|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Cime pokrivate bebu
31.10.2008 22:29:40   
bebano
Mozda je naslov malo glup ali mene zanima upravo to, cime pokrivate vase dijete kad spava (znaci ono nocno spavanje, ne pajkenje preko dana). Jel to neka deblja deka, jorgancic, vreca za spavanje...? 
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Cime pokrivate bebu
31.10.2008 22:34:05   
Romali
Zavisi od večeri do večeri. Trenutno je kod nas jugovina, toplo pravo. Pokriven je s dvije dekice, ma tanane su, ali dirnem mu rukice i tople su.
Imamo i vreće za spavanje, ali još nam ne trebaju.

Nego da se nadovežem na temu-ne mogu da nađem jorgančić za krevetac, da li uopšte se može kupiti odvojeno? Znam da dolazi u setovima s posteljinom, ali ne kupuje mi se sve, nemam gdje složiti.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Cime pokrivate bebu
31.10.2008 22:37:17   
nesanica
Moja obojica vec u vreci po noci spavaju.
Romali, vjerovatno da ima posebno, ne vjerujem da je samo u kompletu....
Reci ce neko ne brini, samo strpljenjauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Cime pokrivate bebu
31.10.2008 22:40:10   
moni
Uvijek mi je dilema je li mu hladno, vruće.... Ja uglavnom 2 dekice ili jorgančić kad je hladno.Kako do sada nije bilo hladnoća tako je pokriven uglavnom sa 2 dekice

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Cime pokrivate bebu
31.10.2008 22:41:09   
Visnja RR
Jedna skroz tanki pamucni prekrivac i jedan nesto malo deblji od toga...
Ne volim da Asju previse utopljavam jer spava u bodyu i pidzamici...a u sobi je uvjek 22 C

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Cime pokrivate bebu
31.10.2008 22:45:12   
mukica
Ovaj moj ne voli vrucinu nikako. Spava u bodiju kratkih ili bez rukava i pamucne tanke gegice i dok grijanje radi ne pokrivam ga jer se odmah otkrije, a kad ugase grijanje samo jednom dekicom

_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Cime pokrivate bebu
31.10.2008 22:46:31   
ziki
Trenutno sa step dekom posto nije hladno, imamo o jorgancic kad zatreba. Vreca samo malo dobijali al su tanje pa da ne experimentisemo. Romali, jorgancic smo dobili sa ogradicom a u bingu sam vidjala posteljinu komplet koji se sastoji od jorgancica i jastuceta, mozda sutra budem isla pa ti javim.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Cime pokrivate bebu
31.10.2008 22:49:50   
Romali
Moj Omar je ustvari pokriven samo do iznad stomaka. On ne dopušta da ga pokrijem preko grudi ili rukuuser posted image Malo mi je to nezgodno, kako će biti kad baš zahladi? Morat ću ga dobro oblačiti.
Daju li se vaši pokriti?


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Cime pokrivate bebu
31.10.2008 22:51:29   
camm
moja nikad nije voljela pokrivanje a o vreci da ne govorim
po cjelu noc sam je pokrivala to i sada radim.

a pokrivala sam je s dekicom.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Cime pokrivate bebu
31.10.2008 22:51:57   
nesanica
Vreca je Romali zakon kad zahladni!

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Cime pokrivate bebu
31.10.2008 22:54:37   
ziki
Mi smo ljetos imali temperaturni sok- sa +30-35 u Gracanici otisli u Sandzak na +10, tad je sam naucio da se pokriva i to po glavi u snu. Pa kad se probudi a bude mu mrak vriska. Inace ne podnosi vrucinu i sam sebi regulise temperaturu, pokrije se po glavi kad mu je hladno, onda intervenisem pa dodam nesto toplije(vrlo rijetko) ili se otkrije kad mu je vrucina- sto je cesce.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Cime pokrivate bebu
31.10.2008 23:16:51   
stella
Dekica i jorgancic

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Cime pokrivate bebu
31.10.2008 23:18:50   
Visnja RR
Asja spava na stomacicu i nikad nije otkrivena sem rukica...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Cime pokrivate bebu
31.10.2008 23:19:54   
stella
Romali kod mene isto,ja je pokrijem ona oslobodi rukice a kad joj je vruce otkrije se skroz.A zna se desiti da se skroz izvuce i legne onako preko jorgana sa suprotne strane.user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Cime pokrivate bebu
31.10.2008 23:21:43   
jasmina_mm
trenutno ga pokrivam sa dvije dekice, nekada se otkrije nekada ne, ali kako ga ja dojim po noci uvijek sam u pripravnosti da ga pokrijem ako se otkrije. Proslu zimu je spavao u vreci koja mu je sada mala ali dobili smo i veliku plisanu iz njemacke pa kad bas zahladni onda cemo uskociti u nju...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Cime pokrivate bebu
1.11.2008 2:39:13   
batterfly
Starijeg pokrivam jorganom(tanjim) i nekad ustanem u toku noci,ako cujem da se otkrio,pa ga pokrivam,a mladjeg samo vreca za spavanje......

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Cime pokrivate bebu
1.11.2008 8:38:05   
tea lana
Ja Lanu pokrijem dekicom dok ne krenem i ja spavati a onda je jorgancicem al taj jorgancic najcesce zavrsi pod njom a o vreci da ne pricam.Vec pokazuje nadznake da je hiperaktivna pa i u snu nikad nema mira.

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Cime pokrivate bebu
1.11.2008 10:06:25   
žana o8
Žana je trenutno pokrivena tanjom pamučnom dekicom , ali pošto u Zenici grijanje varira user posted image ,imamo spremni i vreću za spavanje. Jednom je prespavala u njoj i nije se bunila.Inače su mi te vreće super,nema šanse da se otkrije,pogotovo kada smo na putu,a i kada je dojim u toku noći podignem je s vrećom i nema otkrivanja niti rashlađivanja.user posted image  

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Cime pokrivate bebu
1.11.2008 10:49:49   
Mrka
Moja mala ne voli vrucinu i cim je malo vruce u stanu ona pocne da kenjka, tako da je tokom noci pokrivam malo tanjom dekicom i ona zadovoljna. Ako vidim da je grijanje u stanu slabije onda malo debljom.

_____________________________

Adin 12.01.2007.

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Cime pokrivate bebu
1.11.2008 11:07:42   
mamyca
Dekom jer smo vec poceli sa grijanjem,mada se Hamza ne voli pokrivati tako da ustajem po nekoliko puta po noci da ga pokrijem.Ne voli toplotu nikako.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Mrka)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Cime pokrivate bebu
1.11.2008 13:23:54   
bebano
Hvala svima na odgovoru. I ja svog Luku pokrivam sa dvije deke, a sve se plasim da mu nije hladno, mada on uvijek bude topao, rucice, nogice. Ali kada cujem vas, to je to user posted image .
Romali ni on ne trpi da je pokriven preko prsa, a o rucicama da i ne govorim. Zapravo uvijek pajki tako da su mu rucice iznad glave user posted image  tako da ih je nemoguce pokriti. Kada zaspe ja ga pokrijem po prsima, ali prvo meskoljenje i on skine dekice do stomaka user posted image  .

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Cime pokrivate bebu
1.11.2008 16:29:04   
kana
dekicomuser posted image

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Cime pokrivate bebu
1.11.2008 17:38:05   
mamy Sabina


Nego da se nadovežem na temu-ne mogu da nađem jorgančić za krevetac, da li uopšte se može kupiti odvojeno? Znam da dolazi u setovima s posteljinom, ali ne kupuje mi se sve, nemam gdje složiti.


Donesem ja mom dvozubom,nov ,novcijat jorgančić!
Nemoj mi se buniti,to mu je poklon od tete Sabine!

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Cime pokrivate bebu
1.11.2008 17:50:02   
Ivona
...frotirna vreca bez rukava,jer nam je u stanu jako toplo...,a imamo i vrecu sa rukavima za hladnije dane.
Vreca je extra stvar!Uvucem je u nju i mirno spavam bez razmisljanja hoce li se otkriti ili ne.
Imamo mi kompletnu opremu tj. dekice,jorgancice,pokrivace i td.,ali ovo nam je najzgodnije.

Samo pazite da ne pretoplite bebache-oni to nimalo ne vole,a moze biti i jako opasno.

Eh,da...Obavezno dooobro izracimo sobu,prije nego sto Selencica ide na spavanjac-tada puno ljepse pajki user posted image



_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Cime pokrivate bebu
1.11.2008 18:11:06   
ElmaB
Tankim jorgancicima, tj. step dekicama!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *