijem ja vise moja milenium,danas mi je dr objasnio da mi sad svaka trudnoca mora biti planska.Sto znaci od prvog dana moram primati inekcije progesterona i jos nekih kamaru tableta.Serklaza obavezna i strogo mirovanje.E zato nek su mi zivi i zdravi ja vise nista ne pokusavam od mene dosta.Sad samo da se ovo sve kako treba zavrsiuser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Izgubili smo bitku
25.2.2010 0:32:37   
Schecherlemica
Dida,zao mi je...user posted image
Evo zagrljaja podrske,bit ce to sve ok aBd...user posted image


_____________________________

Aman, Sunce naseg Neba 21.12.2009.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Izgubili smo bitku
25.2.2010 6:16:31   
acudesa
Dido, ,baš mi je žao...nadam se da će samo od sebe proći....aBduser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Schecherlemica)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Izgubili smo bitku
25.2.2010 7:36:30   
Anoniman
Didice, jako mi je zao, nisam znalauser posted image , zelim ti brz oporavak i bez keretazeuser posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Izgubili smo bitku
25.2.2010 7:50:26   
sweet BaBy
user posted image    Dida, zao mi je....
user posted image za tebe.

_____________________________

#A&A# Srece moje.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Izgubili smo bitku
25.2.2010 8:12:04   
w.pooh
Žao mi je user posted image user posted image


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu sweet BaBy)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Izgubili smo bitku
25.2.2010 11:21:02   
smarija
cure jako mi je zao sto i vi moradoste poci kroz to najgore, bar po meni, zivotno iskustvo.boze pa sta se to desava sve nas je vise na ovim temama kad cemo na one malo vedrije .pusa za sve user posted image

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Izgubili smo bitku
26.2.2010 23:58:00   
Dida79
Drage moje puno vam hvala na rijecima podrske.user posted image
Ja jos uvijek nisam bas najbolje krvarenje nikako da prestane.Na sve nacine pokusavam da ne idem na kiretazuuser posted image jer nisam sigurna da li mogu jos jednom prolaziti kroz sve user posted image
Citala sam u prijasnjim postovima da su neke zene uspjele i bez kiretaze,koliko dugo ste imale krvarenje.Meni je dr rekao da 3dana pijem erigometrin i ako krvarenje ne stane da dodjem da mi radi ciscenjeuser posted image Krvarenje mi vise nije obilno i nema ugrusaka...i vise nisam sigurna sta da radimuser posted image user posted image

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *