|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jaslice u Mostaru!
22.1.2009 23:28:19   
teta berta
Ovako beba mi ima 5 mj. Zavrsila sam fakultet u 7.mj. prosle god. Na vidiku imam jedan dobar posao, a posto trenutno samo radi mm to bi nam jako puno pomoglo, tj.mogli bismo dignuti stambeni kredit i stati malo na noge. problem je sto moja svekrva iz njoj znanih razloga nece cuvati bebicu, pa me zanima od koliko djeca mogu u jaslice i zna li iko koje su najbolje, kako se brinu tamo o djeci. Razmisljam da pocnem raditi za dva, tri mjeseca, mislim da ce me toliko moci cekati ovi moji stipendisti pa me zanima to u vezi jaslica, a bila bih najsretnija kad bi svekrva popustila. ali...

< Poruku je uredio Hanady RR -- 6.9.2010 20:34:56 >
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 1
   RE: jaslice u Mostaru!
22.1.2009 23:58:06   
nikita
IZVORNA PORUKA: teta berta

bila bih najsretnija kad bi svekrva popustila. ali...


Ponudi joj novac...nek bude dadilja za placu...

Mislim da je rano da dajes bebu u jaslice,ako ti nije toliko frka s novcem neka te jos malo kuci
!!!

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: jaslice u Mostaru!
23.1.2009 0:03:40   
Visnja RR
ako ce te taj posao ispuniti i ciniti sretnom onda se svakako snadji za cuvanje bebe... pokusaj dati svekrvi nesto novca (svakom dobro dodje)... a ako ne njoj , mozes li naci neku pouzdanu zenu dok bebac ne bude jaci za jaslice...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: jaslice u Mostaru!
23.1.2009 0:18:00   
stella
Ja sam za opciju nekog bliznjeg ili tete dok dijete ne napuni makar 2 god.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: jaslice u Mostaru!
23.1.2009 12:31:02   
Crvena
IZVORNA PORUKA: stella

Ja sam za opciju nekog bliznjeg ili tete dok dijete ne napuni makar 2 god.

Potpisujem


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: jaslice u Mostaru!
23.1.2009 17:28:24   
lamka
Kao što su ti već neke forumasice rekle ponudi svekrvi da joj plačaš dok ti cuva malenu. Ja sam barem taj tip i nikada ne bih sebo dozvolila da mi mama ili svekrva cuvaju dijete bez naknade neke. Svako ima svoj zivot a cuvanjem dijeteta pa makar to bilo i vlkastito unuce covjek narusava neke svoje rutine koje ima.A ako ces vec plačati jaslice ili neku djevojku onda bolje daj njoj akpo postoji ta opcija a ako ne onda mozda da nades neku zenu ili djevojku pouzdanu jer mislim da ti je curica jos mala za jaslica. Ja sam svoju sa 18 mjeseci upisala i dan danas se kajem sto nisam nasla neko drugo rjesenje barem dok ne napuni 2,5 godine.

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: jaslice u Mostaru!
23.1.2009 17:31:48   
Romali
IZVORNA PORUKA: lamka

Ja sam barem taj tip i nikada ne bih sebo dozvolila da mi mama ili svekrva cuvaju dijete bez naknade neke. Svako ima svoj zivot a cuvanjem dijeteta pa makar to bilo i vlkastito unuce covjek narusava neke svoje rutine koje ima.A ako ces vec plačati jaslice ili neku djevojku onda bolje daj njoj akpo postoji ta opcija a ako ne onda mozda da nades neku zenu ili djevojku pouzdanu j


xxxxxxxxxxxxxxx 100%


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: jaslice u Mostaru!
23.1.2009 17:54:32   
RAJA
 Prvo jaslice nisu ništa staršno kao što znate ili neznate
moj mlađi sin ide u jaslice a jaslice su za djecu od 1 do 3 godine i ja sam PREZADOVOLJNA
starijeg sina su čuvali moji roditelji (beskrajno hvala) ali su ga i strašno razmazili
jedva je krenuo u vrtić sa 3,6mjes. 
Tete u jaslicama su divne i naravno da više i bolje paze bebice nego što one u vrtićima paze(čast svim tetama)
zato ako stvarno nemaš nikoga za čuvanje ja ti predlažem jaslice jer ja imam stvarno samo riječi hvale za tete iz jaslica na tekiji iz Mostara
A u koje bi jaslice išla tvoja bebara user posted image  

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: jaslice u Mostaru!
24.1.2009 17:18:44   
teta berta
hvala svima na odg. ne znam u koje jaslice, mi smo tu na aveniji pa nebi nigdje daleko, a tu blizu imaju jedne, ali nikoga ne znam ko je isao tamo... i cula sam za neke sv.josip pa me zanima zna li neko nesto vise o tome. a svekrvi smo ponudili novac naravno, ali kaze da ne moze, jer ima svoj zivot, a i da nema vise snage za to. iako bi mi posao trajao od 8-14h osim vikenda koji se ne radi ako nema velike potrebe. a ona je relativno mlađa žena 50 god.

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: jaslice u Mostaru!
24.1.2009 19:59:45   
Visnja RR
joj suzdrzacu se od komentara...user posted image  
draga moja zelim ti da nadjes najbolje jaslice i da uzivas u tom poslu koji ima idealno radno vrijeme a imas i dovoljno vremena za svog andjelcica...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: jaslice u Mostaru!
25.1.2009 0:48:31   
teta berta
hvala ti visnjice, valjda se nade neko rjesenje koje je najbolje i meni i bebi...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: jaslice u Mostaru!
2.9.2010 7:51:24   
Mostarka*
Drage mostarke koje jaslice su trenutno po vama najbolje? Znam da s upisi iza nas ali trebala bih poceti raditi sredinom ovog mjeseca pa moram naci neko rjesenje. Inace mama bi mi pomogla ali moj malac je hiperaktivan i ne bih da je opteretim bas citav dan. 

_____________________________

Najvazniji dani u zivotu 11.01.2009. god- rodjenje mog prvog malog bebaca i drugog bebaca 31.07.2014, god,

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: jaslice u Mostaru!
2.9.2010 14:43:39   
Romali
Mostarko, moje dijete ne ide jos u vrtic pa ti ne mogu reci iz iskustva. Ali znam da sad imaju nove drzavne jaslice u Zaliku. Juce prijateljica isla radi svoje malene, imaju samo 9-ero djece u grupi,a dvije su tete.
Vjerujem da znas za sve ostale jaslice u Mo.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Mostarka*)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: jaslice u Mostaru!
2.9.2010 16:49:35   
tweety
U Zaliku sam bila tj. virila u jaslice i super im je,ima dosta širine za djecu.Jedna od teta koja radi sa njima je sigurno dobra jer je prije jaslica bila zadužena za vrtić,a ove druge ne znam jer su nove.Jaslice i vrtić su u istoj kući,u jednoj prostoriji su djeca od 1-3 godine a u drugoj od 3-6.Moj sin je u ovoj većoj grupi i njemu je završna godina,ona prije škole.Nemamo nekih posebnih zamjerki,tete su fine.Moraš biti spremna na to da je vrlo moguće da će ti dijete biti češće bolesno jer je to tako u jaslicama/vrtiću.

Kako god,sretno!


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: jaslice u Mostaru!
3.9.2010 18:13:37   
š t a
Nama je još rano ali treba se raspitati? Ja ću na posao tek u 6 mjesecu al da znam šta me čeka....

_____________________________

I Bog da ptici da nebom leti...
i skoljki da biser stvori...
a majci podari djecu da radja...
njen let beskrajima,
njene bisere oko srca..!
02.07.2010.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: jaslice u Mostaru!
12.10.2010 15:29:05   
glorija
Zna li neko koje jaslice primaju bebe od 6 mjeseci???
Porodiljni mi je samo pola godine a bake nisu u blizini.

(odgovor članu š t a)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: jaslice u Mostaru!
26.11.2010 12:34:20   
mzmarija
Samo od godinu dana idu jaslice,najbolje ti je da nađeš tetu za čuvanje bebe jer je još premala za vrtća....

_____________________________

Bebać dosao 20.03.2009

(odgovor članu glorija)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: jaslice u Mostaru!
3.12.2010 21:18:20   
glorija
Našla jaslice user posted image
Prima Leptirić na Cimu bebe od pola godine

(odgovor članu mzmarija)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: jaslice u Mostaru!
5.12.2010 0:30:46   
š t a
joj kako ćeš ostavit bebu tako malu............divim ti se meni se neda razmišljat odmah mi se plačeeeeeeeeeeuser posted image

_____________________________

I Bog da ptici da nebom leti...
i skoljki da biser stvori...
a majci podari djecu da radja...
njen let beskrajima,
njene bisere oko srca..!
02.07.2010.

(odgovor članu glorija)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: jaslice u Mostaru!
12.12.2010 21:43:16   
mzmarija
Čuj od pola godine primaju,to nisam znala...al je bas beba mala za jaslica sto neprobas sa tetom cuvalicom...

_____________________________

Bebać dosao 20.03.2009

(odgovor članu š t a)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: jaslice u Mostaru!
14.1.2011 15:21:24   
glorija
I meni se plače al što se prije pomirim sa tim bolje za mene i za nju.
Ne bih tete čuvalice, ne poznajem ni jednu a preporuka mi baš ne znači puno. U jaslicama, opet, rade tete koje su za to obučene, to im je posao pa im, samim time, nekako više i vjerujem.
A i, puuuno je jeftinije što je ipak donekle važno.

(odgovor članu mzmarija)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: jaslice u Mostaru!
7.2.2011 23:34:48   
š t a
čujem da u Bjelom polju Časne sestre otvaraju jaslice?
zna li se išta o tome?


_____________________________

I Bog da ptici da nebom leti...
i skoljki da biser stvori...
a majci podari djecu da radja...
njen let beskrajima,
njene bisere oko srca..!
02.07.2010.

(odgovor članu glorija)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: jaslice u Mostaru!
1.4.2011 13:53:46   
mostarka 24
glorija molim te da li si pocela voditi dijete u leptirice jer bi i ja trebala isto mi mala sad ima 6 mjeseci da li si uspjela i kako to funkcionise ako nije tajna koliko placas unaprijed hvala pozz

(odgovor članu š t a)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: jaslice u Mostaru!
9.4.2011 0:14:20   
iv@ncica
nama  nase  jaslice  sunce na  BB  nisu  dobre,  iako  je  lokacija i  vrtic  super...teta  jedna  ok..ostzalo  katastrofa,,sve zamraceno...rijetko  idu vani...nemaju  igracaka...teta  jedna  kriza  neodgovorna,i  cesto  mjenjaju tete, na  zalbe  ravnateljstvu  nista  se  ne poduzima, skuplji  su  od privatnih...milijun kikseva  je  do  sad  bilo..cesto  upiskeni  do  zavrat,upis  je  1.6, a milsim  da  cu ga  premjestiti...i  jos mi  svako  jutro  oplace  na  ulasku..nece  unutrauser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu mostarka 24)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: jaslice u Mostaru!
9.4.2011 0:49:24   
N_N
Mijenjaj vrtić.
On odavno ide a još uvijek plače user posted image  znači da nešto ne štima.... Sunce drago....

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *