|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
7.11.2009 9:44:10   
maminsin
Da li u SA postoje baby-friendly WC-i? user posted image  
Baby-friendly= bosebna povrsina ili rasklopljivi "stolic" za mijenjanje pelena, odvojena prostorija sa stolicom za majke koje doje
Da li se nesto slicno moze naci u restoranima, hotelima, trznim centrima, drzavnim ustanovama...?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
7.11.2009 10:16:21   
maminsin
Hmmm...bas me cudi da niko ne odgovara...mozda je jos rano user posted image

(odgovor članu maminsin)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
7.11.2009 10:18:57   
škorpija
u pionirskoj dolini ima kućica za presvalačenje i stvarno je lijepa, uvijek tamo idem, a u grand centru na ilidži ima soba za presvlačenje i tamo idem često, također u DM-ovima ima sto za presvlačenje sa njihovim besplatnim proizvodima i to često koristim, eto ako se još šta sjetim...javimuser posted image

uuuu ovo ispade da dijete samo napolju presvlačimuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu maminsin)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
7.11.2009 10:45:06   
veeseelaa
nigdje, zadržim se s malom maximalno 1-2 sata van kuće i idem doma

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
7.11.2009 11:23:55   
R&T@
Ljetos smo mijenjali i u kolicima i u autu, kad zaglavimo u šetnji!
Ali imaš beby wc u svim većim centrima u Sa .
Mi koristile one u BBI i Mercatoru, jer tu najviše mahalamo.
U DM na Ilidži mi bilo glupo presvući dijete na sred radnje, bez obzira što se mogu koristiti njihovi proizvodi.

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
7.11.2009 13:24:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa
nigdje, zadržim se s malom maximalno 1-2 sata van kuće i idem doma


Također! : )

Imam sklopivu, tanku podlogu za presvlačenje koju sam dobila u torbi za bebu, tako da ne moram brinuti na čemu ću presvući dijete. Uvijek sa sobom nosim nju i sve što mi je potrebno za presvlačenje... pa, ako baš moram presvući bebu, mogu to učiniti i u autu, ako idemo negdje dalje, a ako sam u blizini kuće, onda se vratimo.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
7.11.2009 13:35:46   
acudesa
ja sam snalažljiva, presvučem ga gdje goduser posted image
a, kako reče vesela nisam nikada po cijeli dan skitala s djetetom, presvučem ga kad krenemo   i uglavnom može biti dok se ne vratimo..ako se samo upiški, to ide bez poteškoća, a ako se i ukaki....hm..to mi je bilo malo nezgodno, ali sam uglavnom išla do auta da ga presvučem gdje sam imala kompletnu ratnu spremu za njegauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
7.11.2009 22:29:28   
Suzana
Majke blizanaca su prilicno ogranicene (bar dok su bebe) pa plaho ne jasaju po gradu, tako da nisam imala/nemam ovaj problem. user posted image
Kad pocnemo jasat, nadam se da tada vise nece nositi pelene. A ako i budu, mama mi je u gradu pa cemo "svrnuti" kod njih da se presvucemo. user posted image


< Poruku je uredio Suzana -- 7.11.2009 22:30:36 >


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
7.11.2009 22:33:02   
harun03
ljetos u kolicima, sad u shoping centrima, ili čekamo dok dođemo kući....

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
7.11.2009 22:33:54   
Visnja RR
Imali smo srecu da se Asja nikad nije ukakala vani... ali kad smo se duze zadrzali pa morali mjenjati pelenu onda smo to radili ili u autu a kad je bilo lijepo vrijeme na izletu u kolicima...
Znam da ima u DM-u ali i u Grand Centru na Ilidzi
A ne znam ja bih se ako nemam gdje jednostavno vratila kuci...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
7.11.2009 22:37:17   
Amrino
Gdje stignem user posted image .

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
7.11.2009 22:37:51   
liliputanka
Uglavnom u autu, ako imam priliku, ako ne, uklonim kolica na neko zaklonjeno mjesto i na njima je presvučem.

_____________________________

Lorena, 22.10.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
7.11.2009 22:41:14   
Anoniman
Uvijek imam prostirku za presvlacenje ili neku dekicu gdje mogu stavit bebu da je presvucem. Bitno mi je da je na cistom presvucem (oko toga se ja pobrinem), a sad da je moralo biti mjesto posebno za to predvidjeno i nije.

(odgovor članu liliputanka)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
7.11.2009 22:47:27   
ivanak
Sramota, ali kod nas u Dubrovniku ja još uvijek nisam uspijela naći wc za presvalačenje djeteta. Presvlaćim ga u autu.

(odgovor članu liliputanka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
7.11.2009 22:50:37   
reallove
kada izlazim obicno ga presvucem u autu,imam prostirku uvijek pri ruci,ma samo neka je cisto

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
7.11.2009 22:51:43   
Nunichi
U kolicima i u autu.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
7.11.2009 22:55:35   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: tajra

U DM na Ilidži mi bilo glupo presvući dijete na sred radnje, bez obzira što se mogu koristiti njihovi proizvodi.


meni je glupo da mi je dijete upisano a ne mora biti...ovu pogodnost u DM/u bas uveliko koristimo, zatim BBI sobu za presvlacenje gdje nekad i sikimo user posted image , ljetos bilo gdje da smo presvucemo se u kolicima....u autu jos nismo...tu samo dojimo...user posted image

< Poruku je uredio pocahontas -- 7.11.2009 22:56:46 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
7.11.2009 23:27:44   
škorpija
ma šta, ja se ponosim svojim djetetom pa još ga namjerno raskrilim na sred radnjeuser posted image  (naravno nadajući se da okolo nema kakvoh pedofilauser posted image )

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
7.11.2009 23:37:02   
Ilhana RR
Ja sam ljetos mjenjala Lamiji u BBI centru, inace ako nevidim da ima gdje da se presvlaci ja to obavim u kolicima =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
8.11.2009 14:55:44   
Amrino
Meni stvarno nikada nije bio problem presvuci dijete gdje god se zateknem (na samom pocetku mozda jeste...dok se nisam ustelila). Mnogo gore bi mi bilo da znam da se ukakio i da ga iz nekog razloga tako drzim. Znala sam, i jos uvijek znam fino i da ga operem u nekom od wc- ova...MM ili neko mi pomogne i to je to. Ne znam za vasu djecu ali ovaj moj ima masala probavu...Sada kakinja jedno 3- 4 puta dnevno a prvih 6 mjeseci (dok je samo dojio) pa i po 10- tak puta....Tako da je bilo nemoguce izaci a da se ne ukaki user posted image .
Mislim da je krajnje vrijeme da ugostitelji pocnu voditi racuna o ome! Mislim...ima toliko napucanih objekata u gradu a 0,1 % ima mogucnost da se u njemu tako nesto uradi. Mislim da je to katastrofa!


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
8.11.2009 17:44:56   
pocahontas
user posted image za DM i stol za presvlacenje beba ali samo jedna zamjerka - da su kakav kutak za dojenje obezbijedili..to nekako nedostaje...ja ne znam niti za jedan namjenski kutak za dojenje...ili hranjenje bebica svejedno..gdje je intimno i mir i tisina...

< Poruku je uredio pocahontas -- 8.11.2009 17:45:31 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
8.11.2009 18:32:41   
Jenn
Ma svaka čast!!!! Dijelim misljenje sa tobom pocahontas

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
8.11.2009 18:43:46   
bebano
Nikada nismo toliko dugo u gradu da bi se morali presvlaciti, jer mu uvijek stavim suhu pelenu prije nego izadjemo. Hvala Bogu imali smo srecu da se nikada nismo ukakili jer to nebi moglo cekati.
A kada smo na planini, posto budemo cjeli dan, tu presvlacenje ide u kolima. Imam one podloske iz DMa koje su vise nego prakticne i to uradimo za cas i bez ikakvih problema.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Jenn)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
8.11.2009 19:10:45   
Swatkish
IZVORNA PORUKA: pocahontas

user posted image za DM i stol za presvlacenje beba ali samo jedna zamjerka - da su kakav kutak za dojenje obezbijedili..to nekako nedostaje...ja ne znam niti za jedan namjenski kutak za dojenje...ili hranjenje bebica svejedno..gdje je intimno i mir i tisina...



U Lori, na Ciglanama, ima posebno odvojena sobica sa stolicem za presvlacenje, drvenom stolicom na ljuljanje, gdje se moze podojiti beba, takodje ima cesma, gdje se beba moze i oprati.. Cak u toj sobici ima i onaj 'kavez' za bebe... Svaka im cast, meni je tamo prelijepo.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
10.11.2009 16:22:19   
emma.L
Mi smo se presvlačili i u gepeku auta- prostremo podmetač i na brzinu user posted image . Ili na zadnjem sjedištu ako bi bilo pohladno. NIkada još nismo naišli na presvlačilice na javnim mjestima.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Swatkish)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *