|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako zabraniti pušenje u blizini bebe
4.3.2010 9:27:32   
rose 87
Drage moje sigurna sam da ste i vi imale sličnih problema,ja sam nepušač i jako mi smeta dim cigareta,od rođenja mog sina glavno pravilo u mojoj kući je naravo nema pušenja...kako nam beba raste,počeli smo da je izvodimo i obilazimo porodicu i prijatelje a večina njih puši.
Kako se ponašati u tuđoj kući,kako na lijep i učinkovit način objasniti ljudima da ne želiš dim blizu tvoje bebe
ako neko ima korisnih savjeta cijenila bih
hvala


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako zabraniti pušenje u blizini bebe
4.3.2010 9:32:06   
Nellica
Draga rose, jako nezgodna situacija... U svojoj kući možeš reći da nema pušenja, ali u gostima ???? baš nezgodno.
Mi smo do sada imali sreću gdje god smo nosili Anu , svi su bili obzirni išli su pušiti van, kao nema smisla
da puše pored bebe.



_____________________________

5.12.2009.
28.04.2011. Mamina dva anđela!

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako zabraniti pušenje u blizini bebe
4.3.2010 9:32:34   
delly
tesko je to nekome reci u njegovome domu ali ja ti samo mogu reci da smo mi tako uradili i znaju sad da kad mi dolazimo bome i prozrace i nepuse , stvar je samo dogovora. a da puse kad odemo kod njih vise neb i ni isli i to je to .
kod nas se nepusi u kuci nikako . svi koji puse izlaze na terasu pa cak i moja mama , nepada mi napamet nekog pustit da mi unistva zdravlje !

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako zabraniti pušenje u blizini bebe
4.3.2010 9:37:24   
Ilhana RR
Ja sam osoba koja kaze ono sto misli i uvijek sam svima govorila da nebi voljela da se pusi u blizini moje male, ako neko ipak zapali ja fino moje dijete i izadjem iz te prostorije dok se neizvjetri...

par puta sam tako uradila i osobe koje su pusile ipak su prestale ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako zabraniti pušenje u blizini bebe
4.3.2010 9:45:54   
disam
Ja kad sam rodila zabranila sam pusenje u stanu i jasno sam rekla ko god dodze da ako zeli pusiti neka ide na balkon,a inace smo i ja i muz nepusaci
kad idemo u goste uglavnom se nepusi a gdje je se pusilo rekla sam otvoreno da ne zelim da bilo ko pusi u blizini mog djeteta i kao sto je rekla delilah ako se vec pusi tu necu ni dolaziti a uostalom svaki normalan covjek zdrave svijesti nikad nece zapaliti cigaretu pored bebe moj savjet reci svima otvoreno sto mislis pa nek se ljute koliko hoce ja tako uradim jer mi je zdravlje moje bebe najprece

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako zabraniti pušenje u blizini bebe
4.3.2010 9:59:41   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: rose 87

Drage moje sigurna sam da ste i vi imale sličnih problema,ja sam nepušač i jako mi smeta dim cigareta,od rođenja mog sina glavno pravilo u mojoj kući je naravo nema pušenja...kako nam beba raste,počeli smo da je izvodimo i obilazimo porodicu i prijatelje a večina njih puši.
Kako se ponašati u tuđoj kući,kako na lijep i učinkovit način objasniti ljudima da ne želiš dim blizu tvoje bebe ako neko ima korisnih savjeta cijenila bih
hvala



user posted image user posted image

draga ne možeš ti u tudjoj kući tražiti da se se puši, sad evo zamišljam da mi neko dodje i kaže "molim te nemoj da pušiš" ja bi mislila da mu nije dobro
Takva pravila možeš samo sprovoditi u svom i na svom

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako zabraniti pušenje u blizini bebe
4.3.2010 10:07:56   
mojbebac
ja svima skrenem paznju da ne puse kad mi dodjemo, bar dok je beba mala, tako da mi za sada nismo imal problema .... i ja sam bila pusac prije, i nikada nisam pusila ni u cijoj kuci gdje ima djete, tako da pretpostavljam sada moji prijatelji pusaci imaju obzira i hvala im na tome, jer duvanski dim sada ni ja ne podnosim, a mogu misliti kako bi bilo mojoj bebi....user posted image

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako zabraniti pušenje u blizini bebe
4.3.2010 10:08:03   
Leva
I ja mislim da je situacija užasno nezgodna zato što ne bi bilo pristojno da ljudima govoriš šta oni treba ili smiju da rade u vlastitoj kući. U svom domu možeš određivati pravila, niko se neće naći uvrijeđen.
Mislim da bi mogla zamoliti roditelje, brata, sestru ili nekoga s kim si baš bliska da ne puše u prisustvu tvog djeteta pošto se oni ne bi ljutili ali što se tiče odnosa sa ostalima moraš ili izbjegavati da ideš kod njih često ili čekati malo ljepše vrijeme kako bi se s njima nalazila vani u ljetnim baštama gdje je mnogo manje "zapušeno" (ako namjeravaš voditi dijete).

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako zabraniti pušenje u blizini bebe
4.3.2010 10:39:20   
bebbe RR
Ako odlaziš ljudima koji su ti bliski, na lijep način, da ih ne uvrijediš, zamoli da ne puse u prostoriji u kojoj je tvoja beba. Znam da zvuci snisishodljivo, ali, kao bivši pušač znam isto tako i da je pušačima teško doći do mozga, tako da je ljubaznost jedini način. Ili nemoj odlaziti kod ljudi koji ne bi to učinili za tebe. 

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako zabraniti pušenje u blizini bebe
4.3.2010 10:44:55   
lilith
ja isto mislim da treba reci ili ne ici tamo gdje se pusi...ja mamu zamolim da pusi u drugoj sobi ili na balkonu,svekra isto tako,bez obzira sto sam u njihovoj kuci...prijatelji svi kod kojih smo do sada bili bez da sam ja ikada nesto rekla ne puse u istoj prostoriji u kojoj je beba...ja sam takodjer bila veliki obozavatelj nikotinauser posted image a nikada pred neciijom bebom ne bi zapalila...to je po meni stvar (ne)kulture...na jednu cigaretu ne bih reogavala ali na vise sigurno bi

_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako zabraniti pušenje u blizini bebe
4.3.2010 10:45:03   
jasmin
Stvarno je malo nezgodno,ali kao sto rece neko prije,samo na lijep nacin.Hej,jel ces ti to da zapalis,ja bih onda izvela bebicu na balkon...i sljedeci put nece pred tobom :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako zabraniti pušenje u blizini bebe
4.3.2010 11:02:21   
teacher75
ja imam isti problem jer se u mojoj familiji nikad nije pusilo i svi su zakleti nepusaci. ja znam nekad zapaliti cigaru uz kafu, a da me mati vidi odrekla bi me se, toliko mrzi pusenje. od mm familija je opet pravi kontrast, jer svi puse: mm, svekrva, svekar i zaova. mogu reci da su pusaci veliki egoisti. kod nas u stanu, buduci da je mm veliki pusac, kad je toplo vrijeme on pusi na balkonu, a sad dok je hladno pusi se u kuhinji i vrata stalno otvaramo, mada ipak dim dodje i do sobe gdje je beba, al kontam valjda nije stetno jer nije direktni dim. kad idemo kod svekrve il svekra (razvedeni su pa odvojeno zive) oni isto ne puse u prostoriji gdje je u tom trenutnku beba, al opet je sve zadimljeno jer oni puse non-stop. znam da je nemoguce da im se zabrani, pa nekako istrpim to, jer ipak eto i oni se bar malo trude pa ne puse u istoj sobi, mada smatram da im ne bi nista bilo ni da istrpe taj sat- dva dok smo kod njih il kad dodju kod nas da ne puse. al kako zabranit njima kad je i mm isti, pa i on kad negdje odemo ne razmislja nego navali jednu za drugom. od kad sam rodila ne idem u goste ljudima koji su pusaci. to je sad trenutno, znam da necu moci uvijek izbjegavati iste, al eto, kontam bar dok jos malo ne odraste. dozvolili smo gostima da puse u kuhinji, al ipak se cudim kako mogu biti tako sebicni pa navaliti jednu za drugom, ipak se to ne moze izraciti. oni su navikli da puse i pred svojom djecom non-stop pa kontaju valjda nista im nije bilo pa mogu sad i kod nas. koja sebicnost! al, eto, opet ponavljam, ne mogu nista kad mm pusi. da ni on ne pusi bila bi druga prica...

< Poruku je uredio teacher75 -- 4.3.2010 11:04:02 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako zabraniti pušenje u blizini bebe
4.3.2010 11:11:20   
gvendolina
Kod nas se zna da se u kuci ne pusi gdje je bebe i vecina prijatelja i rodbine zna za to.Tako da i kad odemo u goste postuju to i izadju iz prostorije.Ovdje kod nas inace ne postoji ta kultura i pusaci se vecinom ne obaziru  na to da li ima djece.Kada odemo kod nekoga gdje se pusi i ukoliko hoce da zapale ja iznesem bebu u drugu prostoriju.Ukoliko nema uslova za to,ako nemaju grijanje i sl, ja i ne idem kod tih ljudi dok ne otopliuser posted image

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako zabraniti pušenje u blizini bebe
4.3.2010 11:15:15   
snijeg
U mom domu je zabranjeno pušenja, bilo i prije dolaska bebice, primjenjuje je se i sad s tim da je gostima koji puše na raspolaganju balkon ili kuhinja, pa ko voli nek izvoli. To su pravila mm i mene, naravno da ne možeš zahtjevati da tvoji prijatelji, rodbina prestanu pušiti u svojim kućama/stanovima, ali možeš odlučiti koliko često ćeš ih obilaziti.
Dakle, mm i ja smo nakon rođenja bebice vrlo rijetko i na kratko posjećivali domove pušaća, neki od njih su vodeći se savješću prilikom našeg dolaska izlazili na balkon da zapale, bez da smo im morala bilo šta reći, dok su drugi prakticirali svoje "loše" navike i pred bebicom - ovu skupinu naših najmilijih planiram obilaziti kad dođe ljepše vrijeme i kad mogu s bebicom sjesti na balkon ili u baštu dok popijem kaficu. Naravno da sam im to rekla, na lijep način i bez uvrede, objasnila sam da ja ne mogu, niti želim mjenjati njihove navike, ali jednako tako ne želim, niti mogu dovoditi svoju pahuljicu u takvo okruženje. Neki od njih su to shvatili, neke ne žele da shvate, neki su digli nos, ali Bože moj ne pada mi na pamet zbog njihovog ceifa mjenjati svoja ubjeđenja  user posted image



_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako zabraniti pušenje u blizini bebe
4.3.2010 11:15:42   
rose 87
teacher i kod mene je isti problem,mm puši i kad smo kod kuće ode u drugu prostoriju ali kad smo kod drugih kao da zaboravi da je tu beba,pa tako da i nemam neku podršku od njega,što se tiće naše bliže porodice[brat,sestra,mama]oni svi poštuju moju odluku,trudim se što manje da ga još uvijek vodim u goste,ali eto mora čovjek izaći pa se nekada nađem u nezgodnoj situaciji,npr.dvoje ili troje pušača pa onda puna soba dima,na ovom vremenu niti možeš izračiti hladno niti možeš gledati,a sve nekako nemogu da nađem prave riječi da nekoga ne uvrijedimuser posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako zabraniti pušenje u blizini bebe
4.3.2010 11:20:08   
teacher75

IZVORNA PORUKA: rose 87

teacher i kod mene je isti problem,mm puši i kad smo kod kuće ode u drugu prostoriju ali kad smo kod drugih kao da zaboravi da je tu beba,pa tako da i nemam neku podršku od njega,što se tiće naše bliže porodice[brat,sestra,mama]oni svi poštuju moju odluku,trudim se što manje da ga još uvijek vodim u goste,ali eto mora čovjek izaći pa se nekada nađem u nezgodnoj situaciji,npr.dvoje ili troje pušača pa onda puna soba dima,na ovom vremenu niti možeš izračiti hladno niti možeš gledati,a sve nekako nemogu da nađem prave riječi da nekoga ne uvrijedimuser posted image

i ja isto tako, problem sto sam ja osoba koja ne voli da dolazi u sukobe i radije ih izbjegava, pa cesto presutim i pretrpim kad ne treba. svjesna sam da necu moci izbjegavati duhanski dim citav zivot, jer nazalost nepusaci su u manjini, al eto, bar da je zastitim koliko-toliko dok ne napuni godinu-dvije. za sad uglavnom odemo u shopping centre kad je hladno vani, jer tamo iako se puse, velik je prostor pa se ne osjeti toliko, a jedva cekam ljepse vrijeme i ljetne baste

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako zabraniti pušenje u blizini bebe
4.3.2010 11:21:43   
ajnur
Kod nas dolazi puno djece i ja ne dam da se pusi ili su djeca u drugoj sobi ili se ide vani a kod nas u drustvu sve sami pusaci.Nije sramota ako odes kod nekog i fino ga zamolis da se ne pusi u prisustvu djeteta. Ako se ljuti i nije ti prijatelj nit voli tebe nit tvoje dijete. Dovoljno je sve zagadjeno jos da mi poguramo sa dimom i onda se cudimo kad cujemo koliko djece ima bronhitis,ide na inhalacije i sluser posted image

_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako zabraniti pušenje u blizini bebe
4.3.2010 11:24:04   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ajnur

Kod nas dolazi puno djece i ja ne dam da se pusi ili su djeca u drugoj sobi ili se ide vani a kod nas u drustvu sve sami pusaci.Nije sramota ako odes kod nekog i fino ga zamolis da se ne pusi u prisustvu djeteta. Ako se ljuti i nije ti prijatelj nit voli tebe nit tvoje dijete. Dovoljno je sve zagadjeno jos da mi poguramo sa dimom i onda se cudimo kad cujemo koliko djece ima bronhitis,ide na inhalacije i sluser posted image

meni je sad problem jer je lana jos mala i ne mogu je ostaviti samu u drugoj prostoriji kad odemo negdje gdje su svi pusaci, tako da tim ljudima i ne idemo, jer to bi znacilo da bih ja presjedila sve vrijeme sama sa lanom u 2.prostoriji

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kako zabraniti pušenje u blizini bebe
4.3.2010 11:27:48   
anidla
ja sam pusila prije trudnoce, nisam u trudnoci, i onda nazalost opet pocela poslije poroda...mm takodjer pusi...onog momenta kad je Noa usao u stan, sve se promjenilo, vise ne pusi u stanu, nego na balkonu ili u drugoj prostoriji koju izracimo kasnije i u kojoj su stalno vrata zatvorena, znaci dim ne dolazi do bebe....

e sad, i nasi prijatelji su skoro svi pusaci, kad dodjemo kod njih u goste, moram vam iskreno reci da svi paze na Nou, do sada niko nikad nije zapalio u toj prostoriji gdje je beba...ili na balkon, a ako nema balkona onda u drugoj sobi ili u kuhinji....a nekad cak ispred ulaznih vrata user posted image




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kako zabraniti pušenje u blizini bebe
4.3.2010 11:30:49   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: anidla

ja sam pusila prije trudnoce, nisam u trudnoci, i onda nazalost opet pocela poslije poroda...mm takodjer pusi...onog momenta kad je Noa usao u stan, sve se promjenilo, vise ne pusi u stanu, nego na balkonu ili u drugoj prostoriji koju izracimo kasnije i u kojoj su stalno vrata zatvorena, znaci dim ne dolazi do bebe....

e sad, i nasi prijatelji su skoro svi pusaci, kad dodjemo kod njih u goste, moram vam iskreno reci da svi paze na Nou, do sada niko nikad nije zapalio u toj prostoriji gdje je beba...ili na balkon, a ako nema balkona onda u drugoj sobi ili u kuhinji....a nekad cak ispred ulaznih vrata user posted image




potpisujem sve od do.user posted image
Jedino ja vise pusim od mm kuciuser posted image ozbiljno on jednu dvi mozda da zapali a ja svako malo,izgubim se u kupatilo tu je moja pusiona onda,otvorim sirom prozor pa mm.ronda zima mu user posted image user posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako zabraniti pušenje u blizini bebe
4.3.2010 11:32:33   
noaa
kod mene je kuhinja pusacka zona i to svi znaju a stvarno ne bih imala obraza da kad dodjem kod nekoga u kucu da kazem nemojte pusiti,radije necu ici u goste.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako zabraniti pušenje u blizini bebe
4.3.2010 11:42:58   
lara 33
Ja jos nemam tih problema kako ce biti kad se beba rodi pa kad odemo u goste. A bas mi je drago da je mm prestao pusiti u kuci onoga dana kad smo saznali da cemo dobiti bebu. I gosti kad dodju idu na terasu.

Sad su ipak druga vremena i svi znaju da nije dobro pusiti pogotovo trovati neduznu djecu. Tako das i nije neki bauk reci da ne zelite da vasa beba udise nikotin. Svi normalni ljudi postuju tu odluku.

_____________________________

Najsretniji dan mog zivota 20. juni 2010

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kako zabraniti pušenje u blizini bebe
4.3.2010 11:56:03   
teacher75
IZVORNA PORUKA: lara 33

Ja jos nemam tih problema kako ce biti kad se beba rodi pa kad odemo u goste. A bas mi je drago da je mm prestao pusiti u kuci onoga dana kad smo saznali da cemo dobiti bebu. I gosti kad dodju idu na terasu.

Sad su ipak druga vremena i svi znaju da nije dobro pusiti pogotovo trovati neduznu djecu. Tako das i nije neki bauk reci da ne zelite da vasa beba udise nikotin. Svi normalni ljudi postuju tu odluku.

nazalost ima dosta nenormalnih i sebicnih ljudi. kad se sjetim kad sam bila trudna, dim cigare me odmah nagonio na povracanje, u pocetku su me mm i njegovi postovali i nisu pusili preda mnom a cim mi je bilo malo bolje poceli su pusiti jednu za drugom. tako se bojim da ce i cim lana bude malo veca poceti pred njom pusiti bez suzdrzavanja. eto, kad se tako ponasaju moji najblizi, sta onda mogu ocekivati od drugihuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu lara 33)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kako zabraniti pušenje u blizini bebe
4.3.2010 12:09:58   
Anoniman
Ja sam pusac ali odkako je bebe u kuci pusim samo u kuhinji. ukljucim napu otvorim sirom prozor posto nemamo balkona, a smanjila sam pusenje na minimalu, gosti takodje puse u kuhinji jer beba provodi vrijeme u dnevnom tako da mi je malo poglupo da se pusi tu iako ona nije tu u tom trenutku...a prije i sad kad odem nekome u goste ako su nepusaci ne pusim ni ja dok sam tu ili izadjem napolje ako bas moram da zapalim to mi nikad nije trebalo biti receno jer postujem tudje kao i svoje....Sad ne znam kako bi nekome mogla reci u njihovoj kuci da ne puse. azli mozda bih navela samo da ne pusim pred svojim djetetom pa da to izgleda malo bolje upakovano nego kao naredjenje....a ako to doticni ne bi postovali onda im ne bi ni dolazaila....

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kako zabraniti pušenje u blizini bebe
4.3.2010 12:16:43   
rose 87
ja sam neki dan bila u nezgodnoj situaciji,tetak puši a tetka galami na njegauser posted image ,a onda od njega komentari neka se dijete navikava,neče mu brate ništa bitiuser posted image ,a stariji su ljudi pa se ne vrijedi raspravljati...obično u takvim situacijama ja malo posjedim i onda kažem vrijeme dijetetu spavati pa mi moramo ići

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *