|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako ponovno početi sa seksom?
21.7.2008 22:10:48   
proud mom
drage moje, ja izgleda imam ozbiljan problem... naime, imala sam strašno težak porod i danas, dva mjeseca i 13 dana poslije ne pada mi na pamet da spavam sa suprugom... malo mi je bed pričati o ovome ali zaista ne znam šta da radim... on jadan, pretpostavljam kao i svaki drugi muškarac, non-stop nešto kao pokušava ali meni se ne da... nije da nisam probala, ali nekako me strah... kad smo jednom probali da vodimo ljubav nekako me bolilo, međutim, mislim da nije stvar u bolu nego u glavi... da li sam upravu i da li je ovo normalno? on kaže da me shvata u potpunosti i da mi treba vremena poslije svega što sam kao prošla i da će on čekati koliko god je potrebno ali... meni se čini da ako pusti mene da odlučim da će se baš načekati... ma ni u malom prstu mi nije...

recite mi drage moje, ako iko ima neki savjet ili možda slično iskustvo da ga podijeli samnom... plašim se da se suprug vremenom ne udalji od mene... ipak, i njemu je potrebna ljubav, pažnja, koji dodir i topla riječ a ja nemam hrabrosti da bilo što od toga "konzumiram" jer ne želim da mu dajem "lažne nade"... ako me razumijete...

pomagajte user posted image


_____________________________

"Ja sam sretno udata žena! Tako kaže moj suprug..."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
21.7.2008 22:30:37   
kana
U pravu si! Moras to srediti sa mozgom i sve ce biti Ok.
Imala sam isti problem,a kasnije...ne znam ni sama kako -izvukla sam se iz te kolotecine.
Nalozi se,gledaj filmove"onog" sadrzajauser posted image .Znam da ce biti tesko,jer beba zahtijeva mnogo vremena,ali ponekad i zaspe...
Ako ti je stvarno stalo kao sto pises,pokusaces.
Sretno.

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu proud mom)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
21.7.2008 22:36:35   
proud mom
hvala ti draga kana.... stalo mi jeste, ali opet s druge strane.... toliko mi je mozak "jak" da imam neki blesav osjećaj da ću svojim ponašanjem skroz ubrljati... iskreno, nemam riječi... sve što kažem biće samo u moju odbranu koja opet ne igra nikakvu ulogu... tužno sam.... 

_____________________________

"Ja sam sretno udata žena! Tako kaže moj suprug..."

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
21.7.2008 22:38:06   
nikka
Nemoj da se osjećaš usamljeno što se tiče tvog problema.evo i ja nisam imala odnos s mužem više od dva mjeseca poslije poroda,upravo iz istog razloga,posljedice teškog poroda,i mislila sam da neću ni godinu dana,međutim malo pomalo uz veliko povjerenje u muža opustila sam se i nije nimalo boljelo.
U pravu si kad kažeš da ti je to samo u glavi jer jeste tako, tebe je strah a neznaš ni dali će boljeti,i ja sam čula da boli ali eto mene nije,tvoj je muž pažljiv i strpljiv kako kažeš,prema tome mazi se snjim i razgovaraj i doći će samo od sebe.
Da ti kažem konkretno,ja sam svome rekla pusti me da ja sama krenem i ako ti kažem stani nemoj ni pokušavati da me ubijediš da neće boljeti,koja glupost,on je jadan šutio i "trpio"i poslije mi se smijao,kao neizgledaš mi kao da i je prvi put.

(odgovor članu proud mom)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
21.7.2008 22:39:26   
ja
kao sto ti je i Kana rekla pokusaj sa filmovima onog sadrzaja i moras malo sa mozgom i opustenoscu da radis.....ali moras nesto poduzet muskarci imaju potrebe malo vece nego zene i oni mogu tolerisati do jedne granice ali ti si ta koja treba da nedozvolis to.... jer moze da dode do preokreta kada ti budes htjela njega nema........izvini ako sam te malo sa ovim povredila ali ti govorim iz par iskustava ....potrudi se malo oko njega kada uspavas bebaca laganom masazom pa vidi kako se situacija odvija budi ti nekad incijator toga natjeraj se.....
zelim ti srecu a malom bebacu pusu

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
21.7.2008 22:42:49   
mamsi
Samo polako,sama ćeš osjetiti kad si spremna,ne trebaš se ubrzavati i na silu jer ćeš si stvoriti još veći otpor.Probaj malo ne misliti na sex i iskoristi slobodne trenutke za početak u razgovoru,pa malo maženja,i onda će sve doći na svoje.Iznesi suprugu svoje strahove i argumente zašto ne želiš još uvijek sex.vidjet ćeš da ćete shvatiti i razumijeti,a on će ti najbolje pomoći da riješite tu krizu.sretno.Mislim da ni jednoj ženi poslije poroda nije do sexa,kod nekih ta faza traje duže a kod nekih kraće

(odgovor članu proud mom)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
21.7.2008 22:45:36   
RAJA
I od mene isti savjet razgovaraj s mužem i ti vodi igru tako da možeš stati kad zaboli
nesekiraj se draga nisi ni prva ni posljednja sa tim problemom
sretno

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
21.7.2008 22:46:09   
proud mom
IZVORNA PORUKA: ja

ali moras nesto poduzet muskarci imaju potrebe malo vece nego zene i oni mogu tolerisati do jedne granice ali ti si ta koja treba da nedozvolis to.... jer moze da dode do preokreta kada ti budes htjela njega nema........

povrijedila??? pa baš sam ovo "između redova" htjela i da kažem... toga se ja i plašim.... ma ja sam vam između dvije prave vatre... s jedne strane "krank" (sjećate se ninja kornjača? pa onaj mozak operacija... eto, vidiš koja sam ja budala, šta je meni matoroj naumpalo...) i s druge strane suprug... e jadna majko moja...  moraću nešto konkretnije poduzeti... ne smijemo više ovako.... pa eksplodiraće čo'jk user posted image


_____________________________

"Ja sam sretno udata žena! Tako kaže moj suprug..."

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
21.7.2008 23:01:02   
nikka
Nebrini se ti puno za njegove potrebe postoje i drugi načini da se on "isprazni",joj kako ovo prosto zvuči.
Hoću da ti kažem sad je situacija takva da se on treba brinuti za tebe da ti sve to prebrodiš što bezbolnije, a koliko sam shvatila da imaš normalnog muža,prema tome takvi nisu povrijeđeni  ako se nemogu sexati odmah poslije poroda,nego  maze i paze svoje drage da se oporave što prije,a tek da moraš čuvati cijelu trudnoću,čekao bi kao i drugi što čekaju,vjeruj.

(odgovor članu proud mom)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
22.7.2008 2:07:02   
Suncica*
Draga moja,
sada cu ja malo blesavo da zvucim, ali moram da napisem. Ukoliko ti imas strah od sexa i kako je vec neko pisao da on tebe posle izvesnog vremena nece zeleti, imas nacin kako da ga zadovoljis, kako da probudis uspavanu strast.
Mi smo imali odnos relativno kratko posle porodjaja(imala sam carski), i ja sam imala strah i kada sam videla koliko se jadnicak trudi, priredila sam i ja njemu malo "razonode"..
I onda kada sam videla koliko on uziva i ja sam pozelela isto i tako je i krenulo. Nemoj dozvoliti da novonastala situacija ugrozi tvoj brak, imas mnogo nacina da prevazidjes krizu ili barem sacuvas zelju svoga muza.

Pozdravljam te i srecno..

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
22.7.2008 11:40:41   
travnicanka
Neznam mozda sam ja malo naivna,bez nekih specijalnih ideja itd.ali ja mislim da sexom zadrzavati osobu sa kojom zivis,djecu imas bas i nema nekog posebnog smisla......to mi je onda neka cudna relacija.....tesko je govoriti o tome ali cini mi se ja kad bih osjetila da moj muz je tu samnom samo kad sam ja raspolozena za sex i takve stvari,a ne akceptira neke vanredne situacije kojih je zivot pun razgovarala bih otvoreno i svojim postupcima dala do znanja da ako misli zivot graditi sa mnom mora biti spreman i na to da se meni iz vjerovatno argumentiranih razloga ljubav ne vodi mozda i dva mjeseca.

Poslije oba poroda imala sam takve krize,koje nisu ugrozile odnos izmedju mene i moga muza.

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
22.7.2008 12:09:52   
proud mom
draga travničanko... prihvatam tvoje stavove i u neku ruku se slažem sa tobom, ali ima i druga strana medalje... jednom sam pročitala da je sunčica pričala o sexu u braku poslije dugog niza godina i važnosti istog pa ću se malo kopirati... ne znam da li ćeš se složiti samnom ali mislim da sex nije sve, ali jeste puno toga... to je nekako način da pokažeš da voliš svog partnera... zar nisi milion puta čula kako "parovi" više ne spavaju zajedno i kako on ili ona već imaju nekog drugog (s kim opet upražnjavaju sex) i glavna prethodnica toga je nedostatak ili pak nestanak ljubavi... ja jesam to čula, mali milion puta... i onda, objasni ti meni, zašto u tim situacijama ljudi idu drugome da nađu ono što kod kuće ne mogu dobiti ili nemaju? i kad se dvoje više ne vole i ne spavaju zajedno, jedno od njih opet traži nekog za sex??? ne znam da li me razumiješ ali mislim da je to jedan od načina kojim partneru pokazuješ da ti je još stalo i da ga još voliš... možda će zvučati čudno ili čak smiješno, ali kad neko (mi smo bili takvi) ima savršenu vezu tj. brak, vole se k'o ludi, vode ljubav gotovo svaki dan itd i onda odjednom prolaze mjeseci a gotovo niti jedne razmjenjene tople riječi... e onda se čovjek zapita da li to nešto "prolazi" baš tik ispred nosa a da on/ja to ne vidimo??? naime, imam prekrasnog supruga, punog strpljenja, razumjevanja i utjehe, ali u posljednje vrijeme često se ponavlja pitanje da li ja njega još uvijek volim... imaš dvoje djece, sama kažeš, pa onda znaš kako je teško pored bebača posvetiti se i suprugu... sve ti je preče nego on... ja stojim iza te činjenice, ali također ne želim da zbog tog djeteta izgubim osobu zbog koje sam i odlučila postati majka na kraju krajeva... on u podsvjesti zna da sam ja još uvijek tu za njega i da ga još uvijek volim, ali svako od nas ponekad traži dokaz te ljubavi... i ponekad nisu dovoljne samo riječi... kod mene/nas je tako... možda se ti nećeš složiti samnom ali nismo svi ni isti...

tebi svejedno hvala da si dala svoj doprinos na ovu temu... riješenje će se već naći, samo trebam vremena...

p.s. eto, sinoć poslije postavljanja ove teme i razgovora na istu, nećete vjerovati ali dobila sam mecu... valjda od treme... ko će mu ga znati... ja sam je dobila pa sad, što... moraću malo dublje zaviriti u ovu bolesnu glavu user posted image

< Poruku je uredio proud mom -- 22.7.2008 12:11:17 >


_____________________________

"Ja sam sretno udata žena! Tako kaže moj suprug..."

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
22.7.2008 12:17:51   
dinaa
Ja sam od treceg mjeseca trudnoce bila na strogom mirovanju bukvalno prelezala trudnocu,odnosi strogo zabranjeni tako da smo ja i MM to prihvatili najnormalnije,i nikad mi nije palo na pamet da bi me MM mogao prevariti jer mu vjerujem a i on meni,zato otvoreno razgovaraj sa svojim suprugom i vidjeces da ce te razumjeti,a sve ce to da dodje samo od sebe popustit ce i strah od sexa pozdrav

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
22.7.2008 12:34:08   
travnicanka
Ja se slazem u potpunosti...svi imaju svoje stavove i zivot zive onako kako ga sami reziraju.Kao sto sam rekla mozda sam ja jednostavno samo naivna i ne iskusna,ili jednostavno nisam bila u prilici da osijetim neku negativnu vibraciju koja je ukazuje da se u datom momentu trebam probuditi i ponuditi mome muzu uprkos svemu ono sto on zeli kako to slatko zadovoljstvo nebi potrazio na drugom mjestu.
Jako zanimljiva tema na koju se moze jako puno diskutirati,svaka relacija izmedju dvoje ljudi ima nesto specificno,nesto neobicno i nesto drugacije.....ne sluzimo se svi istim oruzjem....neko ima neke mozda druge adute u rukavuuser posted image user posted image user posted image

Puno pozdrava opd mene!!!!

(odgovor članu proud mom)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
22.7.2008 12:50:42   
Amrino
To sto se tebi desava je najnormalnija stvar na svijetu. Tako se valjda priroda pobrinula da bi se zena u to prvo vrijeme posvetila bebici i da se ne bi povrijedila. Najnormarnije i bezbolnije je tako- da prodje neka dva mjeseca. (zamisli da su zene poslije poroda napaljene- na sta bi to licilo? Hem lude, ranjene hem napaljene...user posted image )

E sad posto vrijeme lagano prolazi...valja ti se pripremiti. Prvo- nemoj se tjerati i opterecavati previse. Probaj izdvojiti neki dio dana ili noci (ja sam to radila naveced kada Hamza zaspe) da se posvetis samo sebi. Napravis si kupku...popalis svijece. Depiliras se...uradis manikir. Oblaci samo neki lijep ves i pocni se lijepo oblaciti i sminkati iako neces ni maketi nigdje iz kuce niti ce ti iko doci. Trebas se polako vratiti u ulogu zene i ljubavnice...jer su ti mozak i tijelo sada samo skoncentrisani na majcinstvo. Obavezne su duuuuuge predigre, bez pritiska. I uvijek u blizini imaj nesto da s ogrnes kako bi mogla otrcati do bebe ako zaplace- bez griznje savjesti. Znaci- unaprijed pripremi sve i otkloni sve ono sto bi ti odvlacilo paznju. U pocetku moze koristiti i neki lubrikant jer ukoliko nisi dovoljno vlazna (a to se vlo lako moze desiti) sex moze biti neugodan i bolan. Ukoliko bas ne mognes- bez nervoze- postoje mnogi nacini da zadovoljis partnera. Za pocetak ce mu bilo koji od tih nacina biti itekako dovoljni! user posted image
Sretno!!!




_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
22.7.2008 14:35:30   
mišur
user posted image Proud mom, ja sam do nedavno bila u istoj situaciji.
Muž navaljuje s vremena na vrijeme, a ja ne mogu...jednostavno ne mogu!
Sve je počelo od toga kad smo prvi put pokušali voditi ljubav nakon porođaja, i to nakon neka dva mjeseca. I mene je boljelo, jer sam imala težak porođaj, tako da smo odmah odustali.
Onda smo sačekali neko vrijeme, pa opet probali, i uspjeli nekako, ali ja nisam uživala, boljelo je opet, ali ne puno.
Nakon toga sam ja utripovala da mogu opet ostati trudna, pa sam se odlučila za spiralu, i to mi je bio super izgovor da ozbjegavam muža svaki put kad me zaskoči.
Nedvno sam stavila spiralu (par dana poslije toga sam krvarila, pa mi je i to dobro došlouser posted image ), i više nisam mogla izmišljati izgovore. Ali i pored toga, kad bi mi muž prišao ja sam ga tjerala govoreći da sam umorna i iscprljena, i da nemam snage.
I sve tako do prije par dana, kad sam razmišljala o nama i braku, i kako više nismo ni upola bliski kao prije. jJednostavno, sa svim obavezama oko male bebice i kuće, nije ti ni do čega nego do spavanja i odmora kad god ugrabiš priliku. A i kada bi se mazili, ja bih uvijek osluškivala hoće li Luka zaplakati, tako da se i nisam mogla opustiti.
I onda sam se bukvalno natjerala i obećala sebi da ću to promijeniti i da ću pokušati da se više opustim, a posebno da svaki dan nađem vremena samo za mene i muža.
I upalilo mi je za vikenduser posted image . Vodili smo ljubav čak dva puta u jednom danu i ja sam uživala...user posted image
A i bebica je bila dobra, nije plakao...
Vidjećemo kako će ići dalje...

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
22.7.2008 23:21:27   
proud mom
ma svaka čast mišure, kao da mene opisuješ... hehehhehe, još sam se i fino nasmijala pored sve muke... kako rekoh, sinoć sam od neke nervoze ili bog zna čega dobila mecu... bila sam čisto u šoku zbog toga jer sam čula da se meca u principu ne dobije sve dok dojiš bebu, ili ako ju i dobiješ da je dobiješ tamo nekad... a ja nije prošlo ni dva i pol mjeseca...

sve u svemu, kad ovo prođe i kada se dragi vrati s puta natjeraću se da poradim na tome... nadam se da ću uspjeti, i zbog sebe, i zbog njega i svega ostalog zajedno...

samo, možda će zvučati sebično, ali drago mi je da nisam sama user posted image


_____________________________

"Ja sam sretno udata žena! Tako kaže moj suprug..."

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
5.8.2008 13:23:24   
idana_85
E draga moja proud mom, ja imam suprotan problem. Kako nosim nisko bebu, doktor je rekao da budemo pazljivi, i stvarno jednom me bolilo i od kako je doktor objasnio mm sta da radi,bilo je ok. Nismo bas cesto imali odnose, mozda jednom u sedmici ili dvije. I posljednji put kad smo imali odnose malo nam je zapinjao moj stomak. Od tada moj muz meni ne prilazi, mislim ne pokusava nista. On mene zagrli, grli stomak, ljubi me sve to,ali nista ne pokusava. Ja ga ponekad zezam da mu se "mali" penzionisao a on to nekako precuti. Jednom sam ga tako malo provocirala, a on kaze strah ga, ne smije, boji se da ne povrijedi bebu. Rekla sam mu da je beba dobro, da je zasticena i da se sex preporucuje radi lakseg poroda, al on samo suti i dalje nastavlja po svome. Nekad pomislim da mu nisam bas privlacna sa svojim stomakom i svim ovim strijama, a nekad ne znam ni sta da mislim....Sta cu da uradim....ne znam.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu proud mom)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
5.8.2008 14:24:53   
boogy woogy
Ma zenice moje drage, niste same user posted image user posted image user posted image Evo ja cu zvucati malo kao naucnik. Majke dok doje, nivo hormona estrogena je jako nizak jer vas furaju drugi hormoni zaduzeni za laktaciju.  Zena bez estrogena ima suhu rodnicu i nizak libido (seksualnu zelju). Dr. Divanovic mi je preporucio jedan gel-lubrikant koji, vjerujte, jako pomaze da odrzi vlaznost tokom snosaja i time ukloni bol! Zove se: GYNAICOL GEL (proz. Medopharm)


(odgovor članu proud mom)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
5.8.2008 14:40:15   
mamyca
Ja i M.M. smo imali odnos cak i noc prije nego sto cu roditi,i porod je prosao ok,a to mi je prvo dijete.A ponovo smo poceli nakon nekih 20 dana kad su konci ispali i kad je dr. rekao da se moze.user posted image M.M. je bio pazljiv i nije navaljivao,ja sam vodila igru i sve je bilo ok.Nego,opusti se i kreni u akciju polako.user posted image user posted image SRETNO

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
15.8.2008 17:53:44   
proud mom
čuj dr. Divanović...  ja sam kod njega vodila trudnoću user posted image skroz cool čika... pravi je majke mi...

a što s tiče mene, mm otišao na put, nema ga već pola mjeseca a vraća se tek u septembru tako da... user posted image
no sad imam drugi "problem"... sad ću vam ispričati da se malo i smijete... neki dan se "čujemo" preko msn-a i šta me pita??? da se slikam naga i da mu pošaljem slike user posted image kaže da je skroz "puk'o i da ne može više pa bar da me vidi... jadna majko moja... to da je skroz puk'o to sam i ja skontala... e sad... kome je do toga??? a i gdje ću to raditi... pa fakat nisam nimalo konzervativna ali da se slikam naga user posted image molim ja tebe... u trudnoći sam dobila 20 kg i za ova tri mjeseca sam izgubla sve do jedne, no sad možete misliti na šta ličim... sve se opustilo i visi... izvinite na iskrenosti... još i dojim bebu pa... ma jooj, gadi mi se kad pričam o tome a ne da se slikam u takvom stanju... nemojte me pogrešno shvatiti, ali ja još nsam prihvatila ovo "stanje" i mislim da nikada neću, bez obzira na sreću koju donosi dolazak ovog malog bića na svijet...

eto vam drage mame... mm skroz puk'o a i ja ću izgleda s njim... user posted image


_____________________________

"Ja sam sretno udata žena! Tako kaže moj suprug..."

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
15.8.2008 18:03:27   
proud mom
ah da, zaboravih idanu... idana... ako pročitaš moj prethodni post vidjećeš koliko je mm lud a to traje još i danas i pored toga što ne ličim ama baš ni na šta; no ono što hoću da ti kažem je da sam i ja imala jako nisku trudnoću i da je i meni moj dr. strogo zabranio sex od sedmog mjeseca... međutim, iskrena da budem nismo baš poštivali tu zabranu user posted image međutim, kad god bismo pokušali poslije te "zabrane" sve bi se završavalo na tome da smo pokušali... s obzirom da su me mučile iste sumnje koje i tebe muče, pitala sam ga direktno koji je problem, i rekao mi je baš isto što i tebi tvoj muž... jednostavno želi ali se plaši... erekcija je tu, sve super, divno, krasno, bajno, ali čim krene sa penetracijom tu se naša priča i završava... "mali" se jednostavno "unesvijesti"... vjerojatno od straha... tako da, ne brigaj... ni njima nije lako sve to... čak šta više, možda im je čak i teže u neku ruku jer oni ne shvataju, tj. ne mogu da shvate to što se dešava sa nama, nego stvari jednostavno moraju da prihvate takvim kakve jesu htjeli oni to ili ne, dok mi to "živimo"...


_____________________________

"Ja sam sretno udata žena! Tako kaže moj suprug..."

(odgovor članu proud mom)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
15.8.2008 18:49:29   
Anoniman
evo zanimljivog teksta o sexu poslije porodjaja

http://bebac.com/index.php?show=category&int_catID=177

p.mom... ne brini bona, pa ti si majka, nemozes nikada da budes ruzna svom muzu, ti si njemu rodila dijete i on je ponosan na tebe... treba da ti imponuje sto je trazio od tebe da to uradis, da se slikas samo za njega, dobro da nije poletio za kakvim casopisom user posted image ... zeli da ima svoju zenu user posted image user posted image nije on lud user posted image

a istina, jeste malo skakljivo kad ti je trazio sliku, ja, recimo, da sam na tvom mjestu ne znam da li bih to uradila... i ja sam poput tebe, stidljiva kad je to u pitanju... jedino ti preostaje mogucnost kamere user posted image to ne ostavlja traga user posted image \

sretno sta god odlucila user posted image

(odgovor članu proud mom)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
15.8.2008 22:34:13   
Amrino
Joj proud mom- nasmijala si me do suza!!! user posted image user posted image user posted image
A coek ti je glavni! Ja se ne bih usudila slikati gola ni u vrijeme kad sam bila tip- top, a pogotovu sad! (ovo s kamerom nije losa ideja...mozda striptiz kad uspavas malog...user posted image )
Skontala sam da i meni definitivno treba nesto- nema mi druge nego da si odem kupiti kakav dobar ves...mada bih najradije neki da pokrije stomak...ali ne ide...Sta vi mislite?user posted image
Joj uzasa! Ma mi smo lude. Pa da oni muski znaju sta se nama po tintarama sve vrti- ne bi vjerovali.
Mislim da je samopouzdanje najvaznije...ali eto mi ga zene poslije poroda nekako izgubimo umjesto da budemo ponosne na sebe i na ono sta smo uradile.
Ugl. sexajte se zene sto vise mozete- u vjezbanju je kljuc! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kako ponovno početi sa seksom?
16.8.2008 0:02:07   
Visnja RR
proud mom ti si meni krajica user posted image
ja nisam smjela imati sex od kad sam saznala da sam truna  ...dakle od 5-e sedmice...pa ti vidi kako je :)
a nisam imala zelju jer mi se tjelo nije vratilo u normalu... i tako sve do prije par sedmica ...ili je za sve kriv Dove mlijeko za samotamnjenje... ono kao ako je tjelo tamnije ljepse izgleda...al sam se dobro zeznula jer nisam vidjela da to mlijeko ima i sljokice pa sam izgledala ko ljetnje zvjezdano nebo :) al imalo je efekta ;)

< Poruku je uredio Visnja -- 16.8.2008 0:06:14 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *