|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Losioni i kreme
19.10.2009 12:32:19   
Mamica24
Interesuje me na koji način u trudnoći održavate svoje lice (kreme, tonik, kozmetika)

i koje mlijeko ili losion koristite za tijelo?? Do sada sam koristila Nivea mlijeko za tijelo

i kremu za lice, pa ne znam da li je u trudnoći preporučljivo nešto drugo.

JA sam u 17 sdmici trudnoće. user posted image
user posted image

< Poruku je uredio Skvo RR -- 8.2.2010 15:23:41 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Losioni i kreme
19.10.2009 15:19:48   
lilith
za tijelo sam cijulu trudnocu koristila striament melem, ulje psenicnih klica i neku kremu sto mi je kozmeticarka pravila-ni jedne strije nisam dobila...mislim da je melem i ulje najvise pomoglo...i disciplina 2x dnevno mazanje...mislim da ti nivein losion nije dovoljan

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Losioni i kreme
19.10.2009 15:30:17   
bebano
IZVORNA PORUKA: Mamica24

Interesuje me na koji način u trudnoći održavate svoje lice (kreme, tonik, kozmetika)

i koje mlijeko ili losion koristite za tijelo?? Do sada sam koristila Nivea mlijeko za tijelo

i kremu za lice, pa ne znam da li je u trudnoći preporučljivo nešto drugo.

JA sam u 17 sdmici trudnoće. user posted image



Draga Mamica24,
 
ja sam cjelu trudnocu koristila kreme za lice koje sam i inace koristila. To nista nisam mjenjala. E sto se tice njege tjela tu sam posebnu brigu posvetila tibi user posted image   i mazala sam je 2x dnevno sa melemom Striet (to je mozda i ovo sto je Lilith koristila). Strietom sam preeeeezadovoljna i nisam dobila ni jednu jedinu striju. Ali sam se stvarno trackala svaki dan po dva puta.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Losioni i kreme
19.10.2009 15:31:45   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: bebano

IZVORNA PORUKA: Mamica24

Interesuje me na koji način u trudnoći održavate svoje lice (kreme, tonik, kozmetika)

i koje mlijeko ili losion koristite za tijelo?? Do sada sam koristila Nivea mlijeko za tijelo

i kremu za lice, pa ne znam da li je u trudnoći preporučljivo nešto drugo.

JA sam u 17 sdmici trudnoće. user posted image



Draga Mamica24,
 
ja sam cjelu trudnocu koristila kreme za lice koje sam i inace koristila. To nista nisam mjenjala. E sto se tice njege tjela tu sam posebnu brigu posvetila tibi user posted image   i mazala sam je 2x dnevno sa melemom Striet (to je mozda i ovo sto je Lilith koristila). Strietom sam preeeeezadovoljna i nisam dobila ni jednu jedinu striju. Ali sam se stvarno trackala svaki dan po dva puta.


ja isto ko i moja prija user posted image



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Losioni i kreme
19.10.2009 15:33:41   
bebano
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


ja isto ko i moja prija user posted image




user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Losioni i kreme
19.10.2009 15:47:41   
Mamica24
Super..

Još samo gdje da uzmem taj melem, jel u apteci, DM, CM???

Jel to i za stomačić i za zadnjicu, jel smao posle tuširanja ili onako svakodnevno???

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Losioni i kreme
19.10.2009 15:57:43   
bebano
IZVORNA PORUKA: Mamica24

Super..

Još samo gdje da uzmem taj melem, jel u apteci, DM, CM???

Jel to i za stomačić i za zadnjicu, jel smao posle tuširanja ili onako svakodnevno???



Imas da u svakoj apoteci i nije uopste skup. Oko 6 KM je (barem bio prije 17 mjeseci kada je meni trebao user posted image ). Ja sam mazala tibu, guzu i sike njim 2 x dnevno. Ujutro kada ustanem i uvece prije spavanja. Naravno i uvijek poslije tusiranja. 

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Losioni i kreme
19.10.2009 16:21:08   
Mamica24
Hvala vam svima.. zlatne ste!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Losioni i kreme
19.10.2009 20:20:27   
Tam Tam
Kada ste pocele da mazete Striet? U kojoj sedmici trudnoce?

Ja cu sutra da ga nabavim i pocnem user posted image

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Losioni i kreme
19.10.2009 22:33:18   
lilith
jeste,to je isti melem,sa,mo je u medjuvremenu promjenio ime u striament...uglavnom ga ima u svakoj apoteci i kosta negdje oko 8,9 KM

(odgovor članu Tam Tam)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Losioni i kreme
19.10.2009 22:35:00   
lilith
p.s. ja sam se mazala od prvog dana kada sam saznala za trudnocu...nemoj cekati da stomak pocne rasti.pocni se mazati odmah-noge,guza ,pupo i nemoj zboraviti grudi

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Losioni i kreme
19.10.2009 22:40:14   
bebano
IZVORNA PORUKA: Tam Tam

Kada ste pocele da mazete Striet? U kojoj sedmici trudnoce?

Ja cu sutra da ga nabavim i pocnem user posted image



Kao sto lilith rece istog trena kada sam saznala da sam trudna user posted image . Znaci cim sam saznala, a tada sam bila 6 sedmica trudna, pravac apoteka i mazi se mazi user posted image .. Ne treba cekati da stomak pocne rasti, nego ga fino pripremaj da bude sto vise elastican.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Tam Tam)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Losioni i kreme
20.10.2009 9:43:40   
Mamica24
Meni je stomak prilično narasto sreća pa još nema strijica ali garant će buknuti koja
tako da danas pravac apoteka user posted image

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Losioni i kreme
5.1.2010 10:40:06   
Mamica24
Ženeee...

Jel imate neku kremicu za crvenu fleku na licu. Ja sinoć fino očistim lice i jutros se probudim sa crvenom flekom na lijevom obrazu kao da me komarac ujeo ali nema nikakvog osipa niti me svrbi..

Neka kremica.. nešto... heeelllppp!!!

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Losioni i kreme
8.2.2010 14:34:01   
Mamica24
hahahah.... ja sama sa sobom ovdje pričam user posted image user posted image user posted image user posted image

Imam još jedno pitanje..

Pojavio mi se prilično vidljiv celulit na nogama iznad koljena, kad stisnem rukom vidi se ona "naradndžina koža" pa me interesuje jel smijem sad početi koristiti one kreme protiv celulita ili da sačekam posle poroda???





_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Losioni i kreme
8.2.2010 14:59:27   
Mila_80
meni je teta u apoteci rekla da te kreme protiv celulita ne bih trebala koristiti u trudnoći i preporučila mi je da se mažem samo bademovim uljem

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Losioni i kreme
8.2.2010 23:02:22   
delfin
ja koristim onaj bivši strietment koji se sad zove menta, i meni je apotekarka rekla da taj najčešće uzimajuuser posted image

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Losioni i kreme
8.2.2010 23:23:16   
Aiša
I ja koristim taj Menta mehlem, ali sam kupila i njihov Jomelop E, on je inače protiv ožiljaka (a strije su ustvari ožiljci) ima isti sastav kao i Menta samo još neku dodatnu komponentu. Danas sam kupila u DM-u neko ulje (marka Corpo Nuovo), preporučuje se trudnicama, a pošto malo dođe (100 ml za nekih 17 KM) koristit ću ga jednom sedmično, a ove mehleme primjenjujem 2x dnevno.

Mislim da je važno i pratiti uputstvo (nakon tuširanja naveče), jer se otvore pore na koži i ima vremena da se apsorbuje tokom noći.

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Losioni i kreme
9.2.2010 10:45:54   
Mamica24
Eh ja isto koristim taj sitriet mehlem doduše samo po stomaku i hvala Gogu nigdje ni jedne strije. Al su mi zato noge ko balvani još se fino vidi celulit.

Pa može li se on i za to koristiti ili ima nešto drugo da se mažu noge da se ovaj celulit smanji????


_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Losioni i kreme
9.2.2010 10:52:35   
Aiša
IZVORNA PORUKA: Mamica24

Eh ja isto koristim taj sitriet mehlem doduše samo po stomaku i hvala Gogu nigdje ni jedne strije. Al su mi zato noge ko balvani još se fino vidi celulit.

Pa može li se on i za to koristiti ili ima nešto drugo da se mažu noge da se ovaj celulit smanji????



Za noge i celulit, ne znam - nemoj se sada time opterećivati, celulit možeš ukloniti nakon poroda vježbanjem i vježbanjem i vježbanjem, a najvažnije je da ne dobiješ strije, jer se one ne mogu nikakvim kremama ukloniti.

U kojoj si sedmici mamice24?

P.S. Ispravka za ono ulje iz prethodnog posta, marka je Deborah, a proizvod se zove Corpo Nuovo user posted image .

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Losioni i kreme
9.2.2010 11:44:02   
Mamica24
Aiša ja sam 33 sedmica.

Malo sam nestrpljiva voljela bih odmah početi sa vježbama al znam da sad od tog nemam baš neke koristi pa sam mislila kakve kremice uzeti jer znaš kako je ružno kad stanem uspravno sve mi se po nogama vidi celulit i one rupice i brazde po koži od njeg... JOš ja bila žgolja prije trudnoće ma nisam imala grama celulita a sad ne moram ni rukom stisnuti kožu da se celulit ocrta...




_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Losioni i kreme
9.2.2010 11:51:10   
Atarka
Trudnice moje drage,
Striement/Menta melem je prava stvar, a jos bolje da se nakon tusiranja, na vlaznu kozu, izmasirate po kriticnim zonama (trbuh, grudi, bokovi i komplet noge) maslinovim uljem. Onda se lijepo posusite i nakon toga podebljate striementom. Meni je to bila dobitna kombinacija. Stomak mi je bio ogroman, a nisam imala nijednu striju. Tek mjesec dana nakon poroda mi se oko pupka pojavila jedna mala bijela strijica, skoro se i ne vidi. Dok je moja sisterka (imala je manji stomak) sva ispucala od stomaka do koljena- nije koristila maslinovo ulje ni striement, vec nesto trece.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Losioni i kreme
9.2.2010 12:09:55   
Super dada
Ja sam koristila u toku trudnoce Striament, bukvalno sam se mackala sa njim. Ipak sam se u 6. mj trudnoce naglo udebljala i tu pomoci nije bilo. Imam strije na butinama, guzi, stomaku, bocnim dijelovima trupa. Mislim da je to ipak sve do genetike.

_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Losioni i kreme
9.2.2010 12:11:42   
Atarka
Ima i toga, ali evo navela sam primjer moje sestre koja je sva popucala, a gdje ces blize gene od rodjene sestre.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Losioni i kreme
9.2.2010 12:20:52   
Anoniman
Ja sam se u trudnoći mazala maslinovim uljem (stomak, grudi, guzu i butine) svaku noć pred spavanje ...samo je malo nezgodno što se isprlja pidžama ali vrijedi-Nemam ni jedne strije ...dobila sam 20kg u trudnoći a sad sam ih sve izgubila...I potpuno sam ista kao da se nisam porodila, malo mi se pupak samo deformisao al to je off topicuser posted image

Slažem se sa super dadom da je to sve do genetike, ali ništa vas ne košta probat sa maslinovim uljem bar je jeftinije od onih svih silnih krema koje reklamiraju.

(odgovor članu Super dada)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *