|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kada na prvi, duzi put sa bebicom?
16.4.2008 9:15:20   
strumpfeta
Naime, ako mi je termin poroda 5. juli, mislite li da bismo imali sanse nase malo cudo krajem ljeta, pocetkom jeseni voditi negdje na more? Krajem septembra, pocetkom oktobra, dakle ....

Ja se nekako nadam da cemo to uspjeti izmanevrisati, samo da sve bude OK.

Hvala i pozdrav user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kada na prvi, duzi put sa bebicom?
16.4.2008 9:23:27   
lekica
Vjeruj mi da i ja o tome intenzivno razmisljam
Termin mi je 9.07....ali cisto sumnjam da cemo se usuditi putovati sa tako malom bebom
Hiljadu solucija sam provrtila po glavi i opet nemam pojma
Mislim da ne treba forsirati nista....ako nam bude do toga...put pod noge

(odgovor članu strumpfeta)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kada na prvi, duzi put sa bebicom?
16.4.2008 9:33:04   
bebano
Ja mislim da cete moci putovati sa bebicom, naravno ako se vi usudite. Brat mog supruga je isao na more kada mu je bilo mjesec dana user posted image . Meni je termin pocetkom juna i ja planiram ici sa bebacem na more cim ja budem sposobna, znaci kada prestane krvarenje, kada se malo uhodam sa dojenjem, spavanje itd.. Jasno da bebicu ne treba voditi na more po onom jakom suncu, ali ako septembar bude lijep, idealno user posted image .

(odgovor članu lekica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kada na prvi, duzi put sa bebicom?
16.4.2008 10:00:28   
Visnja RR
nedavno sam cula dobru recenicu... naime bila je na TV-u emisija o bebicama i kad s njima na ljetovanje... i pedijatrica je rekla :"pa djeca se i na moru radjaju" user posted image  dakle mozete putovati i biti na moru s bebom...ali paziti da se ne izlazete jakom suncu ( a to je savjet i za odrasle, zar ne?)... za vrijeme putovanja ne pretjerivati sa klimom i odmarati svakih sat-dva zbog autosjedalice...
septembar je idealan za prvo ljetovanje... iako imam rezervisan apartman 15 jula u Brelima ipak cu ici tek u septembru... i najvise se radujem vecernjoj setnji dok je beba u kolicimauser posted image

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kada na prvi, duzi put sa bebicom?
16.4.2008 10:03:35   
Amela V.
ja se sva raznjezim kad citam te vase price.... izvinite sto "upadam" na ovu temu, ali jednostavno ne mogu da odolim.
Jedva cekam i ja.....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kada na prvi, duzi put sa bebicom?
16.4.2008 10:12:28   
bebano
Kao sto sam vec rekla, a evo i Visnja je misljenja kao i ja, samo treba postupati pametno i nema smetnje za ljetovanje sa bebicom. Pa samo zamislite koliko bebi znaci onaj cist zrak, setnja pored mora ujutro i predvece. A ovo jako sunce nije dobro ni za nas, pa tako ni za bebice. U toku puta odmarati sto vise i sve ce biti super user posted image .

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kada na prvi, duzi put sa bebicom?
16.4.2008 10:16:06   
strumpfeta
Visnja, Brela su jedno od mjesta koja me uvijek nanovo ocaraju, sto se tice hrvatske obale; iako se vec godinama vracam tamo, nikad mi ne dosade ...
Da li planiras nositi neki krevetic na rasklapanje za svoju bebicu? Znas li, koji je najpogodniji? Pored krevetica, jos nesto od krupnijih potrepstina, tipa kada isl?
Nedavno smo kupili Chiccova kolica 3in1, mislis li da bi umjesto krevetica nasa curica mogla pajkiti u nosiljci koja je sastavni dio ovog Chiccovog komletica?
Joj, sorry sto te mrcvarim sa ovim pitanjima i potpitanjima ...user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kada na prvi, duzi put sa bebicom?
16.4.2008 10:18:05   
adja
meni je termin u maju 30. i sumnjam da cemo ici na more, ali vjerovatno posto imamo vikendicu na selu da cemo ici tamo

_____________________________

NASA PRINCEZA JE STIGLA 06.06.2008

(odgovor članu strumpfeta)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kada na prvi, duzi put sa bebicom?
16.4.2008 10:29:16   
Visnja RR
naravno da beba moze pajkiti u nosiljci... jer su dovoljno cvrsta i kvalitetna... nosicu i ja svu ovu skalameriju... kupila sam Cam-ova 3 u 1...
a Brela su mjesto gdje ljetujem vec 11 g... kod istih ljudi koje vec dozovljavam kao rod... oni imaju krevetic za slucaj da i beba dodje ... btw proslog ljeta Asja je i "stvorena" u Brelima user posted image  
terasa nase sobe gdje ce mala smizla da uziva u hladu

user posted image

(odgovor članu adja)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kada na prvi, duzi put sa bebicom?
16.4.2008 10:37:56   
travnicanka
I ja se isto slazen sa predhodnim odgovorina.Ja sam sa Ajlicom putovala kad je imala 4 mjeseca i to iz svedske za bosnu.....i super je proslo,jest da je samo putovanje trajalo puno duze nego obicno ali sve proslo ok.....a za more da ne govorim,pravo je uzivala.Puno teze je putovati sa vecom djecom.Prosle godine kad smo krenuli za bosnu nismo ni izisli iz göteborga a moja Ajla pocela pitati jesmo li vec stigli......ma ove godine ce biti ludnica kad se Adi i Ajla udruzeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kada na prvi, duzi put sa bebicom?
16.4.2008 11:01:48   
M kao Mama
E drage moje, ja sam prošlu godinu isto tako ko Vi planirala kako ćemo na more sa bebom u septembru, i otišli smo,ali brže smo sa mora nego do mora, vrijeme nikakvo, jedan dan smo bili na plaži, tri u sobi, na kraju koliko je bilo hladno morali smo se vratiti, zato ne znam šta da vam kažem glede septembra i mora, ove godine sam u velikoj dilemi u kojem mjesecu da idemo

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kada na prvi, duzi put sa bebicom?
16.4.2008 11:22:52   
peanut
Ovako....
Ja sam se porodilam krajem juna, na more smo isli pocetkom septembra, super nam je bilo, u voznji pravili pauze da beba doji, na plazi je bio u kolicima, u hladovini, namazan zastitnom kremom (obavezno), imali smo i mrezu protiv komaraca preko kolica...
Sljedece godine, znaci kad mu je bilo 14 mjeseci, opet smo isli u septembru, vrijeme je bilo grozno, vise smo bili u sobi, on je kenjkao u AS, izlazio iz kolica...Patnja...Tad smo ga prozvali Zvjerkouser posted image . Uglavnom, cini mi se da je s malom bebom lakse putovati...Samo ponesite sa sobom sve sto i pomislite da bi moglo zatrebati...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kada na prvi, duzi put sa bebicom?
18.4.2008 1:08:54   
lejlašh
I mi planiramo ići početkom septembra, aBd. Tada će Merjem imati 10 mjeseci i mislim da neće biti problema. Samo ne znam šta ću za krevetacuser posted image
Možda se svi sretnemo na plaži

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu peanut)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kada na prvi, duzi put sa bebicom?
18.4.2008 9:38:49   
majabaja
Hoćemo i mi na more user posted image

Hipotetički, ako sve bude ok (termin poroda je 20.juni),a mi odemo u septembru malo do obale, da li bi ga smjela malo bućnuti ???user posted image
Naravno, pod uslovom da voda nije hladna (e sad je opet pitanje, šta je njemu toplo)...ili da mu kupim kakav bazenčić.

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kada na prvi, duzi put sa bebicom?
18.4.2008 10:13:04   
peanut
Lejla, imas one platnene putne krevetice sto se mogu sklopiti i tako sklopljeni mogu stati u svako auto! A kad nisi na putu, taj krevetic moze se koristiti kao igraona ili mjesto gdje mozes spustiti bebu dok, npr, trknes do kupatila...user posted image

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kada na prvi, duzi put sa bebicom?
18.4.2008 13:37:12   
Sonja
mile moje ja sam cula da beba sa mjesec dana moze ici na more...moj MM je sa mjesec isao na more samo sto je doktor rekao da se pazi da beba ne bude na suncu
smije se iznositi do 9 ujutro i od 5 poslijepodne
opet zavisi koliko je vruce...



_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu peanut)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kada na prvi, duzi put sa bebicom?
18.4.2008 14:33:01   
bela
ja isto planiram sa bebicom na more kraj augusta ili pocetak septembra a imace tad 7 mjeseci.ugodno uzivanje svim mama koje zeli sa bebicama ovog ljeta na more.

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kada na prvi, duzi put sa bebicom?
18.4.2008 22:30:42   
akica b
Moja beebica ce imati 6  mjeseci i planiramo ici u Brela jer su stvarno divno mjesto za porodicu...Naravno nadamo se da ce sve biti u redu i da ce bebica voljeti vodicu i kupanjeuser posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu bela)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kada na prvi, duzi put sa bebicom?
18.4.2008 22:47:39   
rozi
Sad kad ovo citam kontam da bih i ja mogla polovinom septembra na more, naravno ako sve bude ok. Termin mi je pocetkom jula , pa bi bebica trebala imati oko 2,5 mjeseca. Sarajkama je jos lakse, one imaju 2, 5 sata manje voznje od nas sjevernjaka user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kada na prvi, duzi put sa bebicom?
19.4.2008 0:02:59   
triplemama
IZVORNA PORUKA: Visnja

nedavno sam cula dobru recenicu... naime bila je na TV-u emisija o bebicama i kad s njima na ljetovanje... i pedijatrica je rekla :"pa djeca se i na moru radjaju" user posted image  dakle mozete putovati i biti na moru s bebom...ali paziti da se ne izlazete jakom suncu ( a to je savjet i za odrasle, zar ne?)... za vrijeme putovanja ne pretjerivati sa klimom i odmarati svakih sat-dva zbog autosjedalice...
septembar je idealan za prvo ljetovanje...

Potpisujem Višnju user posted image user posted image  
Mi smo sa Melikom stigli do Turske sa avionom njoj 10 mj. ja trudna. Nikada nam nije bilo bolje. Super podnijela put, hladovina čista uživancija. Sada sa troje će sigurno biti teže user posted image user posted image

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kada na prvi, duzi put sa bebicom?
19.4.2008 10:05:12   
Nadi
Kiki se rodila 05.04. sa njenih 5 mj u septembru išli na more. Na pola puta napravili puzu (2 h +2 h). Samo je dojila pa je bilo pravo jednostavno, sad kad joj kuham par puta dnevo biće sigurno teže. Valja ponijeti hejbet namirnica, šerpe, blender i ostalu skalameriju.  user posted image
Vrijeme nam bilo malo oblačno ali super.

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kada na prvi, duzi put sa bebicom?
24.4.2008 14:19:27   
mummy
Mi smo rezervisali sad krajem maja u hotelu "Sunce" u Neumu, Emini će biti 4,5 mjeseca, nadam se da će biti sve ok. Dok samo doji dobro je. Nismo uzeli krevetac već još jedan krevet. Ona će tu spavati a naš 4 god. sin s nama. Ako imate iskustva s Neumom i ovim hotelom javite. Prvo smo htjeli u Dubrovnik ali su cijene uh.

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kada na prvi, duzi put sa bebicom?
24.4.2008 14:26:48   
Anoniman
moja bebica dolazi pocetkom avgusta aBd user posted image
eh sad... mi smo planirali u decembru za praznike za Bosnu putovati aBd...
sta mislite smiijem li???
let traje 6 sati otprilike sati... 4,5 sata da istanbula, a onda jos 1,5 sat do sarajeva...

(odgovor članu mummy)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kada na prvi, duzi put sa bebicom?
24.4.2008 14:49:43   
amdi
IZVORNA PORUKA: strumpfeta

Naime, ako mi je termin poroda 5. juli, mislite li da bismo imali sanse nase malo cudo krajem ljeta, pocetkom jeseni voditi negdje na more? Krajem septembra, pocetkom oktobra, dakle ....

Ja se nekako nadam da cemo to uspjeti izmanevrisati, samo da sve bude OK.

Hvala i pozdrav user posted image


Meni je termin bio 6.7. a porodila se 17.7. Nisam ni razmisljala otici na more, nekako nije mi se dalo, ali sto da ne. U septembru zna biti lijepo vrijeme, narocito za bebice

Dino, mislim da je najbolje o tome razgovarati sa pedijatrom, kad se bebica rodi aBd. Moji redovno dolaze iz Austrije sa malom bebom, i to je nekih 10-12 sati voznje, ali idu vlastitim autom.

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu strumpfeta)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kada na prvi, duzi put sa bebicom?
31.5.2008 12:48:54   
Adana
E pa super, bas ste me obradovale komentarima i ohrabrile... Jeeee! Ja bih trebala roditi krajem jula, i planiram skoknuti malo do mora u septembru. Nesto kontam i to sto Visnja spomenu djeca se i dole radjaju, lakse je sa malom bebom, spava, rucki i kaka i to je to, nema ganjanja po plazi. user posted image Ali otom potom, vidjecemo kako ce sve zavrsiti. Ostaje plan da se malo ode na more. Sretno svima! Pusa

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu strumpfeta)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *