|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Djeciji hirurzi u Sarajevu?
3.2.2013 11:10:58   
sarajka81
Ne znam da li vec postoji tema, unaprijed se izvinjavam ako duplam...
Naime, nestrucnosti babice mojoj curici je pupak lose svezan i sada mora na operaciju jer je od rodjenja prati hernija.  Dakle, kada se smije, place, bilo kako napregne, pupak joj izleti napolje velicine manjeg fildzana....

Interesuje me da li ste imali ikakvih iskustava sa djecijim hirurzima u Sarajevu i da li mi mozete preporuciti nekoga (drzavno ili privatno)?


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Djeciji hirurzi u Sarajevu?
3.2.2013 11:37:35   
ElmaB
Moji blizanci su imali sličan problem. Kod njih nije bila nestručnost babice već su bili mali i od težine štipaljice kojom je vezan pupak dobili su pupčanu kilu. To je trajalo do nekih 6 mjeseci i kasnije se povuklo. Išli smo privatno kod dr. Salahudina Saše Dizdarevića i on nam je dao jedan savjet, pa ako nam to ne uspije da dođemo kod njega na operaciju. A savjet je bio: novčanicu gvozdenu od 5 KM zamotati u gazu staviti na pupak malo dlanom pritisnuti i zavojem djetetu svezati oko stomaka. I upalilo je. E sada ako misliš da tvoja djevojčica mora zaista na operativni zahvat onda možeš otići do njega. On je na Grbavici, a ja ću ti pokušati naći njegovu adresu i br telefona pa ti pošaljem.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu sarajka81)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Djeciji hirurzi u Sarajevu?
3.2.2013 11:41:20   
ElmaB
Evo ti brojevi telefona:
033 614672
061157609
061486811
A nalazi se na Grbavici u ulici Behdžeta Mutavelića.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Djeciji hirurzi u Sarajevu?
3.2.2013 18:00:31   
sarajka81
Srce si! Hvala ti najljepsa!

I mi smo pokusavali njoj sa 5km ali nazalost nije uspjelo posto joj je sad vec 10.mjesec.  Cak je uvijek i na stomacicu spavala ne bi li joj se to vratilo ali nazalost moracemo na operativni zahvat.
Vodicu je odmah ko dr. Dizdarevica pa da vidim njegovo misljenje. 

Hvala ti jos jedno!

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Djeciji hirurzi u Sarajevu?
3.2.2013 18:11:16   
ElmaB
Nema na čemu, neka Vam je sretno!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu sarajka81)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *