|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dojenje i infekcija oka
26.7.2009 12:12:06   
aazra

Ne znam sta mi se desava, vec nekoliko dana imam problem s okom, crveno je od jutros i nateklo.
Mislim da cu morati na hitnu kad MM dodje s posla.
stavljala sam onu kremu za bradavice ali nije puno pomoglo, iako je ona za sve.
Mislim da je neka infekcija, valjda ce razumjeti ako ih zamolim da mi ne daju tablete...user posted image

_____________________________







Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dojenje i infekcija oka
26.7.2009 12:18:58   
neki
Naravno da ce razumijetiuser posted image Nemoj to vise dirati,dok ne odes doktoru,bice to dobro aBd,sretnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dojenje i infekcija oka
26.7.2009 12:24:45   
Nunichi
Ma vjerovatno ce ti dati neke antibiotske kapi ili mast...ili oboje.
Mozda ti je nesto onako iziritiralo oko...zato ja uvijek u kuci imam Prokulin ili Visine za te situacije.
Jer zna mi se desiti da od prasine vani ili ako "nemam" maskaru na trepusama oci polude. user posted image
Nadam se da ce sve biti uredu,sretno!

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dojenje i infekcija oka
26.7.2009 12:32:04   
aazra
Hvala vam puno, vec mi je lakseuser posted image
Nunichi,
nisam sigurna za te antibiotske kapi, one se daju u oci a meni je ovo pored oka, ali opet bilo bi super ako bi to moglouser posted image
Ne znam da li je od prasine, bas mi je nateklo, najgore sto imam to vec danima, mislila sam da nije nista i evo preko noci nateklouser posted image
Malo sam zabrinuta i zbog toga sto se nadam da me nece slati na ocno na pretrage, nemam gdje ostaviti bebu a mm cesto uzima slobodno kad njega vodimo pedijatru pa ne bi da i zbog mene odsustvuje.
ali najvise se bojim da mi ne kazu tablete, moj maleni nikad nije pio AD i zelim da tako i ostane, na stranu sto ni sok ne pije iz flasice, a na casu se jos nije naucio...user posted image


_____________________________








(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dojenje i infekcija oka
26.7.2009 13:08:55   
Amrino
Probaj sa onim kapima...mislim da se zovu Tobex....nesto tako. To su kapi za oci (mislim da su antibiotske) koje je nama pedijatrica preporucila za Hamzu (ako ikada bude nesto sa ocima ili nosom ili usima jer kapi za oci mogu se koristiti za sve).

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dojenje i infekcija oka
26.7.2009 14:26:51   
bebbe RR
Aazra, već sam ti pisala o tome na "bebe 2008". Amrino je takođe dala super ideju. Kapi se zovu "TOBREX". Ako ljekaru kažeš da dojiš, oni će se pobrinuti da ti daju neki prihvatljiv lijek. Tako bi barem moralo biti. Sretno i javi nam ishod!


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dojenje i infekcija oka
26.7.2009 22:23:42   
Adana
Aazra najpametnije ti je otici ocnom ljekaru. Da znas da ti treba uputnica od ljekara opste prakse.
Ja sam prije par mjeseci fasovala konjuktivitis. Malo me kao zuljalo oko uvece, kad ujutru crveno, zatvoreno, suzi, krmelja. Stavljala sam i kapi i mast za oci. Samo to. A kako se nije smirivalo poslala me je da uradim KKS, da odem otorinolaringologu i stomatologu. Ja nisam vidjela potrebe za tim, jer se sve smirilo za nekih 7-10 dana, ali eto ona bi na svakoj kontroli rekla da je jos upaljeno.
Da jos dodam da mi je preslo i na drugo oko. A kasnije i Asji. user posted image
Ja sam sve sama sa njom isla... Ali uglavnom su me pustali preko reda.
Stoga, da ne razbijas glavu sta je, i ne stavljas bezze kapi, otidji specijalisti.
Sretno i zelim ti brz oporavak! user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dojenje i infekcija oka
26.7.2009 23:27:53   
idana_85
aazra, sta je bilo na hitnoj, kako tvoje oko? nadam se da je sve ok.

Pusa Bilalu


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dojenje i infekcija oka
27.7.2009 11:21:21   
Suzana
Aazra, javi nam se!
Nadam se da je nešto bezazleno i da će neke kapi sigurno pomoći.
Ne brini za dojenje, biće to sve OK.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dojenje i infekcija oka
27.7.2009 22:18:32   
aazra
Drage moje,

Hvala vam puuuuuuno na podrsciuser posted image user posted image user posted image .
Ma izgleda i da nije tako strasno, otisla sam danas kod doktorice opste prakse ona kaze da je neka vrsta herpesa.
na hitnoj jucer nista, tako da sam izdrzala do danas vec mi je malo bolje od obloga.
Sutra idemo kod ocnog ljekara, dobila sam uputnicu izgleda da nece proci bez specijaliste,
Adana ne znam kako si ti uspjevala sama otici s bebom, ja moram povesti i muza da ne uvodim bebu sa sobom u ordinacijuuser posted image
Jedino je dobro sto ima u O. Maslic vjerujem da su manje guzve nego na Kosevu.
Sto se tableta tice, doktorica je rekla da nema potrebe ni za cimuser posted image
Jedino mi je preporucila vitamin b kojeg ionako uzimam.
hvala vam jos jedno volim vaaaaaaaaaas!!!!!!user posted image

_____________________________








(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Dojenje i infekcija oka
27.7.2009 22:30:12   
Adana
I ja sam isla u dom zdravlja. Pa sto se mora mora se... Sta da ti kazem. U kolica i polako. Uvedem je u kolicima u ordinaciju...ha ja. user posted image  Mada su me uglavnom pustali preko reda radi bebe... Muz nikako ne bi uspio dobiti slobodno... Desilo se jednom-dva put da ide on sa nama ili zaova, ali isla sam i sama...
Drago mi je da nije nista ozbiljno i da ti je bolje.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Dojenje i infekcija oka
27.7.2009 22:47:15   
aazra

Bravo tiuser posted image
Pa kad i vas dvije mozete s kolicima u ordinaciju, mozemo i miuser posted image
Ali sutra najvjerovatnije ipak s mm.
Vidjet cu hoce li mi dati "tobrex" jesam li pravilno napisalauser posted image ili nesto drugo.
A ovaj lijek - je li on bas za sve? ako jest, dobro da znamo, mozda zatreba nekaduser posted image
Adana,
iz tvog primjera vidim da je ipak dobro sto sam otisla doktoru da ne predje i na Bilalauser posted image

_____________________________








(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Dojenje i infekcija oka
27.7.2009 22:50:46   
Adana
Ma samo opusteno... sve moze user posted image

A ovo sto je preslo Asji... Ja sam sve uradila da do toga ne doje, stalno prala ruke, i svoje i njene, ali omakne se dotakne me po ocima i jbg... Preslo joj je, ali je njoj proslo za dan-dva. Srecom!

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Dojenje i infekcija oka
31.7.2009 0:07:00   
aazra
Pozdrav svima!
Evo vec dva dana uzimam kapi "tobrex" u kombinaciji s masti i bolje mi je.
Oftamolog mi je preporucila da odem dermatologu, iako nemam ocni herpes da on to jos vidi, ali mi je jedna apotekarka savjetovala da probam kombinovati kapi i "chloramphenicol" mast. Pa cu vidjeti ako ne iscezne crvenilo a nadam se da hoce, onda cu ipak otici.
Eto Adana da me "ne ruzis" na FBuser posted image
Sta bih ja bez vasuser posted image

< Poruku je uredio aazra -- 31.7.2009 0:08:14 >


_____________________________








(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Dojenje i infekcija oka
31.7.2009 10:28:31   
Suzana
Super Azra user posted image , još koji dan i crvenilo će sigurno nestati. user posted image




_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *