|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   potreban kreevtic za osmomjesecnu bebu iz soc...
25.3.2010 15:57:39   
Sarajkica
Porodica broji tri clana, roditelji I osmomjesecna beba,  zive u jako losim uslovima iznajmljenog stana u kom koriste jednu prostoriju, hodnik I kupatilo. Jedina primanje kojima porodica raspolaze je djeciji doplatak od kog nemogu da zadovolje ni osnovne potrebe za osmomjesecnu djevojcicu. Otac povremeno uspije nesto sredstava obezbijediti fizickim radom u komsiluku, sredstva su jako mala, obzirom da placaju stanarinu. Majka ima dijagnosticiranu sizofreniju I njeno stanje vrlo cesto je jako lose u tom period otac brine o djevojcici koja na zalost ima zdravstvenih problema (bolesna oba bubrega, bronhitis I esehirija coli) roditelji nemaju sredstva da obezbijede adekvatnu terapiju I da djevojcicu redovno odvedu na kontrolu. Obzirom da nemaju grijanje I jako oskudno drva za loziti djevojcica se prehladila I jako lose izgleda. Roditelji su u mjeanom braku time odbaceni od članova uze porodice.

ukoliko neko ima viska krevetic ili kolica, molim vas da se javite na br tel 062 419 193- Nihada Hodzic.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: potreban kreevtic za osmomjesecnu bebu iz...
25.3.2010 20:38:21   
mamma mumi
A treba li im nesto jos osim krevetica ili kolica, odjeca, hrana?I gdje zive?

(odgovor članu Sarajkica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: potreban kreevtic za osmomjesecnu bebu iz...
25.3.2010 20:49:43   
aya
Ja zelim da poklonim kolica, pri tome predlazem da se skupi organizirano pomoc i odnese;
A za krevetic predlazem, ako ima raspolozenih forumasica da ucestvujemo novcano i kupimo krevetac, svako po markicu i to nam je krevetac.

_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: potreban kreevtic za osmomjesecnu bebu iz...
26.3.2010 0:47:47   
milenium
potpisujem ayu.ako imaju neki otvoren r.pa nek se uplaćuje novac im uvjek dobro dođe.jadno djeteuser posted image

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: potreban kreevtic za osmomjesecnu bebu iz...
26.3.2010 8:37:05   
Sarajkica
ma treba im svega :(

beba ne smije nita jesti od hippo hapica i sl zbog vracanja eserihije coli samo moe jesti laktovit, tako da su i tu ograniceni. takodjer im je kriza i za pelene...

ja sam nasla na pik.ba polovan krevetac u super stanju, pa cemo mm i ja danas to kupiti.

aya je rekla dati kolica (aya posaljem pp ;) )

a onda se mozemo organizovati da se skupi jos nesto novca pa da im se kupi laktovit i pelene.

i naravno, mislim da im je i odjeca i sve drugo vise nego dobrodoslo. ko god moze pomoci na bilo koji nacin, svaka pomoc je dobrodosla...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: potreban kreevtic za osmomjesecnu bebu iz...
26.3.2010 9:22:27   
Sarajkica
p.s.

zive u Brijescu.

ukoliko neko zeli licno otici i pomoci, neka se javi, pa cu poslati na pp ime, adresu i br tel.

uskoro cu dobiti i broj racuna pa postavim...

(odgovor članu Sarajkica)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *